Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

princ
16. nov 2010

Ahojky, chci se zeptat, malá má 4 měsíce, kdy ji mohu dát do sportáku S4???

hana33
16. nov 2010

@princ ja som dala az ked mal 6mes, ale este nesedel stabilne, takze radsej este vozit po leziacky alebo len v polosede. lekari neodporucaju dieta nutit sediet, ak este nie je stabilne... ale uz su dietky zvedave, takze ten polosed ;)

bambulka0406
17. nov 2010

baby, kupili sme si uz s4 2010 a dostala som teraz trochu strach z tej chrbtovej opierky na sportaku. niektore tu pisali, ze je velmi kratka. tak som teraz zarazena. porovnavala som to v obchode s concord fusion, nezdala sa mi dlhsia. s4 sa nam velmi paci, len z tejto veci mam strach. nechce sa mi totiz o rok kupovat novy kocik

ema.nz
17. nov 2010

@bambulka0406 neboj sa,to hlavne zalezi od velkosti dietatka 😉 a ak ti nebude vyhovovat,tak ho predas a kupis iny 😎 😉 moja mala ma 23mesiacov a ma len 85cm 😝

bambulka0406
17. nov 2010

@ema.nz a stale sa tam zmesti, hej? no dufam teda ze budeme mat drobca 😀 inak sa mi ten kocik paci po vsetkych strankach, len toto ma dost vylakalo

ema.nz
17. nov 2010

@bambulka0406 ja ho uz nemam 😝 😀 😀 predala som ho ked mala mala 13.mesiacov 😅 ale lutujem do dnes 😒

bambulka0406
17. nov 2010

@ema.nz preco si ho predala?

ema.nz
17. nov 2010

@bambulka0406 chcela som otocnu sedacku ale nakoniec sme to aj tak nevyuzivali 😝 😀

bambulka0406
18. nov 2010

@ema.nz mala sa chcela divat na maminu,ze? ale kym bol novy kocik, tak si to rozmyslela 😀

sasulla
18. nov 2010

@princ Ahoj, ještě chvilku bych ze sporťákom počkala 😉😅

blazena2
21. nov 2010

Ahojte kocky, chcela by som sa vas opytat mam taky mensi problem 😅
neviem zohnad adapterovu vanicku na kociar no pozeram ze tie nove bezadapterove by sa podla mna mohli tiez dat nejako napichnut ci mate skusenosti ze sa to neda? dokonca mam aj adaptery na vanicku len netusim ze ako by sa to moholo dat spravit.nejako odopnut ten vstavany adapter sa neda?

mmaky
21. nov 2010

@blazena2
tak musím tě zklamat ale fakt to nejde. Já mám kočárek taky adaptérový a ten bezadaptérový bych na to nenasadila ani náhodou. Je to prostě uplně jiné připnutí ke kočátku jako s těma adaptérama. ty adaptéry vlastně potřebuješ i na autosedačku i na hlubokou korbu, sporťák už je bez adaptérů.

mmaky
21. nov 2010

@blazena2
zkus se mrknout na mimibazar, tam je takový výběr a jsou tam i adaptérové verze

blazena2
21. nov 2010

@mmaky pozerala som no zatial som nenasla,a z ciech sa mi neoplati objednavat pretoze tam sa plati clo a dan

tina129
21. nov 2010

aké clo a daň????

ema.nz
21. nov 2010

@blazena2 z ciech sa neplati ziadne clo ani dan,len ta vyjde viac postovne.....

bmonika
21. nov 2010

ahoj, a akej farby zháňaš adaptérovú verziu? my máme casual play čierny adaptérový, a aj známa má adaptérovú časť a už máme väčšie detičky 😉

ema.nz
21. nov 2010

@blazena2 myslim,ze sa da dat dolu ten vstavany adapter 😉 aspon raz som to videla na ceskom MMB....ale nech to skusia baby co tu maju uz ten novy unisystem!!ak sa to da dat dolu a ty mas ku kociky adaptery tak potom to pojde 😎 😉

blazena2
21. nov 2010

@bmonika - cierny by bol super 🙂 mne je jedno aka farba okrem cervenej a ruzovej 😉

blazena2
21. nov 2010

@ema.nz - aj mne sa zda ze by sa mal dat dole no nemam nikoho tu v svojom okoli kto by mi to vedel na 100%povedat

blazena2
21. nov 2010

@ema.nz - si si ista ze sa nepalti? 😕

ema.nz
21. nov 2010

@blazena2 na 1000000% sa dan a clo neplati ved sme predsa v unii 😉

blazena2
21. nov 2010

@ema.nz - no hej tak ja nechapem preco mi to potom ta predavajuca tvrdila , asi sa jej nechcelo posielat na Sk a ja sprosta som si to inde nezistovala 😅

jakelina
21. nov 2010

Pro Blazenu pár fotek, jestli by se ti vůbec hluboká korba líbila. Jinak můžu nafotit zítra detailně, není nijak podřená, ani poškozená. Mám jenom pár fotek a tam většinou je jenom malý vevnitř a jinak není nic vidět. Tahle je ze křtin, asi jediná, kde je vidět kočárek.

jakelina
21. nov 2010

Nic víc jsem nenašla, bohužel. Samostatně ji nemám nafocenou vůbec.

zanas
22. nov 2010

Ahojte, nemate problem s kolesami u S4? Predajca nas upozornoval, ze kolieska po roku - roku a pol praskaju a vraj je problem to reklamovat... ake mate skusenosti?
Dakujem 🙂

hana33
22. nov 2010

@zanas ahoj, ja som to tu pisala uz niekolko krat, ze nam praskali po 9mes. reklamovali sme to, aj nam ich vymenili, ale ked som citala vyjadrenie reklamacie, tak to neuznali, ze sme ich mali podhustene... 😖
blbost! no tak nevieme, kto nam dal nove plaste, ale nakoniec to dobre dopadlo, U predajcu ziadny problem nebol...

zanas
23. nov 2010

@hana33 aspon ze Vam to bez problemov vyreklamovali .... mali ste s nim este nejake ine problemy?

hana33
23. nov 2010

@zanas nie ziadne, len toto, tak dufam, ze uz nic nebude. ja som s nim aj napriek tejto chybe velmi spokojna, lebo je prakticky a vyhovuje mi asi najviac, lahucko sa ovlada, nemali sme problem na snehu a ked prsi, tak prsiplast je uplne perfektny! vanicka je taka zakryta a neprefuka ju nic, je dobre zateplena 2 vlozkami, no skratka som spokojna 😉

zanas
23. nov 2010

@hana33 a maly sa ti do sportaku v pohode zmesti aj s fusakom? Dakujem za info, chcem si tento kocik objednat vanicku plus sportak, tak sa snazim zistit si co najviac info dopredu 😉