Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katka37
31. máj 2011

@dadous budeš moc hodná jo přesně ten,a kolečko je promazané a nejde to ,takže budu muset objednat nové ,stojí 1400,takže když to tak vemu ,koupila jsem náhradní gumu...300,kolečko 1400,a spona ne ty popruhy stojí 300 mám ji objednanou ,jen to tam musím našít,nevím jak zničím si ruce.....takže mně kočárewk z druhé ruky vyšel dost draze......7000+1400+300+300´=9000 😝

dadous
31. máj 2011

@katka37 no to byl teda kup, kdyby sis ho koupila ode mně, tak ho maš jak novej 😀 za chvilku jdem na zahradu, tak to nafotím a kolem oběda to sem hodím, ještě k tomu středovymu pasu, ty maš tu kovovou sponu prasklou?

katka37
31. máj 2011

@dadous ne nemám prasklou ,ale on tam ten středový pás vůbec není.....víš?já se tady ptala ,že koupím kočár ale admin mi to smázl...ale naštěstí to jsou vady které jdou opravit a jinak je kočár pěkný ,nevyšisovaný ani není moc podřený ,tak to musím nějak skousnout,no? 😅

dadous
31. máj 2011

@katka37 no počkej, takže si ho ušiješ? ted nevím co vlastně mam nafotit, tu sponu jak je připevněna v kočarku?

katka37
31. máj 2011

jde mi o to,že nevím ,kde jen ten pás pod kočárkem upevněný,víš?

dadous
31. máj 2011

@katka37 jo jo tak už vím, tak zatím pa 😵

katka37
31. máj 2011

@dadous koupím ten textilní pás někde v textilu ,nebo kde a musím tam tu sponu našít a někde to pod kočárkem upevnit,ale netuším kde?jinak mám tu sponu plastovou.

katka37
31. máj 2011

s
@dadous děkuju papa

dadous
31. máj 2011

@katka37 aha , my ji mame kovovou

katka37
31. máj 2011

@dadous no ta byla ještě dražší,tak mi pak tady hod tu fotku,prosím...... 😉

dadous
31. máj 2011

snad to z toho pochopíš, a maš tam nafoceny i tu dírku na kolečku, kde se to ma vyčistit a caknout ten olej

dadous
31. máj 2011

@katka37 maš to tu 😵

katka37
31. máj 2011

děkuju moc vidíš jak jsem chytrá,myslele jsem si ,že to tam patří....a ten olejík jsem taky kápla tam kde ukazuješ asi je to fakt pokažený,děkuju moooooc 🙂

katka37
1. jún 2011

@dadous ahoj tak jsem mluvila včera stechnikem a říkal mi v podstatě to co jsem myslela i já ,ten střední pás se dá od výrobce objednat ,ale cenu odhadl na 1000 tak mi řekl ,že si mám objednat tu sponu a udělat si pás sama ,což už jsem předtím objednala a příjde dneska ,tak koupím nějaký popruh a ušiju to,a to přeení kolečko mi říkal ,že to může být konstrukční vada ,jenže ta mamina od který to mám to nikdy nepoužila tak nevíme jestli to fungovalo,mám kolečko poslat ,prý oprava tak 500 +poštovné ,no nevím asi objednám nové na jedněch stránkách jsem našla kolečko za 1100 tak raději budu mít nové i s gumama ,tož tak moje trápení s kočárkem ,ale když na něj koukám ,je stejně nádherný 😉 tys používala aretaci?mi už druhá maminka řekla ,že vůbec,tak nevím?

dadous
1. jún 2011

@katka37 ahoj, tak to se ti ten kočarek fakt vyplatil 😨 ja aretaci používam hodně často, když se jede přes nerovny teren, nebod v zimě by se to mělo zaretovat, pže pak ty kola dostavaj zahul, a i se s tím líp jede po hrbolech , když to maš zaretovany, pže jinak to kolo docela líta 😵

katka37
1. jún 2011

@dadous no holt jsem blbá ,no?kolečka koupím aretaci chci určo používat.....a už jsem poučená ☹

katy1979
1. jún 2011

@katka37 my sme zasa aretaciu nikdy nepouzili. byvali sme v bratislave a aj cez sneh a zaveje sme chodili bez zaaretovaneho kolesa.

katka37
1. jún 2011

@katy1979 opravdu to jde?ta maminka od které jsem kočárek kupovala taky tvrdila,že aretaci nikdy nepoužila ,my bydlíme na vesnici ,ale všude jsou krásné cesty do přírody jsou taky ty polní cesty o.k tak nevím jestli to kolečko kupovat nebo ne?aasi vyzkouším a když to ježdění nepůjde tak bych ho pak koupila ☹

katy1979
1. jún 2011

@katka37 no vyskusaj bez a ked je moznost objednat tak objednas. ja som v tom vozila 13kg synatora v roku a pol zaveje a pol metra snehu nakydaneho a islo to.

katka37
1. jún 2011

@katy1979 tak jo ,děkuji za názor 🙂

katka37
2. jún 2011

holky ,prosím nějaké stránky kde najsu levné díly ,kolečka atd na Casualplay S4,děkuji 😉

milin
6. jún 2011

Ahoj holky,
na sportovní verzi lépe řečeno na stříšce, kde je připevněná ke kočárku se mi to celé rozervalo.
Stalo se to některé z Vás a dávali jste to reklamovat? A taky jak mám úchyt na složení kočárku takovou tu páčku co dáváte navrch my vyjela ta pružina ven. Neuvědomuji si jak je to dlouho a jak to má být,ale mám strach abych tomu kočárku ještě nějak něco neudělala.
Co vy na to? Zajít stím někam, nebo myslíte že mi řeknou, že je to opotřebením? Ještě ho mám v záruce.
Díky za odpovědi ahoj.

katka37
7. jún 2011

ahoj holky ,prosím vás,jak se mění celé přední kolečko na S4?děkuju 😢

ema.nz
8. jún 2011

@katka37 musis si otocit cely kocik "hore nohami" a tam uvidis taky cerveny "gombicek" ten potlacis ale mne to vzdy islo len ked som si pomohla s lyzickou 😉 a potom ho len stiahnes dolu...

katka37
9. jún 2011

@ema.nz jojo ,děkuji psala jsem technikovi do servisu a poradil mi ,mám už to hotové,ale itak moc děkuji za odpověd. 🙂

kanhwa
9. jún 2011

Baby pomoc 😝
som zaciatocnicka s tymto kocikom a som asi aj totalne neschopna, lebo neviem dojst na to, ako sa upevnuje vanicka playmoon do auta na pasy ☹ viete mi prosim niektora poradit. alebo ak mate nejaky nakres prip. fotku - moc vas prosim.
vopred vdaka 🙂

milin
9. jún 2011

@kanhwa Ahoj já jsem to tedy nikdy nezkoušela, protože v česku ze zákona musí být dítě ve vajíčku. Ale určitě musíš mít návod ne? A u Vás je to povolené? Já se podívám do papírů jestli to najdu tak ti to písnu do IP.

kanhwa
9. jún 2011

@milin mam nejaky navod, ale som to tam nenasla ☹ a som myslela, ze ked je to certifikovane bezpecnostne do auta, ze to vsade moze byt...

milin
9. jún 2011

@kanhwa
Poslala jsem ti IP.
Tak u nás je opravdu v zákonu jen vajíčko či sedačka. Upozorňovaly nás na to i v obchodě. Proto nevím jak je to na slovesnku.

dadous
9. jún 2011

@kanhwa ve vaničce, na tom pasu, jak se zapína mimču okolo bříška, je to nakresleny 😵