Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ewwe
31. jan 2011

@bambulka0406 ked sa babo narodi, kocik riesit nebudes, to mi ver,
my mame 15 mesiacov a do sportaka sa zmestime v pohode aj strieska je ok, nemala som defekt, nic mi nevrzga, nic sa nelame, nesucha, ja som spokojna na maximum, no akurat raz sme dofukovali koleso, inak absolutne nic

bambulka0406
31. jan 2011

@ewwe dakujem, potesila si ma 🙂 ved ja viem, ze potom nebudem riesit kocik 🙂 len vies ako je to, dala som peniaze za to a zacali sa vynarat pochybnosti ci som nemala kupit iny kocik. ale som rada, ze si spokojna

tercie
31. jan 2011

Já se přidávám k @ewwe náš malý má 9,5 měsíce, 8kg a do sporťáku se vejde s přehledem i teď v zimě s fusakem... a žádné popisované problémy jsem s kočárkem neměla...jen jednou vrzalo přední kolo, a to stačilo promazat, jezdili jsme předtím v lijáku. Takže já jsem s S4 max spokojená a jiný kočárek bych ani nechtěla 🙂

ewwe
31. jan 2011

@bambulka0406 hej chapem ta, akykolvek kocik by si kupila, vzdy na nom nieco bude, 😀

nickuska
31. jan 2011

Caute maminy 🙂 tiez mame doma tento kocik, ale nevieme prist na to, ci sa v nom da babatko aj kolisat. s mm sme obzerali aj tie pruziny nad zadnymi kolieskami, no neviem, ci sa daju nejako nastelovat na hojdanie. Viete mi poradit? A este som sa chcela opytat, kde sa daju zohnat nahradne plaste na kolieska, lebo jedno nam sfukuje. Este kym mame cas, tak by sme ho radi dali do poriadku, nech sa ma potom drobec v com vozit 😅 Dakujem za radu 🙂

ewwe
31. jan 2011

@nickuska kocik sa kolisat neda, ani na to dieta netraba ucit, a nahradne plaste si skus vyggooglit, zda sa mi ze maderna.sk? ma, ale su drahe

nickuska
31. jan 2011

to kolisanie by skor asi ukludnovalo nas s mm ako maleho drobca 😀 uz hladam tie plaste, ale dakujem za tip 🙂 pozeram, ze tvoje dietatko ma 16 mesiacov. este ho vozis v CP?

sasena033
31. jan 2011

ahojte kocky...velmi sa aj mne paci S4..je uzasny... len neviem teda ako to je... keby som si kupila autosedacka prima easy namiesto vanicky nevadi to babatku?? alebo je lepsia vanicka?? a k tomu radsej zero?? pocula som ze ak sa babatko narodi tak vlete v zime s fusakom sa do easy nezmesti....:o((( viete mi poradit?? dakujem

veverka_
31. jan 2011

také ho máme, viz fotoblog, kupovaný z druhé ruky s max. výbavou - autosedačka prima easy, cena celkem vše 11.500 😉

miti
31. jan 2011

ja som mala, ako som tu pisala len primu bez vanicky a celu zimu som vyvozila.. Bolo to pri 2 dcerkach obe narodene v septembri. Jedna je ale omnoho vacsia na svoj vek 😀

xlea
31. jan 2011

ja mam tiez CP bez vanicky - mame len primu - dcerka je novembrova a v pohode sa tam este stale vojde aj s fusakom....

laloona
31. jan 2011

Zdravím! nevíte prosím některá,kde se dají sehnat kolečka na S4? dnes mi jedno doslova explodovalo v obchoďáku 🙄

ewwe
31. jan 2011

@nickuska ano vozime sa stale

dadous
31. jan 2011

@laloona zkus tady http://www.nej-hracky.cz/12_casualplay a nebo ještě pohledej na netu

laloona
31. jan 2011

@dadous děkuju zatím moc! 🙂

dadous
31. jan 2011

@laloona no tak ja pohledala a je tam stejně jen tenhle obchod 😵

nickuska
31. jan 2011

@ewwe Prepac, ze ta otravujem, ale vies mi poradit, ako dam dole predne kolieska, pretoze tam mame asi defekt... a nevieme na to prist... dakujem

myiska1
31. jan 2011

@nickuska fotky, hádam Ti pomôžu: tie krytky majú západky, tak to vylupoval šrobovákom, no a asi keď odtiahneš maticu, dáš dole kolieska.

ssyssa
31. jan 2011

ahoj Ja davam kolieska dole ked ich odistím - predné mierne otočím a v nutri je taka červena poistka a tu trba stlačiť a kolieska vybehnu.je to na tej tyči na ktorej su upevnené kolesa. sysa

myiska1
31. jan 2011

@ssyssa vyskúšame aj to 😉 vďaka za radu 😵

ewwe
31. jan 2011

@nickuska tak ako pise ssysa, daj si kocik ,,hore nohami,, a tam uvidis taky cervenu poistku a das vonku cele predne koleso zdvojene aj s tou tyckou

laloona
31. jan 2011

@dadous No nakonec manžel zajel do cykloservisu,koupil duši i plášť a vyšlo to celé na 225 Kč, tak super 🙂 teď může explodovat druhé kolečko 😀

dadous
31. jan 2011

@laloona no tak super, my jsme pravě taky shaněli tady v cykloservisu a nebyly schopny najít dodavatele, kterej by měl rozměry na ty naše kola 😠

laloona
31. jan 2011

tak víš co?napíšu ti značku toho kola i rozměr jo? tak značka pláště je Rubena a rozměr na něm je 1,75 x 2 1/4
tak snad ti to pomůže 🙂

laloona
31. jan 2011

@dadous ale pokud máš jen prasklé to kolo a není popraskaný vzorek,stačila by ti duše. Jinak pokud nejsi z Prahy,tak ti ho můžu koupit tady u nás a poslat pokud bys chtěla 🙂

dadous
31. jan 2011

@laloona hodna, ale mam v praze příbuzny, takže budu otravovat je 😵 my to tady jen zjištovaly, chtěla jsem mít doma radši nahradní, kdyby něco 😵

laloona
31. jan 2011

@dadous Ok 🙂 tak kdybys nesehnala, tady je mají 🙂 ceny za originály mají teda příšerné,tak jsem ráda, že jsme sehnali tady náhradu.

dadous
31. jan 2011

@laloona no pravě že ty origoš jsou drahy, tak si myslím že obyč stačej 😵 dík ja se kdyžtak ozvu 😵 😵

nickuska
1. feb 2011

@ssyssa hmm, tak to je super 🙂 diky za radu. ked nabuduce dostaneme defekt, odskusame 😅

kucika
1. feb 2011

Ahoj holky, za kolik se dá tento kočík sehnat? Našla jsem ho za 14tis: http://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=4...
Je ot dobrá cena? Nebo se dá lehnat i líp?
Díky