Športový kočík. Poraďte nejaký dobrý

matulienka
26. jan 2008

Ahojte prosim poradte mi nejaky dobry sportovy kocik moj Misko ma prave 3mes. a na jar a leto by som chcela nejaky super kocik a neviem podla akych kriterii by som ho mala vyberat.Dik. 😝

nunusimi
18. júl 2011

ahojte
precitala som vsetko, ale stara diskusie uz neriesim, to uz nebudu vyrabat, tak este raz otazocka:
sportak s tymito podmienkami:
-siroke sedenie
-polohovanie do lahu
-polohovanie noziek
-otocna rucka
-minimalne madlo vpredu (aj pultik by bodol) 😎
-velke kolesa vhodne do terenu
myslim, ze to je vsetko co potrebujem
Vdaka za kazdy tip 😉

kosta123
18. júl 2011

@nunusimi - no ak niečo nájdeš daj vedieť 😎

jane24
21. júl 2011

Ahojte, zda sa mi , ze vela z vas ma neskutosny prehlad o kocíkoch, tak dufam, z emi niekto poradi. Hladam šprtový kočík, aby bol malemu už aj na zimu- teda najlepšie stvorkolesový s nafukovacími kolieskami. Skuste prihodiť vlastne skusenosti, kazda rada nad zlato, je to ine ako v ponukovom liste, kazdy kocik ma predsa aj nevyhody a je fajn o nich vediet. Dakujem

mirka099
24. júl 2011

@nanusimi, @kosta123 @jane24 ahojte, samozrejme aj ostatné... našli ste vhodný kočiarik? Nad ktorými uvažujete, Ak nemáte, podme si vyberať spolu 😉
Ja sa rozhodujem momentalne medzi ... jane slalom pro... a ... zopa fusion...

moje podmienky:
-lahko skladatelny, spratny do kufra auta, lahky
-vacsie kolieska, vhodne na rozbombardovane chodniky, poprípade aby ma ani na lúke totalne nesklamal 😅
-ovladanie aj jednou rukou (druhou drzim starsieho syna 😉
-strasne by som chcela aby si starsi syn mohol poprípade vystupit niekde na konstrukciu a kusok sa zviezol, bez toho aby som dokupovala skejtiky....

pre ktorý by ste sa rozhodli?

kosta123
28. júl 2011

@mirka099 ja som ešte nenašla,,,,,kupila som Nurse Hello,ale to do snehu isto nebude tak ho predávam,
Nepáčia sa mi kočíky,kde sú 2 predné kolieska spolu vedľa seba čiže sú tam 4 koliečka,a ani moc 3-ky nemusím..ja už fakt neviem čo chcem.

vierkasteffi
31. aug 2011

poradite mi prosim v bratislave nejaku predajnu na kociky chcela by som nejaky sportovy pripadne golfac 😕

mirka285
31. aug 2011

@vierkasteffi Brendon-Raca,Pre deti-Kosicka ul,Babymarket-Vajnorska ul

dabe
11. jan 2012

Ahojte, mate niektora skusenosti so sportovym kocikom zn. Nania Santa fe alebo Atlanta?

mimca20
3. feb 2012

Mate skusenost - Bertoni alebo Baby Design? Oba su sportove kociare, skor premyslam nad tym Baby... Neviem sa rozhodnut.

pepiminarik
3. feb 2012

@vierkasteffi kociky.sk v auparku. ja mam odtial peg perego GT3 a bola som velmi spokojna s predavacom. ze vam kocik predvedu by malo byt samozrejmostou v kazdom obchode. vsetko mi perfektne vysveltil, ukazal aj dva krat a este bol vyskusat natrepat kocik aj do auta. 🙂

vierkasteffi
3. feb 2012

@pepiminarik dakujem zhodou okolností som kupila kočík v auparku ešte v septembri lahko skladatelny, skvela cena 🙂 http://www.maderna.sk/katalog/product/7527/ modrej farby 🙂

katarina.banska
11. feb 2014

@mirka099 jane slalom pro limitovanu ediciu 2013 prave predavam, som s nim velmi spokojna, ale mne vadi, ze sa neda otocit aj v protismere jazdy

rosty
12. feb 2014

Neviem si vynachváliť gesslein S4....ľahký, spratny, vzdušný, ovládateľný jednou rukou, maly v ňom spi a rad sa vozí...kúpu nelutujem😀

carribean
21. aug 2014

ja rozmyslam nad gesslein S4, je priestranny? ked dam v zime fusak a nababusim tak bude mat babo trosku miesta? lebo mam vacsie dietatko a chcem nieco priestranne na spanie

mony221
6. apr 2015

Baby poradte ktora farba kocika je peknejsia?neviem sa rozhodnut ☹ dakujem

celasapremenim
6. apr 2015

@mony221
mne sa paci modra, mala som aj hlboky aj teraz sportak mam modry, ale tmavsi modry, ale aj tato kralovska je velmi pekna, sede a cierne kociky mi pridu divne

dollynkaa
6. apr 2015

@mony221 modryyy ;)

mony221
6. apr 2015

@celasapremenim dakujem rozhodla som sa pre modry je fakt krasny dakujem za utvrdenie a hlas pre modry 😉

mony221
6. apr 2015

@dollynkaa diky za nazor beriem modry

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

musí byť lahko použivateľný, pevný, pohodlný pre dieťatko a aj výzorovo pekný http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

nikolahrozna
11. nov 2017

Ahojte mamicky...tie ktore este hladate alebo o chvilu budete hladat nejaky kocik...tak si pozrite tuto stranku https://premamicky.eu/najlepsie-kociky/..
Su tam super rady a popisy jednotlivych kocikov