Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

valika_val
14. feb 2011

@anjelicek11 no CP je moj treti kocik (+CP S6), vyskusanych mam este zopar od kamosiek a tento je podla mna naj. aj ked chapem, ze je to velmi subjektivny pohlad 🙂
druha vec je ale to, ze som neskusala vela drahsich kocikov, skor tie do 400€.

ketka
14. feb 2011

Holky, potřebovala bych od vás pomoc. Koupili jsme Casualplay S4, ale už ježděnej a nemám k němu návod. Myslíte, že byste mi některá mohla poslat buď odkaz na něj (já to nikde nemůžu najít) a nebo to třeba naskenovat a poslat přes e-mail? Poslala bych ho do IP. Děkuju moc!

valika_val
15. feb 2011

@ketka aky navod? aj ja som kupila jazdeny, ale o tom, ze je k nemu nejaky navod, ani neviem! 😀
co potrebujes? na skladanie prides sama, je len jedna cesta 😉 rucku vysuvat vies, koleso zaaretovat tiez. prsiplast aj nanoznik je lahucke dat. mne robilo problem akurat polohovanie noziciek, ale kocky z tohto fora mi poradili, ze tu opierku na nozicky musim chytit po krajoch za tu latku a normalne natvrdo silou vytiahnut. zospodu je taka dosticka, ktoru vypklopis a zapries 🙂

ketka
15. feb 2011

@valika_val, tak to jste asi technicky vyspělejší typy, my se s rozkládáním trápili asi půl hodiny než jsme na to přišli 😀
Jasně, to zaaretování kolečka, vysunutí rukojeti a tak, to je jednoduchý, to zvládnu i bez návodu, ale ještě jsem nezkoušela sundat ten sporťák a nasadit autosedačku a korbičku..........a vzhledem k tomu, že při tom zkládání a rozkládání jsem se ubezpečila, že jsem opravdu antitalent, tak nevim, jestli to bez návodu zvládnu 😅

valika_val
15. feb 2011

ahaaa 🙂 chapem 🙂

petronelas
15. feb 2011

@lara75 ahoj a můžu se zeptat jaký golfky jsi si vybrala? 😀
Já to totiž taky řeším.Tak potřebuju inspiraci.

gabrielka94
16. feb 2011

ahojte, premerala by mi prosím niektorá z vás, ktoré máte casual vnútorné rozmery vaničky playmoon, lebo sa k nim nemám ako dopracovať
😖 a chcem sa opýtať, či niektorá z vás mala bábo v lete /napr. v júli/ a dokedy sa bábo ešte vmestilo do vaničky. rozmýšľam o kúpe tohto kočiarika ale titanium reverse, lebo aj ten majú teraz v dobrej cene 639 €. dakujem za odpoved 😉

alex9966
16. feb 2011

ja som tiež chcela reverse, ale športová časť sa mi zdá úzka

dadous
16. feb 2011

@alex9966 je uzka, znama si ho koupila, ma holku v květnu a v prosinci kupovala jinej kočar, pže tam byla s fusakem strašně narvana 😕

fopardi
16. feb 2011

@gabrielka94 vnutorna časť ma 75cm na 30cm a moj drobec je narodeny v aprili a zmestil sa tam ako polročny uplne v pohode dala som ho do športoveho len preto že už bol zvedavy a je to podla mna dosť velka vanička oproti ostatnym 😉 čo som mala možnosť vidieť naživo

lara75
17. feb 2011

@petronelas mám objednaný Quinny Zapp xtra v hnedej farbe, dúfam, že neoľutujem🙂

dadous
17. feb 2011

@lara75 zrovna včera jsem koukala na video, jak jde složit a je uplně malej 😅 je to on?

mmaky
17. feb 2011

@ketka já mám v pc uložený návod na casualplay tak pokud chceš napiš mi do IP svůj mail a já to odešlu

gabrielka94
17. feb 2011

@fopardi a tá športová časť je dosť široká? lebo baby tu píšu, že ten reverse je užší? ty máš reverse? vmestiš tam bábo s fusakom?

sosinkairl
17. feb 2011

Zdravim mile mamicky. Mam otazku na Majitelky spotriaciku casualplay [s4 alebo s6]. Pouzivali ste len polohovatelnu autosedacku prima easy alebo ste mali aj klasicku vanicku? Mne sa zda, ze ak sa da ta autosedacka polohovat az do lahu, tak vanicka je zbytocna, no neviem sa rozhodnut. A vanicky casualplay sa mi i tak zdaju male... Kto uz ma nejaku skusenost?

petronelas
17. feb 2011

@lara75 aj mně se líbil,ale nakonec jsem ho vyřadila z favoritů....

lara75
17. feb 2011

@dadous ano, ale to bude zapp, čo sa zloží takto kompaktne, táto xtra je z dvoch častí -rám a sedačka, pretože je otočiteľná, polohovacia a zloží sa na dve časti.....

dadous
17. feb 2011

@lara75 aha, no tamten se mi líbil, jak šel hooodně složit 😵 my mame vyhlídnutej tenhle http://www.baby-eshop.cz/golfky-sportovni-kocar...

petronelas
17. feb 2011

@dadous tak ten já taky.,,,ale čekám na verzi 2011,bude mít i polohovatelné záda na rozdíl od kolekce 2010

dadous
17. feb 2011

@petronelas jo? a kdypak bude na trhu? a cena bude asi vyšší co?

petronelas
17. feb 2011

@dadous no prý by měla být stejná cena a má být v prodeji koncem března. 😀

petronelas
17. feb 2011

@dadous akorát barvičky nebudou všechny už

fopardi
17. feb 2011

@gabrielka94 ja nemam reverse -tiež som počula že je o dosť užši ja mam normalny a noj nazor ked je ta časť otočena v protismete jazdy (pri reverse ) mi to už nepride ono
je pravda že su chvile že by som bola zato keby sa skor dala nejako ručka preklopiť ale v podstate mi to nejkako neprekaža velmi maly ma aspon vyhlad a nečumi vždy na mna
športova časť je doooooooooosť široka moéj ma 10 mesiacov a je to uplne v pohode mo okolo seba ešte soať mista a samozrejme jazdime s fusakom a dnes ma napadlo že nebudem vlačiť zo sebou cley kočiar že zoberem iba podvozok a vajíčko a aby mu nebola zima že skusim fusak dať do vajička aon sa normalne zmestil do vajička v kombineze aj s fusakom takže ja som čo do velkosti spokojna 😉
mne osobne na nom vadi ýe mame dosť problôem narvať kočiar do kufra no treba si najsť na všetko sposob už to potom ide celkom ok 😉
ja som tento kočiar milovala 3roky predtym ako sa nam narodilo babo a neupustila som od neho 🙂

gresa
18. feb 2011

Ahojte, veľmi sa mi páči športový kočík S4, jediné, čo ma odrádza je, že je to trojkolka. Či nemala by som sa báť toho, že by sa mohol napr. pri zatáčaní prevrátiť? Aké máte skúsenosti? Je stabilný?

dadous
18. feb 2011

@gresa ahoj, tím že ma vepředu zdvojeny kolečko, tak je stabilní, převratit se nemuže 😵 zajdi si někam do obchodu a zkus jak se s ním jezdí 😵

dendaz
18. feb 2011

@gresa Kočárek je opravdu staabilní, ani nám se nikdy nepřevrátil... 😉

petronelas
18. feb 2011

@gresa my s ním jezdíme i po sjezdovce a hromadě sněhu,bydlíme v horách,terény hrozné a ten kočár neměl nikdy náznak toho,že by se chtěl převrátit.Je opravdu velmi stabilní. 😉

gresa
18. feb 2011

@dadous
@dendaz
tak to je super, potešili ste ma... 🙂

gresa
18. feb 2011

@petronelas tak už mám asi kočík vybraný 🙂

gresa
18. feb 2011

a ste spokojné so športovým kočíkom S4?