Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

denisocka
23. okt 2008

uččite sa da prežiť bez golfiek,ja som taky pripad,že ich proste musím vyskušať 😅

ivulla
23. okt 2008

🙂 Já věřím, že právě díky váze nomadu to bude o.k. A v nejhorším pořídíme nějakou levnotu, jen jako "nouzovku". To se dá pořídit i do 2 tis... 😉

denisocka
23. okt 2008

ja som teraz zohnala to chicco tite way 6,9kg golfky,ale kupila som to hlavne kvoli nanožniko fusaku 😀 za 3tis

denisocka
23. okt 2008

sorry liteway

kacka.va
23. okt 2008

Tak s odaretováváním koleček mám problém akorát na eskalátorech v metru, jinak ne.Jezdila jsem po poli a už i v lese a kolečka mi držela zaaretovaná.
O matrixu jsem taky přemýšlela, ale podle některých to není ani pořádně sedačka ani pohodlná korbička, když jsem to viděla, tak jsem musela souhlasit, tak jsme vzali raději klasiku.

talinka
23. okt 2008

aj ja mam doma Jane Nomad, este je sice nepouzity,ale mysllim, ze to bol asi naj vyber kocika a stoji za tu cenu... 😉
teda dufam, ze nebudem lutovat...je krasny a prakticky zaroven, zvitazila u mna aj ta vaha ,je lahucky, farba,hudba, klima 😉 ale nie je pravda, ze ma malu vanicku, ma jednu z vacsich oproti inym trojkombinaciam a v pohode vydrzi pre mimi do 6 mes, teda ak nie je velike 😉

ale mam otazku ked mam fusak Emitex potrebujem potom aj nanoznik este? nejak neviem ten rozdiel medzi fusakom a nanoznikom..mozno blba otazka 😝

kacka.va
23. okt 2008

talinka: jojo, vanička je opravdu jedna z největších, ale jestli jsi reagovala na ten můj příspěvek, tak my se teď bavili o matrixu. 😉

talinka
23. okt 2008

kacka.va, nie nereagovala som na teba,ale na "tlapicku" 😉

denisocka
23. okt 2008

tatinka, ja mám emitex a žial kupila som aj nanožnik,alebo teraz je na fusak ešte teplo a o vaničke sme sa bavili o MATRIXE - teda vajičko-vaničke

kacka.va
24. okt 2008

talinka: 🙂

macacka
28. okt 2008

Neviem sa rozhodnúť, šporťák Jané Nomád alebo nejaký golfáč napr. Jane Carerra .Čo sa viac hodí na zimu, mam totiž 16 mesačnú dcérku a zvažujem či vôbec kúpiť kočiar či ho ešte využijeme,a ak áno - na nákupy do obchoďákov by stačil aj golfík ale isť s ním na prechádzku von aj keď s fusakom si neviem veľmi predstaviť,a bola by v ňom ako sardinka. Napr. Taký Chicco Liteway naobliekané dieťa do fusaku nezapnete a pásmi úplne natesno ak vôbec. Jané Nomád je pre dieťa najpriestranejší, ľahký atď , ale aj niečo stojí, tak neviem - poraďte. Ďakujem.

kacka.va
29. okt 2008

já bych šla už do golfek, když už je dcera tak velká

denisocka
29. okt 2008

ja by som šla do nomadu! mám nomad a kupila som min.týžden golfky chicco a už som ich aj predala a dakujem bohu že mám nomad

kacka.va
29. okt 2008

deni, ale ty máš přece jen ještě malé dítko oproti macacce

denisocka
29. okt 2008

no to hej,vek som nejak prehliadla- ja som vlastne take ešte plna emocii z kupy a rýchleho predaja golfiek 😅

helenkaa
29. okt 2008

Macacka, já jsem pro Nomad, protože si nedovedu představit tak velké dítko ziomě navlečené v golfkách 😕

lennis
30. okt 2008

macacko, mám nomada a jsem max spokojená, váha a prostor a ovladatelnost, pokud tě netíží prostor v autě (golfky jsou přijatelnější) na převoz kočárku, tak bych šla do nomada, my s ním např. příští rok 2x poletíme do zahraničí a taháme ho všude sebou, peníze - zkus se mrknout po bazarech na netu, prodává se jich všude mraky, já koupila taky 3 měs starý, ale o 4tis levněji než v obchodě. Taky mám už větší dítko, ale na ten nákup si myslím, že kočár budu využívat ještě minimálně rok. Neříkám na každou prochajdu, ale když pak někam potřebuješ na delší trasu a rychle, tak to s dítkem za ruku prostě nejde. Ale je to o penězích, investice to je ...

