Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

emak
14. apr 2011

ďakujem, našla som to

dadulka20
15. apr 2011

ahojte ,poradte mi niekto ako mam dat dole sportovu cast z konstrukcie?ta tycka v strede co sa stlaca k sebe mi ide tam je to volne ale pri nohach mi to drzi.ďakujem

erytrea
16. apr 2011

@smejkop ahojky, my mame tiez CP s4 a maly sa nam narodil v polovici juna a do sportaku sme presli az ked mal ukoncenych 9 mesiacov 😵 kazdy sa mi cudoval ze ako sa mi tam vlastne zmesti ale bolo to uplne v pohode, mala som fusak z outlastu a nemusela som ho tak vela obliekat, ked bola taka tuha zima tak mal maly oblecene body, tricko a svetrik a vytahovala som ho z kocika po dvojhodinovom spanku tepluckeho, ked sme presli do sportaka tak uz som ho obliekala viac ale vo vanicke nebolo treba, fusak je do -10 stupnov, maly miluje kocik vozil by sa cely den a teraz ked este vidi tak detto 😵

susul
17. apr 2011

Ahojte dievcata,
chcem sa opytat, ci ste nemali problem s vyskou "chrbatikovej" casti kocika. Podla obrazkov sa javi ako kratsia.
dakujem

nienna
21. apr 2011

@zuzana710 ešte k tej farbe, teraz ked si dala obrázok tak vidím že je to ozaj pekná fialová 🙂 lebo na nete to niekedy vyzeralo že to je skôr taká tmavá ružová.....preto som sa pýtala....ale táto fialová je fakt taká univerzálna, aj pre chlapca 🙂 vďaka za foto 😎

emak
21. apr 2011

Ahojte, rada by som sa s vami poradila. Máme casualplay S4 r.2010 a chcem sa vás spýtať - v lete nám v pohode stačí strieška čo je na kočíku proti slnku? Dá sa dať tak viac aj dopredu. Je dobré kúpiť si na leto slnečník casualplay alebo slnečnú clonu? Ak bol vietor tak som slnečník nemohla ani použiť u predchádzajúceho kočíka a clona sa mi zdá dosť zbytočná keď tá strieška na kočíku je dosť regulovateľná aj dopredu. Neviem vôbec či pod tou strieškou je v lete horko alebo to robia už z takého materiálu že to teplo neprepustí. Ak máte niekto skúsenosť - tak poraďte. vďaka

ewwe
22. apr 2011

@emak myslis na sportaku? ak myslis sportak tak tam sa da strieska uplne preklopit, odzipsujes zips a uplne zakryjes dieta, ja som slnecnik nemala

emak
22. apr 2011

na športovom

adikab
27. apr 2011

Baby ako je to prosim Vas so skladanim CP S4 sportovej verzie? Teda ..nemozem nikde najst fotky ako vyzera zlozeny, ci sa sklada aj so sedackou, alebo ju musim odopnut? A este ma zaujima, ci sa daju aj koliecka zlozit bezproblemovo. Mame totiz maly kufor v aute a chcem vediet, ci sa nam tam vobec zmesti.

ewwe
27. apr 2011

ano zlozis ho cely aj so strechou a sedackou, zadne kolesa sa skladaju dole velmi jednoducho, predne dvojkoleso ide trosku tazsie, kedze sa musis dostat zo spodu k takej poistke a das dole cele dvojkoleso aj s tou tyckou

mmaky
27. apr 2011

sporťák složíš bez problémů, nemusíš sedačku nijak sundavat, a kolečko akorát překlopíš jakoby dovnitř dospod, my když se malá narodila tak jsme měli Felicii a ne tu kombi, takže kufr nula nula nic a podle toho jsem taky musela koupit kočár, před těma dvouma rokama to byl druhý nejmenší kočár po složení, a je fakt že jsem s ním byla natolik spokojená že pro druhé dítko budu mít opět CS 4

mmaky
27. apr 2011

jo kolečka jdou vlastně uplně sundat z kočárku, ale pro nakládání do a z auta je to myslím naprosto zbytečné.

adikab
27. apr 2011

@ewwe
@mmaky dakujem pekne za info, my mame maly kufor mame peugeot 307 a tak preto hladam sportak, ktory je super skladny a zaroven pohodlny pre babo. Ja by som si ale chcela kupit tu "staru" verziu S4 2010, bez tej otocnej sedacky.

dadous
27. apr 2011

@adikab mrkni tady, je tam fotka složenyho kočarku 😵 http://deti.bazos.cz/inzerat/9827057/Prodam-koc... a když se kočar zvedne, tak to přední kolo se sklopí do spodku kočarku

misa84
2. máj 2011

Holky, prosim vas, mate nektera zkusenost s jizdou ve snehu? Nedela problemy snih mezi prednimi kolecky? Nehodlam s kočárkem jet nekde v zavejich, ale uz jsem tady zazila v zime kdeco... 😕 dik

kanhwa
3. máj 2011

Ahojte kocky
vcera nam prisiel kocik, aj sa nam ho hned podarilo poskladat 🙂
Chcela by som sa vas spytat:
- ako ho dvihate do auta? odmontujete aj kolieska? mozno je to len vec zvyku, ale mne sa zda strasne tazky, ja ho ledva udvihnem a to som dost velka zena 😉
- a este jednu otazku - ked sme nasadili vanicku playmoon tak ona je v takej polohe akoby trosku naklonena dopredu - ma to tak byt? aj ma taku volnost, ze sa nou da hybat akoby kyvat dopredu a dozadu - nie som si ista, ci je to OK.
dajte mi prosim vediet, vdaka 🙂

dadous
3. máj 2011

@kanhwa jo vanička je takova lehce viklava 😵 a ja teda kočar do auta taky neutahnu, dava ho tam přítel a kolečko jen sklopí 😵

dadous
3. máj 2011

@misa84 ja jsem z hor a zimu jsme zvladly, v těch rozblemcanych sr..kach se někdy jelo blbě, ale ja vždy otočila kočar a jela jsem po zadu, hlavně u chodníku jak pluh nahrne ten mantak 😕 jinak nam tady docela dobře vyhrnovaly , takže se jezdilo fajn 😵

ewwe
3. máj 2011

@kanhwa vanicka je takto pohibliva, kocik som casto nedavala do auta, a ak tak to robil mm, ale kolesa som nedavala dole,
@misa84 podla toho, kade budes jazdit, ale odhrnuty chodnik myslim nebude problem, aspon ja som ziaden problem nemala

misa84
3. máj 2011

diky holky. Jeste jedna vec - vleze mi do sportaku zhruba rocni dite i s fusakem? U prvniho prcka jsem mela xlandera xa a kdyz mel pres rok, tak chudak v zime byl v tom kocarku a fusaku takovy nasackovany... 😠 nejak nemuzu nikde najit velky sportak, ale zas tak aby se mi vlezl do vytahu ☹

ewwe
3. máj 2011

@misa84 my sme mali v zime rok aj dva mesiace-november a uplna pohoda

adelkav
3. máj 2011

Ahoj holky, prosím je opravdu ta zádová opěrka u sporťáku tak malá, jak se píše v nějakých diskuzích? Předem díky za vaše zkušenosti.

desmodka
3. máj 2011

@adelkav no pri uni je siroka dost ale na vysku by som brala aj viac, teraz mame 80 cm a zatial oki, ale dlho uz nebude, mne uz vonku aj tak nespi, takze mi to neprekaza a ked by si chcel pospat tak nebude mat problem
pri reverse je aj uzka

pipiii
4. máj 2011

ahojky kdyby mel nekdo zajem, prodavam kocik Casualplay S4 s krasnou vybavou.. mrknete zde do bazarku nebo na mimibazar http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44687338&tab=0

adelkav
4. máj 2011

@desmodka Díky moc za info.

karinnka
6. máj 2011

Dievčata ktore mate S6,ako sa chodi s tymi kolieskami?Dakujem 🙂

raa2
6. máj 2011

@karinnka my sme mali S6, bol dobry, ale v obchodoch mi tie koliecka moc nesli, brzdilo to, musela som ich vpredu zablokovat, lebo su moc lahke a este mi vadilo ked bol novy, tak kolieska boli plne malych kamienkov...teraz by som asi volila S4. ale inak velmi dobry kocik..

bielalady
6. máj 2011

Ahojte kočky, P R E D Á M CasualPlay S4 za 200€, viac na : http://deti.bazos.sk/inzerat/7844898/casualplay...

karinnka
6. máj 2011

@raa2 Dakujem🙂A nemala si problem dostat sa vsade?Nie su tie kolieska na siroko?Dik

raa2
6. máj 2011

@karinnka nie, to som nemala, dokonca aj teren som s nim zvladla v pohode, jedine v tych obchodoch to islo tazko, ale aj na to som si potom zvykla 🙂 si ho odkladam, ak by sme mali este dalsie dietatko 😉