• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

18. januára 2017 
@dadous jeejda, ja som si to nevsimla, lebo ten pas mam tak po bokoch zalozeny aby nezavadzal, lebo som to do auta este nedavala. tak diki aj tebe :slight_smile:
9. jún 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky!
Predávam Casualplay S4 používaný, ale v plne funkčnom stave. iba s kozmetickými chybičkami. Podložka z limitovanej edície Bobby Pin - oranžovotehlová. Za super cenu -160e- chcem ho rýchlo predať a kúpiť už golfáč! Keby mal niekto záujem, prosím IP. Vďaka! :slight_smile:
11. jún 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule
prosim vas - ako sa zaaretuje to predne koliesko aby sa nehybalo do stran?
diki :slight_smile:
13. jún 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa Je tam takový zobáček a ten stlač směrem dolů a je to :slight_smile:
13. jún 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@n20 vdaka - to som prave skusala a nejde to, to koliesko sa stale pohybuje :frowning2:
13. jún 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa na předchozí straně je foto , ukazuju jtam prstem na díru u kola, kde by se to mělo občas vyčisti a promazat olejem, tak to vyzkoušej :dizzy_face:
13. jún 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete kde by som zohnala slnecnik v ciernej farbe? nikde ho nemaju. alebo nemate niektora na predaj?
13. jún 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame S4 a sme s nou maximalne spokojni. Je neocenitelne, ze ma brzdu, kedze chodime korculovat na chodnik. Vrele odporucam!!!!
13. jún 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaul korculujes s S4? to nemyslis vazne... to nieje kocik na korcule :confused:
14. jún 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky nevíte lze na kočárek nasadit autosedačku maxi cosi?
15. jún 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jemi nie neda!
15. jún 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 můžu se zeptat na které stránce si viděla nová kolečka:? v případě, že bych je do budoucna chtěla měnit? nebo jen ten plášt na kolo nevíš kde se dá sehnat?
15. jún 2011 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2011 o 15:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2011 o 15:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa měla jsem to stejné,vyzkoušej promazat a pokud nepomůže můžeš koupit nové adresu jsem tady dávala :slight_smile:
15. jún 2011 o 15:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehuli a plášt seženeš i prodejně náhadních duší na kola :slight_smile:
15. jún 2011 o 15:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 aha já myslela že tam seženu jen duše ale ty plaště na ty kolečka ne:slight_smile:
15. jún 2011 o 15:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehuli no ale není to originál takže bych to nedoporučovala ,známá si jej koupila a nebyla spokojená ,takže raději na nej .hracky :slight_smile:
15. jún 2011 o 16:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 jj ted jsem je našla koukám na ně:slight_smile: je dobrý že jde koupit za 1200 i celé to soukolí dopředu:slight_smile:
15. jún 2011 o 16:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 no ale mi mame uplne novy kocik, sme s nim zatial len parkrat boli vonku :frowning2:
15. jún 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa já jsem koupila od jedné maminky a nefungovala ta aretace,psala jsem technikovi do servisu a ten říkal ,že pokud to fungovalo tak to bude jen nějaká odstranitelná porucha a pokud to nejede od novoty je to konstrukční chyba,ale dá se koupit to soukolí celé nové i s dobírkou za 1350kč,ale ty máš snad kočár v záruce,ne? :slight_smile:
16. jún 2011 o 07:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehuli jj dá se tam sehnat skoro vše.....je to fajn ,i super jednání ,dodaní je rychlé byla jsem spokojená a určitě ještě využiju :slight_smile:
16. jún 2011 o 07:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 já mám ten kočárek v super stavu ale jen se tak ptám...levý zadní plášt je měněn ale pravej je trošku ojetej tak do budoucna spíš..já bych koupila novej..ale můj drahý na co ježiš vždyt to sjeté není atd.:D zbytečné utracení tak říkám ok..tak až po sléze:slight_smile:
16. jún 2011 o 07:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehuli jasně ,počkej až doslouží a pak kup nový plášt.... :slight_smile:
16. jún 2011 o 07:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 hihi jj tak tak...:slight_smile: to víš já bych je koupila hned..ale je to zatím fakt zbytečný:slight_smile:) sjeté nejsou..bála jsem se že budou a jsou krááásný:slight_smile: a jinak dobrý?nebo si našla ještě vady..:slight_smile: já naštěstí ho mám fakt super.:D o víkendu jsem zkoušela sportácek..jen si pak dokoupím na pinkie ty podložky do kočíku:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2011 o 07:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 ano, je v zaruke,tak to budem reklamovat - dufam, ze mi nezoberu cely kocar ale snad len objednaju to kolecko, lebo bez kocara nemozeme existovat. nemame ziaden nahradny.
16. jún 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa mi říkal ten technik že je to do půl hodky opravené
:slight_smile:
16. jún 2011 o 14:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehuli já už naštěstí vše O.K :slight_smile:
16. jún 2011 o 14:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den, chcem sa spýtať na kočík casuplay s4 na športovú časť, má táto športová časť aj striešku na kočíku, lebo ked hodim do googla typ kočíka tak mi všade vyhodí len športovú časť bez striešky, a to sa mi zdá dosť blbé :confounded: aby tam nebola strieška? dakujem za odpoved
20. jún 2011 o 15:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gesypa stříška je součastí kočarku, i nanožník a plaštěnka :dizzy_face:
20. jún 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok