Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

marion
23. aug 2011

@ivuska1807 ja prave uvazujem nad kupou tejto farby. Ale ako citam tak neviem. Ja som myslela ze postupne rok co rok vylepsuju kvalitu materialu ale ako vidim tak stale to nie nic moc. Z kolekcie 2009 jedine bohemian to je ten sedo oranzovy je tak hruby sustiak co je asi odolnejsi voci slnku. ☹ Ten sa mi ale tak nepaci. Ale na foto co mas v albume nevidno vyblednutie. A je to len na niektorom mieste alebo tak celkovo? 🙂 dakujem

ivuska1807
23. aug 2011

@marion tak určite tie šuštiakové materiály sú kvalitnejšie ako ten, čo mám ja. najviac vyblednutá je strieška, tá je naozaj hrozná, z čiernej je sivá, ale takisto vybledol poťah aj na madle a sedacej časti, kde priamo svietilo slnko, ale tam je to miernejšie. mne sa táto farebná kombinácia veľmi páčila, vopred som si o tomto kočíku nič nezisťovala, takže bez váhania som si ho kúpila. a prišlo sklamanie v podobe vyblednutého poťahu. čo ale môžem na tomto kočíku vyzdvihnúť, je bezkonkurenčne jeho ľahučké ovládanie a manipulácia.

marion
24. aug 2011

@ivuska1807 dakujem ti pekne. 🙂 ja mam golfac chicco liteway a je skvely. Ale mam slabost na nomad tak mi manzel dovolil si najst nejaky po jednom baby. Aby som do toho vela nevrazala. 🙂

ivuska1807
24. aug 2011

@marion odporúčala by som len zvoliť inú farebnú kombináciu, lebo aj jedna známa mi práve povedala, že ona mala presne tú čo ja a že jej tiež nenormálne športová časť "vyprašivela".

marion
24. aug 2011

@ivuska1807 dakujem. Bud ten bohemian 2009, alebo z 2008 je ten cierno-bezovy, hnedo -oranzovy a hnedo-zlty z takeho hrubeho sustiakveho materialu. 🙂

bemimi
30. aug 2011

@ivuska1807 ahojte,
mam kocik Jane nomad active v cervenej farbe, este v zaruke, pouzivany necele 4 mesiace.
strieska na vanicke za tie necele 4 mesiace tak vybledla, ze rozmyslam ze dam reklamovat kocik, lebo to vyzera otrasne.myslite ze by mi vymenili potah a uznali reklamaciu?
nerada by som bola mesiac bez kocika a bez toho este aj zbytocne. inac vanicka bola kupovana nova za 235€, este v januari, ale zacali sme ho pouzivat az v maji.myslela som, ze taky drahy kocik musi byt aj kvalitny, a z kvalitneho materialu.som sklamana.dakujem za rady.

zuzanalv
30. aug 2011

ahojte ja mam Nomad Stylon druhy rok,8 mes. sme pouzivali vanicku ,ale je ako nova ziadne vysedivenie ani vyblednutie,sportova cast je tiez ok a to som ho vela krat nechala na slnku ,kym som davala maleho spat proste zabudla som ze uz nam svieti slnko ,tiez som ho niekolko krat prala,samozrejme setrne a s pracim prostriedkom na tmave ja som s nim bola ozaj spokojna,vyzera ako novy a to sme ho pouzivali bez prestavky ..

bemimi
30. aug 2011

@zuzanalv potah nebol este ani prany, vanicku sme tiez pouzivali nastriedacku s autosedackou.
uz som rozhodnuta, ze budem vanicku reklamovat, ved za tie peniaze musi byt aj kvalitny.... 😠
cakala som trosku viac od Jane.... 😖

zuzanalv
30. aug 2011

@bemimi jasne pokym sa da tak reklamuj mozno to bol zly vyrobok ,mali by to uznat to je ozaj kratky cas,pri druhom synovi som mala Jane integru a po mne ho pouzivali este dve kamosky ,teraz ma vlastne 10 rokov ,ale vyblednute na nom su akurat take oblemovania oranzovou farbou tak si myslim za na tym potahoch si davaju zalezat,samozrejme ,ze sa vyskytnu aj reklamacie,poznam par bab 🙂

ivuska1807
30. aug 2011

@bemimi ahoj!určite si sa tu dočítala, že mám ten istý problém a že tiež nieje jednoduché ho vyreklamovať, keďže v reklamačnom poriadku je aj odsek, v ktorom sa píše, že reklamácia sa nevzťahuje na slnečné žiarenie. ja som s vyjadrením zásadne nesúhlasila, napísala som im mail a stále čakám, čo sa bude diať ďalej. určite dám vedieť...

bublina88
4. sep 2011

ahoj, neprodáváte prosím někdo podvozek - konstrukci na kočárek Jane Nomad (s černými koly) nebo Jane Unlimit ? Pouze v dobrém stavu?

petacz
19. sep 2011

Ahojte, neviete mi prosim poradit, kde by sa dal zakupit novy (pripadne aj pouzity v dobrom stave) potah na sportovu cast Jane NOMAD? Mam taky svetlo sivy potah este po synovi, ale teraz by som pre dcerku chcela inu farbu. Dakujem moc.

