Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

veronikam
30. aug 2013

@zuzula272 nanoznik sa zapina dolu, tie gumicky by mali byt na suchy zips, to zapnes v tom spodnom obluku na spici kocika, pretiahnes cez to a zapnes. Snad som dobre vysvetlila 🙂

zuzula272
30. aug 2013

@veronikam áno, dole mám suchý zips, ale smerom hore sú ešte asi 2 gumičky s takými veľkými gombíkmi... a to mi nejako nesedí... a mal by tam byť asi aj ten nit a ten tam nie je... mohla som si kúpiť nánožník na nejaký starší typ???

extrapm
4. sep 2013

Baby ako cistite vnutro vanicky? Mne mala pri kychnuti vyprskla mliecko a cim viac to cistim tym su tam vacsie flaky... :(

katarinkamt
11. sep 2013

Dievcata, nepotrebujete niekto vajicko k S4? Ak ano, prosim, ozvite sa mi na RP.

tomasko10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
l24
2. okt 2013

Ahojte dievčatá, ktoré máte Casualplay s4, my sme ho teraz preskladali na športvú verziu a nevieme na čo sa slúži táto časť, či sme ju niekde zabudli poskladať??? ďakujem za každú odpoveď 🙂

sisaa
2. okt 2013

viete mi niekto poradit ked mam sportovu verziu s4 ako zistim ci je adapterova alabo naklikavacia? My sme ho kupili v roku 2011.

keira
3. okt 2013

prosim Vas, kde sa daju zohnat nahradne kolieska na casual? aj bez plasta? zlomila sa nam konstrukcia

sisaa
3. okt 2013

kto by mi s tym vedel poradit?

mlha99
3. okt 2013

@l24 to vidim poprvy:( to snad na kocarku ani nemame🙂

l24
4. okt 2013

Ved nam to tiez nikam nepasuje, tak by ma zaujimalo, na co to sluzi?

adickaf
19. okt 2013

@l24 podla mna je to madlo na maxi cosi mura

sisaa
25. okt 2013

Daju sa jednotlive casti sedacky prima easy oprat v pracke? ci len ten nanoznik a zmensovacia cast su vyberatelne?

vercuska
31. okt 2013

Maminky,moc prosím o radu. Hledám servis pro kočárek Casualplay. Jsme docela v háji! Jde o to,že já po mém synovi kočárek věnovala mojí mamce,která je pěstounka s tím,že jak bude potřeba,tak se kočárek pošle do servisu. Nyní nastal ten čas,kočárek je již dlouho po záruce a tady ve Zlíně ho absolutně nechtějí vzít,ani ciťovka,že je pro pěstounku,která si bere děti z porodnice když je jejich vlastní rodiče nechtějí nezabrala 🙂 Kočárek servis nutně potřebuje. Na nový mamka penízky zatím nemá. Fakt nevím co dělat ☹ Tak budu moc ráda za jakýkoliv kontakt na servis,děkuji

christie
31. okt 2013

@vercuska distributor pre Casual je Groupfashion - skus si vyhladat a kontaktovat. Oni by mali poskytovat komplet servis a dat ti kontakt, kde sa to da zrealizovat

vercuska
31. okt 2013

Děkuji. Bylo mi řečeno,že Groupfashion je to samé jako Baby shop ve Zlíně v Malenovicích,že se jen přestěhovali a přejmenovali. Tak jsme na Váš popud mrkla na jejich stránky a nic o změně tam nemají,takže tam určitě skočím se poptat. Děkuji moc!

zuzanka0303
8. nov 2013

Ahojte baby,neviete mi poradiť?Kúpila som kočiar casualplay S4 od ruky a nejak sa mi zdá,že keď kočíkujem tak sa trasie-skáče občas celý kočiar,robí to predné kolečko,nedá sa mi zabrzdiť buď to blbo robím alebo je to pokazené,keď to nedám dokopy tak by som chcela kúpiť náhradné kolečko,kde ho kúpim-bývam v CZ,nejakú stránku alebo nemá niekto na predaj?ešte jedna otázka,ten kočiar je po jednom dieťati a že nebol veľmi využitý ale nejde mi do hlavy že aj dosť vrže-aj vám to robí?díky za odpovede

boban
8. nov 2013

@l24 Tohle určitě ke kočárku nepatří...
@sisaa bezaptérová verze má na konstrukci jakoby díry, do kterých se zacvakne bud autosedačka nebo korbička..jestliže jste kupovala kočárek v r.2011 a úplně nový, tak to bude určitě bezadaptérová verze..

sisaa
8. nov 2013

@boban ano je, uz sme na to aj prisli, ale dakujem 🙂

sasajka
27. nov 2013

Kočky, prosím vás, mám nové vajíčko Casualplay Baby Zero, chcela by som tú rúčku dostať akoby za striešku, proste ju sklopiť....ale nejde to. Neviem akým smerom tlačiť tie "gombíky" po bokoch ☹ Som z toho zúfalá 😢 Keď vajíčko prišlo, rúčka tam bola sklopená, v pohode sme ju doli hore, ale teraz nejde späť. Vyzerá byť zaseknutá alebo čo... Vajíčko mám len 2 dni ☹ Ktorým smerom tlačiť tie páčky, alebo ako na to? Budem vďačná za každú odpoveď.

brambuurka
1. dec 2013

@sasajka myslím že dolů, musíš zabrat, neboj se 🙂

sasajka
2. dec 2013

@brambuurka Ďakujem 🙂 Vajíčko už išlo na reklamáciu, rúčka sa zasekla, tak mi to opravia 🙂

milin
30. dec 2013

Dobrý večer všem.
Ráda bych si koupila S4 i použitou relativně v dobrém stavu za pár korunek. I Vajíčko by bylo super, ale potřebuji kočárek do kterého jen nacvaknu hlubokou korbu. Hlubokou právě mám, ale potřebovala bych právě sporťák.
Kdyby jste některá věděla o někom kdo prodává budu velmi ráda za info.

Přeji hezký večer.

danieli
1. jan 2014

Ahojte, chcela by som vedieť, či je madlo na kociariku úplne odoberatelne, napr. Quinny zapp xtra madlo pre drobca môže mat a nemusí, dá sa aj pri s4 takto odobrať a nepoužívat? Nam zavadzia, maly ho nechce

Ahoj maminky! Máme S4 a sme maximálne spokojní. Moc odporúčam!!!! Pekný,priestranný, praktický 🙂

Madlo nie je problém dať úplne dolu. Aj my tak chodíme.

adickaf
16. jan 2014

@danieli ano da sa aspon ja mam este adapterovu verziu a na nej sa ale podla mna aj na novsich verziach to ide

danieli
17. jan 2014

Dakujem,
prave prisiel, tak pozeram, ze to ide aj bez dakujem, inak sme max spokojni

afronikaa
18. jan 2014

Ahojte maminy, neviete mi poradit, ci sa da rucka nejako viac utesnit, tam kde mam brzdu a to tlacitko na znizovanie rukovate tak v tych spojim sa mi to troska uvolnilo a lieta to hore dole :( len s klasickym srobovakom sa to neda, nema niekto skusenost? To staci len asi utiahnut :( dakujem

minisi
20. jan 2014

Ahoj Baby ma tu niekto skusenosti s mountain urban buggy? Uvazujeme nad kupov ale chcela by som vediet vas nazor...
Dakujem