Športový kočík s preklápacou rúčkou. Poradíte mi?

pepies
7. apr 2009

viete mi prosím poradiť nejaký dobrý šporťák s preklápacou rúčkou?
Ďakujem.

bezaz
5. máj 2009

baby medzi 12 a 13 ma kociar dojst, jeeezis, sa citim ako mala na vianoce, uplne som hotova 😀 dufam, ze nebudem sklamana 😅

bezaz
5. máj 2009

uz je tuuuu, idem rozbalit 😵 inak je tmavsi ako na obrazku 😅

bezaz
5. máj 2009

kociar je superovy, teda aspon na pohlad, ucelovost vam poviem o par dni vozenia 😉 ked sa figurantka zobudi, pofotim a pridam 🙂

katyl
5. máj 2009

bez, tak si sa teda dockala, v 😀 yzera fakt super, tesim sa s tebouuuuuu 😀 😀 😀

bezaz
5. máj 2009

katyl diiik, fakt sa z neho tesim, dufam, ze bude taky funkcny, ako od neho ocakavam 😉

deina
5. máj 2009

Jeej, aky je krasny a ta farba je uplne super. Uz si ho odskusala aj vonku?

bezaz
5. máj 2009

deina este nie, lebo ho musim znasat troje schody.. 😅 zatial sa mi nechcelo s nim vlacit, kociarujem len po byte 😀

pepies
autor
6. máj 2009

bezaz kočík sa mi páči, krásny, aj farbu si si peknú vybrala, no potom píš, ako si spokojná........
tešíme sa s Tebou ........... 🙂

katyl
6. máj 2009

bez tak ako??? ide ako raketa??? 😀
ja som nakoniec vzdala otocnu rucku aj otocnu sedacku....a kupujem GT3, te to velky pohodlny kocik a na dieta budem teda nakukat 😉
pepies ty ako? uz si sa pre nieco rozhodla??

pepies
autor
7. máj 2009

katyl ja stale tápam ........ urobím to asi tak, že najprv predám moju 3 kombináciu Quinny a potom na jesen kúpim nejaký do terénu............... tiež neviem, či s preklápacou rúčkou ......... som strašne nerozhodná.......
teraz aj tak väčšinou máme malého v bugine a využívame vlastne iba vaničku na spanie a vajíčko do auta ....... športový sme ešte ani poriadne nevytiahli, ten Quinny sa nám vôbec nedá dať do sedu a malý keď sa zobudí, tak v ňom riadne zúri ......... v bugine je spokojný........

ten GT3, to je ktorý??? 😉

katyl
7. máj 2009

peg perego GT3
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4066464
nada sa sice otocit k mame, ale je velky pohodlny, v strieske ma okienko, aby sa dalo na babo aspon pozriet.
mala som ho pozicany od kamosky na skusku na 1 den a velmi mi vyhovoval

bezaz
7. máj 2009

katyl tak dnes ideme von prvykrat, dufam, ze ho znesiem po schodoch aj s malou a ze sa nevykotim.. vcera som ju vozila po byte, ked bola vecer nervozna a v pohodicke, super sa ovlada a zda si mi strasne velky a priestranny..
som si myslela, ze to prekliknutie sedane bude narocne, ale uplne lahucko to ide.. aj chrbatik sa da dat do takej skoro leziacej polohy, ze bublina bude vidiet, aj nebude este zatazovat chrbatik.. ma to take priehlady aj na bokoch striesky, to sa jej strasne paci, skrabkala tam po tej umelej hmote 😀

pepies
autor
7. máj 2009

katyl to je super, ze si si ho mohla vyskusat ...................
vyzera super, len ta cena je mastna ............... 😉

bezaz prijemne kocikovanie!!! 😉

katyl
7. máj 2009

pepies, daju sa zohnat z ciech aj z polska nove za tu cenu ako tu ojazdene 😅
takze uz sa orientujem tam
bez, hod aj nejake rozmery, hlavne sirku vnutornej casti a dlzku na lezkanie, aj sirku zadnych koliesok, dik

bezaz
7. máj 2009

katyl kolieska su rovnake, priemer 20cm.. sirka sedane je 30cm, dlzka 90cm

pepies
autor
7. máj 2009

bezaz takze bude priestranny aj pre vacsie dieta???? a da sa sklopit sedacka uplne do sedu? lebo pri mojom Quinny je to otras !!!!!!!

katyl viem, ze v Polsku sa daju zohnat, ale cez net moc nechcem objednavat, radsej pojdem niekam osobne, my sme boli v Bielsko Biala kupovat Maclaren golfac, oplatilo sa !!!!
takze daj nejake tipy, ak mas do Polska, ides objednavat cez nejaky e-shop? alebo?

Inac pocula som chvaly aj na ten sportak X-Lander neviem aky typ 2009 .................. len som ho este nestihla omrknut ........... sice tie X-Lander su take mohutne, ale na jesen, zimu potrebujem nejaky terenak..........
a stale neviem, ci preklapacku alebo nie .............

bezaz
7. máj 2009

pepies myslim, ze hej, co sme robili prieskum, tak tento i'coo bol jeden z najpriestrannejsich, kedze original je to sportak, do ktoreho sa vklada taska pre mimino, teda nema naklikavaciu vanicku.. do uplneho sedu nie, teda ak tym myslis klsicky pravy uhol, asi nejaych 80stupnov to je.. myslim, ze na vozenie to staci 😉

katyl
7. máj 2009

ja som komunikovala s bobowozki.pl a pucmeloun.cz, ale v cechach maju teraz akciu, takze objednavam tam.
myslela som, ze kupim z druhej ruky, ale tie baby pytaju za ojazdene take prachy.. 😠 tak pridam este 2 tisicky korun, teda 60 euro a budem mat novy..
bez , ta sirka sa mi zda uzka, ten PP ma uvadzanu 34 a ja som namerala 36 cm sirka, dlzka je tiez uvazdana 90 cm
a ked pocitam aj s fusakom na zimu a nasim 8,5 kg slonikom v 6 mesiacoch...radsej tento beriem. 😉
Aj ked budes mat vyhodu, budes na bublinku vidiet 🙂

bezaz
7. máj 2009

katyl mne sa zda v pohodke siroky, lebo napr. ked sme ju posadili do fusionu alebo bertini, tak tam bola nasackovana ako hurka.. a merala som len sedanu, ritusu, teda predpokladam kym dosiahne tych 15kg nebude mat taku siroku a sirka tej sedacky je vacsia 🙂 tiez som mala vybraty PP, ale ten ma kazdy a za take prachy, tento mam novy za polovicnu cenu a nie je okukany

pepies
autor
7. máj 2009

idem kuknut tu cesku stranku,diky ............ 🙂
dufam, ze sa to oplati, aj ked priratas postovne a bank. prevod ....... toto ma hlavne odradza ........ 😉

katyl
7. máj 2009

bez, mne sa zas fusion zdal siroky v pohode, bertini je naozaj uzky. Aj tak ti stale nakukam do albumu na ten tvoj, strasne je pekny. Ja uz pockam na tu moju GT3, nech stoji co stoji, dobre ho tak v zime zabalim a nech si spinka 😉 snad
Inak dobre sme odbocili od povodnej temy "s preklapacou ruckou" nakoniec si ani jedna taky nekupi.
odkaz pre buduce citatelky tohoto tu:" kocik s preklapacou rucku, ktory by nam vyhovoval sme nenasli" 😀 😀 😀

pepies
autor
7. máj 2009

katyl 😉 😉 😉
takže sa môžeme vrátiť do témy športové kočíky - he he he .

Katyl a Ty si ho uz objednala, ten Peg Perego?

pepies
autor
7. máj 2009

bezaz zas som kukla do Tvojho albumu - ako keby som nemala co robit - a fakt je pekny ten kocik......
uz si nepamatam - bol k tomu aj nanoznik aj madlo alebo to bolo bez?

deina
7. máj 2009

Pekny je ten Peg Perego - a coze si sa vzdala tej rucky alebo otocnej casti? Kvoli priestoru? Som zvedava, ako sa ti bude pacit.

Kuknite aj na toto: Mutsy, otocna sedacka, moze sa vybrat hocijaky podvozok a kopec doplnkov: http://www.e-broucek.cz/sk/scripts/hledej.php?h... (nie ten Spider, kukajte na Rider alebo 4Rider). 😉

pepies
autor
7. máj 2009

deina Ty mas celkom dobre napady, kde na to chodis prosim Ta???? 😉

bezaz
7. máj 2009

pepies jasne bolo aj madlo aj nanoznik, len to nemam nafotene
tak prve prechadzky za sebou, kokso clovek sa s tym musi naucit jazdit po tom nasom tanku 😀 ze sa to tak lahko soferuje 😉
deina ten je pekny, len sa mi nelubi podvozok a ta cena 😒

pepies
autor
7. máj 2009

mne sa praveze ten podvozok celkom lubi, ta stvorkolka ........
a je tam super velky vyber farieb ............

katyl
7. máj 2009

ten mutsy nema kosik, ci ma?
GT3 som uz objednala, kaslem na prehadzovaciu rucku, 🙂

deina
7. máj 2009

Neviem, ci ma - musim okuknut nazivo, jedna mamina ho tu v NZ ma. 😉 Ale nezda sa mi, zeby nemal, to by bol blby napad...

pepies
autor
7. máj 2009

katyl tak si objednala? cez tych poliakov? hod link prosim a kolko Ta vysiel?