Športový kočík. Poraďte nejaký dobrý

matulienka
26. jan 2008

Ahojte prosim poradte mi nejaky dobry sportovy kocik moj Misko ma prave 3mes. a na jar a leto by som chcela nejaky super kocik a neviem podla akych kriterii by som ho mala vyberat.Dik. 😝

monika15
7. apr 2011

Ahoj Mamicky....

mozete mi doporucit nejaky dobry spotovy kocik ? Na Slovensku nemam velky prehlad, sme nasli 2 ale neviem ze ci su dobre.
Ide nam o to aby sa lahko skladal do auta a aby sa maly nepucil v nej tak troska volnejsie. Do takych 400 Euro.
zatial som nasla tie :

Houston 2010
X - Lander XA 2010.

Na uvedenych strankach sa pise vela ale osobna skusenost je predsa len lepsia....

VOPRED DAKUJEM>....

kosta123
2. jún 2011

Ahojte,mám pre dcérku golfky, ale na zimu to určite nieje,chcela by som kúpiť športový kočík ale nie moc mohutný,široký,niečo spratné ale aj pohodlné až do ľahu,najlepšie zo 4 kolesami-stabilný na ceste. Poraďte prosím podľa vlastných skúseností,ďakujem

hajanka
2. jún 2011

@kosta123 mne sa moc paci Quinny Zapp Extra, ma tusim vsetko co potrebujes, ale nemam s nim osobnu skusenost.

dosa
2. jún 2011

@kosta123 - baby jogger city mini - mam ho ako trojkolku, ale je aj styrikolesovy - http://www.discountbabyequip.co.uk/images/_lib/... - uzasny, ma velke kolesa s korymi v snehu nebudes mat velke probemy. a to skladanie nema chybu.
zapp xtra mam tiez, ale ten by mi ako jediny kocik na zimu urcite nestacil...
a este som mala donedavna tfk buggster na nafukovacich kolesach a ten by som si tiez vedela predstavit na zimu, super kolesa, priestranny, akurat nejdeuplne do lahu a je to trojkolka - http://www.mybaby.sk/galeria/1409/kocarek-tfk-b...

kosta123
2. jún 2011

@hajanka - no ja skôr taký aj do terénu.



@dosa - ten prvý vyzerá dobre,,kolko stojí?? ja by som chcela aby sa dali nohy polohovať nech má veget ked spí,,,,bože toľko mám podmienok 😀 ja asi asi nevyberiem,,,na každom mi niečo chýba alebo vadí 😀 😀

dosa
2. jún 2011

@kosta123 - noooo ja neviem preco ked vyrobia poriadny kocik, tak mu uz nespravia aj to polohovanie noziek... ale ak chces maly, spratny, aj do terenu, tak budes musiet nieco obetovat... tej jogger najdes aj v aladdin kocikoch a stoji tam 227 €. zapp xtra je super ze je polohovaci, aj nozky, aj sa da dat tvarou k sebe, akurat tie kolieska ma pre teba asi nevhodne...

evlyn
3. jún 2011

@dosa ty ten baby jogger primo mas - takze osobni zkusenosti? Prave shanim neco ke stavajici trojkombinaci (ctyrkolka Inglesina Magnum) - potrebovala bych neco, co se da snadno slozit do kufru, kdyz nekam jedem, ale zaroven aby to nebylo vylozene jenom na jezdeni po obchodnich centrech (bydlime na dedine). Diky

dosa
3. jún 2011

@evlyn ano, kupila som si ho len pred tyzdnom, ale je super, urcite nie len do nakupakov, tam by ho bola skoda. ma makke gumenne kolesa, absolutne nehrkaju na dlazobnych kockach a skladanie neskutocne - chytis za snurku, vezmes do ruky a zlozi sa sam na placku -

https://www.youtube.com/watch?v=jziZXTH2DG8
evlyn
3. jún 2011

@dosa jj to me prave zaujalo na tech videich 🙂 uplne do terenu jezdim s tou inglesinou, nebo spis v posledni dobe v ergo nositku. Takze shanim neco vylozene kdyz jedem do mesta autem - maly, lehko slozitelny a trojkolky me neoslovily...
Kazdopadne diky moc.

dosa
3. jún 2011

@evlyn - pisala si ze nielen do nakupakov, tak som asi zle pochopila... ale ak ta 3 kolesa nezaujali, jogger sa robi aj 4 kolesovy 😉

evlyn
3. jún 2011

@dosa Ne, pochopila jsi to dobre - primarne bych ho sice mela na vylety autem, ale i autem jezdime nejen do nakupaku, ale i do meste a na vylety. Takze bych radeji aby byl variabilnejsi - ta ctyrkolka me prave zaujala. Zkusim ho najit nekde v Praze, ze bych se na nej zajela podivat.

martuska75
3. jún 2011

@evlyn Tiež som hladala kočík skladný do auta, ale zároveň s väčšími kolieskami, aby prešiel aj po horšom teréne ako je nákupné centrum a vybrala som Brio go. Je lahký (11,4 kg), ide skoro do ľahu, zadné kolieska sú dosť veľké aby prešli aj terénom a predné sa otáčajú pre ľahké jazdenie, sedačká sa dá otočiť, veľká búdička... Už je práve na ceste k nám otestujem a dám vedieť, či sa osvedčil. 😉

sofhia
8. jún 2011

ahojte koceny, poradte prosim, chcem nasledovny sportovy kocik pre 7 m dieta aby splnal nasledovne:
- polohovatelne nozicky aj chrbatik, az do(takmer) ahu
- 5 bod, zapinanie
- strieska tak nastavitelna, aby nebolo treba slnecnik, moze ale nemusi byt prehadzovatelna rucka
- aby mi vydrzal az do 3 r cca malej
- aby zvladal aj narocnejsi teren - travu, rozsypany chodnik (nemyslim vyslovene turistiku), v lese sneh
- aby bol do 10 kg, a lahky skladatelny a zmestitelny do auta
- aby trosku pruzil.
- cena zatial nezalezi, chcem kupit z druhej ruky, ale nie az taky drahy...no piste co si myslite, ze by vyhovovalo
- radsej 4kolku, kvoli ovladaniu - aby sa dal ovladat jednou rukou, aj tahat.

- su kociky Peg Perego odpruzene???

dakujem velmi pekne.

kosta123
8. jún 2011

Ktoré šporťáky majú prehadzovateľnú rúčku???
@sofhia - aj ja hladám niečo také 🙂

sofhia
8. jún 2011

@kosta123 a co si nasla? mne poradila v obchode CAM Cortinu, a ze vraj z Peg Perega UNO... a tu som citala ze Jane Slalom... akurat tu Cortinu je len 3 kmb. a ja chcem uz len sportak.

sofhia
8. jún 2011

@kosta123 https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/vsetko-o-kocikoch-pridajte-svoje-tipy-a-nazory/ tuto na zaciatku sa spominaju kociky s prehadzovatelnou ruckou. ale pre mna to nie je az take dolezite,
Quiny Buzz ma urcite prehadzovatelnu rucku, ale ten mi pride maly na 2-3 r dieta, a dietatko je tam tak zvlastne, mala je aj rada v predu

kosta123
8. jún 2011

@sofhia - ten Cam sa mi nepáci má ho kamoška,,,, Perego uno som chcela ale tu na MK vo fore mi ho moc neodporučili,nakoľko hladam niečo už aj na zimu,,,,,,,,,Qinny je bud s malými koliečkami alebo z veľkými nafukovacími ale široká konštrukcia,,ach jaj do môjho výťahu som ho nenapchala ja hladam konštukciu tak do 55-58 cm max.

sofhia
8. jún 2011

@kosta123 a na zimu je Peg Perego maly? no aj ja chcem aj na zimu, aj ked si to zatial neviem predstavit... ake mas velke babetko?

sofhia
8. jún 2011

@kosta123 a ktore kociky ti doporucili, ci sa ti pozdavaju?
este som citala o Jane Slalom a Hartan.... Hartan sa mi zda prilis tazky...a neviem ci chcem 3 kolku este.

kosta123
8. jún 2011

@sofhia - perego ma predne koliecka na zimu podla mna a ked sa prehodí rucka že sa ide zle lebo väčšie pevné su v predu a zle sa ževraj ide, ja 3-ku isto nechcem je to nestabilné a na zimu isto nie,,,,,,,,rozmýšlala som aj nad Gessleinom F4,,je to novinka a nový je drahý okolo 300 € ja chcem skôr z 2.ruky.

sofhia
8. jún 2011

@kosta123 a ty trvas na tom prehadzovani rucky? ja to nepotrebujem, ale nechcem mat slnecnik, mala sa mi s nim hra...atd... a uz su aj z 2. ruky tie Ges...? ja chcem urcite tiez z 2.ruky, ale uz mi z nich sibe. Mam Hauck citi, skoro novy , som si blba nezistila, co stal... a sa mi zdala super cena at... ale je vyslovene mestsky, zatial fajn, ale...radsej kvalitnejsi a z 2. ruky

kosta123
8. jún 2011

@sofhia - hej už som nasla asi 3 na nete,aj čierno ružový krásny,,,moja je malá nemá ani 8kg,ale chcem ten na zimu co by bol taký priestranny nech sa dobre vyspí,my sme často dlho vonku aj v nečase 🙂 Ja mám Liru 4,Nurse look, Baby active Slapi kuk album ale iba 1 si nechám na leto ostatné predám ,,,,,joj len vymýšlam 😀 😀

kosta123
8. jún 2011

@sofhia - hej už som nasla asi 3 na nete,aj čierno ružový krásny,,,moja je malá nemá ani 8kg,ale chcem ten na zimu co by bol taký priestranny nech sa dobre vyspí,my sme často dlho vonku aj v nečase 🙂 Ja mám Liru 4,Nurse look, Baby active Slapi kuk album ale iba 1 si nechám na leto ostatné predám ,,,,,joj len vymýšlam 😀 😀

sofhia
9. jún 2011

@kosta123 ja som dnes kupila Jane Nomad, a mam pokoj. vyzera byt super ten kocik, este chcem tam prisit take medzi nozky na madlo, predsa len malinka je malinka... nech ju nemusim privazovat, a zaroven aby mi nevypadla 😀

kosta123
9. jún 2011

@sofhia - hod foto 😉 to je ten co má 2x 2 predné kolieska,,,,:::?? ja mam podobný Nurse look ale tie kolieska sa mi nepácia,,a kupila si tu na MK,? či niekde inde?

sofhia
9. jún 2011

@kosta123 predne ma len po 1 myslim, niee nasla som ho na Mimibazari, aktualny inzerat, chcela som si ho nazivo mrknut, tak sledujem nase mesto hlavne 😀, zajtra som chcela ist pozriet Jane Slalom ale bol bez madla... tento bol super aj s nanoznikom,atd...






sofhia
9. jún 2011

@kosta123 aha, cize su po 2 predne, daju sa zaretovat, uvidime... zajtra vyskusame v terene

kosta123
10. jún 2011

@sofhia - mne sa s tými 2 kolieskami ide napr,niekedy sa zpriečia 😖

ani_sama_neviem
7. júl 2011

ahojkte co hovorite na kocik hauck city??

jaa
7. júl 2011

Mám Gesslein F2 Cocoon.Asi největší sporták na trhu.Moderní,do města i do terénu.Velká bouda,nafukovací kola,přehazovací náprava.Plná výbava...Délka spaní cca 98-100cm.Malá se vejde i ve 3 letech.. 😉 Pokud by měla některá zájem,tak IP. 😉

jaa
7. júl 2011

tento