Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
21. aug 2008

klementina jasné môžte prísť alebo ak bude pekne tak sa môžeme cez víkend poobede stretnuť napr. v sade janka krála. malý si zatial pobehá a vy vyskusate.
hodím ti čislo na mna do IP

klementina
22. aug 2008

takze mi konecne odpisali z CP-vam to tu skopirujem:
Co sa tyka samotneho kocika z novej kolekcie tam sa neurobili ziadne zmeny podvozok ostava ako v kolekcii 08.Ako pisete pribudne nova vanicka MAKO.Tata vanicka na prvy pohlad posobi mensim dojmom rozmery sa vsak rapidne nezmenili oproti vanicke PLAYMOON.
Nova kolekcia by sa mala objavit v predajniach uz koncom augusta.
Pribudnu nove doplnky ako napr.tasky na kocik,nove tvary fusakov a samozrejme farby.

som cakala trosku viac. celkom pekne to napisal, ze? lebo som sa ho pytala, ci si mam kupit stary model v akcii alebo sa mi oplati cakat na novy..

ren1
26. aug 2008

Klementina, to bolo vsetko? Cela ich odpoved? Strucna. Ved uvidime v predajniach, co pre nas noveho cp vymysleli. 😉

katy1979
26. aug 2008

ren tiež som na to zvedavá.
len kde budu mať v BA všetko? najskôr asi v pre deti. Ale aj tak im tam fusak nekupim. najdem si ho inde a lacnejšie 😀

ren1
26. aug 2008

Katy 😀

tribitka
26. aug 2008

katy, len dávaj pozor pri kúpe fusaku, aby si nekúpila na novú verziu starý alebo naopak...lebo každá kolekcia má iné zapínanie.... 😉
no a v BA je čo sa týka Casualplay fakt najlepší výber v predeti.....

ren1
26. aug 2008

Tribitka, dobra poznamka! 😉 ...mna by to nenapadlo a veru ani som nevedela, ze sa tie fusaciky nejako na kocik zapinaju! 😕

tribitka
26. aug 2008

na konštrukciu kočiara z kolekcie 2007 sa zapína fusak cez gumičku, na kolekcii 2008 sa už zapína na cvoky....no a netuším, čo zase vymyslia v kolekcii 2009..... 😝

katy1979
27. aug 2008

tribitka fusak sa niekde zapína? nemyslíš náhodou nánožník. lebo ten najprv frčal na gumičky a potom na cvoky. my máme síce adapterovu verziu kočíka, ale 2008 takže nanožník je na cvoky.
ale o fusaku netuším že by sa niekde zapínal.

ren1
27. aug 2008

No ja zatial nemam origos fusak, tak tiez si myslim Katy, ze Tribitka mozno naozaj mysli na nanoznik. Ten mame aj my na cvoky.

tribitka
27. aug 2008

nánožník, nánožník, pardooooooon, ospravedlnujem sa...... 😉

katy1979
28. aug 2008

no už som sa zlakla že ešte aj fusak majú na cvoky 😉

levika
30. aug 2008

Ahojte, chcem sa spytat, ci nemate niektora problem so zabrzdenim kocika? ? Kocik mam vyse roka a vzdy to islo dost tazko. Kym maly nechodil som brzdu velmi nevyuzivala, teraz ked chce chodit a chcem kocik odparkovat, ide to stale coraz tazsie, musim s nohou neskutocne tlacit a prazdny kocik zabrzdit nemam sancu.

nikol_79
30. aug 2008

levika, taky tak 😠
Zatiaľ sa mi ho podarilo zabrzdiť iba raz a aj to rukou a poriadne som sa pri tom nafučala 😠 🙄

Mňa by zaujímalo, či pri skladaní kočíka dávate dole striešku? Ja som ju nikdy dole nedávala a teraz som si všimla, že sa mi roztrhla dole ako sa naklikáva. No v obchode ma nikto neupozornil, že ju mám najprv dať dole 😠 . Neviete či by som to mohla reklamovať?

