Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
23. nov 2010

@blazena2 neda sa to dat dole ani s tym nic urobit. na adapterovu verziu jedine adapter. tiez som si to vehementne zistovala a urobit sa s tym urcite nic neda

katy1979
23. nov 2010

@princ do sportaku kludne aj v styroch mesiacov. vsak ho nedas sediet. my sice teraz mame slalom ale pri oboch sme isli do sportaku v 4. mesiacoch.

hana33
23. nov 2010

@zanas prave dnes som vytiahla fusak do sportaku, kupila som eisbarchen a bol taky zlaty, prekvapeny 😀 no zmestil sa tam, ked sedi a ma na capici brmbolec, tak sa mu osuchuje o striesku, ked je bez brmbolca, tak je este medzera, ale my vacsinu casu uz chodime bez striesky, lebo sa obzera, aj na mna sa vykruca, takze toto neriesim. zas ked prsi, ako vcera cely den, tak sme len rychlo prebehli, lebo pod prsiplastom sa mu uz za bdeleho stavu nepaci 😉 ale ked bol mensi, tak v pohode vydrzal aj pod nim sediet a prespal tam aj 2hod v dazdi, je to naozaj vymakany kocik. a ten nanoznik ked porovnam s inymi, tak je vytepleny a krasne upevneny, taky nasponovany, takze ziadne fugy... ten som vyuzivala od konca leta, ked sa ochladilo az po dnes a stacila mi uz len deka na zakrytie maleho, takze tak.
ja odporucam!!! 🙂

zanas
23. nov 2010

@hana33 Dakujeeeem 🙂

minka21
25. nov 2010

prosim vas pasuje podlozka 2010 na 2009 kocik?

hana33
25. nov 2010

@minka21 urcite ano, tam je zmena mozno len v dizajne, ale nie v prevedeni...

kucierka24
25. nov 2010

Ahojte, mozno si pomyslite ze som brzda, ale ja som teraz malemu dala sportovu cast a neviem mu na fusak pripnut ten nanoznik...Neviete mi poradit ako sa to tam pripina???? Dakujeeem

katy1979
25. nov 2010

@kucierka24 mas nanoznik na cvoky ci gumicky. ak na cvoky tak zo spodu konstrukcie si tiez najdi cvoky a pripni to o to. horsia kombinacia by bola ak mas nanoznik na cvoky a na konstrukcii by neboli.

kristinagabi
26. nov 2010

Zenicky potrebujem zase radu. Rozmyslam nad tym,ze v com prinesiem moje babo z nemocnice.Termin mam na 1.dec. Mame vanicku Prima easy(s nanoznikom,ci co to je..),mam teply overal,origanal CP fusak,ktory sa ale velmi nezmesti do autosedacky...
Do coho ju mam obliect? Poradte prosim

kucierka24
26. nov 2010

@katy1979 Aha tak to sa pozriem a napisem...dakujeeem

katy1979
26. nov 2010

ak ides autom fusak je podla mna zbytocny. v aute bude teplo. overal a deku navrch. a c aute dat deku aj nanoznik dole.

kristinagabi
27. nov 2010

@katy1979 Dakujem. Este som taka popletena,ze co na male...

Chcela som napisat:autosedacka Prima easy 😅

hana33
27. nov 2010

@kucierka24 tak ako, nasla si cvoky?

valika_val
27. nov 2010

jaaaj baby, tak vcera som si ho zadovazila a je skvely! dnes akurat nasnezilo (na celom slovensku asi, ze?), tak sme ho hned aj boli vyskusat. sice neviem, ako by isli ine kociky po snehu, ale tento ide paradne. S6 mi stoji doma, je tiez perfektny, takze ak ma niekto zaujem, napiste IP.

akurat mam dve dierky v tom igelite na strieske. neviete mi poradit, cim by som to mohla najlepsie opravit? v podstate to nevadi, ale minule som s S6 isla v takom lejaku, v ktorom by mi cez tie dierky presla voda. tak nechcem riskovat.

hana33
28. nov 2010

@valika_val a nemas tam taky latkovy kryt na tom okienku? ja by som skusila len lepiacu pasku... 😅

zukas
28. nov 2010

žienky asi odbočím od témy, ale prosím nemá niektorá z vás na predaj náhradne predné koliesko na casualplay S4? ja som kúpila už použitý kočík, a ked s ním idem trošku rýchlejšie a narazím na nejakú nerovnosť, hrbolček a tak, začne mi koliesko normálne celé triasť a malý mi v sedačke lieta zo strany na stranu, keď to muž pozeral, tak mi hovoril, že zrejme sú už ložiská opotrebované a kolieska su tak vyheglané !!! Alebo neviete mi niektorá poradiť čo s tým? švagriná ho má tiež a jej to nerobí.

zajo79
28. nov 2010

nieje kocik v zaruke? preco kupujes kocik, z druhej ruky bez zaruky bez vyskusania?

350eur stoji novy sportak S4..si myslim ze sa neoplati z druhej ruky kupovat. 😔

valika_val
28. nov 2010

@hana33, jasneze latkovy mam 🙂 aj lepiacu mozem skusit, samozrejme, len som sa pytala, ci to niektora neopravovala sikovnejsie 🙂

@zajo79, no to mi je teda rada 😀 😀 😀 😀 😀 nie kazdy ma 350 na novy kocik... ci snad ano? ja som tiez kupovala cez net, za menej ako polovicu a som spokojna.

@zukas, je to brutalna cena, ale nahradne koleso maju tu:
http://www.maderna.sk/katalog/product/4659/
a mozno aj inde (maderna je dost drahy obchod). skus pogooglit a opytat sa u priameho pradajcu tejto znacky 🙂

zajo79
28. nov 2010

@valika_val tak ked nemam na taky kocik, tak si ho vyskusam. 😅 to co usetrila, moze kupovat nove kolecko.

valika_val
28. nov 2010

mozno usetrila 130 (ako ja) a este jej po vymene kolesa nieco ostane 🙂
ale je pravda, ze predavajuca mohla opisat kocik presnejsie a mozno by si to zukas rozmyslela, nie? 🙂

zajo79
28. nov 2010

ktory predavajuci prizna chybu?

tak radsej neusetrim 100vku a budem mat kocik, ktory mi vydrzi kolko potrebujem ... a niesom natom tak, ze tu stovku by som nepostrehla...skratka, neoplati sa na takych veciach setrit. 😔
Plus teraz sa robi lepsia strieska.

valika_val
28. nov 2010

zajo, ja teda stav veci, ktore predavam, opisem presne. fakt netuzim mat potom tahanice, alebo zle svedomie... asi som jedna z mala, ako vidim.

zajo79
28. nov 2010

@valika_val tak potom klobuk dole. viem ze kazdy chce kupit lacnejsie...ale niekedy sa to neda. da sa kupit lacnejsie autosedacka, vanicka od kocika...pripadne detske veci... ale kocik sportovy treba dobre popozerat, pripadne natom clovek neusetri nic..a kupit novy.

zukas
28. nov 2010

dakujem za nazory, ono to bolo takto, pani mi kocik po nasej dohode poslala kurierom, (bohuzial som nemala moznost si ist pre neho osobne) ona chcela aby som ho videla ale dohodli sme sa nakoniec tak, ze jej ho mozem poslat spat ak najdem nejake chyby. dokonca polovicu penazi som dala kurierovi a polovicu som jej potom poslala ked som sa rozhodla kocik si nechat, pozerali sme ho viaceri, aj svagrina, ktora ma ten isty, v podstate je ako novy, to ze mi to koliesko obcas takto skace som zistila az casom,. valika vdaka za tip, pozerala som ho tam preto som sa vlasnte pytala ci niekto nema lacnejsie. zas si myslim ze to nie je tak akutne, ale ak by sa dalo zohnat nejake lacnejsie zrejme by som ho zobrala. A kocik som kupovala preto z druhej ruky, pretoze uz mam jeden peg-perego, sportovy komplet zo vsetkym, len na zimu nie je moc vhodny. Ako prezila by som aj s nim, ale chcela som ho hlavne koli nafukovacim kolieskam a koli polohovatelnej autosedacke aby som maleho nemusela neustale prekladat do vanicky, pretoze v tej peg-perego autosedacke bol strasne skrceny. no takze kocik chcem len na zimu a pochopitelne som do neho nechcela vrazat opat kopec penazi.

valika_val
28. nov 2010

zuzkas, aj ja mam okrem S4 peg perego (uno), na jar a leto, ked bude veduci vacsi 🙂

zukas
28. nov 2010

@valika_val val, ja mam Pliko a mala som ho aj pri prvom a na ten kocik si nedam dopustit. je lahky, skladny, lahko ovladatelny, ale inak aj tato S4 je dobra , az na to koliesko, teda mozno to nie je az take hrozne a mozno to vadi len mne ale hold. A dakujem ti

zukas
28. nov 2010

@zajo79 zajo on este je v zaruke, ale co som si vsimla tak zarucak je po polsky, tak pani ho zrejme kupovala tam, neviem teda kam by som ho mala ist reklamovat ☹ pripadne "servisovat"

eimiky
28. nov 2010

@zukas nestacilo by vymenit ložisko,mozno v nejakej mototechne by vedeli poradit,skus poslat manzela,nech sa popyta

bedovci1
28. nov 2010

ahojte, nepredávate, alebo nebudete niektorá náhodou predávať vaničku vo farbe violet? ďakujem.... 🙂

steel
28. nov 2010

Ahojte, dnes som "uspesne" dala emitex fusak na nas sportak S4, nie je to najhorsie ale asi sa mi tam uz nanoznik nezmesti. Ma s tym niekto skusenosti? Mam taky pocit ze by to s tym nanoznikom bolo lepsie ked bude snezit alebo prsat.