Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

aanetka
26. nov 2007

🙂
ahoj,kupila som si kocik S4 a v predajni mi povedali ze do vanicky uz nepotrebujem fusak. ak mate s tym niekto skusenosti,prosim poradte mi,nechcem aby bolo malickej zima... dakujem

maaja
26. nov 2007

prosiiim ? akoze nepotrebujes fusak ? to len dekou by si ju mala prikryt ?
ja mam tiez tento kocik, sice uz ne hlboku vanicku, ale musim povedat, ze je dobra, lebo je pevna, nie ako vecsina kocikov ... ale bez fusaka asi neeee !

aanetka
26. nov 2007

dakujem maaja.
mna nablaznili v predajni,vraj je to termo kocik a prehrievat deti netreba.
dakujem ti,maj sa

bobula
18. feb 2008

ahojte, baby ako ste spokojné s casualplay S4, velmi sa mi páči, ale nie som si ním istá- ževraj je veľmi malý a vydrží tak do 1 roka bába... a co odporúčate kúpiť- vaničku alebo to vajíčko, čo slúži aj ako vanička? 😖

livia76
18. feb 2008

my mame pomaly 15 mesiacov a žiaden problém nevidím-je supeeer.Na začiatku sme mali vajíčko a od 6mesiacov športovú časť. 😀

bobula
19. feb 2008

Ahoj Livi, a nevadilo, ze vo vajíčku bábo neleží v uplne vodorovnej polohe?Preto rozmýšlam nad tou vaničkou.... a koľko asi váži vajíčko, nie je veľmi ťažke?zelam pekný den 🙂

andy.a
19. feb 2008

my máme aj vajíčko aj hlbokú vaničku.. 😉

chcela som sa spýtať,pri prerábaní kočíka na športovú verziu..ako sa vzadu reguluje opierka chrbta ??
mala by sa dať do 4 polôh.. 😕
ale my tam nemáme nič,čo by tú opierku držalo.. 😕 padá to dozadu..

andy.a
19. feb 2008

bobula,vajíčko Prima Easy je veru dosť ťažké.. 😠

yvka
19. feb 2008

Ako dobre že sa môžem pripojiť. Rozmýšľam na leto kúpiť športový kočík Casualplay S4 alebo S6. Velmi sa mi páči, ale sestra ma od neho odhovára, ževraj je veľmi malý /hlavne sedacia časť/. Pri prvom synovi som mala Peg perego a ten bol dobrý. Aké máte skúsenosti? 🙂

femmefatale
19. feb 2008

ahoj, ja mám S4 v plnej výbave (teda mala som, vaničku a vajce som práve predala) a môžem vám potvrdiť, že dokonalejší kočík si neviem predstaviť - aj funkčne, aj výbavou, aj imidžom..
mali sme ho celý v čiernom, ľudia nas zastavovali, čo to máme za kočík a odkiaľ..
aj tu na MK mi píšu, keď vidia albumy, ohľadom kočíka 😉
my sme mali vajce baby zero a využívali sme ho non-stop až doteraz, do 7.mesiaca, pretože kupujúca chcela aj s vaničkou aj to vajce, inak by sme ho ešte doteraz vláčili v tom a to má 75 cm a 9 kíl..
toto vajce je super v tom, že sa dieťa môže napr. na návšteve v tom hojdať, rúčka sa dá dať na ňom až dopredu pred dieťa, tak sme hojdali 🙂
vanička je aj ako autosedačka, čiže keď bábo spí, nemusíte prekladať do vajca, proste pripútate a idete 😉
mali sme ho v plnej výbave - všetko, čo môže mať -fusak, nánožníky, slnečník, pláštenky za cca 33.000

športová časť sa dá dať úplne ležať, čo máloktoré kočíky, malý mi aj teraz spí vonku v šporťáku - prespí aj 3 hodiny 😉
yvka - nie je malý, naopak, zdá sa mi priestranný a široký
S6 je o niečo nižšia ako S4 - tak ak je niekto menší, lepšia je pre neho S6 😉
a ten kočík fakt vyzerá úžasne 😵

andy, na opierku musíš mať taký čierny pás, ktorý zaháčikuješ pod kočík a reguluješ ním polohy 😉
ja som to mala aj pod hlbokou vaničkou, nedávali sme to dole 😖
niekde ten pás musíš mať a na boku kočíka je také šedé stláčacie zariadenie, do toho ide ten pás 😉

femmefatale
19. feb 2008

to 75cm a 9kíl som myslela syna, nie vajíčko 😅

femmefatale
19. feb 2008

ja ho mám z Prievidze, obchod Barbora na námestí pri kláštore
peja - striešku šporťak ma, kukni mi do tehotenského albumu 😉

mandrea
19. feb 2008

ahojte babenky, sice este sa nam maly drobec nenarodil, ale tiez mame kupeny kocik Casualplay S4. Mame ho uz poskladany a odskusany, a velmi sa nam paci. Som rada, ze s nim mate dobre skusenosti 🙂

andy.a
19. feb 2008

femmefatale,díky.. 😉
áno,je tam ten pás,ale iba tým sa to reguluje ?? 😕

tiež som s kočíkom spokojná,ale nenahnevalo by ma,keby bol ľahší.. 😉 18 kg je dosť/s vaničkou/a ešte plus dieťa.. 😉
asi S4 je ľahší,keďže má len 4 kolieska/a tie sú zrejme majú na celkovej hmotnosti určitý podiel../

yvka
19. feb 2008

díky moc femmefatale, hned idem pozreť tvoj album 🙂 A ako je to s autom a skladaním ?

