• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

18. januára 2017 
@korbicka ty ho mas?si spokojna,ked ho das do lehu aky je dlhy?nozicky sa tiez dalu zdvihnut?
22. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolita.9991 ten silver cross a hermes je presne to iste ako CP S4 teda aj rozmerovo a ano nozicky sa daju polohovat!!
22. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolita.9991 Ano, já mám hermes. Nožičky jdou polohovat :slight_smile: Je to prostě přesně casualplay S4!! Ale bojím se, že nám bude na zimu malý.......malému už teď skoro čouhají nožičky.....
24. aug 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. uvazujem nad tymto kocikom ale odradzaju ma nafukovacie kolesa. tie co ho mate, mali ste casto defekt? mna kamoska strasi, ze ona mala kocik s nafukov. kolieskami a kazde tri tyzdne mala defekt.
26. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melanche asi kazda tu mala defekt ale urcite nie kazde tri tyzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: a ak je tm aspon trosku zrucny tak to zalepi za 5min :sunglasses:
26. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz diky. este ma zaujima-ze s takym defektom v pohode dojdem domov? mozno blba otazka, ale ozaj netusim.
26. aug 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melanche Ahojky. Bydlíme na vesnici a tak bych tu na kamenitých a polních cestách s plastovými koly rozhodně neuspěla!!! A nebo bych z malého vytřásla duši!! Nafukovací kolečka u mě byli prioritou číslo jedna!! Jezdm denno denně cca 10km už 9 měsíců a žádný defekt jsem neměla!!
27. aug 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taktéž, jezdím rok a bez defektu.
27. aug 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melanche, ja som mala defekt na S4, prepichnutú dušu.......a tak som jazdila furt, kým mi neprišla nová duša dobierkou (neobjednala som ju hneď) cca mesiac a pol a nič sa nestalo, len ťažšie sa jazdilo. :wink:
27. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melanche ja som mala defekt 2x,ale u nas su otrasne chodniky :angry: :angry: a vzdy som sa V pohode vratila z mesta domov :wink: teda islo to tazsie ale islo :sweat_smile:
27. aug 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak staré a velké dítko se vám ještě v pohodě vešlo do sporťáčku?? Bude vadit, že čouhají nožičky??
27. aug 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamarádka vozí dvouletého syna :grinning:
28. aug 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: my sme sa vozili do 3,5 roka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: foto v albume :grinning: :grinning:
28. aug 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, stalo se vam , že se zasekavala nožní brzda? :fearful: mě ted vubec nejde zacvaknout :confused:
28. aug 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous nám zatím ne, reklamuj :frowning2:
28. aug 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadous aj nam sa zasekava
28. aug 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja vím že to tady už někdo psal, ale nechce se mi pročítat cela diskuze :fearful:
@steva nezloušel to manža nějak spravit?
28. aug 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous mne sa to stalo,treba to poriadne vycistit a mm to prestriekal potom cele s WD a fungovala ako nova :wink:
28. aug 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz myslíš že tam je jen nějakej bordylek jo? no zejtra to otočíme a mrknem na to :dizzy_face: díky
28. aug 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous nemas za co :wink: a urcite je tam len spina...mne sa to stalo v zime ked bola clapkanica :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadous skusal,ale zas to blbne.vtedy to vycistil,len sme to nejak zabudli postriekat a asi preto.
29. aug 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spýtať ohľadom kočíka S4 (plánujeme jeho kúpu) bábinko čakáme v januári, tak plánujem kúpiť, playmoon a prima easy , autosedačka tam musí ísť jedine od Casualu? "nepasuje" náhodou aj od iných značiek? ďakujem :slight_smile:
30. aug 2010 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mňa by zaujímalo, či je súčasťou kočíka na športovej verzii aj strieška, pretože na fotkách je kočík vyobrazený bez nej. Alebo ju treba zvlášť dok :sweat_smile: upovať?
30. aug 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bedovci1 sedacku iba casual
@anjelikbobo samozrejme ze je tam aj strieska :wink:
30. aug 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAk to je potom super,lebo už som sa bála,že prečo taký drahý kočík nemá striešku :frowning2: Ale keď má,tak je to OK. Ďakujem za odpoveď
30. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe ďakujem za radu... :slight_smile: , myslíš, že sa oplatí aj použitá? rozmýšľam, že kúpime novú športovú šasť a vaničku a autosedačku od niekoho z inzerátu... :wink:
30. aug 2010 o 16:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bedovci1 ahoj taky jsme kupovali korbu a autosedačku z bazaru :dizzy_face: mímo v tom je tak pul roku takže to nebylo vubec zničeny :dizzy_face:
30. aug 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bedovci1 jasne oplati sa z inzeratu, najdes aj v stave ako nove, ja mam vanicku tiez z druhej ruky, pretoze som nemohla zohnat farbu aku som chcela
30. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe no super, to je asi lepšie ako kupovať všetko nové...hlavne keď je okrem kočíka treba kopec iných vecí pre bábätko....ewwe a akú farbu si nemohla zohnať? ja som pozerala a v inzerátoch sú červené, čierne a zelené....
30. aug 2010 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela farbu green pilot
30. aug 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok