Športový kočík s preklápacou rúčkou. Poradíte mi?

pepies
7. apr 2009

viete mi prosím poradiť nejaký dobrý šporťák s preklápacou rúčkou?
Ďakujem.

katyl
7. máj 2009

ee, cez cechov, 465 EURacov 😉
ale predala som "stary" za 410, tak zvysok si dolozim
ti poliaci akosi neodpisovali , teda raz odpisali, ale ked som chcela dalsie info, tak prestali odpovedat. A to som im skusala poslat viac mailov, keby nahodou nejaky neprisiel.

pepies
autor
7. máj 2009

a cez ktory e-shop? a aky si mala stary? ja chcem tiez predat ten moj Quinak, bol dost drahy, tak dufam, ze sa mi podari aspon za 400-430 euracov 😎
my teraz vlastne vyuzivame len bugy-bugy a vanicku na balkone a vajicko - autosedacku samozrejme ....

katyl
7. máj 2009

cez ten pucmeloun.cz, pani hned komunikovala, dokonca aj vo vecernych hodinach

pepies
autor
7. máj 2009

idem kuknut na tu stranku, co tam maju, potrebujeme hlavne teraz autosedacku ........

bezaz
10. máj 2009

baby tak kociar zatial superovo fici, dufam, ze bude dlllhooo sluzit 😉

pepies
autor
10. máj 2009

tak to je super, ze si spokojna !!!!!! pekny den. 😉

monicka11
11. máj 2009

Ahojte, chcem sa niekoho opytat kto ma skusesnost s kocikom Casualplay Vintage uni, ako velmi sa da polohovat opierka chrbatiku? Je to skor sed alebo lah? Neviem na toto najst nikde na nete odpoved... Dakuje

deina
13. máj 2009

S Hauck kocikmi skusenosti nemate? Takyto kocik: http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... (ma otocnu sedacku), tusim je to ten isty vyrobca ako I'Coo...

Monicka, skus sa na Vintage opytat v teme Casualplay S4, mozno tam s nim maju baby viac skusenosti.

sonik28
15. máj 2009

ahoj bezaz...tomu kociaru, co si si kupila Ty z ebay.de, som neodolala... 😀 ...dnes som sa uspesne zbavila Casualplay S4 a kupila si i`coo plasma...nádherná farba, vyzera to byt super kociar a este aj cena je jedna z tych normalnych...🙂))

tak som zbedava, kedy dorazi...🙂))

bezaz
15. máj 2009

sonik jeej fakt? tak sa niekedy vidime v BA 😀 dufam, ze budes spokojna 😉 nam dorazil za tri dni

katyl
16. máj 2009

tak ja uz mam peregacika doma, je krasny cerveny corallo 2009 🙂 velmi som spokojna, prejde bez prblemov vsetky nerovnosti, maly v nom krasne spi...uzasne
fotit ho nebudem, nechce sa mi teraz, odfotim ho az ked mi pride nova podlozka do neho, zatial len orig foto

pepies
autor
18. máj 2009

katyl super, tesim sa s Tebou !!!!!! hod potom foto .....
ja stale haluzim a nakoniec som natrafila na kocik Phil a Teds, tak ten zatial vitazi .........
takze zbohom preklapacia rucka ????? 🙂

Katyl a u koho si objednavala tu podlozku, kto to sije? mozes mi poslat kontakt cez IP?
dakujem.

bezaz
18. máj 2009

pepies kuk temu ako usit podlozku do sportaku {alebo tak nejak} tu vo vybave, baby dali linky na dve panie z MMB, co to siju, aj ja si idem objednat.. maju fakt super vyber a priaznive ceny 😉
ozi katyl hod foto aj kociarika aj podlozky.. ja si neviem vybrat, aka by sa hodila do toho nasho 😅

pepies
autor
18. máj 2009

idem to kuknut, uz mam aj link od Katyl ..........
len ja by som potrebovala skor nanoznik ako podlozku .......... neviem, ci to ta pani sije .......... 😉
neviete?

ivi1
22. máj 2009

Ahojte a co poviete na Quatro Rally nemate niektora skusenost?

katyl
23. máj 2009

ivi ahoj, pozrela som ho na nete a vyzera byt celkom ok,
videla a skusala si ho uz nazivo? Hlavne to ako sa da chodit s tou preklopenou ruckou, kedze vtedy su otocne kolieska vpredu. Asi iba zaaretovat, ze?

ivi1
23. máj 2009

Tu som ho nikde nevidela a najblizsie som nasla predajnu v Brne tak sa skusim previezt za tu cenu by sa to oplatilo...

trnka27
31. máj 2009

ahoj Bezaz, prosim ta, ked si si objednala kociar cez ebay co si k nemu dostala, iba cisto tu sportovu cast,lebo mne sa velmi prevelmi paci len ja mam k mojmu staremu na sportovu cast aj tzv fusak a ten sa v zime naozaj zijde a tu asi nic take nie je vsak. A ako si s nim spokojna, este sa opytam prehadzuje sa rucka alebo cela sp.cast. velmi ti dakujem za odpoved.

