Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

frankie
13. mar 2009

Příští týden jedeme na výstavu do Brna, tak tam Nomády omrknu a pak hned nějaký koupím 🙂

pavly
14. mar 2009

frankie-koukla jsme se ti do pasu,ty deti ti sedi? ty budes mit dve deti rok po sobe? 😕
za prve smekam teda
za druhe budes asi potrebovat trochu jiny kocarek,ne? 😅

mimap
14. mar 2009

Ahoj holky, chodíte některá s Nomadem na in line? Za chvilku už by se pomalu dalo bruslit, tak by mě zajímalo, jestli to s Nomádem jde dobře. I když nevím, jestli na bruslení nemá moc nízko rukojeť - jsem dost vysoká - 174 + brusle..

pavly
14. mar 2009

ahojky mimap
-bohuzel ja neporadim,u nas neni kam jit,takze brusle ani nemam.....a vysoka jsi teda na to asi dost,no snad to pujde, se pri tom stejne clovek trochu predkloni, tak uvidis
-ale kazdopadne bych brala tvych treba deset cisel!!!! protoze ja mam rukojet uplne nejniz-ja mam 156,ja proto nemohla mit pulku dalsich kocaru,abych nemusela mit rukojet v urovni prsou a delat psa,ktery zada mlsek 😀

kacka.va
14. mar 2009

když se dá rukojeť do té nejvyšší polohy, tak je dost vysoko, ale na brusle bych spíš volila kočár s ruční brzdou.
já mám 176 a ani to na tu vrchní polohu nedávám 🙂

lennis
14. mar 2009

mám 174 a na bruslích jsem to zkoušela jen kousek cesty, ale šlo to v poho, už jsem si kvůli bruslím pořídila slaloma, loni mně to moc mrzelo, bála jsem se bez brzdy, tak se těším letos 😀

frankie
17. mar 2009

Pavly - mám jen jedno dítko, půlročního kluka. zatim sám nesedí. Ale shánim lehkej, dobře ovladatelnej sporťák. Od tří měsíců ho vozim ve sporťáku s U nástavbou.

mojinecka
17. mar 2009

ahojte, chcem sa spýtať, že aký fusák ste teraz v zime používali? Mali ste originál Jané alebo pasuje aj nejaký iný?

norik1
17. mar 2009

Ja mam original Jane vo farbe kocika - je fakt skvely a dizajnovo pekny, ale je pravda ze aj drahy... myslim ze baby v pohode pouzivaju Emitexy...

mobina
17. mar 2009

Mimap já s nomádem v poho bruslila i bez brzdy a to jsem na in linech nikdy nestála 😉 Mám 175 cm a při bruslení jsem rukojeť napolohovala co nejvýš. No a brzdila jsem tak, že jsem prostě pomalu dojela. Fakt žádný drámo a dá se to i bez ručky 😉

mimap
17. mar 2009

Mobi,tak to jsi mě uklidnila..Já teda taky nejsem žádný velký bruslař, navíc už jsem dlouuho nebyla..Tak to vyzkouším, já mám sice kočárky dva, ale bez brzdy jsou oba..🙂
Jinak s fusakem - já dávám Emitex, přehazuju jej z kočáru do kočáru a sedí dobře. Ještě další 3 kamarádky Nomada mají taky Emitexem..

kacka.va
17. mar 2009

já chci teď koupit nánožník, ale zatím nejsem rozhodnutá jaký. Nechce se mi do toho dávat nějaké závrané sumy.

norik1
17. mar 2009

kacka a naco ti je nanoznik? mas fusak?

pavly
17. mar 2009

ahojky holky
kacka-ja mam ted origos nanoznik,ale to jsem jeste nevedela o tomto:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994 - pani je umi bezvadne usit a cena super 😉
(jen pokud ti jde primo o barvu kocarku,asi se to trefit uplne neda...)

