Športový kočík. Poraďte nejaký dobrý

matulienka
26. jan 2008

Ahojte prosim poradte mi nejaky dobry sportovy kocik moj Misko ma prave 3mes. a na jar a leto by som chcela nejaky super kocik a neviem podla akych kriterii by som ho mala vyberat.Dik. 😝

lendy1
26. jan 2008
vlasa
26. jan 2008

my myme pp at4,je to spickovy kocik,taky all road na vsetky tereny 😉

marorlinko
27. jan 2008

my mame jane normad, ja som spokojna s nim, vsade sa s nim dostanem a navyse je lahucky a lahko sa sklada.

bzuco
21. máj 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | Zrušchystám sa na kúpu športového kočíka a neviem, ktorý vybrať...mala som vyhliadnutý dema step lux...ale čo som našla referencie, že vraj nie je nič extra ...na baby design sprint sa maminy vyjadrili, že je fajn...ale ešte som našla podobný typ a to ZOPA FUSION a FREE LINE EXPLORER...ak máte s niektorým z týchto 4 spomínaných kočíkov skúsenosti, budem rada, ak poradíte

bzuco
21. máj 2008

ups...nejako som to na figu prekopírovala...nevadí 😀

martina21
21. máj 2008

ahoj ja som si objednala freeline explorer a zajtra by mal dorazit alebo mozno uz dnes 😕 citala som na neho chvalu a nestoji ani vela penazi tak som sa rozhodla a dokonca mi ho na nete dali lacnejsie nez uvadzaju 😅 to su zatial moje skusenosti 🙂

bzuco
21. máj 2008

martina...môžeš mi prosím napísať link...kde sú tie referencie naň a aj na ktorej net stránke si ho kúpila? dííík 😵

martina21
21. máj 2008

no ja byvam v cechach takze som ho kupovala z ceskej stranky www.detskydum.cz a dali mi ho o stovku lacnejsie lebo som im napisala ze na inej stranke som ho videla lacnejsie len tam nemali farbu co som chcela.a forum je tu http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums... tak hadam ti to trosku pomoze v rozhodovani

bzuco
21. máj 2008

ďakujem 😉

sakura77
21. máj 2008

bzuco,ja mam zopa fusion,kupovala som ho tuhttp://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

vtedy bol dokonca o 500 lacnejsi,mali prave akciu-ja som zatial spokojna,super sa sklada do auta-o to mi islo asi najviac 🙂 -a je velmi priestranny do sirky,nie je tam maly natlaceny jak sardinka,rukovat je dost vysoko-co mne len vyhovuje,lebo mam 171 cm a rada este k tomu nosim opatky,tak sa nemusim krcit 🙂 nema preklapaciu rucku-to by sa hodilo,ale maju to fakt maloktore sportove,no a teraz kedze mlady sa rozhodol ze v nom bude sediet minimalne,som aj rada ze som zbytocne nevyhodila 15000 za kocik,ktory povacsine len tlacim prazdny 😀

bzuco
21. máj 2008

u nás v predajni majú tento zopa fusion v akcii za 3990,- + 190,. nánožník...takže vážne rozmýšľam, že ho kúpim...je nový a v záruke, lebo čo som pozerala inzeráty, tak používané šporťáky idú po tých 3500-4000 😒

bzuco
21. máj 2008

a videla som ho naživo a je naozaj pekný a veeeľmi ľahký...nemá asi ani 8 kíl 😉

misakri
21. máj 2008

ahojky holky, my máme dema step lux a jsem spokojená, chtěla jsem ho hlavně kvůli přehazovatelné rukojeti, abych viděla na mišku.. ze začátku jsem teda neuměla za ním jít, protože jsem šla vlastně před ním, prostě u nohou jsem měla ty dvojité kolečka a tam je fakt málo místa, ale zvykla jsem si a teď už mi to ani nepříjde.. jinak veliká spokojenost.. 😀 😀 😀

free line explorer má švagrová, vyzkoušela jsem si ho a je naprosto super.. nekoupili jsme ho jen proto, že ho má ona 😀

a zopa fusion jsem si vyzkoušela v obchodě a taky bomba.. 😀

takže se všemi naprostá spokojenost.. u nás pořadí : explorer - step lux - fusion 😉 🙂

bzuco
21. máj 2008

misakri...a naozaj je ten nánožník taký tenký ako baby spomínali?...vraj je ako plachta 😒

misakri
21. máj 2008

jj, je fakt tenký.. spíš jen proti dešti a větru.. mě to teda nijak moc nevadí, v zimě nám bude 1,5 roku, takže snad bude cupitat sama v zimním a kočárek použijeme jen, když nebude moct 😀

sonjas
22. máj 2008

ahojky, chtěla bych poradit. Rozhoduji se mezi free line explorer nebo dema step lux, ten se mi zdá lepší protože má přehazovací rukojeť. Využiju to vůbec?