macacka
30. okt 2008

ak by som sa predsa len rozhodla pre Nomád, aký fusak by sa mi viac hodil Emitex , Kaiser alebo Eisbarchen. Je potrebné dokúpiť aj nánožník ? A ak by ste mali možnosť si ešte raz vybrať z ktorej kolekcie by ste kupovali kočiar 2006-07 alebo 2008 .

denisocka
30. okt 2008

maci,ja mám starší,asi 2006- som max.spokojna,neblednu na nom farby ako pisali kamošky na tých kriklavých, fusak mám Emitex combi 3v, a nanožník mam tiež,ale ten nepoužívam tak je na predaj 😀

helka101
30. okt 2008

ahojte, ja mám tiež jane slalom, ale sa neviem vysomáriť že akú verziu, je to trojkolka, ale rok?? asi ten 2006, kukni už foto v albume 😉 a idem vás poprosiť o radu, chcela by som si tento kočík nechať aj pre druhé bábo, a rozmýšľam že dokúpim ešte vaničku 😅 a otázka je, bude mi na tento typ pasovať každá ktorú ma Jane v ponuke? a ako sa tam naklikne? či na tie cvoky, kde je na športovom tá hrazdička? 😅
možno som priblbá ale fakt som to hľadala na nete, a žiadnu kombináciu akú mam ja som nenašla 😕

denisocka
30. okt 2008

helka-ano,na to madlo dáš, a bude pasovať všetko čo ma v nazve PRO 😉 aj ja mám taršiu 3kombinaciu . nomad,vajco a vanička

helka101
30. okt 2008

ahá dakujem denisocka, a ešte nevieš či sa dá dokúpiť nová športová časť? táto je dosť vyblednutá od slnka, no pri mojom synčekovi ešte bude o.k., ale pre dalšie by som to chcela nové 😅

bubadlo27
30. okt 2008

helka, urcite ti bude vanicka pasovat, ja mam Jane twin two, kupovala som len sportak a vanicku z Nomadu / 2007/ som naklikla na konstrukciu a tak sa vozime 😉

myslim ze samotna sportova cast sa kupit neda, ale podla mna ked si zavolas do babylandu, oni robia aj ich servis, vedeli by ti poradit 😉

alebo potom kupit mozno nieco v bazare 🙂

helka101
30. okt 2008

bubadlo, dakujem pekne za odpoved 🙂 no aj ked neplánujem mať v najbližšej dobe bábo so športovou verziou som maximálne spokojná 🙂 a tak si ho chcem nechať aj do budúcna 😅

no a tu športovú časť musím doriešiť 😅

macacka
31. okt 2008

má ešte niekto tip na fusak a z ktorej kolekcie by ste kupovali Nomád.

mobina
31. okt 2008

Nemáte zkušenost s reklamací drhnoucí brzdy u Nomáda 2006? Jestli jí opraví na místě nebo si berou klasickou 30ti denní lhůtu? Díky.

ma76
7. nov 2008

Ahojte,ma niekto ciklamenovo-čiernu kombinaciu?Dik

kacka.va
8. nov 2008

mobi: asi záleží na servisu, já jsem se na to u nás ptala a prý když toho nebudou mít moc, tak klidně to udělají za den, ale kdyby ne, tak půjčují náhradní, takže si s tím hlavu nelámu.

katka157
10. nov 2008

Ahojte baby vedeli by ste mi poradit , chcem si kupit jane carrera len chcem vediet ci tie koliecka prilis nehrkaju ? vedel by mi niekto poradit ... dakujem

nevesta
10. nov 2008

Mate niekto doma Carreru? Ak ano, nemohli by ste mi oscanovat ako sa sklada ta sportova cast? Maturujem uz hodinu, zatial sa mi to nepodarilo... Dakujem 🙂 Ak ano, ohlaste sa mi, dam do Ipmailovu adresu...