Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
30. júl 2008

babuci my sme vorvali malého aj v piatich mesiacoch do vaničky aj s fusakom a takých je nás tu vela.Ak chceš široký kočík tak jedine kupiť samostatný hlboký a potom sporták.
to je pravda trnava je samý casual, neviem kde k tomu prišli.
....mne sa páčia nové farby casualov, len mám problém že my máme ten starší adapterový system (mesiac po tom začali predávať uni system, ale to sme netušili že niečo také chystajú a teta z predajne nám to samozrejme nepovedala aj ked to musela vedieť) a ja by som rada pre druhé inú farbu vaničky, nech máme zmenu, ale asi to nepôjde.

katy1979
30. júl 2008

lila síce je do odveci ku teme ale snad to admini prežijú. Videla som že nosíte malého v klokanke. nechcem mudrovať, ale nedala by som svoje dieta do klokanky.
zdravšie pre drobcov je určite babyvak, šatka či rozne ergonomické nosiče, ale klokanka nie.
keby že to napíšeš babám do nosení detí tak by ta s klokankou velmi rýchlo zrušili 😉

klementina
30. júl 2008

ahojte, mozem sa opytat, viem, ze mam este cas, ale strasne sa mi paci tento kocik. kde ste si ho kupili? ci je vyhodnejsie ho nakupovat niekde v zahranici alebo u nas a kde? a kolko asi vazi? nebudem mat problem ked pojdem obcas mhd zdvihnut ho?dakujem.

klementina
30. júl 2008

alebo, nechystate sa ho niektora predavat v januari?

nikol_79
30. júl 2008

ahojky, ja som ho kupila na sk, ale pozerala som si stranky v zahraniči, konkretne poľsko a španielsko (v španielsku žije sestra a je to španielsky kočiar tak som myslela či nevyjde lacnejšie) ale ceny boli rovnaké. Ja mam uni system ale na stare adapterove kočiare bola pred rokom 20% zľava, tak tie sa asi potom odruky budu predavať lacnejšie ako tie uni. 😒

klementina
30. júl 2008

a za kolko si ho kupila? ja uz by som chcela tiez ten uni system. tych 20% zase nie je az take velka zlava, na to, ze to nema ten system, nie?

katy1979
30. júl 2008

ja som ho kupovala z ciech z prahy cez net.cez malvik.cz. porovnala som ceny všade len kde som ho našla. vyšiel ma lacnejšie približne o 5000. A nebolo to kvôli zlave adapteroveho typu. my sme ho kupili tesne predtým.
do mhd ti musí niekto pomôcť. nie je to golfáč. a váhu takto z hlavy neviem, ale nie je ani najlahši ale najtažší. myslím ze má okolo 10kg.
per perego GT3 je oproti casualu obrnený transporter. teda váhou.

klementina
30. júl 2008

dakujem za rady, pozrela som si tu stranku, a celkom dobra cena tam je, ja som minule niekde na nete citala, ze stoji 35 tis., co sa mi uz zda dost. a mozete mi este poradit, ta rukovat ked uz budem babo vozit v sportovej verzii sa da prehodit aj tak aby som nanho videla, alebo je dana len pevne za nim, ako je to na obrazkoch? A ak to tak je nevadi vam to?

katy1979
30. júl 2008

rukovat sa nedá prehodiť. je to trojkolka a ani sedačka otočiť. nám to nevadí je to zvyk. ked su odmalička zvyknutý že vidia do sveta tak to deturence neriešia.
osobne si ináč myslím že či adapterový system alebo uni je to jedno. velký rozdiel v tom nie je. na adapter sa to tiež len nasunie a otočí sa takým kolečkom a je to. rovnako rýchle a lahke ako uni.

nikol_79
30. júl 2008

presne ani ja nevidím rozdiel v uni a adapterovej kolekcie, len v tom, že ak svoj športiak budem predavať, môžu si dokupiť vaničku z novych farieb. Ja som kupila len šport. časť za rovnych 15. A vaha šport. je 12 kg + vanička typujem asi take 4 kg navyše. Je dosť široky ja ho neznesiem sama ani dole schodmi, lebo kvôli šírke ho neviem dobre chytiť, mala som chicco ct0.1 a s vahou to bolo lepšie aj čo sa tyka šírky, v pohode som ho sama zniesla aj vyniesla. Ale inač som s nim spokojna. 😉

andy.a
30. júl 2008

klementina,rukoväť sa dá preklopiť na CP typu Vintage Reverse 😉 😉 😉
ten som mala vyhliadnutý skôr ako klasický CP,ale mužovi sa nepáčil 😒 a predavačka ,ako nám demonštrovala to preklápanie rúčky,dosť sa s tým namordovala 😕 😅

nikol_79
31. júl 2008

ja som čítala v nejakej diskuske, kde sa mamičky sťažovali vraj pri Vintage Reverse zakopujú o kolieska keď je ručka preklopená 😒

katy1979
31. júl 2008

nikol to som čítala a počula aj ja. ináč predavcovia na casuali dosť frflú lebo sú kazové. zevraj S4 je ešte celkom v pohode ale ostatné sa zvyknú kaziť.

