Športový kočík s preklápacou rúčkou. Poradíte mi?

pepies
7. apr 2009

viete mi prosím poradiť nejaký dobrý šporťák s preklápacou rúčkou?
Ďakujem.

zuzi26
16. júl 2009

vraj je dobry bumbleride flyer, ma ho aj Veresova 😉 my mame indie, ale ten nema preklapaciu rucku, len otocnu striesku..

zuzi26
16. júl 2009

mne sa ale tiez zda flyer ze mam velmi male kolieska, aj ked pisu ze su vsetky otocne...je to tak na taliansku zimu, alebo do obchodnych centier, pripadne do lietadla, lebo je super skladny..my mame indie a nevieme si ho vynachvalit, ma podobnu vahu 9kg a pritom velke nafukovacie kolieska, je uzasne lahko ovladatelny.

pepies
autor
16. júl 2009

miskinadamko dakujem za rady, ale asi dobre necitas prispevky, pisala som, ze do terenu mame Quinny Speedy SX, ktore ma super velke nafukovacie kolesa a mame ho do terenu.
hladam mestsky kocik s preklapacou ruckou alebo otocnou sedackou, tie kolieska na Bumbleride Flyer mi tiez nie su 2x sympaticke, ale ako som uz pisala, ako mestsky kocik je myslim fajn a hlavne som chcela najst niekoho - okrem Veresovej 😉 , kto ho ma, ze by mi napisal, ako je s nim spokojny. Takze asi by som zbytocne kupovala Indie, ked mame skoro to iste doma ............... 😝

Zuzi26, tiez som obzerala Indie v obchode, je fakt super a kebyze nemam Quinny, hned ho beriem do terenu 😉 . Potrebujem vsak nieco do mesta 🙂
Velmi sa mi pacia tieto joggingove kociky, moj favorit je Phil a Teds. 😉

miskinadamko
16. júl 2009

jeej pepies prepac, v tom poslednom prispevku si to nenapisala a tvoje ostatne prispevky nestudujem, ale to stale nic nemeni na veci co som napisala, v martine vam snad nesnezi do mesta?len vokoli a v terenoch? 😕 napisala som len svoj nazor, ze ked tak je lepsi indie ako flyer, a prispevok nebol urcený tebe ale vsetkým,ktorý si tento kocik chcu kupit mozno iba ako monokocik 😉 . a ad tie preklapacie rucky boli myslene vo vseobecnosti ,a u vacsiny kocikov,nie je topodmienkou u kazdeho kocika s preklapacou ruckou. ale to ze jednoznacne lepsie su kociky s prehadzovacou sedackou je 100%. ale opat moj osobný nazor je ,ze kocik kedy je dietatko otocene smerom mame vyuziju PREVAZNE(nie vsetky) mamicky s mensimi detmi, pretoze starsie sa chcu uz pozerat a hlavne viacej uz behaju, takze vacsinou budu otocene v smere jazdy, preto si myslim ze je fajn mat kocik s prehadzovacou strechou a je po vsetkých problemoch 😀

miskinadamko
16. júl 2009

zuzi vidim ze si si s indie spokojna, ma aj nejake negativa?dik

pepies
autor
16. júl 2009

miskinadamko prave v tom poslednom prispevku som pisala, ze mam terenak Quinny, ale vsak to je jedno, je to ok 😉 😉 😉 😉 😉

takze sem so vsetkymi - teda ak je niekto okrem Veresky 🙂 , kto ma este Bumbleride Flyer 😎

zuzi26
16. júl 2009

miskinadamko pozri temu bumbleride indie.. 😉 my ho mame par tyzdnov, ale zatial som negativa nenasla, akurat mozno ze ma sice velky kos dole, ale odporuca sa don davat max 2 kila 😒 kvoli stabilite.
pepies obavam sa, ze flyer novinka u nas, tak este s nim nemaju mamicky skusenost - mne uprimne trochu pripomina Bugaboo bee - co je podla mna taky kocik do bchodnych centier a teple mesiace..aj ked mas pravdu, ze oproti bee ma velku plochu sedu a dvojite kolieska - ale tie kolieska su take moc tenke nejake..neviem, ale ked uz mas speedy, tak by som ho asi skusila..skus zahranicne fora..

