Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

anjelicek11
11. jan 2011

@dadous aj som si myslela že to treba asi nejako rvať von.
ešte som sa chcela opýtať, vozievala niektorá z vás dlhšie bábátko v autosedačke babyzero? do vaničky sa o chvíľku nezmestíme a na šporťák sa mi zdá skoro. čítala som rôzne názory, že by sa v takej autosedačke bez polohovanie nemalo voziť. Ako to praktizujete vy?

sakura
11. jan 2011

Ahojte baby.. nebudete mať náhodou niektorá na predaj autosedačku prima easy v červenej farbe? Najlepšie IP🙂
Dik🙂

p.klara
11. jan 2011

ještě bych se chtěla zeptat. Jaký je rozdíl mezi modelem 2009 a 2010?? děkuji moc

ema.nz
11. jan 2011

@p.klara vacsinou je rozdiel vo farbe 😉 ale 2010 su 2 typy:je aj obycajna a aj reverzna(ma otocnu sportovu cast)

p.klara
12. jan 2011

@ema.nz děkuju moc za ochotu. Právě že v klasické S4 jen ty barvy, jedna paní se mi snažila namluvit, že má delší opěrku, ale to má právě ten reverz, ale zase je o dost užší, takže bych tam malou s fusakem už nedala...

xlea
13. jan 2011

@sakura ahojky a kedy by si ju chcela ? ja ju budem predavat tak za 2 mesiace...

slniecko01
13. jan 2011

Ahojt baby, tiež mám S4, s kočíkom som spokojná, len teraz mi zostala rukoväť dosť taká labilná, že sa bojím kedy sa mi to urve a zostane mi to v ruke.
Nemáte niektorá skúsenosť s reklamaciou, alebo vám to podoťahovali na predajni ? Ja som písala do obchodu, kde sme kočík kúpili a odpísala mi, že by mi ho zobrali len músím zaplatiť 20 eur 10 za kuriera a 10 za opravu.
Nechápem načo je potom záručná doba. Ani prasknuté kolieska mi nevyreklamovali 😠

nikuska2404
14. jan 2011

Ahojte baby, nebudete niektorá predávať primu novú kolekciu vo farbe čiernej alebo carbon?

nikuska2404
14. jan 2011

@slniecko01 ja som tiež skúšala tento problém vyriešiť v rámci reklamácie ale neuspela som predavačka ma presviedčala, že mi to neuznajú lebo to nie je poškodenie kočíka, ale opotrbovanie.

slniecko01
14. jan 2011

@nikuska2404 to vážne ? A to keď sa mi na práčke uvolní napr. tá guma ako je bubon to mi tiež povie opravár, že to je opotrebené ?! no skúsim ako pochodím 😒
známa má tiež casual aona to má v pohode 😠

nikuska2404
15. jan 2011

@slniecko01 skús a daj potom vedieť ako si dopadla, ja som aj rozmýšlala, že to skúsim priamo cez fashiongroup, ale trochu sa bojím, že čo si vypýtajú. mám aj niečo s brzdou tou bubnovou nebrzdí mi ani len zatlačiť to neide.

beatrixe
15. jan 2011

Ahojte, predavam vanicku Casualplay Playmoon zeleno - seda, krasna farba, velmi malo sme ju pouzivali. Ak mate zaujem, ozvite sa.

ema.nz
15. jan 2011

@slniecko01 a @nikuska2404 normalne to vyreklamujete!!mne vymenili celu rukovat 😉 napisala som do reklamacky,nie ze to mam uvolnene ale ze mi ZAPADAVA dolu!!!a to je uz chyba,takze vam to musia vymenit 😎 😉 a take premudrele predavacky zboznujem 😠

slniecko01
15. jan 2011

@ema.nz ty si to mala tiež také uvolnené ?

nikuska2404
15. jan 2011

@slniecko01 mne to tam ako je nastavenie výšky tak behá hore dole nedrží to proste napevno

slniecko01
15. jan 2011

@nikuska2404 tak snáď nám to vyreklamujú 😒 neverím, ale budem dúfať

pettrunka
17. jan 2011

Ahojte,chcem sa opytat tiez mame casualplay s4,malinka ma presne pol roka dnes a chcem poradit ci ju uz mozem dat do sportaku,vo vani uz nechce byt ani za svet

dadous
17. jan 2011

@pettrunka my jsme šly do sportaku na 5 měsících 😵

susisus
17. jan 2011

@pettrunka jasnee, ved tam vie aj lezat a navyse bude vo fusaku 🙂

pettrunka
17. jan 2011

no super len ked niekde pocuvam ze sa pokrivi chrbatik,ze to nieje zdrave a pod,tak som mala trosku strach

dadous
17. jan 2011

@pettrunka neboj zadička bude mít v rovině 😵

pettrunka
17. jan 2011

dakujem pekne uz hned ho idem aj prerobit na sportak

tercie
17. jan 2011

Ahoj casualačky 🙂 Jdu se pochlubit, my jsme v hlubokým vydrželi do 8!!! měsíce 🙂 Už ve třetím měsíci mě zastavovaly sousedky se slovy jéé ty máš tak malinkej kočárek, to se ti tam za chvíli nevejde...

Už teď taky úspěšně jezdíme ve sporťáku, malýmu se tam moc líbí a je spokojenej že vidí ven.

@pettrunka v poho nemusíš se bát, zadní část jde položit do lehu úplně, nemusíš ji ještě posazovat 🙂

tercie
17. jan 2011

@anjelicek11 v babyzeru bych maličkou být tebou nevozila, dej ji klidně do sporťáku, však v něm nemusí sedět, jde dát úplně do lehu.

loren
18. jan 2011

prosim vas chcem sa opytat ked mam kocik casualplay s4 tak original plastenka nan pasuje len ked je aj primontovany nanoznik? on sa pripina?a este jedna otazka sprace sa do nanozniku aj trebars dvojrocne dieta netrcia nohy?

dadous
18. jan 2011

@loren plaštěnku pasuje i bez nanožníku 😵 a na druhou otazku ti ještě nemužu odpovědět, pže nam je teprv 10 měsícu 😅

loren
18. jan 2011

a kde to zachytim?

dadous
18. jan 2011

@loren taky pod předním kolečkem , jako nanožník

loren
18. jan 2011

ale nieje to potom kratke? len po pas? asi treba aj nanoznik mat vsak 😉

pettrunka
18. jan 2011

tercie presne tak uz sme mali premieru v sportaku a je to naozaj super,malinka celu prechadzku spokojne pozerala na svet.dakujeme za radu,hned su tie prechadzky veselsie 😉