Športový kočík s preklápacou rúčkou. Poradíte mi?

pepies
7. apr 2009

viete mi prosím poradiť nejaký dobrý šporťák s preklápacou rúčkou?
Ďakujem.

eimiky
24. apr 2009

pepies je tu taká téma niekde tam ti kočky poradia, ale ak nemá nafukovacie kolesá, tak neviem či je to ok, lebo na s6 sú umelé a kočkám pukajú kolieska, tak neviem skús v tej téme...

katyl
24. apr 2009

Deina, ten PP uno je fakt hrozny,ale ten I coo....kazdy den si ho pozeram na nete jak blazniva.....ved ma manzel posle niekam, ked budem tolko spekulovat s kocikmi..... 😉
kde to na slovensku predavaju, neviete?? chcela by som ho vidiet nazivo

deina
25. apr 2009

Nasla som ho tu: http://www.semwa.sk/product_info.php?info=p1358...

Tu: http://www.kocikovo.sk/product/iC2B4coo-plasma-...

A este tu: http://www.babytrend.sk/icoo-m-56.html, snad maju aj kamenne predajne - len tie krasne farby ma stara kolekcia, ktovie, ci ju este niekde maju, snad sa bude dat najst...

pepies
autor
28. apr 2009

deina ten kocik je bohovsky, paci sa mi, len ta cena, muz by ma zabil .......... dost drahy ......... ☹

dnes som odchytila jednu babu, co ma Casualplay Vintage, pacil sa mi, aj som si ho skusala soferovat, len mi hovorili, ze ked je otocena rucka, tak musia ist nejako bokom, lebo buchaju do koliesok, inac ze su spokojni ......

bezaz
28. apr 2009

pepies nam prave v nedelu povedali v obchode, ze ten casual je strasne kazovy 😝
mne sa uz aj to uno zacalo pacit, nepaci sa vam? len ma otrasne farby
katyl i'coo maju napr aj v eniki beniki v petrzke, trochu to mas od ruky 😅

katyl
28. apr 2009

bez, to uno neeeee, strasne tvrdy kocik ☹
ja som zas zacala byt fanusikom GT3, aj ked trojkolky nemam rada,
ale tento je strasne pohodlny, nafukovacie kolesa, velka lozna plocha...skvely pre velke deticky aj na zimu.... 😉

bezaz
28. apr 2009

katyl ja trojkolku v ziadnom pripade 😝
inak uz som skoro kupila i'coo z druhej ruky, ale baba nakoniec cukla a potom mi napisala, ze ho chce predat.. uplne super jednanie 🙄

pepies
autor
28. apr 2009

to vazne je ten Vintage kazovy .................. ???
no tak som to zuzila na ten I´coo, lenze 15.000 za sportak sa mi zda fakt dost ............... ale ten sa mi velmi paci..............
nenasli ste ho niekde v polsku al. v rakusku na nete?
eniki-beniky je aj netovy obchod............. takm som objednavala speedy ...........
Vy tam mate v BA aspon vyber, ze si to mozete omrknut na vlastne oci .................

bezaz
28. apr 2009

pepies inak ta baba s i'coo bola prave z martina, uz sme tam v sobotu mali ist 🙄
my ho nakoniec asi kupime cez e bay. sak viem ako vyzera a novy sa da kupit za 219eur

pepies
autor
28. apr 2009

bezaz ktora baba? nieco mi uslo? niekto z MT predava tie kociky ci uz som nacisto mimo?
a da sa kupit za 219 EUR? ja som videla cenu na tych linkoch, co poslala deina cenu 500 EUR, myslela som, ze je to za sportak ...........
boze uvedte ma prosim do obrazu ........... 😉

bezaz
28. apr 2009

pepies jedna baba z martina tu na konovi dala inzerat, ze preda ojazdeny i'coo plasma, presne ten co chceme, len teda v inej farbe.. uz sme pren mali ist, ale ona mi napisala, ze ho nakoniec nechce predat a v nedelu zasa napisala, ze sa rozpravala s muzom, ze ho teda predaju. no jednanie jedna basen 😅
my sme ho na ebay nasli za 219, je novy.. jazdene sa daju aj lacnejsie... to len u nas sa modely 2009 predavaju za 525, aspon tolko stal v eniki beniki, minulorocne modely myslim okolo 450

katyl
28. apr 2009

bez, sak to, trojkolka nie je moj favorit
ale akosi je fakt velky....ved este pohladam 😉

pepies
autor
28. apr 2009

bezaz no idem si ju najst, pripadne by som ho isla aspon omrknut .................
inac ja som na e-bay nasla tento za 219,- . je to on?
http://cgi.ebay.de/I-COO-Kombi-Plasma-7-Beindec...

