Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

lamarika
24. feb 2010

no, myslím, že jediný rozdíl je v použitém materiálu a v tom okýnku v zadu na stříšce. Jinak se myslím modely nezměnili a konstrukce do teď byla pořád stejná

zuzanalv
24. feb 2010

Ale okienko mame aj my len ked mam tasku na kociku tak vlastne nevidim na maleho,dnes bolo teplo tak sme vyskusali sportak malemu sa pacilo ale este trochu ponosime vanicku aby sme to este vyuzili my uz druhe dieta nebudeme mat a bude mi za nou luto tak kratko sme ju nosili maly sa ledva do nej zmesti a to je predcasne narodeny

lamarika
24. feb 2010

aha, tak potom jsou ty modely totožný. Mně už se malej do vaničky nevydá. Leda, že bych mu tam udělala dírky na nožičky

zuzanalv
24. feb 2010

nas este ako tak a vajicko uz tiez nevyuzivate ?

lamarika
24. feb 2010

kdepak, tam se nám malej nevešel už v 6 měsících. On strašně růstově (a i váhově) valil nahoru a pak se kolem 8. měsíce zasekl a už jde pozvolna. Teďka za 3 měsíce, taky vyrostl jen o 3 cm a přibral necelé kilo. Do velký autosedačky šel v 7. měsíci a do sporťáku už v 5. měsíci. A vy ještě využíváte vajíčko nebo už jste taky ve velký?

zuzanalv
24. feb 2010

my najprv sme ho nevyuzivali ,narodil sa v lete a velmi sa tam potil a mne sa zdalo ze aj krcil ,nechcel tam byt ked som ho tam dala zacal revat tak sme do auta davali vanicku a teraz ked by uz tam aj bol ledva sa taqm zmesti nohy mu uz pomaly trcia von z nej ale vahovo este ano ma 9.7kg a sedacka je do 13kg este namame inu autosedacku tak ju nosime vy ste velmi vysoki rodicia ked maly je taky velky? Moj muz ma 1.95m tak deti asi budu po nom

lamarika
24. feb 2010

Já mám jenom 165 cm, takže si myslím, že jsem spíš menší. Muž má 194cm, tak malej bude spíš asi po něm. On byl malej velkej už od narození, tak rostl rychleji než ostatní děti i když na to jaký měl startovací míry si myslím, že rostl úměrně

zuzanalv
24. feb 2010

na dnes sa lucim dobru noc dufam ,ze aj my uz budeme lepsie spat vcera sme vela praplakali

lamarika
24. feb 2010

jééé, to mě mrzí. Tak sned dnešek bude lepší, dobrou noc

zuzanalv
25. feb 2010

Lamarika,nemali ste problem s brzdou? Uz to tu niekde pisali ze co s tym len nemam cas to spetne hladat.

smolka
11. mar 2010

caute baby,
mne sa celkom paci JANE SLALOM PRO FORMULA STRATA..chcela by som Vas skusenych maminiek tohto kocika opytat,kedze je niesom az taky zastanca autosedaciek, ci niektora z Vas vyuzila to tkz. korytko miesto autosedacky,ale kocik ste mali normalne aj s klasickou velkou vanickou.Neni to tak lepsie,alebo si myslite,ze je to zajedno ci autosedacka ci korytko? Dik za Vasu odpovedv 😉

musko
12. mar 2010

smolka - jednoznačne sa doporučuje v autosedačke dieta vozit len nevyhnutne dlhý čas - nie je vhodná miesto hlbokej vaničky....

