Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lila794
3. sep 2008

No vidite, tak treba kupit obe tasky a pouzivat ich podla toho kam ideme a co potrebujeme zo sebou 😀

andrealv
3. sep 2008

ren1 môžem sa spýtať čo je to IP?? 🙂

lila794
3. sep 2008

Andrealv, to je interna posta, najdes si tam odkaz od Ren 😉

katy1979
3. sep 2008

lila dve tašky to je moc. prehadzovat to stále dokola je o život. ja používam ku golfáču menšiu tašku a je to o hubu, vždy to prehodiť a nič nezabudnuť.

lila794
3. sep 2008

Mas pravdu, ale mne sa vsetko do tejto malej nevojde. Musim kupit maxi a pouzivat tu. 😝

katy1979
3. sep 2008

ja ked som kupovala tak nastastie tieto mensie ešte neboli, ale je krajšia ako maxi. taká milá

ren1
3. sep 2008

Lila, dik za vysvetlenie ohladom IP Andrealv... 😉 ...snad si nasla! 🙂

andrealv
5. sep 2008

ahojte.dakujem vam za rady ale to vsetko som uz mala prekuknute a co som tam nasla bolo uz predane ale v septembrovom cisle casopisu mama a ja som nasla inzerat ze predava casualplay s4 tak sme ho vcera boli zobrat.velmi sa tesim a dufam ze bude fajn.pekny den

ren1
5. sep 2008

Andrealv, a aku podlozku ma ten tvoj casual? Urcite bude dobry! Ten kocik je fakt dobry! 😉 A ozaj, uz mas babo, alebo este cakas a kedy? Ze som taka zvedava?! 😅

lila794
5. sep 2008

Ren, aj ja!!! 😔

andrealv
5. sep 2008

ren1,podlozka je cervena playxtrem,ja uz mam 14 mesacneho drobca,len som zvedava do kedy nam tento kocik vydrzi, lebo vyzera to tak,ze asi budeme vysoky po tatinovi.chcela som sa este opytat, ze ci sa v pohode zmestime v zime do kocika napr.s overalom alebo s fusakom ale fusak asi pri 14mesacnom dietati pouzivat nebudem.ty si ho ako pouzivala? 😎

hanickak.
5. sep 2008

Ahoj holky, tak jsme objednali S6, i kdyz mame casu jeste dost, ale chci mit jistotu, ze budou mit barvy, ktere chci a ne ty, ktere zbydou. Tak hlubovak vanicka bude cervena, sportak cerny s podlozkou letras negras a Prima easy bude bila letras blancas. Mam i fusak, taky letras negras a prebalovaci tasku tu maxi taky letras negras, a slunecnik cerny. No je to teda pekna sumicka 😕 , ale uz se na nej tesim, bude tak do 2 tydnu.
Dekuju vsem jeste jednou za rady, at se vam dari.

hanickak.
5. sep 2008

Jinak mam vse v albicku, pokud byste se chteli mrknout. pa

lila794
5. sep 2008

Hanicka, super, krasne ste to poladili. Hadam ti bude dobre sluzit. A nechcela si radsej nafukovacie kolesa? Lebo kamoska ma S6 a dost je tam prekazaju tie umele kolieska.

katy1979
5. sep 2008

hanickak super ste vybrali. tiež by som ale S6 nechcela, ale každý sme iný.

andrealv ja kupujem fusak, ale asi nie od casualu lebo asi sa tam už nezmestí. ale budem musieť nabehnut niekam a vyskusat.
predala som emitex. na ten sa v casuali nedá vôbec pozerať.

ren1
5. sep 2008

Andrealv, no my mame S4 len asi tak od aprila a to rovno sportacik, cize toto bude nasa prva zima v nom, tak som tiez zvedava, ako to vymyslim s tym babusenim. Ja sa spolieham tu na rady od kociek, co maju casual dlhsie! 😉 Pani, tak ty mas uz krasne velke babo! Ved hod fotecky do albumika, nech mrkneme!

Lila 🙂

Hanickak, bola si nadherna nevesticka a teraz krasna tehotna maminka! /mrkla som albumcek/ 😵 A kocik je tiez krasny! Urcite sa uz nevies dockat, kedy s babenkom v nom budes brazdit ulice, vsak? 🙂 😉

ren1
5. sep 2008

Katy ahoj! Tak ja som hlava derava, este som ten fusak emitex aj s malou v kociku neskusala, ze ako to vyzera! Nebolo to vsak prakticke? Teraz nehladiet na estetiku... Hm? 😕

katy1979
5. sep 2008

ren praktické to asi bolo, ale nemohla som sa na to pozerať. možno tebe to vadiť nebude, mne to vadilo.
tak rozmýšlam. stále musí sklbiť dva kočíky a jeden fusak.
nedokážem nehladieť na estetiku. su aj iné fusaky a su praktické a aj sa tam budu hodiť, snád.

ren1
5. sep 2008

Katy, tak potom daj vediet, co si vyhutala a aky ides kupovat. Ja rozmyslam nad tym od casual tiez srdieckovy fusak. My sme este malicky, tak hadam vyuzijeme... Myslim, ze tu na MK su aj temy ohladom fusakov. Pozerala si?

katy1979
5. sep 2008

ren az tak malický mnie ste. lebo pokial viem casual fusaky su iba 87 cm dlhe čo je pre ročného krpca málo.
temy tu su, každý si ale chváli to svoje. nejaké typy už mám len musim vybrať.

lila794
6. sep 2008

Babeny, nas sa do toho casualu fusacika asi este vojde, vsak? Mame 70cm 😝 Inak, uz fungujeme na sportaku, lebo uz sa mi naozaj nezmestil do vane. Ked sa nozkami zaprel, buchol sa hlavickou o vrch. Mam ho na lezato a je spokojny. My sme fuska mali pozicany, iba take dva tyzdne som ho v nom mala, lebo sa narodil zaciatkom aprila. Potom uz bolo teplo. Tak teraz treba vyybrat fusak. Chela by som od casualu, ale ak rychlo z neho vyrastie... No, Katy, porad, prosim. Co by si spravila na mojom mieste. Ja na estetiku dam 😉

hanickak.
6. sep 2008

Ahoj holky, preju vam krasny vikend.
Dekuju vsem za gratulaci a pochvalu vyberu, Ren a tobe za pochvalu albicka, dekuju moc 😉 To vis, ze uz se moc tesim, az v nem budu vozit nase miminko.
Diky vam jsem to tak krasne vybrala 🙂

Jinak proc jsme vybrali S6 a ne S4 - manzel nechtel trojkolku, spatne se mu s ni jezdi a nezda se mu tak moc stabilni a nechtel ani nafukovacky, takze jsem chtela, aby mel taky pocit, ze je to i jeho rozhodnuti, tak jsme vybrali S6. Ja o ni predtim vubec neuvazovala, ale kdyz jsme ji videli v obchode, tak nam nejak padla do ruky, dobre se nam s ni jezdilo, podvozek je taky odpruzeny, coz jsme chteli. Ale my budeme prevazne jezdit po chodnicich a kdyz uz v terenu, tak po velmi upravenych cestach, mozna nekdy i nejaky vetsi teren, ale to spise vyjimecne. Praxe ukaze, zda to byl dobry vyber 🙂 , snad ano. A vsechny kociky maji nejake slabiny 🙂
Tak at se vam dari a dobr jezdi s Casualkem 😵

ren1
6. sep 2008

...tak my mame 74 cm! 😉 😨 ...no si mi teraz Katy dala chrobaka do hlavy... musim sa porozhliadnut v obchodoch...

levika
6. sep 2008

Lila, nas maly sa narodil minuly rok koncom marca a celu zimu sme v pohode fungovali vo fusaku CP a dokonca sme ho pouzvali sucasne aj s nanoznikom, a to nas maly patri skor k tym vacsim detickam.

sjuzocka
7. sep 2008

inak ja som si kupila kvoli vajicku tento fusak: http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=5... a musim povedat ze som ho skusila samozrejme aj do hlbokej vanicky a do oboch sadol vyslovene ako rit na serbel 🙂 uplne uliaty na tento ucel - do vajicka aj do vanicky. Urcite by bol aj do sportoveho ale mam pocit ze tento druh fusaku je skor pre mensie deti, pre väcsie sa asi oplati brat take tie s odopinacimi nohami

katy1979
8. sep 2008

sjuzocka tu zavinovacku sme mali aj my. vynikajuca vec. dala som mu teplu bundu či tenky chlpatý overal na to zavinovačku a dala som na vrch ten obal na vaničku a malý to zvládal v pohode až ked začalo byt fakt kosa tak sme vytiahli fusak.

lila vy sa ešte zmestíte tento rok do fusaku aj od CP

a ja kedže mám aj buggstera tak asi kupim fusak do neho a snad ako tak bude pasovať aj sem. vyhoda je že ma odopinatelnu vnutornu vložku, takže sa dá použiť na dlhšie obdobie.
a velmi sa mi páči aj fusak od quinny
a našla som krásne fusaky tu:
http://www.kiddies24.com/shop/index.php?cPath=1...

ren1
8. sep 2008

sjuzocka, aj my mame taku zavinovacku /letnu a aj zimnu verziu/. vynikajuca vec.

katy, jej tie fusaciky su krasne! a su dost velke, nebudu velmi trcat na S4? neviem si to predstavit... 😕

katy1979
9. sep 2008

ren trčat bude asi každý fusak okrem origosa. ale neviem ako to mám urobiť aby to netrčalo. to sa asi nedá.
to si potom predstav ako z toho kočíka trčí emitex ten má 110 cm a tieto tak 95.

ren1
9. sep 2008

Katy, no ked sa mi mala zobudi, tak to idem uz vyskusat, s tym fusakom... potom sa ozvem, aky dojem bol! Teda moj! 🙂

danielaur
12. sep 2008

Ahojte kočky, prosím vás potrebujem poradiť ohľadom Casualplay S4
Mám vybratý kočík z internetového bazáru, zatiaľ len šporotvú verziu S4. Chcela by som ešte vaničku a teraz neviem z akej kolekcie si ju mám vybrať. Mám na myslí, či mi budem pasovať vanička, ku ktorej sú adaptéry zvlášť alebo môžem požiť aj vaničku kde sú adaptéry už zabudované v nej. To je myslím ten UNI sytém, hej? ak sa nemýlim. Potrebujem to trošku vysvetliť.
Prosím prosím moc 🙂 🙂