• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

15. augusta 2015 
Na jar budeme predavat sportovy kocik jane nomad 2009 amazon, farba sedo-zelena. Velke prislusenstvo...ak by mal niekto zaujem...taska, prsiplast, nakupny kosik, nahradne nafukovacie kolesa, podlozka do kocika obojstranna, fusak zeleny krasny, rukavnik na ruky sedy emitex, a original nanoznik 1x pouzity,... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
11. jún 2013 o 13:11 • zlatino9
nemáte někdo na prodej plášť na zadní nafukovací kolečko? Nechce se mi na tu chvíli kupovat nový... :sweat_smile:
23. jún 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky, aky je sportovy kocik Jane nomad? Manevrovost, pohodlie pre dieta a tak dakujem :slight_smile:
2. júl 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkasop ahoj, nasla si nakoniec ten sprej na textil?
7. aug 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka09 ahoj u nás je maximálna spokojnosť so športovou časťou, úplne super, manévrovanosť na jednotku, otočím sa na mieste (výhoda hlavne v obchode) a jednou rukou :grinning: , veľkostne je v pohode, malý sa narodil veľký :slight_smile: jeden mám aj v ponuke, keďže máme dva :slight_smile:
@monyccka ahoj našla som, jeden kreativ obchodík v NR - posielajú na dobierku
10. aug 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkasop posles miprosim link do ip? Potrebujem cierny a neviem najst nikde skladom. Dakujem :slight_smile: a bolo to po nastriekani pekne? Rovnomerne? Nesmrdelo, nepustalo farbu?
10. aug 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, potrebujem poradit.. Tie, co mate Nomada, bol alebo nebol pre Vas kocik nizky? Ja mam 170cm a priatel 180, tak mam obavy ze bude nizky.. Uvazujem nad jeho kupou, je to moj favorit, ale v mojom okoli ho nemam moznost vidiet nazivo a vyskusat.. Prosim poradte, ak mozte.. :slight_smile: Dakujem
14. júl 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminocka87 ahoj, mali sme a max spokojnost, ja mam 173 a mala som ho nastaveny na najvyssie a bolo mi akurat, moja mama si ho vzdy davala nizsie, tiez som hladala kocik tak , ba y mi nebol nizko, lebo to je nanic, a potom sportiak do auta bola Nuna, ten mal super vysoku rucku
14. júl 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikim dakujem za odpoved.. ja len mam strach, aby ten kocik nevyzeral ako hrackarsky pri nas :slight_smile:
15. júl 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby mal niekto zaujem, predavam 3 kombinaciu Jane Nomad 2009, aj s nanoznikom a taskou na prebalovanie za 199 Eur. Mam v bazariku
19. sep 2014 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie co mate nomad a byvate v bytovke....mame vytah taky mensi este z vnutornymi sklapackami...myslite ze vojdem do vytahu s tym kocikom?
21. sep 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam otazku mam kocik jane twin two a mam tam tu vanicku a autosedacku v jednom len je to starsi typ bude mi to pasovat na ktory kolvek kocik od jane lebo potrebujem este jednu konstrukciu ked pojdem iba s jednym babom
15. aug 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok