Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lupena
15. nov 2012

@bubka22 a čo znamená dcéra väčšia? zhruba v akom veku? ale na druhej strane mne sa bábo narodí na konci januára, začiatkom februára.. tak asi tú zimu čo bude mať rok v januári vydrží aj s nánožníkom, nie?

sandy84
15. nov 2012

@lupena Ahoj, tak ja som mala babo presne v tvojom termine. Mala som tento kocik. Maly sa narodil dost velky t. j. 4 kg a po 3 mesiacov vo vanicke vyzeral ako tlacenka a si neviem predstavit aby rastol do zimy, nie do leta, lebo fusak ako 4 mesacnemu by som tam veru netrepala. CO sa tyka sportoveho kocika, predala som ho, maly mi z neho vedel vyliest, dal dole popruhy a potom sa bala ze vypadne pri prvom vystupe na chodniku. Dost tazky na prevoz.

lupena
15. nov 2012

@sandy84 ahoj. akože si vedel dať dole popruhy? Na inom si nevedel dať? ja hlboký mám, tak som rozmýšľala len nad športovou verziu tohto kočára... a aký máš teraz?

lupena
15. nov 2012

@sandy84 a aj s tým fusakom som to myslela samozrejme až budúcu zimu do športovej verzie.. inak ja som mala pri malom dosť priestrannú vaničku a vydržal mi v nej do 5 mesiacov.. a potom som už musela dať športový.. s tými bábami a fusakmi je to dosť na ťažko podľa mňa vo vaničkách...

michaelamia1902
16. nov 2012

KOCKY čo máte tento kocik dá sa na športovej časti sedacka otočiť v smere aj protismere jazdy? Ďakujem za info.

bubka22
16. nov 2012

@lupena myslim, ze kocik je naozaj priestranny, no aj tym, ze je viac otvoreny, bocne strany su nizke. Fusak som si kupovala r. 2009, pre prve mimi, stal 100e, je super, ma len tu 1 vadu, kt. som spominala - nedomyslene uchytenie z hornej časti , ked to nasadim na opierku, tak potom nemozem poriadne zuzit fusak okolo hlavy. A da sa rozsipsovat na 2 fusaky - bud dekovy flisovy alebo tenky nepremokavy s bavlnenou podsivkou - cize je tam 6 variacii fusaku.

bubka22
16. nov 2012

@michaelamia1902 typ reverse sa da v smere aj proti, klasika nie

bubka22
16. nov 2012

@lupena rok urcite, myslim, ze problem sme mali az po 1,5 r, no este sa to dalo nejako pospekulovat, potom len fusak

lupena
16. nov 2012

@bubka22 no veď uvidíme. chcem kupovať kočár cez bazár.. zatiaľ je favoriť pre mňa tento, potom x-lander xt a jane slalom pro

bubka22
16. nov 2012

@lupena ja mam CP 4 sportak po dcere a premyslam , ci dokupit vajicko a vanicko /co je zatial moje rozhodnutie/, ci kupit nieco uplne ine .... CP je fajn v tom, ze je fajn aj do lesa /podla mna/ a ako rozlozeny ma male rozmery - v porovnani s Jane, X lander mi zase nevojde do vytahu, koli sirke kolies

leonna
16. nov 2012

ak by mal niekto zaujem, tak predam vanicku na CP S4. Je cela cierna, po jednom dietati v dobrom stave. cena dohodou 🙂

lupena
16. nov 2012

@bubka22 fu. to ma ani nenapadlo premerievať. vidíš? dík za typ..🙂 a nevieš aké široké kolesá majú tie kočáre? lebo to by bol dosť problém keĎže bývame na 7ke...a ja hľadám kočáre práve také ktoré sú vhodné aj do nerovného terénu. Máme psa a chodíme s ním veľa na vychádzky.. a druhá vec je sneh.. teraz som mala umelé kolesá. síce veľké, ale keď bol malý už ťažší, tak to bola fuška tlačiť...

lupena
16. nov 2012

@sandy84 inak čo znamená dosť ťažký na prevoz?

talia1976
16. nov 2012

ahojte, ja som s kočíkom spokojná. sedem mesiacov som mala malého vo vaničke a teraz sme už v športovom. inak sa dobre kočíkuje - hocikde. výhoda striešky na športovom - dá sa úplne preklopiť dopredu. kočík v pohode "napracem" do kufra Swiftu. ak by ste niektorá chcela, mám na predaj vaničku playmoon - carbon.

bubka22
16. nov 2012

@lupena CP ma cca 62cm, ostatne musis pozriet na nete pri rozmeroch . Sneh ..hm.. s tym prednym dvojitym som sa v hlbom natrapila, ked sa zaaretuje, je to lepsie, no tiez nic moc, no ked som mala 4 kolku , bolo to to iste, do hlbokeho snehu treba velke kolesa 4 za sebou . Ked sa sneh trochu udupe, tak sa to da v pohode aj s CP ,ked ho porovnam s mojim prvym kocikom, tak je CP ovela lepsi. Pre mna je to super kocik, no po skusenostiach s dcerou sa obavam, ze mi druhe mimi nebude chciet spat v sportaku, ked nebude otocene smerom ku mne

bubka22
16. nov 2012

@talia1976 mozem sa opytat? prevedeni carbon som nevidela na zivo, no na fotkach vyzera dost lesklo - aj v skutocnosti?

evitka21
16. nov 2012

Mám na predaj CP S4 Titanium Reverse v plnej výbave ak má niekto záujem:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/wypx/cas...

bubka22
16. nov 2012

@lupena ozaj ... dcera ma teraz 3 roky a 2 mes., dnes si sadla do kocika, trci jej 3/4 hlavy, no stale sa dokaze opriet a miesta na sedenia ma stale habadej

lupena
16. nov 2012

@bubka22 a inak Ty máš aké skúsenosti s kočíkovaním v snehu? a to čo písala sandy.. , že sa jej z neho vedel malý vyvliecť?

talia1976
16. nov 2012

@bubka22 trochu lesklý je. najlepšie je ísť pozrieť niekde na predajňu. ja som to tak pred kúpou robila. fotky skresľujú.

simca06022011
16. nov 2012

mne sa mala s casualu nevyvliekla, ale od roka uz v nom nebola, s placm som ho predala :( mne sa ten kocik nezmestil do vytahu, bol mi tazky a velky pre tieto bytove podmienky... inak bol krasny... takze ja som bola sklamana... dala som zan 800+EUR a predala za 350.. komplet, bez jedineho poskodenia s prislusenstvom, ktore nebolo ani rozbalene niektore. Sneh, teren, vodu.. vsetko mi zvladom perfektne, aj smyklave podlahy v obchodnych domoch (napr. teraz mam golfac a na tom sa na tych podlahach prekrucaju kolieska - ako keby som ho suchala po dlazke...). Mala som titanovu verziu, ta strieborna sa mi nepacila

maminka3
16. nov 2012

@lupena
Ahoj.ak samozem zamiesat do diskusie....v predajni som si odskusala s4....na mna bol hodne tazky.....preto som si vybrala CP vintage...v snehu vo velkom...borit sa s s4 by som nechcela...vseobecne CP nie je na teren...aj ked zaaretujes kolieska da sa v udupanom snehu v pohode...ale ak je toho snehu dost je to tazke...
kociar vintage je co sa tyka vahy o hodne lahsi a neubera muto na priestrannosti....vela miesta pre dieta...takze aj vacsie dieta ti nebude robit problem.
Moja mala sa narodila v aprili...nemala som vanicku vobec...iba polohovatelnu atusedacku, kde mi v nej mala od narodenia lezala....ked mala 6-7 mesiacov cca v novembri pekne autosedacka prec a ostal sportiak s nanoznikom....vela miesta na fusak dieta a deku a co chces.....
Iba si pozri CP vintage ci by ta nezaujal....iny uz nechcem....
a s tym vyvliekanim z pasov...to je normalne...deti v urcitom veku si vedia dat rucicky pod [pas a vyvliect....to vobec nevidim ako chybu kociara....to ci bude najobycajnejsi kociar alebo najznackovejsi...dieta sa vyvlecie...rastie a je sikovnejsie.....to s tym nic nema....prajem spravny vyber

maminka3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lupena
16. nov 2012

@maminka3 len ja mám teraz na kočár podmienku nafukovacie kolesá.. chodíme veľa do prírody a podľa mňa nad tie po nerovnom teréne neni.... ale inak je pekný Ďakujem za rady. dám si pozor.

bubka22
17. nov 2012

@lupena kocikovanie v snehu nie je zabava so ziadnym kocikom, no ak ni eje hlboky a zaaretuje sa predne koleso, tak to de. Co sa pasou tyka, suhlasim s maminka3. CP 4 je sportovy kocik, a podla mna kyzdy sporotvy kocik nieco vazi, na leto som so neskor /led mala dcera rok/ kupila buginku nunu.

badurka
17. nov 2012

@bubka22 ahoj neviem neviem či uz si kúpila aké mám n predaj vanicku aj vanicku čierno zelenú vanicku a vanicku sedo zelenú používané to bolo 5mesiacov ak máš záujem ozvi sa pekny den prajem

michaelamia1902
17. nov 2012

@bubka22 ďakujem veľmi pekne 🙂

kaja01
17. nov 2012

@talia1976 Prosím ťa mohla by si mi povedať ako ho vopcháš do kufra Swiftu, mne sa to nepodarilo a musím mať zadnú sedačku sklopenú. Budem ti vďačná za radu.

maminka3
17. nov 2012

@lupena ahoj...no ak zvolis nafukovacie kolesa, tak bude ten kociar tazsi....vintage je lahsi ovela nez s4....a kazdy s nafukovackami bude tazsi...ak do neho das vacsie babatko a nerovny teren alebo budes mat vela snehu kazdopadne bude to narocne...a este s4 ma dvojite predne koliesko co ti v nerovnom terene na stabilite neprida...bude to tazsie na manevrovanie...no daj vediet ako sisa nakoniec rozhodla....alebo nie je u teba vo vyhlade potom ina znacka...alebo typ?...pisem to len pre ulahcenie pre teba v terene alebo vo velkom snehu...aby nemusis tlacit vela kil...mas aj 2hu variantu?

badurka
17. nov 2012

@bubka22 super pozriem si to aj ja 🙂