bezaz
28. apr 2009

pepies presne ten 😉 postovne na slovensko je 25eur, takze pohodka

pepies
autor
28. apr 2009

bezaz kukni prosim IP ............ pisala som Ti nieco ohladom ebay ................

pepies
autor
28. apr 2009

viem, ze tento tu uz tiez padol do rany ...........

http://www.bumbleride.com/collection2009-ca/fly...

bezaz
29. apr 2009

pepies ten je sice pekny, ale muz by ma poslal, ked ma vsetky kolecka dvojite 😅

pepies
autor
29. apr 2009

hm este to nemam tak nastudovane, nevyznam sa moc do tych koliesok ...... ake su najlepsie?

bezaz
30. apr 2009

baby tak sme objednali ten i'coo z ebay, som zvedava, kedy pride a hlavne aky bude 😅

katyl
30. apr 2009

pepies, ja uz som mala viac kocikov, aj som rozne soferovala 😀
dvojite male umele kolieska....ee
hrkoce to, po snehu neprejdes, lebo medzi ne sa ti dostane sneh, ak ma kocik preklapaciu rucku ako hladas a otocis si dieta smerom k sebe, tak do tych koliesok kopes pri kazdom kroku.
Mala som taky pri prvej dcere, bola to Dema, nieco ako CP vintage reverse , samozrejme jednoduchsi, ved to bolo pred 10 rokmi 😎
inak bol skvely, ta preklapacia rucka mi vyhovovala, ale v zime som sa s nim nadrela jak kon, a ked som mala malu otocenu k sebe, stale som kopala do koliesok, alebo som musela najst sposob chodze niekde povedla kocika

katyl
30. apr 2009

bez, tak aj ja som zvedava na toto nove faro 😀
potom rychlo informuj, hlavne ma zaujima, ci ta sedacka nie je uzka pre babo, ci tam bude mat krasavica pohodlicko.
Ja asi kvoli velkosti loznej plochy zoberiem GT3, ale este chvilu cakam..este sledujem 😀 😀 ci ma nieco ine neoslovi

bezaz
30. apr 2009

katyl uzky urco nie je, my sme si ho obzreli v eniki beniki, totiz on je ako kombinovany s vkladacou taskou pre mimino a tieto sportaky su potom super siroke, predsa ked tam mas narvat aj tasku aj baby.. mam teraz taky, sice staru rachotinu, ale na sirku je uplne superovy

pepies
autor
30. apr 2009

bezaz potom daj vediet, ked kocik dorazi, ako ste spokojní .... 😉

deina
30. apr 2009

Bezaz, som zvedava, co povies na kocik, veeeelmi. 🙂

Tie Bumbleride kociky u nas maju, vyzeraju pekne - az na tie kolieska, tiez by som take male nechcela. I'Coo ich nema zdvojene a zdaju sa byt trochu vacsie, tak to je hned lepsie.

Inak este aj nejaky Quinny ma otocnu sedacku, trojkolka...

pepies
autor
30. apr 2009

idem vypatrat ten Quinny s otocnou sedackou ....
ale neviem, ci by som chcela zasa Quinny .......

bezaz
30. apr 2009

no my sme kazdopadne necheli trojkolku, lebo som videla ako sa v jednej vykotilo fieta, takze eeee 😕

bezaz
1. máj 2009

hehe ze fieta som napisala, malo byt dieta
baby tak jake sluzby, vecer poslali muzovi cislo balika {ide to nejakou dorucovacou firmou} a moze si na ich stranke sledovat, kde sa balik nachadza.. parada 😀

bezaz
5. máj 2009

baby tak kociar je uz vraj v BA, som zvedava, ci ho dnes dorucia 😀

pepies
autor
5. máj 2009

super ze tak rychlo, tak daj vediet, ci splna vsetky Tvoje predstavy a hod aj nejaku fotecku ......... 😀

katyl
5. máj 2009

aj ja cakam na novinky 😉