Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

junka
18. aug 2008

Katy už som skôr písala, že som u nás v meste videla babenku, mali originál fusak lima, nemali nánožník a jej syn mohol mať minimálne 1.5 roka a pohode si tam sedkal. a vyzeralo to pekne, mali aj tašku farby lima a veľmi sa mi kočiar páčil, nebolo to také fádne ako s nánožníkom, lebo ten je stiahnutý až tesne nad koleso 😉

junka
18. aug 2008

ja si ho určite tiež kúpim, ako hlboky som používala starší kočiar po sestriných deťoch, teraz sme si kúpili S4, takže určite plánujem dokúpiť origoš fusačik 😉 . Podložku máme červenú, aj tašku tak aj fusačik bude červený, no na zimu asi dám podložku dole, myslim,že tam bude zbytočná..nech máme viac miesta.. 😉

A myslím,že sa ti oplatí kúpiť potom ho určite predáš, je záujem o doplnky odruky, vyjde to lacnejšie a až tak sa to v kočíku nezničí.. 😵

katy1979
18. aug 2008

junka viem to bola jediná reakcia ohladom fusaku, len by som taketo nieco rada pocula priamo od cloveka ktorý má tak staré dieta a vozil ho vo fusaku.
ináč podložka ide jasne dole v zime, mali sme to aj minulý rok. je to tam na nič a ked bolo fakt zima tak som mu dala pod celý fusak este deku. nie do fusaku ale pod.
a neviem aku farbu fusaku, ciernu, ale aj biela je krásna alebo potom agatha zelená, všetko máme v zelenej agathe. ale asi čierna.

klementina
18. aug 2008

ahojte, fakt je to take strasne s tou strieskou v zime ako pisu niektore, ze uplne prefukuje, ked budeme mat februarove babetko nezmrzne nam tam? 🙂 ostatne kociky to maju lepsie riesene?
som fakt dost zufala z tejto diskusie, viem, ze mam este cas, ale teraz ho maju v cechach v super akcii, ktora v novembri uz urcite nebude, tak rozmyslam, ze to risknem a kupim si ho aj tak skoro, ale niektore reakcie ma dost odradzaju, ale zase som nenasla kocik na ktory by nenadavali. a tento je fakt najkrajsi zo vsetkych 🙂
kupili by ste si ho este raz alebo nie? lebo aj v jednom slovenskm obchode ma od neho dost odradzali, tak nechapem-ze je velmi kazivy. v tom ceskom ho zase prechvalovali. 😒

katy1979
18. aug 2008

klementina určite ta od neho odrádzali v babymarkete.
ja nechápem čo majú niektorí s tým prefukovaním. podla mna to nie je nič tragického, práveže som mala celú zimu pocit že je tam práveže dobre chránený. Aj hlboká vanička aj sporták.

klementina
18. aug 2008

presne katy v babymarkete, preco ho predavaju ked nan nadavaju? chapes to? nevies, ci ho maju v bratislave aj niekde inde? lebo chcem sa ist nan pozriet s manzelom a on ked bude pocut, ze predavac nan nadava, tak ma bude urcite odhovarat od neho

ren1
18. aug 2008

Klementina, no my sme kupovali uz iba sportovu cast a mame ho cca 3 mesiace a musim povedat, ze sme nadmieru spokojni!!! Neviem vsak poradit ohladom hlbokej vanicky, ja som predtym mala PP Pliko P3 /cize golfacik/ a ta hlboka vanicka Navetta bola super! No a ako pise Katy, tak mna na PP prehovorili v Babymarkete. Nakolko som o existencii Modreho Konika v tom case vobec netusila a nemala sa s kym poradit, tak sme kupili PP. Po zime budem mudrejsia a urcite sem este zopar-krat prispejem nejakym tym prispevkom! Sice tych casual uz beha po ulici neurekom, ale aj tak sa mi ten kocik paci uuuuplne najviac zo vsetkych! 🙂