tribitka
30. aug 2008

ja som problém s brzdou nikdy nemala a to ju využívam dosť často.... mrknite sa, či ju máte dobre upevnenú na kolese....
striešku dole nedávame pri skladaní, zatial je to ok.... skús to reklamovať, ale nieviem, neviem, určite nájdu spôsob ako sa vyhnúť zodpovednosti.... 😖

sjuzocka
30. aug 2008

baby, podla mna v pohode vyreklamujete, ja som nasla na strieske jednu malinku dierocku co vznikla tam ako je to priesvitne, vznikla vdaka skladaniu, a v pohode zobrali a dali mi novu striesku. Tiez sa mi pokazil zips na taske a hned v predajni mi dali novu do ruky.

nikol_79
30. aug 2008

sjuzocka a kočiar ti zostal? reklamovala si len striešku alebo celý kočiar? myslim kvôli tomu, aby som nezostala bez, máme len jeden.
Tribitka asi máš pravdu, záleži od predajcu a jeho ochoty 😒

sjuzocka
30. aug 2008

nikol iba striesku som dala a este sa ma aj pytali ci potrebujem nejaku nahradu alebo co, ja som ale nepotrebovala lebo maly este nie je na svete 🙂 to som mala z druhej ruky S4 este v zaruke. cize len ta strieska bola v reklamacii.

katy1979
30. aug 2008

baby a vy neviete že brdzu stačí namazať 😀 potom ide zasa ako po masle.
Drahý tam dáva WD 40 ale v obchode dávaju silikonový sprej.
takže sup sup namazat a bude to brzdiť zasa lahucko.

k tej streche, mne sa to deraví na začiatku strechy, ako je ten vo vnutri zašitý kov (alebo čo to tam je) a na vrchu sa mi urobila malá dieročka, nechápem prečo tam, však to nie je nejako namáhané miesto.
Myslíte že to môžem reklamovať?

A pri skladaní nikdy nedávam strechu dole.

nikol_79
30. aug 2008

Katy aj mne sa na tom mieste trochu prečucháva a je to od skladania, keď ho zložím tak mi to miesto očucha rúčka a brzda. To, že je tam dierka od skladania mi povedala baba ktorá S4 predáva a v inzeráte uviedla, že je na strieške dierka, tam kde aj na mojom. Takže tak som prišla nato, od čoho tam je ☹ . Vraj sa má dávať pri skladaní dole, ale mne to v predajni nikto nepovedal 😠

katy1979
30. aug 2008

to ani mne a pokial viem ani v návode to nie je.
skusim asi do tej predajne napísať mail a poslat foto a uvidíme čo povedia.
my sme ho skladali max. 10 krát, tak to by teda velku vydrz nemalo.
skusim zložiť a pozriem či to môže byť od toho.
Ale asi ano, iná logická vec ma nenapadá

sjuzocka
30. aug 2008

Baby, normalne sebavedomo chodte s tym do predajne kde ste to kupili a vyreklamujte, hlavne nedajte najavo nejake pochybnosti typu "a da sa to vyreklamovat?" - samozrejme ze da, mate na to plne pravo, ved ste tam predsa tie dierky nerobili s noznickami. Oni to pekne poslu vyrobcovi a vam daju novu. a keby sa aj tvarili ze toto reklamovat nemozete, trvajte na svojom a kludne povedzte ze viete o takej co to vyreklamovala. Ale pochybujem ze budu robit nejake problemy. Im je to aj tak jedno, poslu, dostanu novu, odovzdaju. urcite u kazdeho predajcu ficia rozne reklamacie takze jedna navyse nikoho nezabije 🙂)
Mne sa uz podarilo vyreklamovat aj stan na zaklade toho ze tam chybal navod na zlozenie a ze sa mi to teda skladalo velmi tazko 🙂) niezeby mi dali ten navod, oni mi dokonca vratili peniaze :D odvtedy si myslim ze vyreklamovat sa da vsetko, zvlast v tejto dobe ked vas kazdy je schopny za hocico zazalovat a poslat na vas patricne institucie.

katy1979
30. aug 2008

sjuzoćka vyskusame, ja to musim poslat do prahy, ale to nevadí to nejako zmákneme.

a mne sa trhá to vnutro na taške, ale s tým už asi nič nenarobím.

to s tým stanom nemalo chybu. na reklamovanie veci budeme posielať teba 😀
a ešte ste stále 2 v 1? už sa ti to kráti.

sjuzocka
30. aug 2008

katy, ja som to vsetko kupovala z druhej ruky a ta taska bola zo vsetkeho asi najviac opotrebovana, trhalo sa to vnutro a tak. ja som si vsetko zacala prat, v ruke, lebo som sa pracky bala, no a fakt neviem ako sa to podarilo ale po tom ako som drhla tu tasku, tak ked uschla, tak zips bol zrazu pokazeny :D si vravim ze sakra. a potom som si povedala a sag co, mam blok od toho :D plus dierka na strieske, zobrala som to tam naraz :D tasku mi dali hned. este som si vravela ze skoda ze aj inde nie su nejake chyby ze by som to cele komplet vyreklamovala a mala by som z druhej ruky komplet novy :D
S tou taskou - ved skus aj to im podsunut, uvidis, ako to dopadne, nemas co stratit. striesku vyreklamujes urcite a taska, to je asi bezne opotrebovanie, ale kde su tie hranice bezneho opotrebovania a nestastneho zhotovenia vyrobku, s ktorym sme inak mimoriadne spokojni? :D takze skus aj to ;)

jo jo este stale 2 v 1. Uz celim sms a telefonnym utokom typu UZ? Ak bude maly po mne, tak urcite nacas nepride a tym nechcem naznacit ze tu bdue s predstihom :D pride len tak tak v hodine dvanastej, ked uz to vsetkych prestane bavit :D

sjuzocka
30. aug 2008

inak dost ste ma tu vystrasili ze aka je ta vanicka mala ze sa tam nevojde babo v zime a podobne. ja ked som si robila prieskum trhu tak som skonstatovala ze vanicky su v dnesnej dobe proste minimalisticke, uz to neni co byvalo za cias nasich mam, a ze je v podstate jedno aku vezmem lebo uz ten jeden centimeter asi ma nespasi. Ale je pravda ze som sa zameriavala len na niektore znacky. Sla som po trojkombinaciach skor lahsieho charakteru.
Ked tak pozeram na ten svoj S4 tak sa mi zda ze nie je zly, nie je vobec zly, ale az prax mi ukaze ci mi skutocne bude vyhovovat. No ak nie, nikdy nie je problem kocik predat a zadovazit si iny. Alebo sa proste naucit zit s tymi chybickami, nic nie je dokonale. A my, mamy, kreativne to stvorenia, isto si nejak poradime.
Ja sa teraz bojim akurat ake bude manevrovanie s nim, lebo ked to skusam na cca 1m2 tak sa mi zda ze to predne koleso sa nejak divoko kruti, ze dufam ze sa bude krutit menej divoko ked s nim budem vonku 🙂)

nikol_79
31. aug 2008

sjuz aj mne sa zdal kočík v obchode - prázdny - že sa s nim nejak zle chodí, že sám lieta kde chce a to som si ho na prvý krát aj kvôli tomu nevzala. Kúpila som chicco ct01. Ale strašne som ho chcela tak som si ho aj tak po troch mesiacoch kúpila a teraz sa mi zdá že chodi perfektne, lebo je rozdiel chodiť po predajni a ešte ktomu s prázdnym ako chodiť von s nejakým 6 kilovým nákladom 😉

contessa
31. aug 2008

Ahojte,
chcela by som s vami poradit,ktora autosedacka sa vam zda lepsia,ci Prima Easy alebo Baby Zero? Prima Easy posobi vacsie,no Baby Zero posobi mensim dojmom ale aj nizsou hmotnostou.Ak mozte,poradte. 😉

heppu
31. aug 2008

prima easy jednoznacne lebo do toho zera sa mimino za chvilu ani nevojde

contessa
31. aug 2008

heppu - mas pravdu,aj mne sa zda Prima Easy vacsia,len neviem preco teda vyrobca udava na Baby Zero povolenu hmotnost dietata do 13kg a na Primu do 10kg. 😖

jastericka
31. aug 2008

ahojte ....mali by ste niekto záujem o kočík Casualplay S6 2008 vo farbe lime?
Používaný úplne máličko necelé 4 mesiace. Vanička play moon + športová časť, dáždnik, pláštenka, taška, sieťka proti hmyzu..

Rada by som ho predala, moja malá je totiž antikočíkový typ a strašne v kočíku reve, v akomkoľvek, takže sa nosíme v nosiči. Kočík nám je zbytočný.