Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

bielalady
6. máj 2011

@adikab?Už ho máš?

adikab
6. máj 2011

@bielalady ano, od stredy uz mame S4 doma ..kupili sme na kocikovo.sk 😉

ejkam
9. máj 2011

Ahojte kočky, rozmýšľame o kúpe trojkombinácie S4 klasickej nie reverse, ale mám obavy z veľkosti vaničky aj športovej časti. Mohla by mi niektorá ochotná mamina poradiť a poslať vnútorné rozmery vaničky a rozmer sedacej časti a dĺžku opierky u športovej S4. Bola by som veľmi vďačná. Čím viac prezerám stránky s kočíkmi a čítam tieto fóra, tým mám v tom väčší guľáš a neviem vybrať ten správny 🙂 Ďakujem

rybenka79
9. máj 2011

@zuzana710 chcem sa spytat, ako dlho si vyuzila hlboku vanicku? ...mam s4 odlozenu po synovi, teraz v januari cakame 2 babenko a chcem si dokupit hlboku vanicku. Opticky sa mi zda malinka a este ked fusak, deka ako v zime...no neviem. Pri prvom synovi som mala hlboky kocar a az potom som si kupila s4 ako sportiak, neskor aj golface od casualplay...no celu vybavu mam. Vyuzijem ju, ci budem nutena dost skoro prejst do sportiaka skrz velkost?

rybenka79
9. máj 2011

@ejkam v sportovej verzii som vyvozila syna a nedam dopustit, ked fukalo striska az na spodok sa dala dat. Sportova verzia je siroka aj hlboka uplne bezproblemovo..... s hlbokou verziou mam aj problem ci ano ci nie teraz dokupit k druhemu babenku?

zuzana710
9. máj 2011

@rybenka79 ja som vanicku pri prvom synovi vyuzila jak- tak, lebo v zime mal cca 4 mesiace, teda do vajicka prima easy sa uz nezmestil a do karicky som ho este nechcela davat kvoli veternemu pocasiu, v tej vanicke bol predsa viaac zakryty...ale pri druhom synovi, ktory sa narodil koncom februara, som pouzivala iba vajicko prima easy-do toho 4 mesiaca som ho tam zababusila a zmestil sa tam este a potom som vytiahla od 5-teho mesiaca sportovu cast, bolo uz teplo, jar tak sa dalo...celkovo moj nazor...ked sa babo zmesti do primy do toho cca 4 mesiaca, je v pohode v zime a na jar by si uz mohla vytiahnut kludne aj sportiak...ta vanicka je priblizne sirkou ako prima, len je mozno dlhsia...neviem, je to na tebe...

zuzana710
9. máj 2011

@rybenka79 nechcem ta ale zmiast, ked uz mas kupenu tu hlboku cast, tak urcite je o vacsia rozmermi oproti prime easy, ja som ju pri prvom synovi tiez vyuzila ten prvy polrok...a pri tom druhom synovi som mala len primu, ale bolo to tak na hrane, kedze to bol valibuk, len pri narodeni mal 4,5kg, takze este nemal ani polroka, uz som ho dala na jar do sportiaku 🙂

rybenka79
9. máj 2011

@zuzana710 dakujem, chcem nazor prakticky! nemam kupenu hlboku vanicku ani sedacku. Ako som pisala mala som riadny hlboky kocar so sedackou a to sa mi napacilo a predala som to a uz kupila vtedy S4 a to som si nechala. teraz cakame babenko a riesim co dokupit k nasej S4.... a sedacku primu si potom pouzivala uz ako autosedacku? zda sa mi lepsia ako obycajne vajicko z hladiska vyuzitelnosti.

No a paci sa mi, ze to napichnem aj na golface od nich, ta variabilnost

ssyssa
10. máj 2011

Zlatiak nahradné kolesa - plaste som kupovala vo zvolene ale myslím ze ich maju skoro v kazdom bicykliarstve zn RUBENA. su o nieco vačšie ako orig. ale sadnu. 1ks stojí cca 4eur. papa Sysa

ssyssa
10. máj 2011

ZLATIAK nahradné kolesa - plaste som kupovala vo zvolene ale myslím ze ich maju skoro v kazdom bicykliarstve zn RUBENA. su o nieco vačšie 😉 ako orig. ale sadnu. 1ks stojí cca 4eur. papa Sysa 🙂

bajca.klom
10. máj 2011

Ahoj, možná jste se o tom už bavily, nečetla jsem celou diskuzi... Mám dotaz, máme u kočáru už dost jeté kolečka...pláště už jsou téměř zpuchřivělé...dají se taky normálně koupit v cykloprodejně? duše už jsem kupovala několikrát... A máte taky některá problém se sjetejma kolečkama? myslím, že po půl roce ježdění by se to stát nemělo...díky 🙂

katka365
10. máj 2011

@kanhwa my už kočík casualplay s4 máme, ale teraz sme objednávali podložku do športovej časti a tiež nám povedali že je nejaký problém vo výrobe, že máme skúsiť koncom júna, tak vás v obchode asi neklamali ☹

bambulka0406
10. máj 2011

@katka365 super podlozky ktor pasuju do s4 maju na pinkie.cz 😉

ssyssa
10. máj 2011

🙂 bajca.klom Ahoj ako som hore už uviedla len to nie su origoš tie stoje cca20eur 😒 jedno.v cyklopredajni maju zn.Ruena 4eur 🙂 na zadné su to kolesa urcené aj na malé bicykle tie su lacné ale na predné zozenieš iba original. ☹

alazala
10. máj 2011

Ahojte, moje skúsenosti s S4:
Plusy - s hlbokou vaničkou Playmoon super. My sme ju využili presne pol roka a cez zimu. Výborné je, že sa dá spiace dieťatko premiestniť auta do kočiara a naopak, na dlhé cesty ideálne. Vanička je dosť priestranná, do 5tich mesiacov v pohode aj s fusakom, dobre chráni pre zimou aj vetrom. Skvele sa mi s kočiarom nakupovalo, dole sa zmestí aj naozaj veľký nákup. DO terénu aj do snehu v pohode super
Mínusy - športová verzia - nemám Reverse a naozaj mi veľmi vadí, že dieťatko nemôže byť v kočiari tvárou ku mne. Jednak kôli vetru a slnku, ale hlavne , že nemám s dcérkou kontakt, to je veľmi zle. V športovej verzii nemôžem dole naložiť väčší nákup, zavadzia tam sedák, keďže je dosť nízko. A veľké mínus je aj to, že je to fakt ťažký kočiar. Kto má z domu viac schodov, prípadne nakladá kočiar často do auta, mal by si to rozmyslieť.
Teda druhýkrát S4 asi nie.
A ešte som k tomu kúpila aj tašku casualplay s prebaľovacu podložkou, tak tá je naozaj veľmi nepraktická kôli zlému otváraniu a na to aká je veľká málo sa do nej zmestí.
Komplet, teda kočiar +vanička playmoon+nánožník+pršiplásť na šport. verziu+taška + podložka do šport. verzie stál 700€, kúpené 2010, nejaká verzia titanium

erytrea
10. máj 2011

ahojte, nas maly je junovy a vanicku sme vyuzili az do marca co je cca 9 mesiacov, mala som perfisny fusak outlastovy a nemusela som ho tak moc obliekat a v zime mu tam bolo teplucko, cize vanicka super ja som bola spokojna, co sa uz o sportovej casti neda povedat, vobec sa mi nepaci, hlavne to ze sa neda otocit ku mne, dalej opierka je velmi nizka a neda sa dat poriadne do sedu, maly ked tam sedi tak sa smyka smerom dolu, nema este ani rok a uz mu ked buva trcia nozicky a to ma len 74 cm, neviem si dost dobre predstavit ako ho tam dam v zime aj s fusakom.... cize u mna sportak 0 bodov, ale uz mam vybraty golfac. Vanicka a vajicko super to by som kupila zase ale sportak neodporucam!!!!

rybenka79
11. máj 2011

@bajca.klom ja som kolesa reklamovala, nakoniec po tych reklamaciach mam kopmlet 2 ks nahradne alias rezerva 🙂 inak tu na SR mi to nechceli dat, manzel volal do CR (servis Zlin? Olomouc? no neviem..) a poslali 2 ks cele komplet kolesa

rybenka79
11. máj 2011

@alazala ake si mala velke babenko pri narodeni? a potom pri 5 mesiacoch? ...dakujem

rybenka79
11. máj 2011

@alazala a ako sa upevnuje hlboka vanicka? ..je to mozne aj ked vedla je autosedacka pre druhe dieta?

alazala
12. máj 2011

vanička sa upevní dvoma bezpečnostnými pásmi - celkom ľahko. Zaberie dve miesta na zadnom sedadle. Druhú autosedačku si viem predstaviť, ale riadne natesno , asi to to budem možné len v riadne veľkom aute. Aj dospelý človek sa vedľa vaničky zmestí len tak-tak...

alazala
12. máj 2011

@rybenka79 keď sa narodila 3700, 51cm, okolo tých 5tich mesiacov tak 6,5kíl, možno 65cm

katka37
27. máj 2011

ahoj holky ,prosím poradte,koupila jsem ojetý Casualplay S4 a nejde mi zaaretovat přední kolo,čím to může být?nemáte někdo adresu na nějaký servis těhle kočárků,tady na Ostravsku nebo i v celé čr? 😖

dadous
27. máj 2011

@katka37 zkus tam caknout ten wd olej, nam se to taky občas sekne, takže to vyčístíme a caknem olejem a hend to funguje 😵

katka37
28. máj 2011

@dadous děkuji 🙂

katka37
28. máj 2011

@dadous PROSÍM TĚ A TO PŘEDNÍ KOLEČKO SE DÁ CELÉ ROZEBRAT,NEBO JEK JE TO ?KÁPLA JSEM TAM OLEJ A POŘÁD TO NEJDE ZAARETOVAT JSEM Z TOHO NEŠTASTNÁ 😕

dadous
28. máj 2011

@katka37 kapla si tam jak je ta pačka kterou se to zacvakava? pže to jinak s kolem nema nic společnyho, david to prostříknul tím olejem a parkrat tou pačkou zahejbal nahoru dolu a pak to šlo

fida04
28. máj 2011

Baby predavam Casualplay S4, sportovu cast aj hlboku vanicku playmoon zelenej farby. Ak by ste mali niektora zaujem kludne mi napiste do IP. Kociar je pouzivany rok aj 2 mesiace.

katka37
29. máj 2011

@dadous kápla jsem i tam ,ta páčka se v pohodě hýbá jen to prostě nezaklapne..... i to cvakne ale kolečka se hýbou dál......no vypadá to,že budu muset koupit nové přední kolečko,paráda stojí asi 1400 a ani nevím,kde ho sehnat?ach jo 😕

katka37
30. máj 2011

holky nemůžete sem některá hodit fotku ,jak je a hlavně kde uchycený středový pás do kterého se zapínají popruhy na sportáčku S4 díky Katka ,nebo alesúpon popsat? 😕

dadous
30. máj 2011

@katka37 myslíš ten co je mezi nožkama? když vydržíš do zítra tak ti to nafotím 😵 a co to kolečko?