Športový kočík s preklápacou rúčkou. Poradíte mi?

pepies
7. apr 2009

viete mi prosím poradiť nejaký dobrý šporťák s preklápacou rúčkou?
Ďakujem.

zzz77
20. máj 2010

Dakujem baby za odpovede, este neviem ci ho mam kupit, ci sa mi maly zmesti don aj neskor, teraz ma 8,5 kg a 7 mes. Skusali sme ho teraz je este v pohode velky, no neviem ci v zime vo fusaku a naobliekany ? 😒 A aj tie dvojite kolieska sa mi moc nepacia, v zime v snehu ho urcite budem natahovat, no s velkymi kolesami som nic v takejto cene nenasla, a tak ako hovoris Utaninka tie ultradrahe su pre mna moc. V bazari boli od 200 eur co si ja nemozem dovolit a muz by ma asi zahlusil ak by som za pouzity tolko dala no a doma nam stoji 3kombinacia ale sportak sa neda dat do lahu, zial ☹ preto vyberam sportak...

to.beruska
20. máj 2010

zzz ja si myslim ze sa tam urcite zmesti.ja som skusala don posadit dva a pol rocneho chlapca ale nie s fusakom.a my sme mali predtym v max a tam je sportova cast mensia.a zase maloktora sportova cast je taka velka ked tam das fusak ze ma dieta vela miesta

utaninka
21. máj 2010

ZZZ, ja PRESNE preto kupujem novy sportak, ten moj sa neda dat do lahu!!! Preto som kupila pred porodom taky, lebo moja starsia dcera od 7 mesiacov v kociku nespala uz ani minutu...ale tato druha v nom drichme aj dve hodiny...a nemam dobry pocit z toho, ze v nom nie je celkom rovno... 😒
A rovnako aj moj manzel nepusti vyssiu cenu za jazdeny.
Zas v zime uz budu nase deti chodci, takze do velmi hrubeho fusaku aj tak nepojdu, skor budu v bunde, resp. overaliku a na nzkach im posatci ten nanoznik.

zzz77
21. máj 2010

Ahojte, tak dnes som kupila na mensi natlak mojej mamky ten kocik Dema Step Lux, a maly mi v mon hned zaspinkal a v pohode som ho dala do lahu. Normalne som mala teso 😀 Prehadzovacia rukovat je fajn ked mu svietilo do ocka tak som ho len pretocila, ale !! velmi tazko sa s nim tak da vijst na chodnik !! 😲 musela som sa s nim otocit a vytiahnut ho hore. Do kolies som parkrat zakopla no nebolo to take hrozne fakt je to len sila zviku aj to manevrovanie. Ked pojdeme na dlhsiu prechadzku beriem von Demu aby sa drobec v pohode vyspinkal a ak len do obchodu tak asi beriem Coletto.

to.beruska
21. máj 2010

zzz ked ho mas k sebe tak si daj nohu tam kde bude mat potom nohy maly a super vyjdes hore potom.ja som tiez na to prisla neskot a dnes som ani raz nezakopla o kolecka.ja si to neviem tiez vynachvalit je to lepsie ako slnecnik si myslim ja som veluce spokojna.a malemu sa tam tiez super sedi aj spinka

zzz77
22. máj 2010

to.beruska dakujem za napad, onedlho ideme von tak to vyskusam 😉

nikmi
10. jún 2010

babeny tak ako ste spokojné s dema step easy 2010? dnes sa ho chystam objednať v tej červenej farbe - videl ho niekto. mám stále veľkú dilemu ci sa mi tam malá zmestí aj v zime teraz mame pol roka a 8kg. a ešte neťahaju kolieska do jednej strany ze Dema kociky to robia

tammika
11. júl 2010

Ahojte dievcata, vie mi niektora poradit sportovy kocik s preklapacou ruckou, kde sa da opierka chrbta dat do polohy uplne nalezato? Mala ma 5 mesiacov, ale vo vanicke je jej uz tesno. Dakujem.

lubecka
12. júl 2010

Ahojte,predávam sportový kocík s preklapacou ruckou, opeirka do lahu,novy-pouzity raz, tammika nemas zaujem?

to.beruska
7. aug 2010

nikmi neviem ci ho uz mas ale my sme spokojny.Vobec nebanujeme

mitinka
12. aug 2010

Nekupujte Pure step easy!Mám veľmi zlé skúsenosti ako s kočiarom ,tak aj s firmou a jej reklamáciou!

to.beruska
15. aug 2010

@mitinka a preco si snim nebola spokojna.my ho pouzivame uz styri mesiace a ja som snim spokojna

estterka
2. dec 2010

@to.beruska ahoj,takze si spokojna s kocikom? mne sa celkom pozdava,lenze ja zijem v zahranici,takze si ho nemozem pozriet nazivo..ake su kolesa?ziadny problem?

to.beruska
2. dec 2010

@esterka ja vobec nebanujem ze sme ho kupili.uvidime co cez zimu ale myslim ze nebude problem

babika0
28. sep 2011

pozdvihnem temu.. ozve sa mi niekto?

sartira
29. sep 2011

@babika0 ja sa ozyvam, aj ked po precitani celej diskusie neviem ktory kupit :-/

brisilda
2. jan 2012

kocky neviete mi poradit? zhanam kocik kde sa da preklapat rucka / nie sedacka/ no musi byt aj dostatocne velky aby sa tam v pohode voslo aj 2-3 r. dieta za kazdu radu a tip velmi pekne dakujem

maria613
14. nov 2012

Ahojte chcem sa spytat ci mi viete niekto poradit kocik taktiez s preklapacou ruckou aby sa dal dat aj do lahu a najlepsie by boli aj v predu otocne kolesa a aby bol dost zatepleny aj na zimu...ale aj aby wom neskrachovala moc dakujem... 🙂

katarinatibi
13. aug 2013

@maria613 co si nakoniec kupila?🙂

maria613
13. aug 2013

@katarinatibi vykaslala som sa na preklapaciu rucku a kupila nunu peep 😀

katarinatibi
13. aug 2013

😀 preco? Ja ze uz budem mat dobru radu

endycko
13. aug 2013

@katarinatibi ahoj, ak zhanas sportovy kocik s preklapacou ruckou, tak ja som kupila Quatro Monza a som s nim spokojna. Mam aj nejake fotky v profile.

katarinatibi
13. aug 2013

ano po nom akurat pokukavam 🙂) len este som neni uplne rozhodnuta
@endycko

var001
13. aug 2013

Coletto mateo, ma perfektny klb na otacanie, velmi rychle a prakticke.

endycko
13. aug 2013

@katarinatibi ja som tiez hladala dlho nejaky sportiak a nakoniec som ho videla nazivo u nas v meste a rozhodla som sa a nelutujem. Ma urcite aj nejake nedostatky - nema nafukovacie kolesa, rucka sa neda vyskovo polohovat , ale inak spokojnost 🙂 ak budes mat nejake otazky, kludne sa pytaj 🙂