Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

ivulla
28. nov 2008

sjuzocka, to teda fakt hledím 😕 Pošli mi pls telefon do IP do toho babylandu - o tom vážně uvažuju, že bych pořídila, pokud to teda fakt jde 😉 Díky moc!

kacka.va
28. nov 2008

ale na obrázku je klasickej Nomad. Já jsem schválně napsala dotaz, co mi na to odpoví.

kacka.va
28. nov 2008

je to za příplatek, ale čekám, jestli se to jen vymění, nebo jestli je ta konstrukce trochu jíná

norik1
28. nov 2008

Baby este ze som si na to spomenula, ze mi to ta teta v obchode hovorila s tou vymenou koliesok....ak sa mi dobre mari tak vravela, ze cela sada kolesok by mala byt okolo 1500 sk, ale to si teda faaaakt nie som ista.
Zajtra idem do Babetkova v KE, tam mi to vtedy hovorili s tymi kolieskami - objednala som si totiz specialne len uchytky na cestovnu postielku, aby sa mohol maly zy co chytat ked bude vstavat. Postielku totiz pouzivam ako ohradku...proste som sa pytala, ci by sa nedali objednat len uchytky - aj ked vobec nie su v ponuke - a pani ze zistim vam to, no a zajtra si po ne idem.
Tak skusim zistit co s tymi kolieskami, hm?

ma76
28. nov 2008

norik+,supeeer.Potom daj vediet...

norik1
28. nov 2008

...som tym predoslym prispevkom chcela povedat, ze su tam tie baby fakt mile a ustretove a ked sa da, tak pomozu aj nestandardne 😵

ma76
29. nov 2008

🙂

kacka.va
29. nov 2008

tak mi napsali, že je to teď novinka a že se to má nahlásit při objednávce, ale už nic o tom ,jestli jsou tam nutné úpravy a nebo jestli to pasuje na jakýkoliv už koupený nomad ☹

ivulla
30. nov 2008

Kacka.va: Tak se nenech odradit! A kam to píšeš? My jsme kupovali nomada - není to ani měsíc a já se furt ptala na ty nafukovačky... Jsem říkala právě, že když tam stál na prodejně vedle sebe Slalom a Nomad, že ty zadní kola se zdají stejný... Tak jestli by to nepasovalo. No a hleděli tam na mě, jak na blázna a říkali, že to tak prostě je, že slalom je nafukovací a nomad umělej a hotovo... Kdyby to ale bylo kompatibilní, tak by to bylo faj 😉

ma76
1. dec 2008

Prave som telefonovala do Bratislavskeho Babylandu ohladom kolies.Budu mat len na zadne o prednych nič netušia...Budu ako na slalome zadne a ešte im prišli nejake vzorky na r2009 nafukovačky.či budu v predaji to ešte nevedia a ani cenu... 😒 Tak som sa vlastne nič nedozvedela 🙄

ivulla
1. dec 2008

No aspoň něco 🙂 Kdyby to bylo jen na zadní, tak to asi nic moc neřeší... ale kdyby se daly pořídit v nové kolekci i na předek, tak by to bylo vcelku fajn 😉 Jen aby to pak sedělo i na starší modely... 😒

kacka.va
1. dec 2008

ivulla: napsala jsem do obchodu, kde už nabízejí ten Nomad Air.
přední zůstávají plastová, tam to ničím nahradit nejde, aspoň co jsem teda našla ohledně toho Nomad Air.

kacka.va
1. dec 2008

koukala jsem přímo na španělské stránky výrobce a tam teda nic takového nemají, takže přední kolečka určitě nafukovací ani prodávat nebudou.

ma76
1. dec 2008

Nechapem prečo to nezačnu vyrabat,ved prave tie predne kolesa vela mamičiek odradza ☹ že su hlučne.Potom by sa určite najviac predaval Jane Nomad 😀 😀 😀

norik1
1. dec 2008

VC babetkove povedali ze zistia 🙂 Ale kedze budu volat do Babylandu tak predpokladam taku istu odpoved ako Ma76 😉

kacka.va
1. dec 2008

ma: no ono udělat dvojitá nafukovací kolečka, nevím nevím, moc si to nedovedu představit. Jinak tenhle kočár je sporťák, takže něco mezi klasickou a golfkama a golfky se taky nedělají s nafukovacíma kolečkama, takže tak to musí člověk brát 🙂. Holt nemůže mít každý kočár všechno 😉

ma76
1. dec 2008

kackaa.va:No nemôže...A čo tak nový model?... 😉

norik1: 🙂

ivulla
1. dec 2008

Holky, tak si tady navrhneme vlastní kočár a necháme ho někde udělat. 😀 Je nás celkem dost 😉 😝 Zajímalo by mě, kdo ty kočáry navrhuje. Beztak žádnej nikdy netlačil 😝 😎

kacka.va
2. dec 2008

ma: upřímně, proč by dělali nový model, nafukovací mají Slalom a nafukovací dvojitá by asi řešily fakt dost blbě 🙂 a jak by to taky pak vypadalo 🙂.
ivulla: já myslím, že bychom se ani na tom vlastním kočáru neshodly, protože každá má jiné představy o kočáru 🙂

ma76
2. dec 2008

kacka.va: prečo dvojitá?... 🙂

kacka.va
2. dec 2008

proto nomad ma přední dvojitá 🙂

kacka.va
2. dec 2008

já myslím, žena trhu je kočárku dost a každý si vybere, co mu vyhovuje 😉

ma76
2. dec 2008

Ja viem ,mam ho...myslim novy nomad prečo bi mal mat predne dvojite 😉 😉 😉 .Keby sa začal taky vyrabat. 😀
s takymi ako vzadu možno o trošku menšimi.

norik1
2. dec 2008

Dobre tak kym zistime finalnu verziu s kolieskami, podme sa bavit na aktualnu temu, kedze je zima 😀 😀 Kupili ste si do Nomadu original Jané fusak?

kacka.va
2. dec 2008

ma: já fakt razím názor, pokud někomu nevyhovuje, ať si koupí nový a nevidím důvod, proč vyrábět nový Nomad 😀
norik: fusak Jané nemáme, máme s beránkem a uvažuju, že koupím nánožník, ale asi taky nebudu kupovat Jané, protože oproti jiným nánožníkům je cena docela šílená a nemyslím si, že musím mít za každou cenu originál. 😉

mobina
2. dec 2008

Kacko doporučuju koupit nánožník originál, i když ty peníze jsou šílený. Ten emitexový absolutně nesedí a pak jsem objevila ještě jeden neoriginální za poloviční cenu na www.detskyraj.cz. Jeli jsme ho osobně ozkoušet a taky šílenost. Musela bych sundat madlo a byl krátký 😒 Originál ti dítě před nepřízní počasí fakt krásně schová (a to je co říct, protože Nomád je dosti nechráněný) a límec je na zip. Za ty prachy fakt stojí, když přihlédnu, jaké náhražky jsou u nás k sehnání....

kacka.va
2. dec 2008

já se ještě zeptám v obchodě, rovnou mi nějaký nabízeli a ten vypadal dobře, ale nevím značku

ivulla
2. dec 2008

Já si dělala s vlastním návrhem samozřejmě srandu... 😝 Je jasný, že každý má jiné nároky na kočárek... Jen se mi zdá, že na to, kolik je toho na trhu, tak celkem nikdo není naprosto bez výhrad spokojený... To je trochu divný, no ale co... 😉
Jinak my máme fusak od emitexu - do hluboké korby. Ale nánožník jsme taky pořizovali rovnou originál... Budem ho sice potřebovat až za rok, ale já jsem chtěla mít jistotu, že ho budou mít, tak jsme ho brali rovnou... A nepřijdou mi to vůbec vyhozený peníze. Když se to má zapnout přímo na kočár, tak myslím, že to musí fakt sedět... U toho fusaku do hlubokýho je to podle mě víc jedno... 😅

ma76
2. dec 2008

My máme fusak značky Babyland,je pevny,dlhy je ešte dost,nanožnik mam tiež Babylandacky.čo sa tyka fusaku ma velky vysoký limec a ked bude fukat dam plaštenku na kočik.Ked to nebude stačit,budeme sa s okna doma pozerat ako je tam zima 🙂 😀 😀.

bubadlo27
2. dec 2008

ahojte, ja teiz k vam do klubu pripajam, ja zvazujem tiez kupit fusak pre malu, sice mame nanoznik, ale zda sa mi ze jej to prefukava a navyse a ten dvojickovsky mi moc nepasuje 😒
nemate niekto skusenost z fusakom Kaiser? 🙂