junka
18. aug 2008

Ja mám pocit,že cez striešku prefukuje len keď je sklopený na ležmo, pri polohe v sede tam žiadne prefukovanie necitíme 😉

ren1
18. aug 2008

Klementina, zajdes do dalsich obchodov a tam zase budu nadavat na iny kocik! 😉
Urcite ho maju v predajni Pre deti na Kosickej ulici a tam som sa raz jednej milej predavacky spytala, ze kebyze ona caka babo, tak ktory z tych kocikov, ktory tam ponukaju, by si ona vybrala. A hadaj ktory? 😉

klementina
18. aug 2008

mne tiez vychvalovali pegperego GT3 (tusim), ale ten je strasne velky a nezmestil by sa nam do auta a zda sa mi zbytocne velky a aj o dost tazsi ako cp

ren1
18. aug 2008

Junka, a fusacik, ci deka by tomu prefukovaniu, ak nejake teda je, nezabranili? 😕

klementina
18. aug 2008

taku predavacku by som potrebovala pre manzela 😀 ale samozrejme, ze som rada, ak predavac poradi nestrane, nepotrebujem, aby mi chvalil nieco co je nanic, ale ked mne sa tak paci 🙂 potom som rozmyslala aj nad jane slalom pro, ktory tam tiez vychvaloval a ked som tu citala nanho diskusiu, tiez nan dost bab nadavalo, ze sa strasne rychlo rozhega a potom piska az tak, ze budi dieta. je mozne, aby za 30 tis. nevedeli vyrobit poriadny kocik 😠 😠

ren1
18. aug 2008

Klementina, tak aj mne ho vychvalili pred rokom, lenze sme ho nekupili, nakolko by sa nam nezmestil do auta! Tak sme kupili ten golfacik. A GT3 je, podla mna, obrovsky kocik a veru aj tazky! Ale mnohe kocky si ho chvalia a veru je krasny! 🙂

andy.a
18. aug 2008

u nás predavačka chválila Casual,že je naj 😉 vraj nebola naň ešte žiadna reklamácia 😉
ale že ona osobne by si kúpila Jané Nomad 😉

u nás je s Casualom spokojný hlavne muž 😝 😀 ja chodím s Chiccom,CP je pre mňa ako tank 😀 😅 a jemu zasa vyhovuje CP,je určite stabilnejší 🙂

livia76
19. aug 2008

Ren 1-podložku v pračke aj žmýkam-pohoda 🙂 🙂

katy1979
19. aug 2008

klementina ako baby písali skus pre deti. ale nekupuj ho tam lebo riadne preplatís. ak chceš môžeš príst aj k nám na vyskusanie. my tvojho muža určite neodradíme, kludne sa môže ísť aj s malým poprechádzať aby vedel aké to je.

hej v babymarkete na neho frflu lebo mali dost reklamacii. ale pokial viem tak na S6 ale sami priznali že to je skôr spravanim sa majitela ku kočíku.
oni su zatažený na GT3 kedze sami vychovali deti na PP, mne osobne sa GT 3 vôbec nepáči a ked som raz pomáhala kamoške s ním po schodoch no fakt to je tank. A ani golfáče nie su nejake od nich super.

klementina
19. aug 2008

katy fakt by sme mohli prist ho vyskusat? to by som bola velmi rada. 🙂
dnes som bola predeti so sestrou a predavacka nam ho tiez moc nechvalila, povedala, ze ma najuzsiu vanicku zo vsetkych kocikov a ked som sa jej opytala, ze ved ked budem mat babo koncom januara zaciatkom februara, ze to by nemalo vadit povedala, ze tri mesiace ho budem urcite vozit vo fusaku a ta vanicka je fakt mala. povedala, ze nurse je lepsi, ma polohovatelnu vanicku a ovela vacsiu.
mala som taky pocit, ze asi nemaju s tym dodavatelom cp moc dobre vztahy, lebo som sa pytala ci nevypredavaju kolekciu 2008 a ci uz maju novu a povedala, ze o nicom nevie, ze nikdy ziadne akcie na ten koik nemali a ze maju problem aj s vyberom fariet ☹
a ten pasik co je v tej vanicke na upevnenie baba do auta sa da odstranit?

