Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

kacka.va
30. mar 2009

ivanapor: mně se barvy 09 moc nelíbí a je úplně jedno jako pro holčičku vybereš, vyber tu, která se ti líbí, vždyť nemusí mít holčička "holčičí" barvu.

hanapo
31. mar 2009

ahoj chci koupit sportovní kočárek Jané nomad poradí mi někdo jestli se dá používat až do tří let dítěte? nebo do jaké hmotnosti je kočárek? díky

talinka
31. mar 2009

ano je az do troch rokov

frankie
10. apr 2009

Já sem pořídila barvu černo-červenou pro kluka. Tahle varinta se mi z kolekce 2009 zdá nejhezčí a zadní nafukovací kola sou super 🙂

tulipka
19. apr 2009

ahojte, tiez zvazujem kupu jane nomad stvorkolku, mam uz 8 mesacnu dcerku a zatial sa vozila v hlbokej inglesine...ta je riadne priestranna, ale ako sportak uz nevyhovuje...poradte ci mam zakupit aj fusak aj nanoznik, bo neviem ci sa do nomadu v zime vtesna s oboma...ako to riesite vy? staci iba fusak alebo oboje? vdaka

helenkaa
19. apr 2009

Holky kdybyste některá měla zájem:
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

tulipka
22. apr 2009

baby a este jedna vec, aky mate slnecnik k tomuto kociku? pasuje aj iny ako original? ta cena je totiz brutal... 😖 vdaka

kacka.va
23. apr 2009

tulipka: já myslím, že teď přes léto nebudeš potřebovat ani jedno, a na podzim uvidíš, ale spíš bych pak koupila jen ten nánožník 😉

agnessa
23. apr 2009

tak se přidávám k této diskuzi a chci se zeptat majitelek Nomádu (a moc prosím o upřímnost) 😉
v jakém stavu je kočárek po roce až roce a půl ježdění? nový je pro nás bohužel moc drahý a hodně uvažujeme, že místo levného nového sporťáku bychom koupili právě Jané (na který jsem četla hodně pozitivních recenzí), ale už ježděný...
moc děkuju za názory a zkušenosti

mimap
23. apr 2009

Ahoj Agness. Ja jsem koupila taky jety Nomad, je rok stary a vse bezba. Používám ho teda jen jako druhý kočár, ale jsem moc spokojená. Jen jsou dost oježděný kolečka, ale daji se koupit nová myslím za 590,- jedno

kacka.va
24. apr 2009

agnessa: já jezdím zatím jen rok 😉. Mám asi raritu, protože nemám vůbec žádné problémy s brzdou, jen jsem si nechala utáhnout kolečka asi před půl rokem, protože se mi zdálo, že mi ty zadní jdou do A, ale od té doby je pokoj a prý by to klidně mohl utáhnout manžel. Jinak zatím kočár nevrže, jak občas od některých slýchám, barva mi nevybledla. Na jednom místě mám trochu odřenou konstrukci, ale to je od toho, jak neustále dávám kočár do auta. Jezdíme autem každý den, takže to dá asi kočáru trochu zabrat, ale ani přesto s ním nemám problém. Jediné, co je teď trochu omezující, když už jsme ve sporťáku, je, že se blbě leze do košíku, ale už jsem našla způsob, jak tam dát i celou tašku s nákupem, takže jediná věc vlastně je, že to trvá déle, než když to tam člověk rovnou házel, když měl korbičku.
Ohledně koleček - zadní máme taky už trochu ojetá (přední ani moc ne), ale žádná hrůza to není a dají se koupit nová, takže si s tím hlavu nelámu.

lennis
24. apr 2009

Agnesso, nebála bych se toho, určitě bych si nejdřív ošahala a jela se na něj podívat osobně, já osobně jsem Nomada prodala v lednu, já ho koupila cca 3měs starý, prodala jsem ho po 15měs používání a řekla bych, že témeř ve stejném stavu, prodala jsem ho proto, že jsem chtěla zkusit slaloma, u značky jsem zůstala a zůstanu určitě už na furt, já si na týhle značce cením váhy kočárů a toho, že se jen sklapnou do sebe a dají do auta, u jiných se musí oddělávat sedačka, tohle je hned a ještě jsou lehce ovladatelný, u mně to je značka No. 1 😀
Nomad je úžasně lehký a ovladatelný a přitom pohodlný, jestli ho nemáš do terénu, ale do města, tak budeš určitě spokojená. Kolečka se ojedou tak jako tak, konstrukci odřeš i novou sama, takže jestli ti to nevadí osobně, což většinou není ani vcelku vidět, tak bych se toho fakt nebála. Já koupila i jetý slalom, byl půl roku starý a o 5tis levnější + originál nánožník. V době kdy jsem kupovala Nomada, tak se jetý téměř neprodávali, dala jsem si poptávku a pak se mi ozvala jedna paní, ale teď jich je všude spousta, takže můžeš sehnat i za dobrou cenu 😉

marion
29. apr 2009

Mile mamicky. Chcem sa opytat, aku mate skusenost s farbou jane kocikov, co sa tyka stalosti. Ci velmi vyblednu. Mne sa paci kolekcia 2008 oranzova s hendou, ale aj cierna so sedou. Ale sa bojim, lebo niekde pri inzeratoch pisu mamicky ze je vyblednuta farba. Pri prvom babektu sme mali chicco S3 a tak bola super kvalita, cele leto na slnku na balkone, a cervena farba bola stale ako nova. Dakujem za radu.

djana
4. máj 2009

ahojte,viete mi poradit ohladom zadnych kolies? zda sa mi, ze idu trochu do A, da sa to nejak vyrovnat?DIk

kacka.va
4. máj 2009

djana. jde to utáhnout

evicka7
4. máj 2009

agnessa, zrovna nomada prodáváme a po dvou letech ježdění je na tom takto:
konstrukce - nějaké oděrky, ale těm se prostě zabránit nedá
kolečka - standardně ojetá, jedno rachtá = oprava asi za 300 kč, pán v servisu říkal, že se jim to prostě občas tak přihodí, že to kolečko začne rachtat
brzda po opravě
jinak jako nový, takže se určitě neboj kupovat ojetý

dadka212
4. máj 2009

Agnesa
ja som objednávala zo stránky o-baby.de a tam majú nové Nomady aj za 199€ čo je myslím výborná cena 😉

denisocka
4. máj 2009

djana,oni maju isť do A 😉 samozrejme trocha,aby to dobre sedelo v terenu,neviem ake velke A máš ty 😝

nikol_79
4. máj 2009

ja som jeden videla dnes v meste, priznám že prvý krát, a bola som v šoku, že je to taký obyčajný gofláč a za toľko peňazí? 😕

evicka7
4. máj 2009

jo Nikol, když běháš s kočárem 3x denně do prvního patra, tak si klidně koupíš "obyčejný golfáč" za tolik peněz 😉

agnessa
5. máj 2009

Nikol a nevidělas náhodou Carreru? To jsou "obyčejné" golfky...

Jinak nakonec jsem Nomád objednala, za 5500 s nánožníkem a pláštěnkou... barvy super, konstrukce bez škrábanců, jen kolečka hodně sjetá (zadní), takže asi budem kupovat nové...
no a včera jsme poprvé vyjeli a je to fakt super poježděníčko 😀 jen co se mi nelíbí je ta průhledná slída na boudičce, protože ať jsem jela, jak jsem jela, pořád na malou svítilo... ale co se týká ježdění, tak paráda, malá tam má pohodlí a prostor a když jsem ho tahla na nájezdu do schodů, tak jsem to bez problémů zvládala jednou rukou 😀
takže zatím jsem moc spokojená a až na ty kolečka bych neřekla, že je to kočár rok ježděný 🙂 jsem nakonec moc ráda, že jsme koupili Nomád a ne Demu, kterou jsem měla původně vyhlédnutou... 🙂

moko123
5. máj 2009

ja som tiež velmi chcela nomad ale nakoniec objednavame slalom neni taky hrkavy ale zase zaleži či vam tych par centy bude zavadzat....

kacka.va
5. máj 2009

souhlas s Evickou, my musíme popojíždět autem a pořád vyndavat a nandavat do auta nějaký těžký kočár, to by mě z toho trefilo. Jinak já jsem maximálně spokojená, že si ho vynesu i snesu ze schodů sama a bez problémů.
nikol: je rozdíl mezi sporťákem a golfkama 😉.
agnessa: na tu boudičku se dá ušít pruh látky na připnutí ze strany, už se na to chystám a pak je to v pohodě.

denisocka
5. máj 2009

vam sa netrha ten igelit? ja mam sice nomik z 2005 , mam tam len take male okienko ale už je derave .... asi tie nove verzie ,kde je pos triešky igelit by som nechcela

kacka.va
5. máj 2009

denisocka: zatím ne.

evicka7
5. máj 2009

deni ani nám se netrhá

djana
5. máj 2009

ahojte, denisocka tak to A je len take mierne. tak to teda neriesim 🙂

djana
5. máj 2009

ja som tiez kupovala nomada pouzivaneho pol roka, s taskou,plastenkou a nanoznikom vsetko original kolekciu 2007 a dala som za neho 5500sk. a je podla mna uplne super, som rada, ze som ho vzala 🙂

denisocka
7. máj 2009

no mne sa trha,ja mam tuším 2005 ročník,od ruky tiež s capazo vaničkou,vajcom,šporťak,taška,slnečník,pršiplašť za 13tis v 11/2007 . povodne som ho chcela predať,mala som kočíkove maniere...stale som tušžila po casualplay šporťaku,ale maju ho tu 3 kamošky a jazdi sa s ním (mne osobne) na **** 😀 ,mala som aj golfač chicco liteway-na druhy den som ho dala do bazaru,proste nomadu sa zatial nič nevyrovnalo,a ked vidim jak tie deti rastu a čím viac chce človek lepši kočík,tým menej tam bude sedieť dieťa - tak tento necham pre dalšie a potom ho hodim na pojd a bude mať moj syn kočík na dvor,ked bude mať raz deti 😀 😀 😀

iva1410
6. jún 2009

baby tak ja rozmýšľam medzi nomadom a slalomom a už by bol najvyšší čas niečo kúpiť 🙂, len sa neviem rozhodnúť - poradíte?