a take pouzivam fusak od emitexu-zatim teda v korbe,jsem spokojena,je teploucky i v tech obr mrazech

kacka.va
17. mar 2009

norik: fusak nemám a ani jsme ho zatím nepotřebovali, takže už ho kupovat nebudu.
pavly: díky za odkaz, o barvu mi až tak nejde, ještě podívám do obchodu, tak mi taky říkali, že jim to někdo šije a že je to za podobnou cenu, tak bych to omrkla

mobina
17. mar 2009

Kacko osobně jsem okoukla originál a jeden šitý podle originálu na prodejně a s originálem se nedá srovnat. Za prvé byl šitý podle toho, co ti dávají k celé soupravě, bez límce a za druhé bych musela sundavat madlo. viz http://www.detskyraj.cz/scripts/hledej.php?rz=1... Ten originál s odepínacím límcem nemá chybu. Dítě je bezvadně kryté. Chápu, že ta cena je šílená, ale fakt za to stojí. Sedí perfektně. Jinak ale myslím, že pro vás už bude nánožník zbytečný ne? Příští zimu už ti bude malá běhat a podle mě tedy bude stačit přikrýt jen dekou na popojíždění. Ještě bych to asi nechala a uvidíš, jak na tom budete na podzim 😉

mojinecka
17. mar 2009

aha, čiže hlavne emitex fusaky. A nešmýkal sa Vám? Kaiser ste nemala žiadna? Mne sa aj ten celkom pozdáva...

pavly
17. mar 2009

mobi- a od koho jsi to videla site? ja teda od te pani fuska nevidela,ale maminky si ho moc chvali! a je fakt,ze ty,ktere jsem videla klasicky v obchodech-jako univerzalni,ty jsou fakt desny 😖

duracelko
17. mar 2009

ahojte mne sa páči Jané Sólo 2008. má tento kočík niektorá z vás?? aké má plusy a mínusy?

mobina
18. mar 2009

Pavly ten, co jsem na něj dala odkaz. Byl mrňavej.

kacka.va
18. mar 2009

mobina: mě právě zbytečné,kupovat něco drahé, když nevím, jak dlouho to využiju. Já totiž zatím nechystám kupovat golfky. My se vždycky musíme nablížit všude autem a pak jsme v kočáře, takže chci, aby to bylo pro malou pohodlné, tak raději budu celou dobu tahat Nomada, než golfky, tak proto si myslím, že nánožník tak nějak ještě využiju.

norik1
18. mar 2009

a nechces len taky dekovy nanoznik? ved ide jar, leto jesen... pockaj najdem ti link

mobina
18. mar 2009

Kacko jasně. Hodně záleží na dítku. Některý nechce sedět v kočáře v roce, jiné ti tam chrní do tří let. Jen já osobně bych asi počkala na podzim, jak se ti dcerka vyvrbí 😉

kacka.va
18. mar 2009

norik: to je pěkný, ale jde to na Nomada?
mobina: no možná počkám, ale na druhou stranu bych to možná užila už teď na jaro, dokud nebude ještě tak teplo 🙂

lennis
18. mar 2009

Holky, měla jsem na Nomada emitex nánožník a dobrý, funkčně ok, teď mám originál na slalomu a nedá se to srovnat, je mnoooohem teplejší a nemusím ho sundavat, emitex jsem sundávala z jedné strany, takže na druhé mi spadnul na zem, věčně špinavej, já doporučuju tedy originál, taky mi to přišla zbytečná investice, ale pro mně stojí za to a věřím, že i příští zimu ho ještě využijeme, kdy bude malýmu 2,5 roku, ač jsme chodící, ale v dešti a do města (nevyhrabe se z kočáru tak snadno) je to super a proti větru je to neocenitelný 😉 , to je moje zkušenost.

frankie
23. mar 2009

Jezdí se s Nomaden dobře i ve sněhu? 🙂

kacka.va
23. mar 2009

my s tím problém neměli. teda pokud bylo sněhu normálně, ne 20 cm závěje a když to jelo hůř, tak jsem zaaretovala kolečka.

ivanapor
30. mar 2009

ako sa Vám pači kolekcia 2009? Ktorú farbu by ste vybrali pre dievča teraz na leto?

norik1
30. mar 2009

ja tu cyklamenovu ci cervenu ci aka to je...krasna je 😉 ale kupila by som pre dievca aj nie celkom dievcensku farbu, uplne v pohode...napriklad ta sivo-zelena kombinacia je taka univerzalna 😉