katy1979
19. aug 2008

klementina ten pás sa dá dať pod ten matrac ale odstraniť sa nedá.
nurse určite nie. tá značka je nič moc a tie kočíky tiež.
my sme boli do konca 5. mesiaca vo vaničke a s fusakom. trojmesačné bábo sa tam s fusakom zmestí. netreba ho velmi obliekať.
ináč my sme fusak používali iba fakt ked bola zima. Tu v ba sme dost casto používali zimnu zavinovačku od emitexu a dala som kryt na vaničku a zima mu nebolo. to je lepší vynález ako fusak. zimnu bundu a pancucháce s nohavicami a bolo. to mu uplne stačilo.
nemá najužsiu vanicku, videla som aj menšie a užšie. oproti tým bol casual obrovský. guinny, bebeconfort.
...kludne si ho môžete vyskusať. nie je problém stačí sa len dohodnuť. takto s ním môžeš pobehať po vonku. ver mi je to ine ako v obchode.

ren1
20. aug 2008

Livia, dakujem za informaciu. Tak ju vyskusam prat v pracke a uvidime... 😉

Baby, presne to som vam chcela napisat, ze to vsetko ako jednotlive obchody predavaju vyrobky, zavisi hlavne od vztahov s distributormi! Tiez som si vsimla, ze niektori nadavaju priamo na jedneho, alebo druheho distributora, ze nie je ochotny bud davat akcie, alebo s reklamaciou. Mne napriklad podlozku dodavali 2 mesiace! Dovtedy sme brazdili ulicami s S4 bez podlozky. 😠

klementina
20. aug 2008

katy nevidela -ale vyzera to super, myslis, ze je ta vanicka vacsia? som im inak napisala mail, aky je rozdiel medzi novou a starou kolekciou, lebo ze mi to na slovensku nevedia povedat 🙂 mozno ak by to bolo nieco prevratne super, pockala by som aj na tu novu -volala som aj do malvik.cz a povedali mi, ze nova kolekcia bude drahsia asi o 3tis-cize 25tis. KC-co by som uz obetovala, ak by to malo stat za to 😉 ale na tu vanu som sa nepytala, lebo som tam volala este vcera a to som nevidela toto, co si poslala. a ta ich cp-stranka je dost uboha-maju tam S4 model 2009-ale nove len farby 😒
ale tu blbinu, co na nu vsetky nadavate ten pasik v tej vanicke tam nechali 😠

katy1979
20. aug 2008

napíš im mail, v pohode ti odpíšu. myslíš rozdiel medzi adapterom a naklikávacím systemom. v podstate žiadny, v sportáku určite, akurát nasadenie vaničky a autosedačky, ale je to tak minimálny rozdiel že v podstate na novej kolekcii len zarábajú. ja mám tzv. adapterový system t.j. nakliknem do do priehlbiny a otočím kolečkom. v novej do len naklikneš do priehlbiny a žiadne kolečko to nemá.
jediný rozdiel.
ja chcem práve počkať na tie fusaky, rozmerovo budu asi rovnake, len tiež mohli dať viac farieb, lebo ja by som najradšej čiernu alebo bielu, ale z tých nových tie sa mi páčia.
a možno ti budu vedieť napísať či je vanička vacsia alebo nie, ak ju ovšem niekto už meral. tiež som zvedavá.
aj ja chcem taku vaničku. len na tento športák to už nepôjde. to mám pri druhom predať celý kočík a kupiť si zasa uplne nový. Slak ma trafí. stále niečo vymyslaju. len bohužial sa to nedá kombinovať.

klementina
20. aug 2008

to bol rozdiel medzi tymi naklikavacimi a adapterovymi 2007/2008 nie? teraz asi vymysleli zase nieco nove? aj som im napisala, ci si mi oplati cakat na novu kolekciu alebo si mam kupit 08 za akciovu cenu. co myslis, co mi odpisu 😀
mne sa strasne paci ten cerveny fusak 09 co maju na stranke-vyzera ako spacak do himalaji 😎 a ty budes este potrebovat fusak, ked ma tvoj maly rok- do sportaku sa dava? ale to asi nejaky iba na nohy, ci nie?
planujete uz aj druhe baby, ked si kocar nechavas?

katy1979
20. aug 2008

vôbec ti netuším ako to vymysleli s touto novou vaničkou. tažko povedať či más cakať na novu alebo kupiť staru. ja by som aj vtedy kupila novu, ale ešte nebola. na začiatku juna minulého roka mi dosiel kočík a ani nie za 3 týždne už predávali uni system. takže asi nemali v záujme predať mi to najnovšie. Ale bohužial som ani o tom nevedela že niečo také casual chystá. Aj ked predajcovia to už určite vedeli.
hej jediný nový fusak sa mi páči ten červený. neviem aká bude zima a ked má fusak nebude potrebovať overal. stačí mu bunda a pod to normálne nohavice.
druhá možnosť je dať nánožník, pod to deku a malého do overalu. ked budu sedieť bude im zima, takže nejde o to či chodí alebo nie.
hej radi by sme druhé bábo ale až ked budeme bývať vo svojom. A stále neviem či tento kočík mám predať a pre druhé kupiť iný alebo si nechať tento. vsak tento je taký krásny

ren1
20. aug 2008

Katy, dik za link. Ta nova kolekcia vyzera byt super! 😉

Baby, nepredavate

ren1
20. aug 2008

Baby, nepredavate niektora z vas tasku Vanity vo farbe negro xtrem /čierna/, alebo rojo xtrem /červená/? 😕

lila794
20. aug 2008

jej, Katy, ta nova vana je nadhernaaaa!!!

katy1979
20. aug 2008

lila však tiež si myslím. ak bude v predaji pôjdem ju okukať.

ja chcem pre druhé tuto vanicku. baby asi mi neporadíte čo urobiť, ci predať tuto a potom aj sporták a kupiť to na novo. Alebo mam kaslať na to a nechat si to co mam

lila794
21. aug 2008

katy, asi ti naozaj neporadime. Ja tiez velakrat zvazujem, co urobit, raz rozmyslam tak, potom inak 😝 ale asi by som to cele predala, kym to este ako tak "leti" a kupila novy. Potom uz za to dostanes menej koruniek, lebo tie kocare stale idu dopredu. Ale zase na druhej strane, neviem, mozno by som si ho nechala. To som ti poradila, co? 😝 Ale ty uz mas vacsie babo, my sme este stale vo vanicke, takze by som asi mangela nepotesila, keby som zahlasila, ze chcem novy kocik. 😀

klementina
21. aug 2008

katy, podla toho kedy chcete druhe. ak to mam sudit podla seba-z pohladu kupujucej, ja som tiez najprv nechcela dat tolko penazi ze novy, ze si kupim jazdeny, ale potom ked som videla, ze jedna baba ho tu predavala za 21tis. skoro dvojrocny kocik, tak sa mi to zdalo vela. radcsej si pridam 5tis a mam novy. a pre nu je to zasa malo, lebo ho kupila za 35tis. len ceny tych kocikov idu casom dole, su nove kolekcie a tak.
takze tym som chcela povedat, ze ak chcete babo v dohladnej dobe, tak si ho nechaj, lebo ho aj tak predas pre teba pod cenu. ale ak chcete neskor, tak ho predaj, lebo za take tri roky uz sa ti bude urcite pacit nieco ine-prinajmensom budu mat nejaku novu super kolekciu.
ale este predtym ako ho predas, mohli by sme teda niekdy s manzelom prist si ho vyskusat? som mu to hovorila a bol nadcseny, ze ake mile baby sem chodia. 🙂