eatygrenee
29. mar 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, pro nejde nomad do uplného sedu. děkuji jana 🙂

lamarika
29. mar 2010

eatygrenee: Neznám kočárek, který by šel do naprostýho sedu. Správně by tak dítě v kočárku ani nemělo sedět, protože to škodí zádům. Mimo to když to dítě v sedu usne, tak se ti alespoň nepřeklopí dopředu 😉

eatygrenee
29. mar 2010

lamarika: Já mám právě doma kočárek od Deltimu, kt. jsem používala jako hluboký a lze z něj udělat i sporták- a ten jde až do sedu 90 stupnu..A ted jsem si pořídila Jané nomad, mimochodem nádhernej kočík 🙂 a trošku mě zarazilo, že tam to nejde...byla jsem zvyklá, že to šlo a právě jsem nevěděla, zda je to nedokolnalost noamdu nebo zda je to úmysl 🙂

lamarika
29. mar 2010

eatygrenee: Kdepak je to úmysl 😉 Aji u slalomu to tak je 😉 Tak už znám první kočárek u kterýho to jde 🙂 Některý maminky to řeší, že dají třeba dítku za zádička polštářek

eatygrenee
29. mar 2010

lamarika: děkuji

lamarika
29. mar 2010

eatygrenee: nemáš zač, moc jsem ti stejně asi nepomohla 😉

eatygrenee
30. mar 2010

lamarika: Stejně děkuji🙂 A to si myslíš , že je to opravdu u většiny dnešních kočárků, že to nejde?? 🙂

lamarika
30. mar 2010

eatygrenee: né, že bych znala všechny nebo většinu kočárků. . . 😀 ale co vím, tak to opravdu na spousty kočárků nejde právě kvůli těm zádičkám. A hodně mamin právě tohle řeší až je to dítko větší a zajímá ho všechno možný tím polštářkem (alespoň teda tady na koníkovi 😉 )

eatygrenee
30. mar 2010

lamarika: ty máš sama nomada?prosimtě, my dnes vyjely ven a docela mě zarazilo, že jak jsou po straně ty "igelity" místo látky, že na ní svítilo. jak to řešíte vy??

eatygrenee
30. mar 2010

Holky, jakou máte sluneční clonu na nomada? děkuji 🙂

lamarika
30. mar 2010

eatygrenee: jojo, mám ho taky. No, neřeším to nijak, však se mi kluk nerozpustí 😉 On na tohle není háklivej, tak mu to vůbec nevadí. Myslím, že až bude léto, tak už tudma svítit nebude, přece jenom to sluníčko bude o něco víš. Ale jestli ti to vadí, tak pořiď slunečník a nebo přes stříšku přehoď látkovou plinku a přichyť ji kolíčkama 😉

eatygrenee
31. mar 2010

Holky, nějak si nemůžu na toho nomada zvyknout ☹ ☹ Moc si zatím nesedneme. Možná ho i prodám, kdyby někdo chtěl...ozvěte se 🙂 Nový, se slevou 😖

zuzanalv
31. mar 2010

eatygrenee a preco?preco si nesadnete?ja mam tiez a som s nim celkom spokojna,samozrejme najdu sa male chybicky ,ale vela kocikov som pozerala a tento by som si kupila asi zas

eatygrenee
1. apr 2010

zuzanalv: Špatně se mi vejde do výtahu:( a jsem zvyklá na ta nafukovací kolečka, tohle mi nějak prostě nesedne:(Vadí mi i to sezení v kočárku, že nejde do uplného sedu..nevim :( Ráda bych ho vrátil a do obchodu, jenže jsem s ním jednou vyjela ven a na kolečkách je to nepatrně vidět a bojim se že mi ho už nevezmou.Vím, že na něj všichni pějí velkou chválu, tak snad ho v nejhorším prodám 😢 😢 😢

zuzanalv
1. apr 2010

a aky mas vo vyhlade?

eatygrenee
1. apr 2010

no zatím se ještě rozhoduji, nejprve ale musím prodat Janéčko 🙂

lamarika
6. apr 2010

Holky nevíte někdo jestli se dá vyměnit ta klapka na aretaci? Dneska jsem se tak strašně snažila zaaretovat kolečka až mi jedna ta klapka praskla. . .

lamarika
7. apr 2010

nikdo mi neporadí?