Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

mates22
5. feb 2011

Koupila jsem nafukovací, je to rozdíl, ale chtělo by to i přední, což bohužel zatím nedělají, škoda ☹

nikolkaaa
20. mar 2011

ahojte co poviete na kocik bunny mna celkom zaujal paci sa mi ale neviem sa rozhodnuť ak sa najde mamina ktora ma už skusenosť stymto kocikom prosim dajte mi vedieť dakujem 🙂

angie267
9. apr 2011

Mozte mi prosim poradit, daju sa niekde zohnat kolecka tie dvojite na kocik Jane Nomad Pro? Vraj su velmi drahe 😝

lamarika
9. apr 2011

@angie267 Teď jsem je měnila, protože jsem zničila ty plasty. Posílala jsem je do servisu. Samotný kolečka mi nechaly, vyměnily jen ty plasty co je spojujou a stálo mě to 1320 i s dopravou. Pokud máš ale zničený i samotný kolečka, tak ti je tam vymění taky. Cena bude ale ještě větší 😝

angie267
9. apr 2011

@lamarika dakujem za odpoved, fuuuu tak to je teda dost. Ja mam cele kolecka znicene a aj osmicky na nich a sa bojim, ze mi kedykolvek odpadne 😖 lebo u nas v Bratislave v jednej speci predajni vraj vyjdu 250 eur co je teda poriadna palka, sa mi ani neoplati menit kolecka rovno kupit novy kocik 😠

lamarika
9. apr 2011

mně se právě rozpadly 😅 Jsem sjížděla z obrubníku, zabrala jsem a kolečka se rozpůlily. . . Ta výměna co mi dělaly vychází shruba na 51 E. Nechceš zkusit napsat do českýho servisu a poslat to na výměnu tam? Vypadá to, že by tě to snad vyšlo i laciněji. Jinak se tedy opravdu vyplatí koupit nový kočárek 😝

aaddeell
15. máj 2011

je potrebna plastenka na vanicku? jane nomad?alebo je materialna kociku nepremokavy?

lamarika
15. máj 2011

@aaddeell materiál sice nepromokavý je, ale zipovýma spojema bohužel nateče. Nějakej lehkej a krátkej deštík zvládne bez pláštěnky, ale na nějakej větší a delší je pláštěnka nutná.

aaddeell
16. máj 2011

@lamarika dakujem 😉

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michsme
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivuska1807
10. aug 2011

Ahojte maminy! Má niektorá z Vás Jané v čiernočervenej kombinácii? Som veľmi sklamaná, na športovej časti mi totižto od slnka nenormálne vybledol poťah a reklamáciu mi zamietli.. ☹

lucia20
19. aug 2011

@ivuska1807 my sme mali jane a po troch mesiacoch na jar vyzeral potah ako keby sme ho mali rok. ale to je zname ze na jane su velmi nekvalitne potahy, ktore neskutocne blednu.

lucia20
19. aug 2011

Ahojte maminky, neviete mi poradit......

zhanam nanoznik na nomad/jane 2009, najlepsie vo farbe utopia a nemozem ho nikde zohnat..... 😖 😖 😖 a zima coskoro za dverami. 😖

ivuska1807
20. aug 2011

@lucia20 ja som ho dala reklamovať, reklamáciu mi však zamietli s tým, že vyblednutie je len mierne a že zodpovedá dobe a spôsobu používania 17mesiacov(podotýkam, že malá bude mať o pár dní 16mes.)A kupovala som trojkombináciu, takže nejakých 7 mesiacov som používala hlbokú vaničku.Napísala som im list, kde som som nesúhlasila s vyjadrením reklamácie, na druhý deň mi telefonoval majiteľ obchodu, kde som kočík kúpila a pýtal si kód z konštrukcie kočíka. Tak teraz som v očakávaní, čo bude.....

ivuska1807
20. aug 2011

@lucia20 mne nánožník v obchode na požiadanie objednali..

lucia20
20. aug 2011

@ivuska1807 no som zvedava aj ja ako dopadnes. lebo toto su tahanice na dlho za vyblednutu farbu. nam to vobec neuznali. a tento nanoznik sa uz neda doobjednat... 😖

samson
21. aug 2011

Zdravím - Lucia - psala jsem ti IP -tak mrkni, třeba se ti to bude hodit.

