Športový kočík. Poraďte nejaký dobrý

matulienka
26. jan 2008

Ahojte prosim poradte mi nejaky dobry sportovy kocik moj Misko ma prave 3mes. a na jar a leto by som chcela nejaky super kocik a neviem podla akych kriterii by som ho mala vyberat.Dik. 😝

zzz77
17. apr 2010

eldzina dakujem asi v takejto cenovej kategorii som myslela 😉 a ako pozeram su celkom pekne 😅

eldzina
17. apr 2010

zzz nemas za co 😉 ja som pred casom riesila podobny problem, no nakoniec som kupila obycajny sportiak s neprehadzovatelnou ruckou, aj ked som taku povodne chcela. 😔

murinka
17. apr 2010

zzz77 my mame kocik mini2010 a som snim maximalne spokojna 😎 aj cena je priatelna-80eur.len zial nema preklapaciu rucku

zzz77
18. apr 2010

murinka urcite je dobry ale ako ostatne ani tento nema velke kolesa, chcela by som taky aby aj v zime sa s nim dalo pohodlne chodit na prechadzky v snehu co sa s kocikom s malymi kolesami prilis neda., az na ten fenix, ale nan financie nemam 😒

fifo12
18. apr 2010

Ahojte, zvazujem kupit maly sportak, nasla som Bertoni Foxy 2010, len ma "desi" taka nizka cena, 63 EUR. Pri prvom som mala CAM a tento vyzera velmi podobne. Nemate skusenosti ?

nehetka
19. apr 2010

Ahojte aj ja mam kočik QUatro rally a ponukam ho na predaj kupovany 4/2009 je po jednom dietati v super stave cena 115 eur neviete o niekom kto taký kočik zhána??? je v sedo zelenom prevedení

nehetka
19. apr 2010

som z Púchova 🙂

zzz77
11. máj 2010

Mate dakto kocik dema step lux? ako ste spokojne?? pouzivate prehadzovaciu rucku? alebo je fakt nanic a nakopavate do kolies? a vraveli aj to ze sa tym padom zmeni aj tazisko kocika a potom sa s nim tazko manevruje po chodnikoch. ??
Vdaka za info

cerkris
12. máj 2010

marion mala som slalom pro je super, teraz mám fusion teda concord je tiež super a powertrack nemám odskúšaný , ale to koleso predné sa neotáča a nemá polohovateľnú opierku nožičiek, na slalome mi vyhovovali kolesá boli náfuky a tiež to bol veľmi priestranný kočík a dobre sa ovládal, teraz mám concord je tiež veľmi priestranný myslím, že je o pár centimetrov dlhšia plocha ako pri slalome, ked si vyberieš z týchto kočíkov hociktorý budeš spokojná ,aspoň ja som bola 🙂

cerkris
12. máj 2010

mirkach mala som aj moving light je tu aj taká téma, ale mne sa zdal veľmi labilný , ked ti bábo už nespí v kočíku tak je ok na behačky, ale my sem tam pospíme a je dosť krátky.

cerkris
12. máj 2010

zzz77 pozri niečo také ako nurse nekko všetko čo si písala má, ale aj iné firmy majú takéto typy, neviem či nie náhodou babydesign sprint , ale nie som si istá a aj dema step lux je niečo podobné

dada3003
1. jún 2010

Ahojte, prosim vas vie mi niekto poradit? Hladam sportovy kocik pre moju takmer 6 mesacnu dcerku. Auto nemame, casto cestujeme vlakom, takze by mal byt lahky, podvozok nie zbytocne siroky, no ta cast na sedenie by mala byt siroka a priestranna pre pohodlie dietatka. Opierka chrbta by sa mala dat sklopit do uplneho lahu. popripade by som uvitala prehadzovaciu rukovet. Zatial mi do oka padli tieto kociky: FREELINE EXPLORER, BABY DESIGN SPRINT, ZOPA FUSION a Nestor Walker. MA niekto skusenosti s tymito kocikmi? Doteraz pouzivame vanickovy kocik ADBOR ARTE 3*3, ale nie som s nim spokojna, kazdu chvilu sa na nom nieco kazi, najprv to bolo zlomene koliesko, teraz sa mi odtrhol nit na prebalovacej taske. Bojim sa co to bude zas nabuduce. Prosim poradte Dana

zzz77
8. jún 2010

dada ahoj
ja som sa rozhodovala medzi Baby Design Sprint a Dema Step lux a Step Easy, tieto mali v predajni take vacsie ako som tak pozerala sportiaky, no a napokon som kupila Step Lux kvoli rukovati a dali mi ho o 20% lacnejsie, no ale nie je bohvie akej kvality, ale ani zly nie je, teda je celkom v pohode a ucelu uplne vyhovuje. Za tie peniaze... (concord by bol urcite kvalitnejsi, ale nam nemam 😒 ) Je lahky, da sa dat do lahu a ma preklapaciu rukovat co som velice ocenila ked tak velmi fukal vietor, som ho len otocila, alebo teraz ked uz tak velmi svieti slniecko. Zatial som s nim celkovo spokojna a co je hlavne ze je pohodlny a sa v nom maly dobre vyspinka.

dovenka
8. jún 2010

ja by som chcela sportovy kocik s preklapatelnou ruckou, uplne do lahu a nie prilis tazky. vie niekto poradit?

zajo79
8. jún 2010

dovenka, kolko chces do neho vrazit? bugaboo bee plus..alebo len bee.. ten je lahky.

ostatne su dost tazke. pp pliko swift, novy casualplay s4, bumbleride flyer..jane kociky ...

dovenka
8. jún 2010

cena, no potesilo by do 300 EUR +/- nieco okolo, tak pozriem na tie, co pises..

dovenka
15. jún 2010

nema niekto skusenost s kocikom chipolino lumina?

zajo79
15. jún 2010

chipolino niesu moc kvalitne kociky

n161109
16. jún 2010

ahojte dievcata

prosim Vas o pomoc ... chcem kupit malej sportovy kocik. Moje podmienky su ale otacatelka korba, poloha az do lahu a uplne super by bolo keby to bola trojkolka. Uz som pozrela uplne vsetko a som zufala

dakujem 🙂

exupery
16. jún 2010

@n161109 skus pozriet maxi cosi,su trojkolky aj stvorkolky,ale vazi cca18kg....ale je super do terenu..

editah222
16. jún 2010

@n161109 Teutonia Spirit, ale patří k těm dražším kočárkům.

n161109
16. jún 2010

dakujem moc

teutoniu mam ako rezervu. No priznam sa, ze by som chcela lacnejsi

dakujem za dalsie moznosti

zajo79
16. jún 2010

@n161109 nepozerala si jane slalom? to su kvalitne kociky, ked aj na inzerat malo jazdeny kupis. Kamoska teraz predava, fakt malo jazdeny, mala pri nom dva kociky este, kupovala ho ked mala dcerka jej skoro rok, teraz ma rok a pol.
kupovat novy kocik, ktory hned strati na hodnote... ked sa da tak kupit mi pride zbytocne.

lubecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzua
26. dec 2010

@nehetka

Ahoj,

este mas ten kocik Quatro Rally , ci je uz predany?

zuzana

nehetka
13. jan 2011

ahoj nie ten je uz predaný pekný den

bertica.h
13. jan 2011

ahojte.ak by ste mali niekto záujem o zopa fusion mrknete do mojho bazarku. 😉

ninkaa89
11. mar 2011

@bertica.h ahoj, mas este ten zopa fusion? lebo v inzeratoch som ti ho uz nenasla....

Mozete mi niekto poradit dobry a kvalitny sportovy kocik? Nech nie je prilis tazky, ma spojenu rukovat, polohovatelnu opierku, a schopne koliecka aj na buducu zimu...takze nie nejake golfky asi...
Mne sa zatial pozdava Zopa fusion, videla som ho aj nazivo a pacil sa mi 😵
Budem vdacna za vsetky rady 🙂 😉

pecka
12. mar 2011

@ninkaa89 my mame zopu fusion, som s nim maximalne spokojna, cez leto sme pouzivali golfac, a tiez som hladala nejaky dobry sportak na zimu, tak vsetky moje podmienky spnil prave Zopa fusion. Ocenujem hlavne, ze je priestranny a dieta a s fusakom tam ma dost miesta, da sa polohovat az do lahu, a na to, ze posobi masivne je lahky, ma len 8 kg, ma pomerne dost velky nakupny kosik, a nanoznik je vytepleny a obojstranny, velmi lahucko sa sklada a rozklada, proste my sme boli spokojni. Pravdepodobne ho budeme predavat, lebo cochvila pojdeme opat do golfaca a na zimu uz sa kocikovat zrejme asi nebudeme. Mame ho v cierno-zelenej kombinacii. My sme si k nemu dokupili aj nove nahradne kolesa, ale zatial sme ich este nenamontovali, budeme ho predavat samozrejme aj s nimi. Pridam aj foto, mame tuto verziu, len to co je na kociku cervene, my to mame, take pekne jablckovo-zelene.