Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

marion
22. jan 2013

Na jar budeme predavat sportovy kocik jane nomad 2009 amazon, farba sedo-zelena. Velke prislusenstvo...ak by mal niekto zaujem...taska, prsiplast, nakupny kosik, nahradne nafukovacie kolesa, podlozka do kocika obojstranna, fusak zeleny krasny, rukavnik na ruky sedy emitex, a original nanoznik 1x pouzity,... 🙂 🙂 🙂 🙂

zlatino9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
map07
23. jún 2013

nemáte někdo na prodej plášť na zadní nafukovací kolečko? Nechce se mi na tu chvíli kupovat nový... 😅

ivetka09
2. júl 2013

Ahoj maminky, aky je sportovy kocik Jane nomad? Manevrovost, pohodlie pre dieta a tak dakujem 🙂

monyccka
7. aug 2013

@lenkasop ahoj, nasla si nakoniec ten sprej na textil?

lenkasop
10. aug 2013

@ivetka09 ahoj u nás je maximálna spokojnosť so športovou časťou, úplne super, manévrovanosť na jednotku, otočím sa na mieste (výhoda hlavne v obchode) a jednou rukou 😀 , veľkostne je v pohode, malý sa narodil veľký 🙂 jeden mám aj v ponuke, keďže máme dva 🙂
@monyccka ahoj našla som, jeden kreativ obchodík v NR - posielajú na dobierku

monyccka
10. aug 2013

@lenkasop posles miprosim link do ip? Potrebujem cierny a neviem najst nikde skladom. Dakujem 🙂 a bolo to po nastriekani pekne? Rovnomerne? Nesmrdelo, nepustalo farbu?

maminocka87
14. júl 2014

Ahojte baby, potrebujem poradit.. Tie, co mate Nomada, bol alebo nebol pre Vas kocik nizky? Ja mam 170cm a priatel 180, tak mam obavy ze bude nizky.. Uvazujem nad jeho kupou, je to moj favorit, ale v mojom okoli ho nemam moznost vidiet nazivo a vyskusat.. Prosim poradte, ak mozte.. 🙂 Dakujem

mikim
14. júl 2014

@maminocka87 ahoj, mali sme a max spokojnost, ja mam 173 a mala som ho nastaveny na najvyssie a bolo mi akurat, moja mama si ho vzdy davala nizsie, tiez som hladala kocik tak , ba y mi nebol nizko, lebo to je nanic, a potom sportiak do auta bola Nuna, ten mal super vysoku rucku

maminocka87
15. júl 2014

@mikim dakujem za odpoved.. ja len mam strach, aby ten kocik nevyzeral ako hrackarsky pri nas 🙂

renatkas
19. sep 2014

Keby mal niekto zaujem, predavam 3 kombinaciu Jane Nomad 2009, aj s nanoznikom a taskou na prebalovanie za 199 Eur. Mam v bazariku

pekna1
21. sep 2014

Tie co mate nomad a byvate v bytovke....mame vytah taky mensi este z vnutornymi sklapackami...myslite ze vojdem do vytahu s tym kocikom?

mirka197
15. aug 2015

baby mam otazku mam kocik jane twin two a mam tam tu vanicku a autosedacku v jednom len je to starsi typ bude mi to pasovat na ktory kolvek kocik od jane lebo potrebujem este jednu konstrukciu ked pojdem iba s jednym babom