• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

18. januára 2017 
@dadous
dik :slight_smile:
nanoznik som chcela dat v najvacsiej zime na fusak, alebo ked pada sneh :wink: plastenku nechcem, lebo maly pod nou nevydrzi velmi dlho :grinning: :grinning:
4. dec 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valika_val aha to pravě nikče se plaštěnka líbí :sweat_smile: a hlavně jí ten snih nelíta do ksichtíku :grinning:
4. dec 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa plastenka zvnutra stale zarosi :unamused: takze cez nu nevidi von :grinning:
4. dec 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valika_val nam taky :confused: dětičky moc funěj :grinning:
4. dec 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valika_val tak jsem dnes zkusila dat na fusak nanožník, a šlo mi to, akorat jsem musela sundat madlo
6. dec 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous, dik.
musim asi na tom popracovat, ked sa ti to podarilo, sikulka :grinning: ja som dnes davala plastenku, pebo poriadne snezilo :slight_smile:
6. dec 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky mamičky, neviete mi prosím niektorá poradiť, mám S4 v januári budú 2 roky a čakám druhé bábo, potrebovala by som niečo ako servisnú prehliadku, lebo ho chcem aj pre druhé mimi, či sa to dá v rámci záruky. díky moc za každú radu.
6. dec 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikuska2404 ja myslím že jo, aspon ti zkontrolujou kola, ložiska a brzdovy lanka :dizzy_face:
6. dec 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous Díky presne to potrbujem, skontrolovať brzdy, lebo mi nebrzdia, ale to sa vraj dá nejak nastaviť a pozrieť rúčku mám pocit, že na lavej strane je akoby "nedocvaknutá" v tom kĺbe, kde sa skladá.
7. dec 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tento týždeň plánujem kúpu fusaku do kočíka....čo som tu počítala, tak asi najlepšie by bol ten Kaiser, že?......malinká sa nám narodí v januári..tak do playmoonu ho dám v pohode? a potom do športovej časti bude teda asi lepší ako Emitex 3v1...tam sa nedá už dať nánožník? je moc dlhý? ďakujem..... :slight_smile:
13. dec 2010 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bedovci1 kaiser je OK :dizzy_face:
13. dec 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bedovci1 ja mam eisbarchen, odporucam, vraj nie je taky prilis dlhy, ako kaiser alebo su priblizne rovnake, ale je velmi teplucky, dnes mi v nom maly aj spal vonku, inak su dost podobne... ale tento je asi trochen lacnejse :wink:
13. dec 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ja mám ten emitex 3v1, nedávno som dávala fotku, ale teraz som sa s ním v kočíku pohrala a v úúplnej pohodičke som na neho navliekla nánožník a po stiahnutí za hlavičkou vyzerá akoby bol vyrobený pre s4 a malá je zakrýtá až po krk. Zajtra skúsim odfotiť ale pokojne si kúpte aj ten.
