Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

elisonka
6. júl 2013

ahojte mam S4 a pokazila sa mi rucka. neviete mi poradit kto mi to vie opravit? dakujem

kristinagabi
8. júl 2013

Ahojte... Otvorila som novu temu : skaeboard na cas s4,ale nikto sa mi neozval...,skusim tu,ci niektora z vas nema skusenosti. Poradte,ci je to prakticka vecicka,alebo zbytocne vyhodene peniaze. Mala sa mi tam zmesti medzi rucku a vanicku? Neviem ani si to predstavit... Nemam moznost si to vyskusat...

dejnas
9. júl 2013

@elisonka ak máš kočík v záruke - reklamuj.... ja som mala tiež problém s rúčkou, kočík som mala do 5 dní späť vyreklamovaný, opravený 😉

elisonka
9. júl 2013

Teraz mi padla záruka lebo za dva roky som stihla dve deti ;) ale idem kúpiť ten náhradný diel stojí to okolo 30 eur. Kočík je ako nový takze obetujem. A som s ním veľmi spokojna

len22ka
12. júl 2013

Dá sa nejako opraviť rozheganie a vrzganie rúčky? ☹

lelec
1. aug 2013

Prosim vas ako vozite deti v zime ked fuka?ved ta strecha je mala prefuka decko lebo ked sedi tak strieska je za hlavou nie nad aby kryla.neviem chcem ho predat lebo si neviem predstavit celu zimu nosit plastenku a mat dieta ako v igelite.ale to su veci naktore pride clovek sam neskor

cacika
2. aug 2013

@kristinagabi síce neskoro ale mozno este pomoze... no podla toho co som ja zistovala tak original skejtik nie je dobry lebo je velmi krátky a ked používaš vaničku tak sa tam dieťa ledva zmestí medzi vaničku a rúčku. pri sportovej casti to uz nie je taký problém. na S4 sedí este aj skejt na Mutsy kočíky a ten je lepší lebo sa dá nastavovať vzdialenosť od kočíka a dieťa má viac priestoru. len tolko som zistila ked to bolo pre mna aktuálne, osobne to nemám vyskusane, lebo skejt sme nakoniec nekupovali - zdalo sa mi to zbytočné, hlavne pri stave našich chodníkov, to by mi dieťa muselo stále zoskakovať, neviem si ani predstaviť chodiť cez obrubníky a podobne. na prechádzky som chodila s ergonosičom v kočíku a podla toho ktoré dieta viac revalo som ich tam striedala 🙂

kristinagabi
3. aug 2013

@cacika Dakujem,ano este pomohlo 🙂 Aj ja so sa docitala presne toto,ze orig.S4 sa hodi len ku sportovej verzii a tiez odporucili Mutsy. Skusim,dufam,ze bude dobry,lebo su dost drahe 😠

blondy12
3. aug 2013

caute baby mali ste rukavnik na kocik CS S 4?nevadi to pri tej brzde?da sa to navliect?alebo by boli lepsie tie samostatne rukavice?ako ten cely rukavnik?duik za odpoved

susy
7. aug 2013

Mate niekto tento kocik aj pre dvojicky? Ako ste spokojna? Dakujem za kazdu info.

simca06022011
7. aug 2013

@susy osobne nemam pre dvojicky S4 ale podla nazoru kamosky, je velmi tazky na dvojicky... ma cca 16kil ak si dobre pamatam a k tomu si treba priratat este 2 deti...

susy
7. aug 2013

@simca06022011 dik za info

kaul
7. aug 2013

tak uz si neviem rady. skusim teda napisat este sem. mam S4 adapterovu verziu . Prosim vas, da sa na nu nasadit aj novsia naklikavacia verzia vanicky? Hladam to na internete a neviem sa dopatrat. Poradte mi prosim. dakujem.
@susy
@simca06022011
@kristinagabi
@cacika
@lelec
@len22ka
@elisonka
@dejnas

simca06022011
7. aug 2013

@kaul to veru neviem, niekde kde to predavaju sa opytaj 🙂

dejnas
7. aug 2013

@kaul nie nedá sa... adaptérová verzia bola(myslím) strašia, potom prešli na naklikávací systém....
toto bol presne môj prípad, kúpili sme komplet výbavu kočíka v naklikávacej verzii a od jedenej pani som kúpila adaptérovú autosedačku (baby zero).... nešlo to vôbec dokopy, takže sme obe zisťovali, v čom je problém.... napokon som sedačku vrátila... nedá sa to poriešiť

musíš teda hľadať adaptérovú vaničku

kaul
7. aug 2013

@dejnas ajajaaaaaaaaaaaaaj, nepotesila si ma ☹ Ale aspon uz v tom mam jasno. Dakujem velmi pekne.

len22ka
8. aug 2013

@blondy12 Ja som mala rukávnik od Emitexu a v pohode sa to dalo navliecť aj keď tam je tá brzda

kristinagabi
8. aug 2013

@kaul Neda sa 😖 ..... ,ale dejsa to uz pekne opisala

biobajo
8. aug 2013

@kaul naklikavacie sa nedaju dat na adapterovu verziu...ak zhanate vanicku ,ja predavam dve , jednu ciernu a jednu lososovu...

kaul
8. aug 2013

@biobajo vanicku zhanam, ale skor modru al. zltu. lososovu mame aj my a cierna sa mi nepaci. ale aj tak dakujem.

alabla
9. aug 2013

@biobajo ahoj, riesim rovnaky problem - stary podvozok a nepasujuca UNI vanicka...Ozvi sa mi cez IP prosim ohladom vanicky, predpokladam ze mas teda adapterovu verziu 🙂

len22ka
11. aug 2013

@lelec A keď dieťa sedí tak sa ti dá tá strieška akoby ohnúť cez bábo nie? mne to ide skoro až ku nohám dať, tak mne príde práve toto na zimu dobré, samozrejme keď to dám až ku nohám tak bábo nevidí von .. my to máme odskúšané keď svietilo slnko ..keď je kočík v ľahu tak to tak nejde polohovať

lelec
11. aug 2013

@len22ka ved ano da sa ohnut ale strieska jej sucha o hlavu a to je bez ciapky a ma len 8mesiacov takze sa mi to zda na prd

bubka22
11. aug 2013

Zienky, daju sa vyzliect striesky z vanicky a autosedacky a vyprat?

martiiik18
16. aug 2013

maminky, neprodáváte některá korbu Mako 2009 v černé barvě? sháním ji , ale bohužel marně :( :(

tmonika
18. aug 2013

kupim vanicku MAKO od Casualplay v ciernej farbe, ponuky prosim zasielajte na IP martiiik18. dakujem

blondy12
26. aug 2013

@dejnas ahoj prosim ta ...chcem sa opytat ked mas casualplay s 4 tu hlboku vanicku a k nej su adaptery ...takze je to adapterova verzia?mne ma ten kocik ma dat moja znama a hovorila ze na hlboku verziu su adaptery........ale nema autosedacku ..mala iba inu ..inej znacky no keby som chcela zohnat na ten kocik autosedacku tak musim taku ku ktorej treba mat aj adaptery?nie taku ktora sa da nakliknut bez pomoci adapterov?

dejnas
26. aug 2013

@blondy12 áno, pokiaľ máš adaptérovú verziu - musíš mať vaničku aj autosedačku tiež adaptérovej verzie (čiže pozor! nie naklikávaciu, ale adaptérovú )

blondy12
27. aug 2013

@dejnas dakujem pekne 🙂 lebo ona hovorila ze to bude pasovat aj aj ..ale mne sa to nezdalo 🙂

zuzula272
30. aug 2013

ahojte baby, vidím, že tu riešite všeličo ohľadom Casualplay kočíkov. Ja sa chcem len opýtať na jednu vec : kúpila som cez bazárik nánožník a sú tam také gumičky na zapnutie... Absolútne neviem, ako to mám pozapínať, nejako mi to nesedí... a mám na konštrukcii nit, ktorý predpokladám je na zapnutie nánožníka ale na nánožníku nie je žiaden... Kúpila som zle a mám kúpiť iný, alebo to len nejako zle zapínam... Ak mám kúpiť iný, ako budem vedieť ktorý je ten správny??? Ďakujem vopred za každú radu 😀