Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

sjuzocka
31. aug 2008

podla mna je to jedno ktoru, prima easy je polohovatelna, to je asi hlavny rozdiel oproti baby zero, ale co sa tyka dlzky doby vyuzitelnosti, je to podla fuk pretoze aj tak bude potom treba kupit dalsiu a tie sa vyrabaju potom od 9 kg... cize tak ci onak pride okamih kedy treba kupit dalsiu, ci uz je autosedacka od 0 do 10 alebo od 0 do 13...ja mam babyzero. niektori primu vyuzivaju namiesto vanicky, ale to sa mi nezda prave najstastnejsie riesenie.

tribitka
31. aug 2008

ja tiež používam namiesto sedačky easy, ale už sa chystáme kúpiť normálnu sedačku od 9 kíl, istota je istota... 😀
sjuzočka, neboj, ono ked je kočiar prázdny tak sa s ním inak manévruje ako ked je v nom bábo, všetko je to sila zvyku.... moja mama najprv nevedela S4 kočiarovať jednou rukou, vraj jej utekal, ale teraz s ním robí také menévre, že žasnem.... 😀
inak, mne sa malá narodila v januári, v hlbokom som ju vozila asi do apríla a v pohodke sa mi tam naobliekaná zmestila, neboj.... 😵

katy1979
31. aug 2008

jastericka ja nekupim ja ho mám tiež. Ale skus ešte pockat. malá je teraz v takom nestastnom veku. nás malý vtedy najviac zjapal v kočíku a viac sa nosil ako vozil. To iba vtedy ked spal. Tie decká z toho vyrastu. niektoré ked zacnu sedieť a zistia že z kočíka vidia na svet a môžu čumieť, iné až ked zacnu chodiť.
môj malý dodnes nie je nadsenec kočíka, ale je to o 1000 percent lepšie ako to bolo. prvý raz som ho zažila spokojného v kočíku v apríli, ked sme dali dole deku a aj nánožník a prvýkrát zistil že si vidí v kočíku na nohy.

manduca je super vec, využívame ju tiež 😉

hanickak.
31. aug 2008

Ahoj holky, my se rozhodujeme taky pro S6 a mezi barvickami lima a svetle modra. Kterou byste mi doporucili? Mam z te zelene strach, je krasna, ale pry na to hodne leti hmyz. Poradite prosim? 🙂 Dekuju.
Ta nova hluboká vanička pro 09 se mi vubec nelibi. Nevite, zda bude koncit prodej kolekce 08 a nahradi je 09 nebo budou obe soucasne? Jestli by tu kolekci meli vyradit, tak ji radsi hned objednam, protoze 09 vanicky me fakt nenadchly. Mame ale jeste hodne casu, tak to nechci uspechat...Dekuju vsem za prispevek.

nikol_79
1. sep 2008

hanickak ja sice nemam skúsenosť so zelenou vaničkou, ale mám podložku do športiaka vo farbe lima, a fakt na ňu lezie hmyz 🙄 . Ale zase je to vždy len večer alebo keď má pršať, tak tie malé mušky na to dosť letia ☹ 😠 . A tiež sa mi zdá, že sa dosť špiní, stačí že ju trošku maly olizne a hneď je na tom fliačik. ale to zas neviem či aj na ostatných takto všetko nevidieť

katy1979
1. sep 2008

nikol my máme zelenu agathu a tiež je na nej vidieť každé liznutie, na druhej strane to ide lahko a rýchlo dole

adkato
1. sep 2008

hanickak:

nooo,my sme sa tiez rozhodovali medzi lima a red xtrem,ale baby mi tiez radili red xtrem....prave vdaka muskam a podobne... 😀 tak sa vytesujem z red xtrem... 😉 ak ti mozem povedat svoj nazor,tak ta bledomodra blue tropic nemaaaa vaaazne chybu,je prenadherna,v skutocnosti este vyraznejsia ako na obrazku...a ked viete pohlavie,nevahala by som a kupila na 100percent tu modru!a co som sa ja pytala v obchode,pozerala som aj novy katalog a tam v ponuke tato vanicka playmoon nebola uz...ani predavacka mi nevedela presne povedat,ale ze skor nebudu ako ano...radsej ju objednajte uz teraz,napr na mimibazari(dufam ze som tymto menovanim neporusila pravidlo MK...ak hej,naozaj sa ospravedlnujem.........) su teraz akciove sety......ja som tam tiez kupila nas.....oni ti kocik v pohode podrzia dokedy len budes potrebovat!ak by si chcela vediet viac,napisem IP,nech tu nic "nepropagujem"... 🙂

sjuzocka
1. sep 2008

Baby, neviete mi povedat, mam S4 kolekciu 2007 ta adapterova, co sa tyka farebnych podloziek do sportoveho kociku, je mozne mat ju aj z kolekcie 2009 alebo pripadne 2008?

hanickak.
1. sep 2008

Ahoj holky, moc dekuju vsem za nazory.
Je to skoda, ze na tu zelenou se tak vsechno chyta, je to opravdu pekna barvicka. Ale i ta svetle modra je stejne hezka, takze asi do ni pujdeme. I kdyz nevime pohlavi, modra muze byt i pro holcicku a doufam, ze vydrzi i pro druhe ditko. Ta cervena se mi zda hodne vyrazna, nevim nevim, ale manzelovi se moc libi, tak treba me ukeca.
Adkato: Urcite mi posli kontakt, budu moc rada.
Dekuju.

katy1979
1. sep 2008

sjuzocka samozrejme oni sa menili len sposob uchytenia vaničky a autosedačky, všetko ostatné je rovnaké.

hanickak cervená je v pohode je pekná my sme ho mali pre chlapca.

lila794
1. sep 2008

Hanickak, my sme tiez kupili svetlo modru a este sme nevedeli pohlavie. Nakoniec bol chlapcek. Ale bolo nam to jedno, ved preco by aj dievcatko nemohlo byt v modrej? A je to pekna farba. Kuk na foto 😉

hanickak.
2. sep 2008

Ahoj holky, lili i ta modra je moc pekna, ale prijde mi takova smutna, nevim, ani jsem ji moc nevidela nazivo, v obchodech ji vetsinou nemaji, no budeme to muset jeste obehnout. Neni takova moc studena?
Je dobre, ze jde cervena i pro kluka a modra i pro holcicku, prece nebudu kupovat pro holcicku ruzovy kocarek, zase tolik penez nemame 😀

katy1979
2. sep 2008

tá modrá je pekná tiež som ju videla. niekedy tolko farieb nerobili takže to rozhodovanie nebolo také tazke. dnes by som asi tiež váhala.

lila794
2. sep 2008

Katy, tiez ked vidim nejaky iny casual, tak si poviem, skoda, ze som tento nekupila, ale inak som spokojna.

ren1
2. sep 2008

Baby, s tym brzdenim mame problemy aj my! 🙄

hanickak.
2. sep 2008

Holky, ta prima easy autosedacka se na kocarek nasazuje pomoci nejakych adapteru, nebo jde taky jenom pricvaknout jako normalni vajicko? dekuju moc.

katy1979
2. sep 2008

hanickah na tých nových casualoch myslím že adapter nepotrebuješ.

ren už som to tu písala. namazat brzdu treba. streknut tam zospodu ako tlačís nohou, pod to čierne WD40 alebo silikonový sprej.

hanickak.
2. sep 2008

Holky, a jak je to s barvou te sportovni sedacky? Me prodejce pise, ze je vzdy cerna a meni se jenom barevne podlozky, je to pravda?

hanickak.
2. sep 2008

Holky, a jaka taska je lepsi? dekuju moc, uz vas nebudu bombardovat dotazy 🙂

katy1979
2. sep 2008

hanickak nabehni do obchodu a ocumni. ano sporták je vždy v základe čierny, môžeš si vybrať farebnu podložku a k tomu doladiť tašku a potom popr. aj fusak.
my máme tu vacsiu mne vyhovuje. vela sa tam zmestí. akurát tu prebalovaciu podložku sme v živote nepoužili.
do tej tašky dám všetko, jedlo, oblečenie na prezlečenie, hračky. aj pršiplást som tam nosila. teraz ho nosim dole v kosiku.

lila794
2. sep 2008

Katy ma pravdu, mne to mangel tiez namaze a fachci ako nova - myslim brzda. 😉

hanickak.
2. sep 2008

Katy, myslis tu vanity bag nebo jinou? Tady v Brne jsou otresne obchody, prodavacky neochotne...

katy1979
2. sep 2008

hanickak myslím maxi bag. vanity bag je taká menšia ale vyzerá byt sikovná. mne ale vyhovuje táto vacsia kedze nosim veci ako pre regiment. skus sa povzniest na predavačky mozno si to moc pripustas. to vieš hormony 😉 nechaj si to vsade v klude vysvetlit, aj ked je pravda že my sme presli vyberom viacerých kocikov a v podstate vo výbere mi pomohli baby z netu, recenzie, názory ludi čo tie kočíky mali a potom som už len chodila do obchodu ocumovať a zistovať detaily.

hanickak.
2. sep 2008

Katy, tak dohodnuto, jedu o vikendu za segrou do Prahy, tak to omrkneme a udelam si vylet, pak vam pisnu, jak jsme se rozhodli. Libi se mi ta cervena, ale neni moc kriklava? Tvuj Sebastianek v ni vypada uzasne. Nemas nekde fotecku celeho kocarku v akci, z boku treba? Zkus zapatrat, byla bys hodna. Dekuju.

lila794
3. sep 2008

Hanickak, ta ochota v obchodoch je niekedy uzasnaaa 😝 , my sme preto sli na nakupy az do Trencina, co je od nas dost daleko.
Odporucala by som ti tiez tu tasku maxi bag, co ma Katy. Ja mam tu mensiu a mam problem do nej napchat vsetko, co chcem. A to tam este nenosim jedlo a flasu, lebo este furt kojim. Vojdu mi tam iba plienky, jedna bavlnena, veci na prezlecenie, vlhcene obrusky a este nejake drobnosti, potom ju LTT zapnem. A ked je plna, prebalovaciu podlozku zo zadu musim vybrat, aby bolo viacej miesta. Idem si asi kupit tu vacsiu. Inak, ja tu podlozku na prebalovanie vyuzivam dost casto. Vela cestujeme a osvedcila sa mi.

A ta cervena farba je velmi pekna. Ak sa ti modra zda smutna, odporucam ti naozaj tu cervenu. Je ziva a vesela. Ved popozeraj a uvidis. Inak, mne sa strasne paci ta biela, ale neviem si predstavit, ako by som fungovala s bielym kocikom 😒

hanickak.
3. sep 2008

Lili, dobre ranko, dekuju za tip na tasku 😉
No jsme rozhodnuti na 80procent pro tu cervenou, dneska ji jeste okouknu, nastesti ji v Brne maji, a pak jeste tu zluto-oranzovou, ale ta se mi nelibi. Dam vedet, jak jsme dopadli.
Pekny den.

andrealv
3. sep 2008

ahojte kocky.chcela by som sa vas spytat ci nahodou neviete o niekom kto predava kocik casualplay S4 ale iba sportovu cast aj so vsetkymi doplnkami k nemu.vanicku a autosedacku nepotrebujeme maly ma uz 14 mesiacov.citala som vase prispevky a kazda ste s tymto kocikom spokojna.velmi surne by sme ho potrebovali pretoze sa nam podarilo predat nas stary kocik a teraz sme na peso.pekny den.ahojte 🙂

hanickak.
3. sep 2008

Ahoj Andri, zkus se podivat tady: http://www.babyportal.cz/kocarek-casualplay-s4-....
Holky ti urcite poradi nejake odkazy na Slovensku nebo zkus mrknout na prvni stranky teto diskuze, nejake odkazy tam jiz jsou 😉

andrealv
3. sep 2008

Dakujem pekne za radu skusim to a dam vediet. 😉

ren1
3. sep 2008

Katy, vsimla som si to a vykonam! Namazeme! Uz som svoju drahu polovicku o tom uvedomila... 🙂
Inak aj mam maxi-bag a vymyslam kupit aj tu vanity, lebo obcas ked ideme len niekam na skok, tak sa mi zda byt ta maxi dost velka. Ale inak je fakt super a zmesti sa nam tam strasne vela veci! Aj na papanie, veci na prezlecenie....

Hanickak, ta cervena sa mne nevidi az tak velmi kriklava! Je pravda, ze mame len tu podlozku, tasku, slnecnik cerveny, ze hlboku vanicku sme nemali! Ale cervena je nadherna! 😉

Andrealv, hodila som ti link do IP! 🙂