Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

norik1
18. nov 2008

MACACKA - ja mam Nomad z kolekcie 2007 - tyrkysovo-oranzovy. Rovno som si kupila aj nanoznik na sportovu cast a dobre som urobila, lebo 2007 sa uz nepredava 😵 Fusak si kup tiez Jané, ked uz investujes do kocika, nech to nejak vyzera. Ja som si kupila oranzovy fusak presne vo farbe kocika, vyzera to super. Ak najdem, pridam link 😵

norik1
18. nov 2008

http://www.e-broucek.cz/fusaky-zavinovacky-deky...

toto su uz 2008 kolekcia, ale 2007 je velmi podobna

ma76
19. nov 2008

Ahojte,čitam že niektorym vadia tie hrkajuce kolesa na Nomade(predne).Ja mam Matrix len športovu čast. Mne to strašne vadilo!!!A tak som špekulovala čo s tym.Kočik je perfektny,ale toto nedomysleli vyrobcovia.Mam riešenie.Ak sa pozriete pod kolieska je tam šrobik na kryžovy šrobovak treba odkrutit vytiahnut a vypadne od tial podložka.Môj manžel tam pridal ešte 2ks podložiek a omotal vnutro čiernou mekou paskou,zasuniete naspet a zašrobujete.Kočik absolutne prestane hrkotat.Jedina nevyhoda je že na pocit ide trošku tažšie tlačit.Ale stoji to za to.Ide tichučko ako nafukane kolieska.Ahojte 🙂 🙂

kocurek
19. nov 2008

JA mam Jane Carrera Pro + MAtrix + hlubokou korbicku a byla a jsme na miru spokojena... 😅

nevesta Co presne potrebujes vedet?

mejsek
23. nov 2008

Ahoj Denisocko. Ted prochazim internet a nemuzu nikde najit nanoznik na jane nomad 2006 v cerne barve. Je tvoje nabidka stale aktualni? To bych byla nejstastnejsi

denisab32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristynna
25. nov 2008

Nevíte jaká je váha kočárku. Někde píšou 6,5 kg někde 1é i 11 kg.

helka101
25. nov 2008

no vraj je to okolo 9kg a ja ked tam nemam maleho a trepem ho poschodoch tak je fakt ľahunký, ked najnovšie si hozložím a tak vyložím hore a pred bytom zas rozložím 🙂 Ja som sním veľmi spokojná

norik1
25. nov 2008

Kristynna, konstrukcia ma vahu 6,5 kg. K tomu si pripocitaj vahu toho, co mas nakliknute + dieta+ tie veci ostatne 😵

ma76
25. nov 2008

Ahojte,po dlhom vahani predavam kočik Jane Nomad.Podvozok aluminiovy,ciklamenovo-čierny,použivany asi mesiac.Pytate sa prečo???Nie je do terenu.Vadia mi kolieska!!!Viem pisala som môj zlepšovak na ne,ale plast nie je nafukane koleso.Do terenu nie je vhodny a ja potrebujem taky.Inak je fakt priestranny a lahunky 6,5kg.Ak niekto chcete tak cez Iter.po.sa ohlaste.Dohoda možna.Samozrejme je v zaruke do 11/2010.Zatial som ho na Baby Bazar nedala.

norik1
25. nov 2008

Ma76, skus sa spytat v nejakej predajni - ale najlepsie na babyland.sk - oni su vyhradny dovozca - na predoslom Jane neviem aky typ sa dalo dokupit nafukovacie kolieska. Skus si zistit toto a nemusis menit kocik. Inak kocik je to skor mestsky, teren len mierny....

ma76
26. nov 2008

Ahoj norik1,dakujem za info 🙂 .Dnes sa rozhodnem.Asi vaham nad PPergo GT3,viem je tažši ale premakany...dam vediet 😨 papa

kacka.va
26. nov 2008

norik: nafukovací jsou u Slalomu 🙂

ma76
26. nov 2008

kacka.va ,Ano aj mne sa zda,ale to mi už nevymenia,ostava mi len asi predat. ☹

kacka.va
26. nov 2008

ma: no to asi ne, protože podle mně je každý ten kočárek dělaný jinak. Nám teda zatím kolečka nevadí, už jsme s tím jezdili i po poli i po lesní cestě a zatím v pohodě. I když tohle opravdu není kočárek do nějakého horšího terénu.

norik1
26. nov 2008

Kacka.va, viem ze Slalom ma nafuky - najlepsia kamoska kocikuje Slaloma ja Nomad, tak furt porovnavame. Ja som chcela 4kolku a ked som sa pytala na kolieska, tak mi teta v obchode spominala tuto moznost - ak mi budu vadit plastaky, tak sa da vymenit za nafuky.