14. dec 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susisus no super, lebo stále ma to ťahá k tomu Emitex fusačiku...pretože sa dá pekne skrátiť do playmoonu...tak odfoť ak budeš mať zajtra čas..budem aj ja rada.... :slight_smile:
14. dec 2010 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:
Chcela by som sa vás spýtať.. Čakáme v marci bábo a mám v pláne kúpiť S4 titanium + autosedačku prima easy s iso fixom. Myslíte že nebudem potrebovať normálnu vaničku? Lebo mám v pláne že malá pokial sa mi bude vmestiť do vajíčka bude tam a potom by som ju už dala do športiaku:slight_smile:

Diky za pomoc :slight_smile:
15. dec 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Adrika..pozri na www.babybazar.sk alebo www.mimibazar.sk..tam urcite najdes...tak som kupila aj ja...pouzitu za dobru cenu:slight_smile: :slight_smile:
15. dec 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby......ja mam otazku.....da sa pouzit autosedacka casulaplya prima easy , bezadapterova verzia na kociarik casualplay S4 adapterova verzia.......predavam taku autosedacku...a jedna mamicka sa mi pyta ze ma kociar S4 s adaptemy ci jej to bude sediet.....diky :wink:
15. dec 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robokami nie neda sa to pouzit
15. dec 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakura, já myslím, že je to zbytečné, já jsem malého vozila první tři měsíce jenom v té sedačce a kdyby nezačala zima, klidně bych v tom pokračovala dál. Ted používám hlubokou korbu, kvůli fusaku, no, aspoň ji za ty prachy využiju :grinning:
15. dec 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura taky jsme měli nikču v březnu, a myslela jsem že hlubokou korbu nebudu používat, ale pak jsem byla rada že jsme ji měli, pže v těch vedrech se mi v autosedačce strašně potila, a hlavně my byly pořad venku, takže jsem ji nechtěla furt mačkat v ty autosedačce, ale v ní jsme taky hodně pojezdily, hlavně když se jelo na nakupy nebo na vylety :dizzy_face:
15. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ja som pouzivala iba autosedacku a celu zimu/ mala sa narodila v septembri/ uplne mi stacila a nemusela som ju budit a prenasat....z auta von, do auta a pod.
Pri prvej dcere som mala adapterovu verziu aj vanicku, no vyuzivala som ju viac menej len preto, ze som ju mala.
15. dec 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dr. v porodnici dorazne prizvukovala ked som malu brala domov v prime, ze maximalne hodinu denne v autosedacke, je to velmi zle na jej chrbticu :wink: radsej prachy za vanicku, kt. potom mozte predat dalej ako neskor prachy za ortopedicke pomocky :unamused:
15. dec 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuha baby, diky za odpovede :slight_smile: . Naozaj neviem čo urobiť... Tá playmoon je síce pekná vanička ale keď už tak sa mi páči mako.. A tá je taká malinká ako tá autosedačka...
15. dec 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe aj ja som to tak vsade citala, nemali by sa pouzivat vajicka miesto vanicky :confounded:
15. dec 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodinu denne ale v klasickom vajicku. prima je predsa polohovatelna az do roviny takze tam nema preco byt problem preco to nepouzivat namiesto vanicky.
15. dec 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 nemyslim si ze prima je polohovatelna do uplnej roviny, predsa nejaky uhol tam je, nehovoriac o tom ze to nieje jednoliate
kazda nech si robi ako uzna za vhodne, ja som na bazari videla vanicky aj po 70-80€ tak si myslim, ze buduce mamicky su schopne vyhodit ovela vacsi peniaz aj za ine hluposti/viem podla seba/ ja som mala vanicku tiez z druhej ruky a zasa som ju predala dalej :slight_smile:
16. dec 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som sa rozhodla že športový si kúpim nový - predsa len ho budem dlho používať a vaničku a aj autosedačku kúpim cez bazoš :slight_smile: Chcela by som sa spýtať keď si kúpim nový šporťák titanium že či mi naň sadne vanička Mako a Prima autosedačka.. Či budem k tomu potrebovať nejaké adaptéry alebo ako:slight_smile: Diky baby za pomoc :slight_smile:
16. dec 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no ak kupis novy sportak tak ten bude bezadapterovy, ak budes kupovat vanicku z bazara tak iba bezadapterovu a bude pasovat, adapterove verzie sa vyrabali myslim do r 2007 to by nepasovalo
16. dec 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe
ďakujem za radu :slight_smile: Lebo veď už som bola z toho trošku mimo :sweat_smile:
17. dec 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ...tak sem hlasim jako nova majitelka Casualplay S4 ...zatim jezdime po byte a zkousime co vse se s kocarkem da ..a prisla jsem na jeden probelem ..navim jak sundat to predni kolo ..asi by se tam mela zmacknout nejaka pojistka ale ja vubec netusim jak a kde..posim poradte
22. dec 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok