Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

kanhwa
23. jún 2011

Ahojte baby
vcera mi kocik zacal hrozne vrzgat a to je skoro uplne novy 😒 vrzuga a vrzuga - niekde v tych miestach, ako je ta packa na skladanie. normalne sa to neda pocuvat a mam pocit, ze idem s nejakou starou rozheganou herkou ☹
mate niekto s tymto skusenost? treba to laolejovat aj ked je novy , ci co?
inak to predne koliesko sa mi uz podarilo zaaretovat 🙂

monaberuska1
24. jún 2011

Ahojky,
jelikož je tady toho hodně a moc se mi to nechce celé číst, tak se zeptám!

Prosím co si myslíte o koupi použitého kočíku cas...S4?děkuji a nějaké vaše zkušenosti...chyby, závady, spokojenost či nespokojenost? moc děkuji.

dadous
24. jún 2011

@monaberuska1 ahojda, tak u nas naprosta spokojenost, ale je tu plno holek, co maj problemy, asi zaleží na jakej kus narazíš 😵 určitě bych ale při koupi jetyho kočarku, se jela na něj mrknout 🙂

monaberuska1
24. jún 2011

@dadous děkuji moc, já jsem vám písla ted IP tady bych zahltila diskuzi, ještě jsem se vás tam na něco optala♥

tehuli
25. jún 2011

@monaberuska1 já jsem koupila opravdu zachovalý kočárek viz mé album🙂 a jsem spokojena jen sem ho vydrhla..a jediné co tam může být špatné jsou kolečka..my je máme v pořádku ale dají se koupit i nové pláště za 400kč🙂 i duše...takže za mě spokojenost.🙂 je sice menší korbička z které jsem měla obavu, ale kámoška vozí prcka ve sportáku od 5.měsíce a ten je prostorný i široký🙂i na fusak na zimu takže fajn;)

monaberuska1
25. jún 2011

@tehuli moc děkuji 🙂 přesně toto potřebuji slyšet 😀 😀 Korbička mi nevadí, že je malá, mám to pro dcerku které bude 9 měs. takže pouze sporťák pořituji, a tady ten co jsem koupila, tak paní měla zahrnuto v ceně aji nové duše. takže to je taky docela fajn 🙂
moc děuji

tehuli
25. jún 2011

@monaberuska1 já vím🙂 já to taky potřebovala slyšet;)
...já původně chtěla kočárek co měl na délku 81 a šířku 35...ale pak jsme si řekla proč?🙂 raději si připlatím místo polského šmejda za ojety kočík v super stavu a ještě značkový kvalitní španělský🙂 sice užší..ale na delku mi nepřijde tak malý...🙂 a je opravdu designově krásný..a to si fakt nevyberete mezi těmi designovými novými kočíky, jsou všechny malé ...i xlander..který jsem taky zvažovala:D ale casual mi byl vyhodně nabídnut a fakt super stav...není vyšisovaný a jen dokoupím na pinkie.com podložky do kočárku a je jak nový🙂...🙂 manžel mi akorát spraví brzdu protože jde ztuha..:D dělá u kol takže tam je stejný systém toho lanka jako u kol...a kdekoli v opravách kol vám tam dají novou brzdu..a kolečka se dají taky koupit na www.nej-hracky.cz:) a budete ho mít jako nový🙂 ja hokoupila i se sedajdou za 8700,- takže super cena a je opravdu čistý nový ..jen sem vydrhla kolečka...a odepla a vyprala ten košík dole byl trochu ušpiněný od bláta;) ...kdyby jste ještě chtěla něco vědět písněte..omluva za čárky apod...píšu ve spěchu, jsem v práci;)

tehuli
25. jún 2011

@monaberuska1 jinak na korbičce byli trošku flíčky možná od auta (ale jdou normálně vlhčeným ubrouskem a troškou jaru nebo šamponu dolů;D takže super, potah se dá vevnitř oddělat avyprat - taky výhoda...🙂 😵 😵 😵
korba playmoon se dá dát i na zadní sedadlo a miminko leží v korbičce a nemusí byt nakřivené ve vajíčku🙂 taky plus si myslím, a připevnit jde pasy v autě;)celá korbička..i pod matrací kolem miminka jdou připnout takové pasky na suchy zip, dáte je kolem bříška;) at se mimi v něm moc nevrtí🙂 a na zimu tam dáte origoš fusak casuaplay nebo Lodger bunker, je tenoučký ale super teplý;) doporučuju..🙂

monaberuska1
25. jún 2011

@tehuli jééé moc děkuji, vy jste hodná, na brzdu mi už taky jedna paní radila ať si jí zkontroluji, takže to udělám na 100|% jen mi ještě pořádně nikdo neodpověděl na jednu věc, která mě leží pořád v hlavě.
Nemám stím vůbec žádné zkušenosti, takže upozorňuji, že se můžu ptát jak trdlo( vyloženě) 😀 ta pláštěnka..... dělá mi hlavu to, aby tam nějakým způsobem nepršelo na Nikolku... co když to ta střecha nepohltí? a jak to schne? nezatuhne to pak v kočárkárně? a nějak se o tu střechu zvláštně stará? nebo prostě nic se sní nedělá...
jste strašně moc hodná...děkuji..

tehuli
25. jún 2011

@monaberuska1 myslíte jen tu slídu nahoře?na stříšce nebo pláštěnku která se dává na sporták? jestli tu slídu na kočárku tak ta je vlastně překrytá tou látkou té stříšky a nemyslím si že by tam nějak zatíkalo, a když hodně prší tak dáte klasickou pláštěnku co se dává ke kočárku přímo na sporták já mám zvlást na sporták a zvlášt na korbičku..ale ještě jsem ji nezkoušela..🙂 ale můžu zkusit...

dadous
25. jún 2011

@monaberuska1 😀 neboj, na nikolku fakt nepoteče, a schne to rychle 😵

monaberuska1
25. jún 2011

@dadous
@tehuli paráda, 🙂 😀 děkuji

kanhwa
25. jún 2011

Baby
fakt mi nevie nikto poradit s tym vrzganim ??? uz sme tam aj dali olej wd40 ale nepomohlo ☹ uplne novy kociar pouzivany len par tyzdnov ☹
mam to reklamovat ?

dadous
25. jún 2011

@kanhwa někdy se stava, že vržou plastovy díly o sebe a s tím se nic dělat neda, taky nam to občas vrzne 😵

monaberuska1
25. jún 2011

@dadous s tím vrzíním jsem to taky četla, ale prý je to normální 🙂

dadous
25. jún 2011

@monaberuska1 jasan, občas vrzne každej kočar 😵

fopardi
25. jún 2011

@kanhwa mne začal kočiar vrzgat po prvom daždi ked sme zmokloi dovtedy nič a tiež ked sme dali WD tak to stale vrzgalo ale počase asi sa ten olej dostal na tie sprvne miesta a vrzganie prestalo ani neviem po akom čase ale mne vrzgalo niekde pri kolesach nie pri pačke na skladanie
tak neviem či som ti poradila ale ešte ma napadlo existuje aj taky iny olej niečo ako wd ale vola sa HHS 2000 ( http://www.wurth.sk/media/catalogue/02.05.03.02... ) a vyrába to firma Wurth, skus sa opytať manžela či niečo take nepozna

kanhwa
26. jún 2011

no baby ale mne to vrzne nie ze obcas, ale stale to vrzga jak sproste a je to pocut na 50 metro ☹

petra.happyday
26. jún 2011

@monaberuska1 Ahojky! Já jsem si kupovala kočárek také z druhé ruky(ještě byl 4měsíce v záruce) a s kočárkem jsem maximálně spokojená 🙂 Sice se mi už dvakrát podařilo píchnout kolečko, ale to se může stát komukoliv a kdykoliv 🙂

petra.happyday
26. jún 2011

Lidičky, sháním originální slunečník Casualplay v černé barvě v perfektním stavu....pokud by jste ho náhodou některá z vás prodávala, písněte mi prosím!!! Předem děkuji!!! 😉

bajca.klom
26. jún 2011

@petra.happyday podívej se na bazos.cz, tam jsem myslim viděla 😉

petra.happyday
26. jún 2011

@bajca.klom Děkuji moc...hned tam mrknu 😉

lentilkabj
26. jún 2011

ahojte,chcela by som sa vás opýtať načo slúžia na športovej časti také 2 šnúrky zozadu. visia mi tam a neplnia žiadny účel. ďakujem
aaa predsa ešte jedna otázka-pri hlbokom kočíku mi zase visí jedna šnúra z boku,je to tá,s ktorou sa pri športovej časti polohuje opierka chrbta. má to tak byť?? včera sme kúpili kočík,tak mám kopec otázok na vás,čo už máte skúsenosti 🙂 dík

isoptinka
26. jún 2011

@lentilkabj ve sportovní verzi slouží ty 2 šnůrky vzadu jako pojistná na zádovou opěrku, po stranách se musí zacvaknout. Visící šňůra z boku slouží k polohování opěrky u sporťáku a myslim, že nejde sundat.

monaberuska1
26. jún 2011

@petra.happyday moc děkuji 🙂 to mě taky moc těší, mi měli x-lander a taky jsme píchli..to s eprostě stát může

lentilkabj
26. jún 2011

vďaka isoptinka,ale kam sa potom pripevní tá šnúra,s ktorou sa polohuje chrbátik? ja som ju zacvakla na ľavú stranu a pravá je prázdna..tam by som mohla dať tú trčiacu šnúru ako poistku,ale aj tak mi tam jedna visí 😒

isoptinka
26. jún 2011

@lentilkabj já ji tam nechala viset, když máš na kočárku hlubokou korbu, tak si toho nikdo nevšimne, z hluboké korby nám malej vyrostl za cca 4 měsíce, tak je to na chvíli.

yuyka28
28. jún 2011

ahojte baby ktore mate casualplay s4, kolko vazi vanicka playmoon? budem v nej nosit babo na 2.poschodie tak sa snazim najst kocik s co najlahsou vanickou...

monaberuska1
28. jún 2011

Tak holky, kočárek mi dneska přišel, kupovala jsem ojetinu a musím teda jen chválit, byla to anše první jízda, ale fakt bomba.... je tichý, jezdí skoro sám, vše bez problému.. no zatím na 100% spokojenost 🙂

a jen jsme se chtěla kdyby někdo chtěl přímo origoš tašku casualplay přebalovací taška a nebo červený slunečník.. tak mrkněte do mýho bazárku tady.. za chvilku vložím.. tyto věci nevyužiju,

dadous
29. jún 2011

@monaberuska1 😅 ja to říkala 😀