smardik
22. máj 2008

sonjas: já často vozím malého od tety a děcka v kojenáku a bez přehazovací rukojeti si to nedokážu představit, ted vybírám kočárek a to je má podmínka - přehazovaní rukojet. mi prostě vadí když na dítě do kočárku nevidím, ale asi je to věc názoru, hodně lidí přehazovací rukojet nebaví a nevadí jim to

sakura77
22. máj 2008

no,ja by som tiez uvitala prehadzovaciu rukovat,ale uz to nie je male babo,tak uz to znasa lepsie,ked nanho aj troska zafuka.nanoznik pri fusione je super,zatepleny,zmestil sa mi tam aj fusak s dekou,ked boli trestavice

bzuco
22. máj 2008

tak....dnes sme kúpili demu step lux - cez inzerát za polovičnú cenu, hned sme ho aj vyskúšali na prechádzke a zatiaľ je ok...trošku vŕzga rúčka, ale premaže sa a bude to ok....malý sa tam pohodlne vyspinkal, potom trošku posedel a bol v ňom spokojný....kočík je ešte rok v záruke, tak ak by niečo, dá sa reklamovať, ale dúfam, že to nebude treba....a ten nánožník....až taký strašne tenký nie je 😉

monik76
22. máj 2008

Ahojky, taky bych chtěla dema step lux, jak se vám jezdí s přehazovací rukojetí? Slyšela jsem, že to není zrovna ono, že to je hodně nezvyklý. 🙂

bzuco
22. máj 2008

monik...ja som skúšala...treba si zvyknúť...ono tam troška zavadzajú tie kolieska...tak ako písala misakri 😉 ...inak celkom ok

nikuliq_
22. máj 2008

ahoj, ak by mal ešte stále niekto záujem mám na predaj explorer v oranžovej farbe na cene sa dohodneme 😉 kupovany na jesen 2007

sammy
23. máj 2008

Nemate niekto referencie na tento kocik? : http://www.biga.sk/sportove-kociky/graco-cocoon...

frog
23. máj 2008

monik76-co vám přijde divnýho na přehazovací rukojeti??

nikuliq_
24. máj 2008

frog asi to, že ked tú rukoväť prehodí tak tam neni kam klásť nohy pri chôdzi. ide sa s tým veľmi zle. ten by som si rozhodne nekúpila. no to už je na výbere mamičky, či jej neprekáža chodiť v predklone a nohy za sebou aspon pol metra, prípadne neustále vedla kočíka 😒 aleob ako Mortishia z rodiny Adamsovcov . ďakujem to nemusím. za dva týždne by som mala zničenú chrbticu 😠

frog
24. máj 2008

Až teďka jsem si všimla jak je ta rukojeť ve špatném sklonu.Já mám normální kočík (Hoco) s přehazovací rukojetí a když přehodím,tak jsem zas až moc daleko od kočáru a tím pádem je delší těžiště a kočárek se stává těžším..

miskinadamko
20. jún 2008

baby prosim vas aky je rozdielmedzi fusion zopa, dema step lux, baby design sprint a free line explorer, ved su vsetky rovnakeee 😨 😀 , ja by som chcela nejky z tychto ale nevidim v nich rozdiel aj cenovo su takmer rovnake tak prosim poradte 🙂

filipi
22. jún 2008

Ahojte, ja si teda nepomôžem, ale dema step lux nikdy!!! 😒 Kúpila som si ho a mala som ho až 2 hodiny bola som ho vrátiť. ☹ Vadilo mi, že keď som mala rúčku prehodenú smerom aby som videla malú a vychádzala som na obrubník tak pre mňa bol ťažký, ťažko sa nadvihoval pripadala som si ako keby som šla s tankom a nie s kočíkom. 😠 A dobrý nie je ani titi. Nakoniec som si kúpila Peg perego plico a je fakt super ešte aj za dobrú cenu v Auparku. 🙂

andy.a
22. jún 2008

kočky a máte niektorá Peg Perego Aria ?? 😕 😉

leila.say
22. jún 2008

matulienka - ahojky já mám doma taky tří měsíční holčičku a na léto bych chtěla taky nějaký sporták ale všichni mi tu říkají že je naa sporták ještě moc malinká 😖