Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

rebecca2006
11. apr 2010

lamarika,určite to pôjde, skús nejaký servis bicyklov v mietse bydliska- mne bežne " pomáhajú" s opravami Jané- alebo ak nepochodiš, autorizovaný obchod a servis Jané pre čechy má Handy Praha, tak imzavolaj, čo robiť, či ti vedia poslať aretačnú skrutku na dobierku.. Good luck 🙂

marion
12. apr 2010

Ahojte mamicky....je tu niekto co mam doma jane nomad kolekcia 2009. Proim vas aku mate skusenost s utopia a active. Ci sa velmi spini a ako sa ten material cisti? 🙂 🙂 A neplanujete niekto predavat tento model 2009 niekdy v lete na jesen? DAkujem 🙂 🙂

nikus5
25. apr 2010

maminy, neviete mi poradiť, dajú sa na nomad kúpiť nafukovacie kolesá? ☹

lamarika
25. apr 2010

nikus dají, alenpouze na ty zadní

marion
29. apr 2010

Ahojte mamicky....je tu niekto co mam doma jane nomad kolekcia 2009. Proim vas aku mate skusenost s utopia a active. Ci sa velmi spini a ako sa ten material cisti? A neplanujete niekto predavat tento model 2009 niekdy v lete na jesen? DAkujem

pajlin
29. apr 2010

Ahojte,chtěla jsem zeptat na Nomad,jak vypadají kolečka ježděné něco přes rok.Jestli ještě uplně v pohodě poslouží na jedno dítě,nebo je potřeba je vyměnit a kolik to asi stojí.Našla jsem Nomad po jednom dítěti za dobrou cenu,tak nevím jestli do toho jít ,nebo radši investovat do nového.Díky.

lamarika
29. apr 2010

jezdíme rok a vzorek na zadních máme ojetej, ale kolečka klidně můžou zůstat další rok 😉 Takže klidně do něj jdi a kdyžtak časem vyměň zadní kolečka, to jde

pajlin
29. apr 2010

lamarika díky a nevíš kolik přibližně stojí nové kolečka?

lamarika
29. apr 2010

ty nafukovačky mám dojem, že stojí 500,-/ks. Já myslím, že ale nebude nutný je měnit. Sama budu mít tenhle kočárek i na druhý a zatím nic takovýho v plánu nemám

pajlin
29. apr 2010

Lamarika-tak to je dobrá cena.Tak kočárek jsem už koupila a tedˇ budu čekat až přijde,snad vše bude v pořádku.Dík

lamarika
29. apr 2010

Já jen doufám, že jsem ti ji neřekla moc špatně. . .

lamarika
29. apr 2010

a co to bude za barvičku?

pajlin
29. apr 2010

Kolekce 2008 Noir černo-béžová.Tu cenu jsem chtěla jen přibližně,aby to nebylo třeba 1500 za jedno 🙂 Akorát je nemůžu nikde najít 😕

lamarika
29. apr 2010

Mrzelo by mě kdyby to bylo opravdu tolik a já se tak spletla. Budeš muset asi napsat na servis. www.handypraha.cz koukni do kontaktů, tak je na servis

pajlin
29. apr 2010

Myslím že už jsem o nich někde četla,a ta cena bude max.taková za obě.Počkám co přijde,a pak tam písnu,protože bych asi chtěla ty nafukovací.Tak kdyby někdo věděl kde se dají sehnat ,budu ráda.

lamarika
29. apr 2010

myslím, že se dají koupit jem v tom servisu a nebo možná v nějakém obchodě kde prodávají Jane kočárky

pajlin
6. máj 2010

Ahojte,mám dotaz(asi blbý 🙂 )-jak perete potah tohoto kočárku?V pračce nebo v ruce a v jakém prostředku?Bojím se abych to nějak nepokazila.Já jsem vždycky u předchozího kočárku hodila potah do pračky a bylo to v pohodě,ale to byl jiný materiál.Díky.

ivika18
6. máj 2010

pajlin, my máme sice slalom, ale potahy jsou asi stejné, prala jsem v pračce všecko, kromě samotné sedačky, protože ta se nevešla do pračky, ale myslím, že mi při tom začala praskat slída na stříšce (máme 2008), takže už to do pračky nedám. Ale jinak barva zůstala, jesli máš strach z vyšisování. Akorát už si nepamatuju, v čem jsem to prala, ale určitě v nějakým tekutým prostředku.

lamarika
6. máj 2010

pajlin, peru v pračce na ruční praní a zatím žádná vada 😉 Prášek používám normální sypaný Palmex

pajlin
6. máj 2010

Holky díky.No já se právě taky bojím u korby,že se bude trhat ta sít´ka a u sportáku ta slída na stříšce.

lamarika
7. máj 2010

jestli máš program ruční praní nebo jemný prádlo, tak by to mělo být v pohodě 😉

marion
5. jún 2010

Dobry den mamicky...prosim budete niektora taka zlata a mate doma jane nomad premeriate mi dlzku chrbtovej casti + dlzka sedacej casti+ dlzka tej casti kde sa vylozia nozicky. Potrebujem vediet aka dlzka fusaka je najvhodnejsia pre nomad, nakolko neviem ci ten od emitex 110cm, nebude velmi trcat do dlzky. Dakujem krasne za ochotu 🙂 🙂 🙂 🙂

lamarika
5. jún 2010

Marion pokud si vzpomenu, tak zítra přeměřím, ale délku lůžka uvádějí 92cm, tak si myslím, že se to asi nebude moc lišit. Jinak já bych ti doporučila origoš fusak od Jané carrera. Mám ho a perfektně pasuje a ani se nehne. Ke všemu krásně ladí s barvou kočárku. Je dražší než od emitexu, ale je i o něco teplejší.

marion
6. jún 2010

@lamarika dakujem, ja som pozerala aj ten jane, a ten je aky dlhy, nakolko ten od emitex ma 110cm. 🙂

lamarika
6. jún 2010

marion, tak teď jsi mě zarazila, ale musí být krapet delší než je sporťák. Těch 100 cm mít asi bude. Píšu si a zítra vše změřím. On se dá totiž aji zakrátit aby vyhovoval opravdu dětem od narození do 2 let. Vše naměřím a napíšu ti to 😉

marion
30. jún 2010

Maminky, prosim o radu, tie co mate jane nomad 2008, ta vanicka hlboka ma taku siroku strechu a na fotkach vyzera taka zdeformovana, da sa to nejak upravit aby to vyzeralo pekne alebo je to taky trosku nepodarok tejto kolekcie? Dakujem. 🙂

marion
8. júl 2010

Ahojte maminky, nebudete niektora predavat jane nomad Bohemian? Mala by som zaujem o 3 kombinaciu...Dakujem 🙂

lovacska
8. júl 2010

Ahojte maminky!Ahoj Marion! Ja by som predala náš jané bohemian,ale slalom nie nomád.Je to dvojkombinácia,ale mám k tomu originál fusák aj nánozník vo farbe kocíka.Kočík sme kupili v máji tohto roka,máme mesačnu dcérku.Chcela by som kupiť peg perego gt3 červenu.

marion
9. júl 2010

@lovacska dakujem, my ale uz 3 kolku nechceme. Hladam len nomad. Dakujem pekne. 🙂

marion
14. júl 2010

@lamarika ty si spominala ze nafukovacie kolesa stoja okolo 500,- jeden kus? A kde sa daju zohnat? Lebo u nas na SK stoji jedno 1400sk, 🙂 Zda sa mi to dost ☹