marion
19. sep 2011

Ahojte. Kupili sme nakoniec farbu sedo zelenu amazon. Chcem sa opytat cim mazete ked trosku vrzga. Dakujem 🙂

marion
23. sep 2011

Maminky pri nomadoch je problem ze casto pada brdza. Ja som kupila kocik na kt. sa zase brzda tazko dava dole. Neviete co s tym? 🙂 ☹

marion
29. sep 2011

Prosim mate niekto originak fusak Jane? Ako ste s nim spokojne? Dakujem 🙂 🙂 🙂

marion
7. okt 2011

Kocky mate niekto fusak Jane original? Mam jane nomad, ale vobec neviem ako sa montuje. Prosim vedela by ste niektora to nafotit a vlozit sem. Dakujem Vam velmi pekne za ochotu a pomoc.

🙂 🙂 🙂

crapula
15. jan 2012

ahojte, prosim vas kde na nete kupim jane nomad? ved to maju len na dvoch strankach za obrovskeee ceny.

ikuza
20. jan 2012

@crapula daj tip na tie dve stranky. Dakujem. Ja chcem kupit z bazaru, preto ti ine stranky neporadim.

jakani
24. jan 2012

dievcata, co mate Nomad, a ste vyssie (teda nieco okolo 170-174cm), nie je pre vas prilis nizky?....ja som chcela nomad, alebo unlimit, a v obchode som zostala zarazena, ze je taky nizucky...ako ste sa s tym vysporiadali? ☹

zlatat
30. jan 2012

@jakani ja meriam cca 180 cm a už mi bol nízky - hrbla som sa pri ňom, zakopávala do kočíka pri rýchlejšej chôdzi. Manžel je trochu vyšší odo mňa a ten skoro vôbec nekočíkoval a ak aj áno, tak codil vedľa kočíka a tak ho tlačil. 😒

jakani
30. jan 2012

@zlatat nakoniec som Jane uplne zavrhla, a poriesili sme inak - a to kocikom Brio Go, ma uplne vsetko, co potrebujeme, je super..a vysoky!! uz ho mame doma, manzel je nim nadseny - ma 186cm, a vobec nemusi mat rucku na max... 😉

zanet2009
30. jan 2012

@marion v bazárku prodávám originál fusak Jané,ale nevím, zda by Vám vyhovovala barva

zlatat
30. jan 2012

@jakani jéj to je super - potom napíš teferencie, keď ho budete dlhšie použivať - zaujíma ma tá športová časť. na Brio som aj ja pozerala - je skvelý, len ma odrádza športová časť ... je skvelé, že je dlhánska, ale to olohovanie nožičiek sa mi nepáči, že nejde do úplnej roviny a neviem ako je to s chrbátikom, no podľa videa tiež nejde do roviny ... ktovie, či v tom bude vedieť také 6 mesačné bábo sedkať - zvlášť, ak ešte nebude vedieťa samo sedieť bez opory ... hmm

jakani
30. jan 2012

@zlatat skus si pozriet tu na konovi diskusiu o Briu...polohuje sa do 170st., vraj sa tam babo pohodlne vyspinka...ale mamicky pisu, ze sportova cast je skor vhodna pre sediace babo, lebo je dost siroka...ja planujem babeno nechat co najdlhsie vo vanicke, aspon do 8mesiacov, pokial nebude mat chrbatik fakt pevny - preto je super, ze je velikanska vanicka, zmesti sa aj s fusakom...mozem ti povedat, ze na videu sa mi zdal labilny, pochybovala som o nom, ale dala som na recenzie mamiciek, a cim ho mam dlhsie doma, tak ho viac obdivujem 😀

zlatat
30. jan 2012

@jakani tú diskusiu už mám prelúskanú, sledujem ju dlhšie - ozaj, aká dlhá je hlboká vanička? Moji krpci mali v 6.mesiacoch 75 cm - takže je predpoklad, že aj to ďalšie bude také dlhé

jakani
30. jan 2012

@zlatat ma 76x31cm

zlatat
31. jan 2012

@jakani ďakujem

mates22
31. jan 2012

s tou výškou - to je divné, já mám nomáda 2007, měřím přes 180 a právě mi přijde super vysokej a nikde se nekopu - narozdíl od druhého sporťáku Neonato

zlatat
31. jan 2012

@mates22 no mne stačilo dať si topánky na podpätkoch a už som musela držať rukoväť koncami prstov a keď som natiahla krok, že som sa ponáhľala, tak som zakopávala ... hmm, asi mám krátke ruky a dlhé nohy 😎

samson
23. feb 2012

Pokusím se o obnovu. Holky mám dotaz mám nově koupeného nomada kolekci 2009. Čekáme druhé děťáko a i když jsem byla s Nomadem spokojená tak ho chci prodat. Jen nevím jak mám popsat stav hl. korby. Je zcela v pořádku, ale již od koupě není 100% napnutá boudička - prostě je trochu povolená. Ale všimla jsem si, že je to u kolekce 2009 asi běžné - my jsem to nereklamovali. Zdůraznili by jste v inzerátu to, že střecha není zcela napnutá - nebo to mám brát jako vlastnost kočárku. Nechci kupujícího převést v omyl. Díky