pepies
autor
17. júl 2009

caute, tak dnes som odchytila jednu babu, co ma bumbleride flyer, utekala som za nou cez pol mesta ako sibnuta, zevraj ho ma tyzden a je spokojna, povodne chcela kupit Indie kvoli kolieskam do terenu, no nakoniec zobrala tento a pytala som sa jej, ci si nekope do koliesok, ze nie, ze vsetko je ok, aj ked zabaca na chodnik 😉

zuzik007s
24. júl 2009

ahojte, adresovala by som to k martinano, jedna sa o kocik vintage s preklapacou ruckou. nikde na nete neviem najst v popise, ze ide o preklapaciu rucku. vies mi dat nejaky link ako vyzera? po pripade ho hod do bazaru, ak ho chces predat, ja sa nan pozriem.ak ho este mas a ak je na predaj.ja mam kocik s otocnou sedackou, ale presne preto si chcem kupit s otocnou ruckou,lebo ked svieti slnko,sup a hned ho otocim. je urcite nevyhoda vyjazd na obrubnik a otacanie sa, ale vsety kociky maju svoje pre aj proti. ak by to slo,odpovedz mi prosim.dakujem 😅

martinano
24. júl 2009

zuzik007s posielam ti mail

pepies
autor
27. apr 2010

ahojte, nemáte niekto náhodou skúsenosť s kočíkom Pure Step Easy 2010? Je to športový kočík s preklápacou rúčkou 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8330734&tab=4

evca35
8. máj 2010

ahojte,
tiež ho mám vyhliadnutý, potešia ma referencie. Ale ja ho mám vyhliadnutý tuto a je lacnejší:

http://www.maderna.sk/katalog/product/7595/

to.beruska
8. máj 2010

ajojte!tiez sa nam pozdava ten kocik a rozmyslame nad nim

cerkris
9. máj 2010

ahojte mala som veľmi podobný kočík nurse nekko, je to takmer to isté možno farby sú iné, a poviem vám , že sme sa tešili, že rúčka sa dá otáčať, ale ja som ju tamer nikdy neotáčala a to z jediného dôvodu, že ked som si u otočila tak aby som videla na bábo neustále som zakopávala o tie zdvojené kolieska a manipulácia s kočíkom bola ťažšia ako ked som ju mala opačne.ja by som skôr brala kočík kde sa dá sedačka otočiť a nie rúčka, no neviem je to vec zvyku a názoru.

evca35
9. máj 2010

ja som mala pri dcére šporťák s prehadzovacou rúčkou a nemala som problém. malá bola otočená v smere jazdy, ale keď jej svietilo slnko do očí, tak som len prehodila rúčku a išli sme ďalej. Veď si ho pôjdem omrknúť aj do obchodu.

to.beruska
9. máj 2010

cerkris no ta sedacka je strasne zle to otacat.ja tak mam a poraza ma

to.beruska
10. máj 2010

no ja som dnes pozerala ten kocik skusala som ho aj po obchode a vobec mi nevadili tie kolieska.na V-maxe sme mali zase brzdu.ale inak vypada na zivo skvelo.urcite ho budeme kupovat.co sa tyka skladanania super sa sklada

bobket
10. máj 2010

Ahojte!
Ja mam bumbleride flyer s preklapacou ruckou v ciernej farbe. Je to velka vyhoda! Je super a nechala som sa nim uniest no byvam v priemyselnej zone kde je vsetko rozkopane a to nie je kocik do takehoto prostredia. Ak by ste mali niektora on zaujem tak predavam, mozeme sa dohodnut aj na cene! Mam celkom slusnu vybavu k nemu. Kludne sa mi ozvite na IP. Inak k nemu nemam ziadne vyhrady je perfisny a je mi strasne luto ze ho musim predat, treba mi nieco s velkymi koleckami aby som sa predrala cez tie totalne rozbite chodniky. 😠

cerkris
12. máj 2010

to.beruska verím ti preto ja som nehľadala vôbec také kočíky, mne stačí taký , ktorému sa nedá otáčať ani by ma to nebavilo a vidím na kamarátkinom ona má cam cortinu , že je o hodne užší ako môj,

to.beruska
12. máj 2010

ajojte!kocik je kuperny,aj vyskusany a je super.ked prehodim rucku aby som videla na maleho tak musim zaistit tie kolecka a ide super vobec do nich nekopete a nic podobne.Tak my sme sa vcera tri hodinky prechadzali a parada.je na strieske este aj ten kryt aby nefukalo nanoznik je taky velky ze moze byt na fusaky a malemu ani nenafuka-
u mna veru spokojnost

evca35
12. máj 2010

beruska - keď sklopíš do ľahu opierku chrbta, dajú sa aj nožičky dať do vodorovnej polohy? Kúpila si Demu? Manžel našiel aj takýto: http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_... , ale konštrukcia je rovnaká ...

to.beruska
12. máj 2010

eva ano daju sa pekne ze lezi rovno.samozrejme ta vlozka sa da aj vybrat.kocik je taky ze je tam aj zips tak sa lahko dostanes

utaninka
17. máj 2010

Ahojte, páči sa mi ten kočík dema step easy....beruska, ma na strieske okienko? Da sa nastavit vyska rukovate? Je k nemu aj plastenka? zatial sa mi vyber zuzil na tento kocik, ma temer vsetko co chcem. A ten cerveno cierny je krááásny!

zzz77
18. máj 2010

Ahojte, ja som pozerala Dema step lux, mate ho niekto? no myslim si , ze je taky isty ako pure. Ked sa prehodi rukovat tak nestraca stabilitu? a na obrubnik sa da s nim lahko ? Vedeli by ste mi zmerat ake su rozmery lozka? predavacka ma na moje prekvapenie odhovarala od preklapacej rucky , ze vraj to aj tak nevyuzijem a budem zakopavat do kolies 😒 Ukazovala mi baby design sprint.

to.beruska
18. máj 2010

utaninka me okienko na strieske,ale rukovät sa neda nastavit a je k tomu aj nanoznik,plastenka a taska a v taske prebalovacia podlozka,

didiana333
18. máj 2010

zzz...ja mám step lux, a naozaj zakopávam 😒 treba si na to asi zvyknuť...kamoška,čo mi ho predala sa smiala,že sa pri nom naučím pekne chodiť...akože ked si dávam pozor,tak nohy pekne ukladám medzi kolieska... 😅 😅 😅

zzz77
18. máj 2010

didiana vdaka za odpoved, 😉 a jeho kvalita v pohode? bojim sa aby sa mi po polroku nerozpadol 😒 sice bude v zaruke, ale ... Ostava aj tak stabilny?
Dakujem za info 😉 😵

to.beruska
18. máj 2010

zzz77 ja som tiez prvy den zakopavala.teraz uz len malo.je to o zvyku.ako brzda priklad na niektorych kocikoch.ale zase malemu sa viacej paci ked sa pozera dopredu.ale je to dobre ze ked svietilo slniecko tak som si ho otocila ked som nemala dazdnik alebo aj ked fukal dost vietor

utaninka
19. máj 2010

beruska, dakujem za odpoved.
zzz ja som mala uz dokopy 5 kocikov a rozhega sa kazdy 😒 I ked teda nemam skusenosti s tymi ultradrahymi typu casualplay a pod....
Ten dema step pure vyzera ozaj podobne ako step lux...zda sa, ze rozdiel je len v napise na streche.

beruska, kupovala si v kamennom obchode, alebo z internetu? Vidim, ze tvoj maly ma 6 mesiacov a cosi, moja ma uz skoro 8 mesiacov a osem kil. Snad nebude v nom stratena...

to.beruska
19. máj 2010

utaninka ja som ho kupovala uz nas v obchode.urcite nebude mala utopena.nas ma 7 kilou