Ja si inac myslim, ze je to o odpruzeni, aj ked druh koliesok hra svoju rolu. Ta kamoska s nafukovacimi drnca na snehu a lade rovnako ako ja - nemam pocit, ze by bol medzi nami nejaky big rozdiel... Tiez som sa bala, ako maly na drncanie zareaguje, ale cuduj sa svete - jeho to uspava....samozrejme nesmiem ist rallye, ale pri kludnej chodzi sa mu to asi paci...

sjuzocka
27. nov 2008

ahojte, ak by ste mali zaujem, mame nomada kupovaneho 2007 trojkombi sportak s hlbokou a rebelom, este v zaruke za 9000 🙂

norik1
27. nov 2008

Sjuzi a aka farba? mozno sa kamoska chyti 😀 ale to nejdes kus pod cenu?

sjuzocka
27. nov 2008

norik, stahujeme sa a chcem to rychlo predat

farba hneda s modrou - http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=84301

norik1
27. nov 2008

Dobre dame vediet a ak tak sa ti ozve 😀

sjuzocka
27. nov 2008

ok diky 🙂

ma76
27. nov 2008

Ahoj kacka.va,no aj mi sme boli v terene a nič -moc,strašne sa nam ponapichovalo kamienkov do koliesok,potom s

om robila popolušu ako som to vytahovala 😀.Asi to bolo na neho moc...

Ahoj norik1,je to v tom odpruženi maš pravdu,porovnala som PPer.GT3.

ma76
27. nov 2008

Ahojte,kolko stoja nafukovacie kolieska na nomada?Mate ich niekto?
Norik1
Viem pisala si že v baby-lande.

Osobnu skusenost privytam... 🙂

kacka.va
27. nov 2008

holky a fakt to jde vyměnit? já tomu moc nevěřím protože plno mamin vybralo Nomada, ale chtěly nafukovací kolečka. To by si to každý vyměnil a jezdily by ne? Já teda Nomada v životě s nafukovacíma neviděla.

sjuzocka
27. nov 2008

ja som volala do babylandu a tam tvrdili ze jasne ze to ide vymenit za nafukovacie len ja trdlo zabudla som sa spytat ze co to stoji ale normalne stoja 350/koleso

sjuzocka
27. nov 2008

nemate niekto kocik vo farbe cherry? chcela by som vediet ako vyzera v skutocnosti, ci je to cervena/vinova so zelenou, alebo je ta cervena skor ruzova?

kacka.va
28. nov 2008

sjuzocka, takže pak máš zadní nafukovací a přední původní?

ivulla
28. nov 2008

Teda to mě taky zajímá s těma kolama... My máme taky Nomada a už v prodejně jsem se ptala, jestli se dají vyměnit za nafukovací... Zdálo se mi, že zadní kola jsou stejně velký jako má slalom... A prodavačky na mě hleděly jak na zjevení.. že to určitě nejde... Pokud někdo zjistíte, kde se dají nafukovačky k nomadovi sehnat, tak sem s odkazem 😉

sjuzocka
28. nov 2008

no ja som sa vyslovene pytala, ci jane nomad moze mat aj nafukovacie kolieska namiesto plastovych. ona ze jasne ze to ide. tak sa pytam ze aj vtedy, ked tie predne su take dvojite? ze ano. - to mi vravela teda v telefone teta z babylandu na pestovatelskej. viac neviem, iba to, ze cena tych povodnych koliesok novych je rovnaka aj u tych dvojitych vpredu a u tych velkych vzadu

helenkaa
28. nov 2008

Teď jsem našla, že existuje kočárek Jané kočárek Nomad Air:

Podvozek má přední bezdušová kola a zadní kolečka jsou nafukovací.

Odkaz:
http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti....