Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

marfic
17. jan 2010

k1k2, tu je marine, ale len autosedačka, ináč som ju videla aj naživo, lebo ho má jedna mamička, ktorá chodí sem tam na prechádzky po dedine, ale má dvojičkovský..... tá farba je celkom fajn, trochu krikľavá, ale aspoň ju vidno zďaleka 🙂 http://www.o-baby.de/agr/Jane-Rebel-Pro_22521_3...

talinka
17. jan 2010

ano, ten aj ja poznam, je az gycovo kriklavy, teda mne sa nepaci,ale tak je to vec vkusu 😉

k1k2k3k4k5
18. jan 2010

no praveze sme boli v sobotu v bambini a tam nam ukazali ten Concord fusion, ze je to ta ista konstrukcia, akurat Concord ma neoprenovu striesku a je drahsi ... no ja by som to rada videla nazivo, kym si to objednam ... a kedze nechcem cerveno-cierny, tak aj tie farby by som rada videla, lebo v katalogu alebo na nete su trochu skresluje...paci sa mi Amazon...ale nazivo som nevidela...

talinka
18. jan 2010

ano concord je podobny ako jane, je to ten isty vyrobca, len concord je drahsi....ale je to veeelmi podobne...ale jasne, tiez chcem vidiet to co kupujem aj nazivo, a kocik urcite...skoda, ze nebyvas v BA ukazala by som ti moj...tu aj na predajniach by si videla nazivo...babyland je vyhradny dovozca JANE kocikov...aj v babymarkete maju...no ja nove farby jane moc nepoznam a aj tak sa mi paci najviac ta co mam 🙂
ale prave som si vybrala concord,ktory si idem kupit, pre mna uplne krasny tento:
http://www.matko.sk/baby-shop/kocik-concord-fus...

talinka
18. jan 2010

tak tento nema tiez chybu....novy nastupca NOMAD-u
http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Jan...

mates22
18. jan 2010

ten je vážně super

dosa
27. jan 2010

ak niekto chce kupit za dobru cenu, tak v malviku maju prave vypredaj:

Kombinace oblíbeného kočárku Jane Nomad AIR nyní do vyprodání zásob kolekce 2009 za akční cenu 17.900,- Kč. Set obsahuje sportovní kočárek Jane Nomad AIR, pláštěnku, přebalovací tašku, hluboké lůžko Capazzo a autosedačku Strata.

k1k2k3k4k5
3. feb 2010

Mate niekto Jane Nomad farba AMAZON z kolekcie 2009? ako ste spokojny s tym potahov? Nevybledli velmi tie farby vplyvom pocasia? Vdaka.

denisocka
21. feb 2010

kolieska na NOMAD - kde sa daju zohnať??? baby neviete fakt,

zuzanalv
21. feb 2010

Ja som volala do Babylandu este v decembri vtedy tam mali ,ale ja som sa pytala aj na nafukovacie na Nomada urcite este maju

denisocka
21. feb 2010

a cena je aka?nevieš?

zuzanalv
21. feb 2010

na tie nafukovacie 1ks.50 eur mne prichadzali do uvahy len dve,teda 100 eur. tie druhe neviem

emak
23. feb 2010

Ahojte, ak by ste mali na predaj kočík Jane, kúpila by som najradšej kombináciu - vajíčko, hlboká vanička, športový pre dievčatko- tak dajte vedieť. Kočík by som potrebovala až na máj.

lamarika
23. feb 2010

holky, ale stejně jsou nafukovací jenom ty dvě větší. . . Ty zbylý 4 malý zůstanou gumový.

zuzanalv
23. feb 2010

Ano,presne to mi aj povedali,tak som to nechala tak nemenila som ich.Najprv som si myslela ze by sa dali vsetky.

lamarika
23. feb 2010

když jsem kupovala kočár, tak mi řekli, že kolečka nejdou vyměnit (gumový za nafukovací) abych si předem rozmyslela jestli ty dvě nafukovačky tam chci a nebo ne. Tak nevím jestli to byl jenom línej prodavač co se takhle bavil a nebo jestli je to pravda. . . 😕

zuzanalv
23. feb 2010

Mne zase povedali o tych dvoch ,ze by sa dali vymenit a to som volala do Babylandu do Bratislavy,ale ze by to nemalo velky vyznam.U nas su cesty v dost zlom stave byvame na dedine.Ale nepokon nebolo to az take strasne nastavila som to perovanie,je to o nieco lepsie.Akurat mi povedali ze som si mala vybrat radsej Slalom.

lamarika
23. feb 2010

no, já sice bydlím ve městě, ale všude máme kostky, takže taky nic moc 😒 Já chtěla nomada, protože když ho budeš zvedat na přední kolečka jednou rukou, tak se ti nepřevrátí, slalom ano. . . Do terénu je sice lepší slalom, ale neměnila bych 😉

zuzanalv
23. feb 2010

a aky je maly velky kolko vazi?este ho nosite vo vanicke? nas ma 9,7kg a povedali mi ze nemam prekracovat nosnost vanicky ale malemu sa tam velmi dobra spi

lamarika
23. feb 2010

malej šel v 5 měsících do sporťáku, vanička mu už byla malá 😅 To měl asi 9,5 kg. Teď má 11 kg a spokojeně jezdí ve sporťáku. teda řeknu vám, že jak jsem sundala vaničku a vyjela jen se sporťákem, tak mi to ovládání toho kočárku přišlo o 100% lehčí a jednodušší a to se mně zdálo strašně jednoduchý s korbou 🙂

zuzanalv
23. feb 2010

ked mne sa ta vanicka strasne lubi,este by som ju trochu ponosila ,ale uz sme boli vonku aj so sportakom a bolo to naozaj lahsie,mne sa najviac pacil s vanickou, sportak sa mi az tak nepacil hlavneta striaska a aku mate farbu?

lamarika
23. feb 2010

my máme amazon, ještě jsem zvažovala bohemia, ale amazon byl favoritem už od začátku 😀 Jaká barva vyhrála u vás? Stříška, proč?

zuzanalv
23. feb 2010

my mame stylon,ta strieska mi pripada taka velmi spicata a velmi plytka a na maleho ani nevidim ked sa sedacka neda otocit.Pri strednom synovi som mala Jane tusim Integra tam sa dala sedacka dat v obidvoch smeroch a strieska ostavala tam vlastne sa pouzivala hlboka cast na sportovu len sa vyberal taky kusok z vanicky.Ale inak som celkom spokojna Jane je moja oblubena znacka ale paci sa mi aj Peg Perego GT3 to by bola druha moznost

zuzanalv
23. feb 2010

Nedate fotku do albumu?My mame model 2008.

lamarika
23. feb 2010

Fotku klidně dám, ale až zítra. Nemám ho nikde vyfocenej. V kolekci 2009 je v zadu na boudě obrovský okýnko, takže i když nemám malýho proti sobě, tak ho tím okýnkem perfektně vidím. Rád se mnou špásuje a kouká na mě tím okýnkem taky. Tady ta kolekce bych řekla je velmi povedená. Taký je supr, že se dá odendat vršek stříšky a zůstane tam pak jenom síťka, což asi oceníme v létě.
Peg perego, taky byla i u nás druhá možnost. Sporťák je ještě o něco větší, ale odradilo mě, že korbička je menší ja u Jane. Pokud bych si kupovala golfky, tak jdu zase do Jane. Je to dobrá značka a kočárky jsou lehké a snadno ovladatelné 😉

zuzanalv
23. feb 2010

Uz sa tesim mrknem sa zajtra ,musim ist k malemu vychadza mu prvy zubok tak je velmi mrzuty Dobru noc

lamarika
23. feb 2010

dobrou noc

lamarika
24. feb 2010

zuzanalv: přidala jsem tam fotky kočárku 😉

zuzanalv
24. feb 2010

Prave som pozerala pekna farba a aky je rozdiel medzi Vasim a mojim 2008? Z daju sa mi rovnake.

zuzanalv
24. feb 2010

Nanoznik je asi iny vacsi.