Športový kočík vhodný na zimu. Poraďte nejaký

patusik
19. sep 2007

Nevie mi niekto poradit nejaky dobry sportak na zimu,aby v nom bolo teplucko,najlepsie s preklapacou ruckou.babo bude mat vtedy skoro pol roka.do hlbokeho sa uz asi nevmestime...

bibula
19. sep 2007

preco sportiak?ved su kociky aj bez vanicky,vtedy ma dieta aj sukromie,aj pohodlie,aj teolucko 😉

zlaticanina
19. sep 2007

patusik...
bibula má pravdu, ja som takisto na zimu pred rokom musela kúpiť ďalší kočík, lebo dcérka sa mi nezmestila s fusakom do hlbokého kočíka a to bol kočík ktorý som na jar používala ako káričku. Športový by som veľmi nekupovala 🙂

monkey1
19. sep 2007

tak a teraz uz som z toho jelen 🙄 ja som myslela, ze su klasika vanicky, sportaky a vajicka. a vy hovorite o nejakom inom nez sportovom... bibula, aky myslis?

jitulienka
19. sep 2007

Baby, tiež by ma zaujímalo, aký kočík presne máte na mysli....Tiež som v situácii, že sa mi malý pomalý do hlbokého kočíka nezmestí, ale myslím, že na "šporťák" je ešte skoro, veď drobec ešte nevie ani poriadne sám sedieť...

zuzu13
19. sep 2007

tak tento problém som riešila, keď som bola tehotná...viem, že sú moderné kočíky za 15.000,- /a viac/ ale nie sú praktické...my sme v prvom rade hľadeli na "komfort" mimča...takže máme klasický kočík TAKO za 6.000,-...veľký, praktický a hlavne má viac možností na využitie...či je leto a či zima 😉 dcerka ma la pri narodení 4,7 kg a v pohode sa vozí dodnes...a aj v zime s fusakom sa tam zmestí 😀

zlaticanina
19. sep 2007

zuzu...presne taký podobný ako je kočík zn.Tako, tak sa mi zdá,že podobný je aj kočík zn. ARO/tiež má veľa možností/ a taký som na zimu pre dcérku kúpila a samozrejme musela som ho kúpiť aj s vaničkou,ktorú som vôbec nepoužila,lebo ako prvý som kúpila Peg-perego a tam sa mi už malá na zimu s fusakom nezmestila...škoda,že mi vtedy nemal kto poradiť ☹

leva
19. sep 2007

Ahoj,taky ako Tako a Aro je podobny aj Sprint,ten mam ja,mala som ho od narodenia,no na leto som si kupila sportovy,ten je dost uzky a preto ho na chladnejsie obdobie a zimu opet vymenim za ten sprint ktory je priestranny a v pohode tam vmestim fusak aj s krpcom.

mvl8
19. sep 2007

ahojte čítam očom je reč a my máme tiež ten kočiar ako píču baby je to taký,že ked vyberieš vaničku máš športový a ke´d to necháš na najnižší stupen tak je to ok.je to kočiar Adborpikolíno a dnes som ho videla v bazáre tu na mk iba za 4900sk.

leva
19. sep 2007

Je taky,ze ked vyberies vanicku,tak tam stale je pri nozkach zapnuty,no aj to sa da potom odopnut a je stoho siroky sportiak.

zuzu13
19. sep 2007

nemôžem dopustiť na ten kočík...je síce ťažky ako slon..ale va´d ho nenosím na rukách..a na druhej strane, ,alá má 10 mesiacov...o 8. mes. chodí za ruky, takže von chodíme 3x denne a z toho 2x bez kočíka...resp. kočík je prázdny, opustený a my beháme...myslém, že je naozaj zbytočné kupovať viac kočíkov a hlavne na zimu šporťak nie....dieťatko musím mať teplo od spodu a aj na nožičky...a tiež musí byť kryté od vrchu... 😉

expertka8
19. sep 2007

..mvl8....s takym zaujatim som sa zacitala do Tvojix riadkou..patrajuc co Ta tak "rozohnilo".......najma pri 13om slove.... 😀 😀 😀

zuzu13
19. sep 2007

ex... 😅

expertka8
19. sep 2007

...zuzu..zabi ma....ved ma poznas.... 😀 😀 😀

zuzu13
19. sep 2007

veď práve preto 😀 ja som to nechcela prvá prezradiť 😅 ale je to prča taká chybička, že???

expertka8
19. sep 2007

...zuzu..."pRca"???...alebo .."p..tra ra ra....tra ra ra"... 😅 😀 😀 😀 😀 ...fuuuuj...ale uz idem do kuta 😅

paska
19. sep 2007

😀 😀 😀

zuzu13
19. sep 2007

ex...odpúšťame ti...môžeš sa vrátiť 😀

mvl8
19. sep 2007

tak totoooooooooo? 😀 😀 😀 😀 fakt sori

zuzu13
19. sep 2007

😀 😀 😀

expertka8
19. sep 2007

..mvl8....si zlata 😀 ..ale uz som tixo....na danu temu 😉

bibula
22. sep 2007

ja mam sice starsi typ kocika,ale je to asi 10-kombinacia 😀 ,ked vyberiem vanicku,mam kocik aj predlzeny aj rozsireny,teraz mavam este aj ten predok dany prec a mam tam len drzatko s viazanim,co je medzi nozickami.atd.mala som na mysli nieco take.

maruschka
22. sep 2007

baby,ja viem,že je to od veci,ale nemôžem zohnať igelitovú pláštenku na trekingovú veľkú trojkolku.Neviete poradiť?Už som prehrabala snáď všetko možné a nemožné..ide jeseň a často prší,takže aj keď máme aj teplý hlboký kočík,tak by sme chceli používať aj trojkolku,ale čo keď nemáme pláštenku do dažďa?Poradíte?Díky moc 🙂

maca793
22. sep 2007

ahojte ja pridám svoju skúsennosť z predošlej zimy.
mám kočík ARO superlux2. + kočík demma sunny. síce predoslá zima bola mierna a pomerne teplá, ja som viacej využívala demu. malá mala v tom čase 6 mesiacov, a zmestila sa mi tam v pohode deka+hrubý fusak+poťah na kočík. a hlavne dieťa.
maruschka
neviem síce ako vypadá tá trojkolka, a nebola by na ňu dobrá pláštenka z dvojičkového kočíka?je široká, 2x použitá. v super stave.

maruschka
22. sep 2007

asi nie,lebo trojkolka je dlhá a nie moc široká,takže by to prevísalo po stranách.Ale teraz som mala trocha času sa pohrabať na internete a tú firmu som našla,čo vyrába tieto kočíky-na Slovensko sa totižto málo dovážajú,preto sa nedá zohnať.Tak hádam tak.Ale díky za ponuku maca,si zlatá. 🙂

maca793
22. sep 2007

aspoň som sa pokúsila aj keď neúspešne sa zbaviť pláštenky. maruschka nevieš o niekom, kto by potreboval plástenku pre dovjičky? tá mi straší v skrini už 5 rokom zabalená v igelitke.

maruschka
22. sep 2007

a keby si to dala na inzerát,alebo nie je tu téma dvojičky?Žeby niekto zháňal pláštenku.A na detských obchodoch Pre deti bývajú nástenky a tam si môžeš nalepiť tvoj inzerát,ale aj v Tescách to býva hneď pri vchode,aj v Kauflandoch..Tak tam skús,ja si to napríklad sem-tam prečítam.Moja segra si tak našla brigádu,tak aspoň viem,že také inzeráty fungujú.Možno sa tej pláštenky takto zbavíš. 🙂

maca793
22. sep 2007

už mám inzerát, už som to ponúkala aj v dvojičkovskej téme, ale nič. ☹
díky za radu

milhaus
23. sep 2007

ja som mala hlboky demu a v 5.mesiacoch som kupila na inzerat po jednom dietati bambino jackpool, je to trojkombinacia a ma sportovu čast ale aj tu na zimu nie sportovu, neviem ako to mam teraz nazvat, malo to aj vaničku na nosenie novorodenca ale tu sme nevyužili už a lehatko sa da dat uplne do roviny a mala aj tak je spokojna iba ked ma nohy vonku a môže hompalat vo vzduchu, asi dostane v zime kombinezu a hotovo, sak inak je zla ako cert