Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ren1
23. nov 2008

Flumina, a ja ti velmi neporadim s tou sportovou castou, nakolko my sme kupovali rovno sportovy kocik, takze nam ho v obchode predali uz poskladany! Predtym sme mali iny kocik. Tak snad sa tu najde nejaka kocka, ktora poradi! 🙂

ren1
23. nov 2008

Horalka, a ty si v tom kociku sedela, ked pises, ze je nepohodlny???!!!! Mojej malickej sa v nom paci rozvazat a nepozorovala som nejake znamky nespokojnosti, ze by mi tam plackala a podobne. Az teraz, ked sa naucila chodit, radsej by chodila, akoby sa vozila! 😉

horalka7
23. nov 2008

Ren1, nebucem sa s tebou hádať, ak si s ním spokojná tak faj 😉 , možno práve preto, že začala chodiť sa jej už doň nechce 😉 , žeby jej v ňom bolo nepohodlne...

KeĎ som vyberala kočík najradšej by som brala Peg GT3 ale nezmestil sa mi do auta, to sedenie je pre dieťa úplný luxus, ale musela som zvoliť kompromis a vybrala som Jan Slalom...

horalka7
23. nov 2008

Labelka ak sa smiem spýtať, aké požiadavky si riešila pri výbere ak pre teba bol výťaz casual?

ren1
23. nov 2008

Horalka 😉

horalka7
23. nov 2008

Ren1 😉

KeĎ som posadila moje dieťa do casu... tak som mala pocit, že sedí ako janíčko na lopate 🙂 už len šup do pece 😉 , neviem si predstaviť prechádzku v takomto nečase...

ema.nz
23. nov 2008

Horalka a to ti nevadí,že ti na malého v lete pieklo slniečko cez tú priesvistnú časť na športovej časti?Lebo ja poznám jednu babu čo má concord a riadne to malej v lete vadilo a jej tiež.Dokonca ho chcela kvôli tomu predať.Takže každému sa páči niečo iné.Ja by som za PP nedala ani korunu,hlavne keď vidím tie malé kolieska!!!Tak sa do nás nenavážaj a keď si taký odborník na kočíky začni ich navrhovať 😀

zajo79
23. nov 2008

jeeejda, kocky prestante...ved kazda mamina si kupi kocik aky sa paci jej, a pravdupovediac...neexistuje kocik ktory je 100%, kazdy ma nieco a zalezi ake poziadavky ma mamina a v com vie spravit kompromis.

Nieje fer utocit ze kto ma aky kocik.... toto forum nieje o tom.

Na kazdy jeden kocik sa da najst nieco... a nechcite aby som to tu vymenovavala, to by sme sa pobili.
😀

katy1979
23. nov 2008

baby klud jasné. tu je debata o casuali takže sa budeme baviť o nom.

ano sportová cast je vystrcená dopredu, ale viete že som si to všimla až včera. ináč mi to akosi neudrelo do nosa. minulu zimu bol drobec ešte malý takže sa vozil v polohe ležmo.
takže sedel až ked už bolo v podstate po zime. tak uvidíme tento rok. snad ho neodfukne.

flumina tie cvoky sa zacvakavaju zospodu.

horalka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liaah
23. nov 2008

Baby ved o com sa tu hadate, kazdy si kupi to co chce, ma slobodnu volbu, kocikov je hajajaaaj na svete, takze je z coho vyberat a ked ma clovek dost financii tak je len na jeho vkuse a jeho volbe, ktory si kupi a nadavat tu babam, ktore tento kocik maju je trosku drze, nemyslis horalka? Ja ten kocik mam, mala sa ma narodit coskoro, ale uz som vnom vozila aj nasu skoro 3 rocnu dceru a bol v pohode, sla som aj poterenoch a prisiel mi super. Ked mas nieco konkretne proti tomuto kociku, tak to napis, mala si ho? Dlhsie? alebo ? Ja som ho kupila aj na zaklade odporucani kamosiek, ktore ho maju a som jak s dizajnom, tak funckciami kocika spokojna, ale ... /zmazane adminom/ Tak sorry. nechala som sa teraz trosku uniest, ale tvoje prispevky ma vytocili, hawk 😀 😀 😀

zajo79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liaah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horalka7
23. nov 2008

Liaah sorry, ak sa ťa dotkli moje príspevky, ale diskusie by mali pomôcť vybrať kočík a na veci sa treba pozerať objektívne, určite som to nemyslela tak, že ak ho máš si trubka 😒 , len po 1/2 roku, v lepšom prípade po 1 roku zistia, že bolo aj lepšie riešenie....

zajo79
23. nov 2008

uz to nechajte tak 😉

ema.nz
23. nov 2008

každá si vyberie kočík aký chce a nemusíme sa tu pri tom urážať 🙂 ozaj baby chcela by som kúpiť originál pláštenku na hlbokú časť,neviete o niekom kto ju predáva?

annon
23. nov 2008

aj keď súhlasim s názorom horalky, že kočík je vysunutý dopredu, nieje pekné ako sa tu horalka na každého vyrútila.

liaah
23. nov 2008

oki berem horalka 😉 peace 😵 😵 😵 kazdy ma co si vybral, resp. vybera podla seba, tak dufam ze to bola dobra volba, ved ked by nie, tak dam seriozne nazory na to preco a co sa mi nepaci. Tak veeeela stastia 😵

livia76
23. nov 2008

😀 myslím že patrím k ženám ktorým nezáleží či sa páči ich kočiar okoliu 😎 dovolím si tvrdiť že som až prehnane praktická -kočiar som vyberala a zvažoval jeho + aj - snáď 6 mesiacov a po 2 rokoch jeho dennodenného používania by som veru nemenila 😉 - toť môj názor

horalka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horalka7
24. nov 2008

livia, presne tak, to to je tvoj názor a ja ho akceptujem a tak by mali barať aj môj, nie???

lila794
24. nov 2008

Myslim, Horalka, ze ti tu nikto nazor neberie. Podla mna by sa kazda mamicka mala starat o ten svoj kociarik. A hodnotit jeho plusy a minusy. A nie je to taktne, vyhadzovat mamickam, ktore maju S4, ze su imidzacky a pod. Ak vlastnis kocik inej znacky, tak sa vyjadruj o jeho plusoch a minusoch v danej teme. Aj ja vlastnim S4, u nas je uz plno snehu a sme spokojni. Samozrejme, urcite to nie je uplne bezchybny kocar, ale vyhovuje nam a myslim, ze aj malemu. Podla toho, co pises a akym sposobom to pises, mam pocit, ze utocis na tych, co maju casual a nevyjadrujes svoj nazor. Konstruktivna kritika vyzera inak.

editka_nz
24. nov 2008

horalka7 je denisb 😀

denisb
24. nov 2008

editka nie je 😀

Horalka7 tu svoj názor nesmieš zverejniť, pretože tu to nikoho nezaujíma 😉 ...

lila794
24. nov 2008

Nemyslim, ze nikoho nezaujima, ale da sa vyjadrit aj inak 😉

liaah
24. nov 2008

lila to vystihla, je ine povedat svoj nazor a je ine tu urazat mamicky, ze??? takze denisa neni to o tom ze by tu niekto nemohol povedat svoj nazor, ale ide aj o to akym sposobom.... 😉 😉 😉 😉

denisb
24. nov 2008

lila, ja som sa tu k danej téme vyjadrila ako mamička, ktorá kočík vlastnila pri dcérke a keĎže to tu niekomu nesadlo, tak jednoducho admin príspevky zmazal 😒

denisb
24. nov 2008

Prepáč liaah nemyslím si, že by som sa snažila niekoho uraziť.

denisb
24. nov 2008

Každá mamička chce určite pre svoje dieťatko to najlepšie a s tým úmyslom určite aj vyberá kočík, ja som mala dojem, že diskusné fóra majú pomôcť...

liaah
24. nov 2008

denisa ale ja som nepisala o tebe 😉