matja
28. jún 2009

ahojte, máte niektorá kočík s preklápacou rúčkou, pri ktorom sa nenaráža do koliesok, keď je dieťa otočené tvárou k matke?

martinano
1. júl 2009

ahojte my mame novy casualplay vintage s prejklapaciou ruckou, inak je novy nepouzili sme, nam je uz zbytocny,ale paci sa mi dostali sme,ak by ste niektora mala zaujem

pepies
autor
14. júl 2009

ahojte, takze konecne som videla v Alltoys nazivo sportak Bumbleride Flyer - americky kocik - novinka na slovenskom trhu - baby, je bohovsky, len tie kolieska male - ale ako mestsky kocik super. Vnutorny priestor ma az 100cm, da sa dat do uplneho lahu aj do uplneho sedu, sucastou je madlo aj fusako-nanoznik a ta preklapacia rucka je proste super !!! Maly si tam spokojne lezkal aj sedkal, ked sme ho skusali.
bola som z neho nadsena a aj cena je dobra.

http://www.bumbleride.mimishop.cz/images/11092-...

Ma ho niekto???????? 😉

deina
15. júl 2009

Tiez som ho videla v obchode, u nas, a prave tie kolieska ma odradzaju. Oni aj pisu, ze je to mestsky kocik, len neviem, ci vhodny aj do nejakeho mesta u nas, kedze mame hrozne chodniky.

pepies
autor
15. júl 2009

vsak to, ze na preklapacom kociku nikdy nebudu velke kolesa ☹

deina
15. júl 2009

Napr Mistral Teutonia ma prehadzovaciu rucku a dost velke kolesa: http://www.kocarky-teutonia.cz/products/kocarek... Ale tam mi zas chyba, ze nie su otacacie tie predne. 😅 Nemozem mat asi vsetko... hoci tento asi ma otacacie, aj prehadzovatelnu rukovat: http://www.kocarky-teutonia.cz/products/kocarek...

miskinadamko
15. júl 2009

moj osobný nazor je ze kociky s preklapacou ruckou su neprakticke, ako tu bolo spominane , vo vacsine pripadou stale nohami kopete do kolies, a skoro vsetky su tipy kde maju predne kolesa zdvojene a ked sa to prehodi neda sa s tým normalne zatacat ani vyst na obrubnik, atd, ovela praktickejsie po kazdej stranke su kociky nie s prehazdovatelnou ruckou ale sedackou.

zajo79
15. júl 2009

misinadamko..ktory odporucas?

petruci6
15. júl 2009

davam za pravdu miskinadamko
mam jeden s preklapacou ruckou,ale je to o nicom,presne ako napisala
narazam do kolies,neviem ist na obrubnik,musim cely kocik otocit,proste hruza
nevyuzivam tu rucku,tak ju mam stale tvarou od seba

pepies
autor
15. júl 2009

ja mam do terenu Quinny a skusala som Bumbleride Flyer, do ziadnych koliesok som si nekopala, kocik ma otocne kolieska a ked sa rucka prehodi, kolieska sa zablokuju. Kocik dobre vyzera, da sa dat uplne do lahu aj do sedu, sucastou je aj madlo a gratis fusako-nanoznik + dobra cena a je lahucky - vazi len 8,5 kg.
Mne velmi vadi na Quinny, ze sa neda preklopit rucka hlavne teraz v lete.

Petruci6 a ktory mas konkretne kocik s preklapacou ruckou?

Nemate fakt nikto ten Bumbleride Flyer???????? ☹

miskinadamko
15. júl 2009

pepies citam ze si z martina takze je tam dost terenu a v zime asi viacej snehu, vies si s flyer predstavit chodit po snehu? no ja velmi nie, je to taký tipický mestsky kocik. a ked si ho skusala v predajni tak si ani zakopavat nemohla to zistis az vtedy ked s nim niekde pojdes, ked uz bumbleride tak jednoznacne indie,nema preklapaciu rucku ale strecha sa da sklopit,a urcite prevladaju viac pozitiva u neho ako negativa

bezaz
16. júl 2009

my mame stary kociar s prehadzovacou ruckou a nikdy som nezakopavala do koliesok, aj na to soferovanie s otocnymi kolieskami vzadu sa da zvyknut.. len je uz "nestylovy" 😉 ani neviem, co je to za znacka, nejaky nemecky, v zime bol fakt super aj do snehu
teraz mame s otocnou sedanou, tiez sa mi zda v pohode, aj ked uz to otacanie nie je take sikovne..
podla mna neexistuje zatial kociar, ktory by splnal vsetko, co ocakavame od kociara s preklapacou ruckou 😅