Športový kočík. Poraďte nejaký dobrý

matulienka
26. jan 2008

Ahojte prosim poradte mi nejaky dobry sportovy kocik moj Misko ma prave 3mes. a na jar a leto by som chcela nejaky super kocik a neviem podla akych kriterii by som ho mala vyberat.Dik. 😝

andy.a
23. jún 2008

leila,tiež si myslím,že tvojej Karolínke bude ešte istý čas lepšie v hlbokej vaničke 😉 🙂

už som sa včera pýtala a dnes zasa :máte niekto šporťák Peg Perego Aria ?? 😕 😅 oplatí sa ho kupovať ?? 😕
mne sa páči na ňom hlavne jeho nízka hmotnosť 😉

sally1
6. feb 2009

Ahojky, vie mi niekto odpovedať ako je spokojný s kočiarikom Fusion o ZOpa, aký je na ňom poťah a nevybledne tá čierna farba v lete?ďakujem

zuzana581
6. feb 2009

Ja som mala Ariu, ale používala som ju asi len rok (cca do 2 rokov). Malá rástla a už bol kočík ťažko ovládatelný, keď bola tažšia. Taktiež mi velmi vadilo, že nemá polohovatelnú opierku na nohy a malej sa tam zle spalo. Padali jej nohy, viseli a občas sa aj ona šmýkala dole. Inak pohoda. Nebol ani kazový. Ani rozhrkotaný. V celku skladný. Ale už by som ho ja osobne nekupovala. Neviem, síce čo stojí teraz, ale ja som zaňho dala pred asi 3,5 rokmi 6 tisíc a za tie peniaze určite nestál.

zuzula20
15. feb 2009

Ahojte baby, viete mi poradit? Zacinam riesit sportovy kocik, ale neviem presne aky. Celkom sa mi pozdava peg perego switch completo, ale bojim ze 11kg je dost a nebudem ho vladat vytrepat po schodoch. Dolezite je aby sa dala polohovat opierka chrbta a noh az do lahu a aby sa dala sklopit strieska az k dietatu, no a aby bol aj priestranny. A celkom sa mi pozdava aj prehadzovacia sedacka v smere aj proti.
Neviem, asi som narocna, ach jaj... 😖
Mate nejake dobre typy?
dakujem 😉

radkar
15. feb 2009

Ahoj,koukám na diskusi o sporťákách. Teď jsem narazila na kočárek rally quatro. Docela se mi líbí. Nemáte někdo zkušenost?

kika777
28. feb 2009

Ahojte, aj ja chcem na jar kúpiť malej nový športový kočík. Najlepšie ľahký, odpružený s prehadzovacou rúčkou a tak maximálne za 200eur.
radkar - pozerala som tne rally, a je fakt pekný a vyhovoval by mi mojim požiadavkám....keď niečo o nom zistíš, tak daj vedieť.

majcik
30. mar 2009

Prosim Vas, mate niekto sportovy kocik Baby Design MINI NEW?
http://www.tomsta.sk/product/baby-design-mini-n...

Mne sa paci, splna moje poziadavky /az na preklapaciu rucku/, tak by som sa potesila nejakym skusenostiam s nim. Vdaka

nehetka
23. apr 2009

Ahoj radkar ja mam kocik Quatro rally a som s nim velmi spokojna , kupili sme ho v Polskom Tesine a vysiel nas na 3700 sk, akurat neni k nemu taska na rucku ale tu som si objednala

marionn
24. apr 2009

Ah 🙂 jte.. Máte skúsenosti s Jane Slalom Pro, Jane Powertrack a Concord Fusion Radon?
Ak by ste ich vedeli aj porovnať. Co si o nich myslíte. Pačia sa mi, no zatial som nemala "tú česť" ich vyskušať. 😉

hrozienko1
29. apr 2009

Ahojte, ja mam kočik zOPA FUSION červeno-čierny používaný 1 mesic pretože mala sa radsej nosi ako vozi 🙂 takze ak by ste mali záujem je ne aj predaj. Je velmi lahky a lahko skladatelný. A hlavne je pohodlny pre dieta, jedinu nevyhodu vidim v tom, ze nema preklapaciu rukovat, ale to je na kazdom aky chce. Ja ho predavam len kvoli malej a tomu ze mame aj kombinovany kocik a tento nevyuzijem, bola by skoda si ho nechavat a predavat ho ako stary-teraz je este skoro 2 rok v zaruke-cena 149 eur a uz je to aj s plastenkou proti dazdu

mirkach
29. apr 2009

ahojte nema niekto skusenosti s kocikom trojkolkou abc design moving light

pastuska
2. máj 2009

mirkach, ja ho práve predávam aj s nánožníkom a pláštenkou. Je super fajn, len malý sa nechce vzdať starého ťažkého kočíka. Ja tomuto nemôžem nič vytknúť, lenže mi stojí na chodbe a nepoužívam ho, má cca. mesiac.

tobi08
3. máj 2009

A neznáte kočarek FOXY? Nevím kto je výrobce, zda je dobrý....

evicka1
3. máj 2009

ahojte. pozeram ze riesite sportaky. ja som sa konecne rozhodla
marion: ja som si objednala concord fusion radon este 10 dni a mam ho doma. v obchode bol dokonaly .ked budes chciet pisni rp a ja ti ho potom vyfotim do podrobna a ked vyskusam hodim recenzicku... a keby si chcela tak uplne novy viem zohnat za velmi lacno... 😀 priestrany, lahucky, skladny a lahko ovladatelny.
medzi kocikmi jane a concordom nieje velky rozdiel. je to ten isty vyrobca

mirkach
5. máj 2009

pastuska posli foto rchren75@gmail.com

misulkah
2. jún 2009

Ahojte
Prosim vas kto ma kocik Quatro Fifi? Neviem nikde najst rozmery v poskladanom stave a priemer kolies.Chcela som Quatro Rally ale je vraj vypredany. 😒 Ak viete poradte.Dakujem. 🙂

katka69
24. jún 2009

Ahojte,
velmi by som chcela sportovy kociar Quatro rally.Ale nechodime do polska neviete nejaku stranku?

misulkah
25. jún 2009

Ahoj katka 69.
Tiez ho mam vyhliadnuty ale nebol na sklade na SR.Dnes som ho pozerala znovu a uz je tam za 174,60 EUR /5.260,- Sk.V Polsku ho maju za 3.700,-Sk.Zohnala som aj rozmery Quatro fifi ale ma dost male kolesa.Co mne nevyhovuje. 😉

misulkah
25. jún 2009

katka 69:pozri si diskusiu Nakupy v e-shop z Polska.Mas tam aj nejake adresy a tel.cila na obchody.pa 🙂

misulkah
12. júl 2009

Ahoj katka69!
Tak uz mame kupeny novy sportovy kocik Quatro Raily.Dali sme si ho doviest z Polska.Stal nas 3.400,-Čk.Tak sme zan dali 135eur/4.080,-Sk.Som s nim velmi spokojna.Je super. 😎 Mala nam uz v kociku nespavala a v tomto zaspala na dovolenke kazde poobedie.Je velmi pohodlny a prakticky.Odporucam!!! 😉 papa

ilci
13. júl 2009

hmmm, tak já zatím marně sháním 4 kolku s nafukovacími koly, přední otáčecí a co největší korbičku
a aby to nebyl "tank", ty jsou pro nás nízké

susica
9. okt 2009

ahojte kocky,napiste nieco blizsie o kociku quatro rally..akuy je velky,ci je vhodny na zimu do mesta...hladam sportial mala bude mat v zime 8 mesiacov,a je dost velka.tak aby sa tam vosla dakujem...

katulikzlatulik
12. okt 2009

ahoj susica, uz si nieco nasla? ten isty problem mam aj ja 😒

misulkah
2. nov 2009

Ahojte kocky.
Co konkretne chcete o nom vediet?Ja mam Quatro Rally.Som spokojna.Este neviem ako v zime ale dufam ze dobre.Teraztam mame fusaka v pohode sa tam zmesti mala a este tam aj zaspi obcas ked potrebujeme.Ma aj nanoznik ktory davam na fusak. 😉

zzz77
16. apr 2010

Ahojte
Chcela by som sa opytat ci existuje taky sportovy kocik ktory ma preklapaciu rucku + polohovanie az do lahu + 4 kolesovy s velkymi kolesami + predne otacacie. Prezrela som uz hadam vsetko a taky som nenasla ktory by mal toto vsetko spolu.
Dakujem za rady 😉

eldzina
16. apr 2010

a mohla by byt aj otacacia sedacka namiesto preklapacej rucky?

napr. Jane unlimit... cam MBX 6, neonato reverso, patron fenix 4R....

eldzina
16. apr 2010

A preklapacia rucka Peg perego UNO 😉

zzz77
16. apr 2010

Otocna sedacka sa mi nepaci 😒 , robim len prieskum ci vlastne je taky ktory ma vsetko co by som chcela, Jane nema prehadz. rucku ako ani ostatne ako som dobre pozerala, CAM mala kamoska a ten sa jej rozpadol taky nechcem 😖 , a vacsinou su to 3 kombinacie, co vlastne mam doma len by som vymenila za idealny sportak. Patron fenix sa mi velmi paci, ak nebude ziaden s preklapacou ruckou tak asi vyberien ten v modro ciernej farbe.

zzz77
16. apr 2010

Teraz pozeram patron fenix a peg perego uno, no a tie ceny su dost vysoke, za tolko penazi sa da uz kupit 2 kombinacia. 😒 tak aj ten patron som si rozmyslela 😖

eldzina
16. apr 2010

este zdvojene predne otocne kolieska + prehadzovacia rucka

bertoni winner, dema step lux