nikol_79
31. júl 2008

no presne katy to som čítala tiež v tej diskuske vraj baby sústavne niečo reklamujú, ja ho mám len tri mesiace a zatiaľ sme dostali iba defekt, ale to je pri nafukovacích kolesách asi bežné (klop-klop) aby som to nezakrikla.. 😀
Ja ho môžem porovnať iba s chicco ct0.1, lebo ten som používala tri mesiace, ten keď som tlačila tak som sa musela poriadne zaprieť, a casual ide ľahúčko aj hore kopcom, ale to asi každý z tých nových kočiarov má svoje muchy. Môcť tak zo všetkých poskladať jeden 😀 😵 😀

katy1979
1. aug 2008

nikol kočík bez chýb a ktorý by nám uplne vyhovoval asi neexistuje.
my sme ešte nemali defekt a to už jazdíme s ním vyše roka.
raz nám nešiel rozložiť ale potom sme ho presvedčili. ináč nič.

lila794
2. aug 2008

Baby, odkedy ste supli mimi do sportaka?

katy1979
3. aug 2008

lila po piatich mesiacoch a to len aby mal viacej miesta a nebol ako sardinka v konzerve aj s fusakom. Ale bez fusaku určite vydržíte min.6 mesiacov vo vaničke

lila794
4. aug 2008

Katy, mam pocit, ze mu je uz ta vanicka pomaly mala. stale sa hybe a rucicky si oplieskava o nu. Zosuchne sa mi nizsie a vylozi si nozicky na vanicku. Myslis, ze po 5. mesiaci by som ho tam mohla skusit dat? Uz je aj zvedavec- zvedavy a ked nevidi popredu, je nervozny. Neviem. 😝

katy1979
4. aug 2008

lila aj teraz ho môžeš dat do sportového ale iba v polohe ležmo, ako tak ho nakloniť ale iba troška žiaden sed, t.j. aby bola váha na chrbátiku a nie na zadočku môžeš až ovela ovela neskôr t.j. min. v siestich mesiacoch. a kolko meria? ked sa stále hýbe tak to tam má ešte flek. nervozny bude to je asi normal u drobcov, stíahni strechu aby videl, ja som to tak robila potom videl stromy a listy a bol kludnejší v horsom prípade som naklonila celý kočík t.j. isla som len na zadných

ren1
5. aug 2008

Ahojte "Casualplay-istky! 🙂
...chcem poprosit o info, ako ste prali podlozku casualplay? V pracke? V rukach? Na stitku je nakreslena ruka, ale vymyslam prat v pracke na 30 stupnov. Je to ok? Kontretne mame cervenu podlozku tu srdieckovu agathu. 😵 A este moze sa aj zmykat v pracke?

lila794
5. aug 2008

myslim, ze na 30tke by si mohla. som bola zvedava na podlozku, tak som kukla foto. Ste nadherniiiii!

ren1
6. aug 2008

Lila dakujem aj za odpoved a aj za pochvalu! Davidko je tiez fesacik malicky a ma byt po kom! 😉

...k tomu praniu podlozky, som chcela informaciu od kocky, ktora uz prala v pracke a bolo to ok. Na jednej strane mam strach ju oprat v pracke a na druhej sa mi v ruke nechce 😝

lila794
6. aug 2008

chapem, aj ja by som cely cas trpla, ake to z tej pracky vylezie. Hadam sa niektora ozve, tiez som zvedava 😉

katy1979
6. aug 2008

ja som to prala radšej len v rukách, práčku by som asi radšej neriskla.

nikol_79
6. aug 2008

aj ja periem v rukách, a často máme lima 😠 . Myslím, že v práčke by sa palamala, myslim tak popraskala, neviem či som to dobre vysvetlila 😀

andy.a
6. aug 2008

kočky,ja som prala podložku a pláštenku na vajíčko Prima Easy v práčke,na 30/alebo na 40 ?? 😕 😅 /,žmýkanie na najnižšie otáčky a v pohode 😉
takže aj podložka do šporťáka by sa mala dať takto oprať 😉
my máme farbu Fresa/ružová/ 😉 dokonca som s tým prala aj iné ružové veci a nič sa nestalo 😉

stále máme na predaj vajíčko Prima Easy ,málo používané 😉 žiaden záujem ?? ☹
fotky mám na MMB 😉

a aj nánožník na novú kolekciu/2008/ Casualu,čierny,do šport.kočíka/my máme starší typ a toto bola zbytočná kúpa 😠 😒 /

ren1
7. aug 2008

Baby, dakujem za odpovede. A co taska? Tu ste tiez uz prali? A ako?

Nikol, pochopila som to "polamanie/popraskanie"....myslis, ze by sa? Inak ja som chcela aj bielu podlozku, velmi sa mi paci, ale kebyze ju mam prat kazdy tyzden v ruke 😝 ...tak ju radsej nechcem... A lima je tiez pekna farba! 😉

nikol_79
7. aug 2008

ren lima je pekna ale sadajú na ňu všetky mušky 😠 a vidno na nej každý fliačik, stačí keď to maly len trošku oslinka ☹

ren1
8. aug 2008

Nikol, a neuvazujete o kupe aj inej podlozky? Ja chcem urcite este jednu. Len si vybrat. 😀

lila794
8. aug 2008

Ren, my sme kupili tu istu faarbu ako kocar, ale ja by som tiez chcela este jednu. Mne sa tiez strraaaasne paci ta biela, ale neviem ako by to vyzeralo - mne sa furt nechce prat. 😝 Ale je nadherna.