Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ema.nz
22. dec 2010

@kaculeena zaaretuj predne koleso a otoc kocik "hore kolesami" a tam je taky malinky cerveny gombicek,ten ked stlacis(mne to islo vzdy len pomocou lyzicky) tak tahaj koleso smerom hore 😉

kaculeena
22. dec 2010

@ema.nz diky moc ,uz to jde 🙂

kaculeena
27. dec 2010

ahoj chtela bych se zeptat holek co uz maji kocarek CS 4 uz nejakou dobu..take vam klape to predni kolo ? ..koupila jsem si korarek jezdeny zhruba 15 mesicu a to predni kolo se mi zda takove cele volne...nevite nejakou vychytavku co by zabranilo tomu klapani? diky

ema.nz
27. dec 2010

@kaculeena kusok spongie,moze byt aj taka co pouzivas na umyvanie riadu 😎 😉

tercie
27. dec 2010

@ema.nz co je prosímtě spongie? 😀 Taky mi to trochu hrká, tak jestli jde se toho zbavit, ráda bych zkusila tvůj tip 😉
Navíc jsem jedno z předních koleček na S4 píchla, paradoxně teď v zimě na sněhu 😝 tak budeme měnit. Už jste to někdo dělal, jak to jde, je to hodně náročný? Manžovi se do toho nějak moc nechce.

ewwe
27. dec 2010

@tercie spongie je houba, hubka

tercie
27. dec 2010

@ewwe děkuju za překlad 😀 Mě to napadlo ale nebyla jsem si jistá. Ale teda nevím, jestli to vyřeší můj problém. No juknu na to, snad si nějak poradím.
A koukám, jak ti malinká roste, je to krásná holčička. Nevím, jestli si mě pamatuješ, jsem bývalá prosincovka 🙂

ewwe
28. dec 2010

@tercie dakujem, hej pamatam si ta, som rada, ze uz mas aj ty krasneho chlapceka 🙂

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuula
30. dec 2010

ahojte chcela by som sa opytat nejakej mamicky co ma casual s tou vanickou mako ci je s tym kocikom spokojna, mne sa strasne paci, ale ste som ho nevidela nazivo, iba na internete, tak sa chcem popytat trosku, dakujem 😉

dionyzka
1. jan 2011

vsetko dobre v novom roku 🙂

maminky, mate niekto problem so zadnym odpruzenim S4? Jedna zadna pruzina ma zvonivy zvuk. Ak jazdnime po kockach alebo snehu, "cvrlika to", nie prilis vyrazne, ale mne to vadi. Je niekto kto mal rovnaky problem? Neviem, ci uspejem s reklamaciou a hneva ma to, lebo bol dost drahy a pripada mi taky "rozhrkany". Ake mate skusenosti s reklamaciou, pripadne so sevisnymi prehliadkami? Trva im to vecnost, pripadne sa vykrucaju? Dakujem za akykolvek nazor, ci radu. 😵

ema.nz
2. jan 2011

@dionyzka urcite ho reklamuj!ja som mala reklamaciu vybavenu behom tyzdna 😉

erytrea
6. jan 2011

@dionyzka my sme mali to iste ale iba na jednej strane a v "predeti" kde sme ho kupili mi to opravili zevraj to bol len uvolneny nit tak to spravil s takymi kliestami a uz je to oki 🙂 ale ja sa ani necudujem sme v kociku kazdy den ci snezi ci prsi a uz mame najazdene viac ako niekto kto ma dve deti 😀 😀 😀 😀

sakura
6. jan 2011

@zuzuula
ahoj🙂 Ja som si ho teraz objednala.. Ale používať začnem až v marci 🙂 Potom budem vedieť že čo a ako 😀 .

zajo79
6. jan 2011
dadous
6. jan 2011

@zajo79 jéé ten podvozek je bezvadnej, kdoví jak na tom vypada sportak 😅

zajo79
6. jan 2011

@dadous neviem sa dockat...vyzera to super zatial.

dionyzka
7. jan 2011

@zajo79 mne to skor pripada ako cestovny kocik. Mam pocit, ze to nema predne ani zadne odruzenie ako doterajsi model S4. Odpruzenie je vsak aj tak dost tvrde, tak mozne je to aj jedno, ci tam je alebo nie.