femmefatale
19. feb 2008

andy, niet za čo..
ale zase ja som rada, že je ťažší, je taký stabilný.. my sme v rodinnom dome, čiže ho nevynášam niekam po schodoch a zložený do auta zvládnem 😉

a áno - väčšina trojkoliek kočíkov Quinny, Jané.. myslím aj Chicco sa takto reguluje len tým pásom, je to fajn, môžeš ho dať do polohy akej chceš, máličko, viac.. 😉
je pevný ten pás, neboj - zatiahneš zaň smerom hore, aj opierka ide hore. Stlačíš to šedé a spúšťaš do polohy nižšie 😉

femmefatale
19. feb 2008

yvka - no my máme veľký džíp a veľkú dodávku.. čiže do džípu ho skladám a vyložím do kufra, ktorý má normálne dvere do boku.. a do dodávky ho len hodíme neposkladaný a zabrzdíme - niekedy aj so spiacim dieťaťom 😲 😲 ale to ste akože nečítali, hej??? 🙂 😉 😅
ale skladanie je fajn, rýchlo a ani nie je veľký po poskladaní, musia sa hlavne zmestiť kolesá.. ale do octavie necombi som ho už v pohode dala, aj do osobného mercedesu.. 😉

femmefatale
19. feb 2008

jaj ozaj! a fusak na zimu v každom prípade! 😉 aj do hlbokého

cicushka
19. feb 2008

fiiha, mne predajca ukazoval, ze sa neda dat uplne vodorovne do leziacej polohy 😲

andy.a
19. feb 2008

sorry,ešte otázočka k športovej verzi.. 😉

pás je zacvaknutý v tom šedom,ako si písala..bol tam od začiatku,ako sme kúpili kočík..ale neviem,na druhej strane ,kam zachytiť druhý koniec toho čierneho pásu.. 😕
na druhom konci je pás ukončený plastovým čiernym kolieskom.. 😉

femmefatale
19. feb 2008

andy -tam je taký úchyt - uško hneď oproti toho šedého na druhej strane konštrukcie, tam ten obdĺžniček poriadne zacvakneš a tým šedým to len zatiahneš pod opierku 😉

cicus - no to je zaujímavé.. môj malý leží vo fusaku a spí vodorovne (možno pár °trošičku vyššie - ako v tehu albume na foto), ešte aj taký vankúšik z lenivej peny mu dávam pod hlavičku, aby ju nemal zležanú 😉 a aj tak je rovno..
kamoška má quinny a ten sa nedá dať tak do ľahu - jej malá tak polosedí 😖

livia76
19. feb 2008

andy.a, pás prevlečieš cez tunel v chrbtovej časti športovej verzie a koliečko /my máme kovový obdlžnik/ zacvakneš do uchytky na konštrukcii kočiara- tá je tam. kde sa prelamuje kočiar,ked ho skladáš 😅

femmefatale
19. feb 2008

andy - my sme kupovali koč v apríli 2007, to bol ešte ten pôvodný systém - my to zacvakávame do toho uška na druhej strane konštrukcie rovno oproti toho šedého - vyber športovú časť a možno to lepšie budeš vidieť 😉
a manuál nemáš??? 😕

livia76
19. feb 2008

teda -vlastne na pevnej časti-nie na ,,rúčke,, pomýlila som sa . Z vonkajšej strany sú tam také dva nity 😵

livia76
19. feb 2008

jaj ibaže aj my máme kočiar už vyše roka takže na nových je to asi iné 😖

andy.a
19. feb 2008

díky..malá akurát zaspala v hlbokej verzii..potom to mrknem.. 😉

manuál mám-ale športovú časť v ňom nejako odflákli 😠

aj my sme kupovali kočík v máji 2007.. 😉

yvka
19. feb 2008

femmefatale: pekný album 🙂

scarletka
19. feb 2008

caute kocky aj ja mam casualplay S4, som spokojna, ale az na tu malu (uzku?)vanicku, teraz v zime sa tam nezmesti vobec fusak, podla mna je to hrozne malinka vanicka.Inak je super 😎

andy.a
19. feb 2008

scarletka,nám sa tam malá zmestí aj teraz v 8 mes... 😉 síce ťažko,ale zmestí.. 😉

my sme mali predtým pri synovi Jané-to bola malinká a uzučká vanička.. 😕 😅
táto je ešte veľká oproti tamtej.. 😖 🙂

femmefatale
19. feb 2008

ahojte, aj ja si myslím, že tá vanička je ešte jedna z tých väčších..
syna sme tam mali do 6.mesiaca - potom bol už fakt dlhý, mal otlačenú čiapku do hlavičky, tak sme už urobili šporťák, ale on je dosť veľký na svoj vek a už ho aj tak nebavilo ležať, chcel vidieť svet 😵 .. a fusak - originál tam bol v poho+deka, kryt 😉