Jinak nabídka pokud někdo schání nánožník na Jané Nomad 2009 barva bohemia (antracitově-oranžový) mám jeden navíc k dispozici.

Ztratili jsme orginální nánožník i s pláštěnkou - tak jsem si nechala ušít - pak se orginál našel - a tutíž mám doma ušitý přímo na nomad - je téměř jako orginál.

tak pokud máte zájem tak se klidně ozvěte.

denisocka
21. aug 2011

no,ja mam zlu skusenost s babylandom,tak drzim palce
@ivuska1807 .

ivuska1807
21. aug 2011

@denisocka sama som zvedavá, ak mi to znova zamietnu, aké mi dajú nové vyjadrenie k reklamácii. samotný reklamačný poriadok je stavaný proti nám, pretože zahrnuté v bode, čo sa nevzťahuje na reklamáciu, je aj slnečné žiarenie. toto je naozaj diskutabilné, pretože "milá"pani v babylande mi povedala, že kočík sa nemá vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. mám problém to chápať...akože nemáme ísť von, keď krásne svieti slniečko? 😠

ivuska1807
21. aug 2011

@lucia20 ak budem mať cestu do obchodu, kde som ho objednávala, zo zaujímavosti sa spýtam... 🙂

lucia20
21. aug 2011

@ivuska1807 no to by bolo super. tiez by ma to zaujimalo, lebo tu v ba mi povedali, ze 2009 sa uz neda objednat a ze sa uz ani vyrabat nebude.

ivuska1807
21. aug 2011

@lucia20 najbližšie tam pôjdem asi kvôli tej reklamácii, vyzistím a dám Ti vedieť.

lucia20
21. aug 2011

@ivuska1807 dakujem.

kvetinqa
21. aug 2011

@lucia20 mala som podobny problem. Tiez mam Jane nomad 2009, bola som priamo v babylande, ktory jane na slovensko distribuuje, tetuska tam obvolavala kade koho, ale nanozniky na 2009 uz nie su, takze im siju take univerzalne na kociky jane. Ja som kupila ten.

lucia20
21. aug 2011

@kvetinqa no ja prave ten univerzalny nechcem. lebo ten viem, ze predavaju, ale ten mi tak nesedi. ked uz nic ineho, jedna pani mi zatial jeden drzi a ked nie, no tak hold buchneme sa po vrecku a kupime z ciech. ale tomu by som sa chcela vyhnut, lebo tam su za pouzite take palky, ze tu keby som kupila novy aj s postovnym ma to cca o 15eur vyjde lacnejsie ako pouzity z ciech.

kvetinqa
21. aug 2011

@lucia20 no ja som zhanala vsade mozne a nenasla som. Mam este jeden objednavany z sashe.sk, ten je na mieru- od tejto kocky http://www.sashe.sk/konvalinka/detail/revitaliz...

denisocka
21. aug 2011

@lucia20 a ta pani,co sije na MMB A ma aj orig.latku ?tam si nekukala? Vyzeraju jak origos. Univerzal som mala,ale Nomad s nim vyzeral hrozne,jak raketa

lucia20
21. aug 2011

@kvetinqa ja som si nasla este dve ktore siju a na nerozoznanie od novych, len sa obavam tej latky. ta jedna ma taku tu latku ako byvaju potahy na kocik. tie su hodne tvrde, to by som nechcela.
@denisocka sak prave to, ze ten univerzal sa mi nepaci. nesedi mi dobre.

denisocka
21. aug 2011

hlavne nekup univerzal Emitex,to je des nanoznik. Ja mam orig.k 2009 a je taky tvrdy,pevny. Mne to vyhovuje