dadous
7. jan 2011

@dionyzka no třeba mě by ten podvozek vyhovoval na ježdění autem, pže s klasickou s4 docela bojujem, než ji narvem do kufru 😅

p.klara
8. jan 2011

omlouvám se, že sem takhle lezu, ale chci se zeptat, máme půlroční holčičku a protože se nám přestává vejít do hluboké korbičky, i když jsem vybírali největší, co jsme viděli, tak přemýšlíme o koupi jiného kočárku. Protože naše kombinace má sice sporťák, ale nejde plně polohovat do lehu a tak hledám jiný, protože naše prďolka ještě sama plně nesedí... moc se nám líbí kočárek casualplay S4.... všude čtu samé dobré vlastnosti... chtěla jsem se zeptat, zda je možnost ho sehnat někde v cizině levněji. Ve spoustě diskuzí jsem četla o ebay a různých internet.obchodech, ale bohužel mi to casualplay nenachází. Nemáte někdo zkušenosti, nějaký e-shop, kde by se dal dobře cenově pořídit. Děkuju moc všem za rady

dionyzka
8. jan 2011

@dadous tak to mas pravdu, na jazdenie autom by bol super. Aj ja S4 a jeho nakladanim do auta bojujem. Ale viac chodime na prechadzky bez auta, tak by som v tomto pripade volila S4. Zase je to o tom, co viac mamina potrebuje.

dionyzka
8. jan 2011

@p.klara ja by som kocik urcite kupovala, mozno i o nejaku korunu drahsi, co najblizsie - z dovodu reklamacie alebo servisu. Ak by si mala kocik kade-tade posielat alebo jazdit daleko kvoli drobnej reklamacie - viacnasobne by sa predrazil. Moj nazor.

medullienka
9. jan 2011

@zajo79 ahoj 🙂
pozrela som si video a ak som teda spravne pochopila kocik co mala Simona v rukach bol casual play novy model? Lebo ak ano, je uzasny 😀 ja mam termin 5.jula a tiez by som chcela kocik tejto znacky 🙂
Nikde som ho vsak na nete este nevidela, ak mas prosim ta link tak posli, Dakujem

zajo79
9. jan 2011

@medullienka nikde inde zatial nieje, je len ohlaseny, ze to bude novinka v tomto roku..cize predpokladam ze na jar uz bude sa dat kupit.

ani na stranke casualplay o nom ani chyru ani slychu..mozno cakaju na neaku vystavu...pripadne skusim este cinknut dovozcovi, ako to vyzera s nim..

medullienka
9. jan 2011

@zajo79 prosim ta dala by si mi vediet ak budes mat nejake nove info od dovozcu, je fakt uzasny 😀
A pozeram ze cakas tretieho chlapca 🙂 ja budem vediet asi az vo februari- a uz teraz som riadne zvedava.
Ja som narodena 10.6. 😀 blizenci su dobre znamenia 🙂

alex9966
9. jan 2011

aj mne sa hrozne páči. zatiaľ u mna vyhráva. takže kocky ste spokojné s touto značkou? neviete náhodou kde ho majú na predajni. chcela by som vidieť ako vizerá v skutočnosti. dakujem za info.

p.klara
10. jan 2011

mohla bych vás ještě poprosit maminky, co casualplay S4 máte, mohly byste mi změřit délku plochy na ležení??? Děkuji moc předem za ochotu. Mám strach, aby nám v tom ten velikán vydržel...

anjelicek11
11. jan 2011

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, či mi niektorá nevie poradiť ohľadne autosedačky. Chcela som prehodiť vrchné popruhy na väčšiu vzdialenosť, lebo dcérka je už dlhšia a už ju na tom menšom nezapnem, ale vôbec mi akosi nejde prehodiť ten popruh to vyššej dierky, jednoducho mi to nejde vyvliecť z toho plastu. vie mi niektorá poradiť, či treba isť na to ťažkou silou? 😉

dadous
11. jan 2011

@anjelicek11 jde to těžko, musíš to ruzně poštelovat a jakoby vyvyklat 😵