Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

denisab32
5. jan 2009

- tribitka môj názor máš v IP
- ak má niekto iný názor neznamená to, že sa tým sanží iným ho sprotiviť...
- pre rasťa to boli reálne upoornenia, možno sa s daným problémom nestretne, prajem mu to....

tribitka
5. jan 2009

denisa nehnevaj sa na mna, ale tvoje argumenty ma ani v najmensom nepresvedčili....

denisab32
6. jan 2009

tribitka ty sa nehnevaj, nemám záujem tu niekoho o niečom presviedčať, možno sa ti zdá tento kočík úžasný preto, že si nemala iný, lepší 😉

denisab32
6. jan 2009

Keď sme vyberali kočík po S4, musel spĺňať tieto požiadavky: dostatočne dlhá chrbtová opierka, aby sa v nej aj väčšie dieťa vyspalo a taktiež sed, celkovo nesmel byť taký otvorený ako S4, bolo toho ešte čosi viac....
Vybrali sme PP AT4, prvý kočík v ktorom naša malá spala ako v posieľke, ale každý kočík má svoje + i - , tak to bolo aj pri tomto...Neskôr sme odskúšali ešte CONCORD FUSION, tiež neporovnateľne lepší.....atď...
Určite je fajn s použitím vaničky, k tomu nemám výhrady, ale športový kočík podľa mňa nie...

Tribitka poznám dosť mamičiek ktoré majú Play, mnohé zdieľajú môj názor, ale mnohé sú s ním aj maximálne spokojné, takže je to individuálne....

denisab32
6. jan 2009

Určite je fajn s použitím vaničky, k tomu nemám výhrady, ale športový kočík podľa mňa nie... v súvislosti s kočíkom PLAY

tessie
6. jan 2009

Ahojte, vedeli by ste mi prosím poradiť, kde by som kúpila tú farebnú vložku do kočíka? Máme Concord fusion, vo farbe krypton (béžová) a poradila mi známa, že ak chcem vložku, vraj casualplay má pekné farby... Ale netuším, či je to univerzálne a koľko to stojí. Dík

ema.nz
7. jan 2009

Tessie:na nete je myslim tu najlacnejsia a je to kolekcia 2009 http://matko.sk/baby-shop/vymenitelna-farebna-p... ale ja by som si to isla najskor vyskusat do obchodu.V Blave ich je dost skus PREDETI ulica Kosicka 37A alebo Babymarket.

denisab32
7. jan 2009

Tessie do Concordu pasujú určite vložky Jané, skús priamo Babyland, ale existujú aj lacnejšie kópie, okolo 19 Eur.

http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&t...

Tu je link na podložky Play http://www.groupfashion.cz/prod_kat.php?name=156

tessie
7. jan 2009

dakujem vám veľmi pekne za pomoc 🙂

tamilla
7. jan 2009

Ahoj, nahodou som nasla tuto temu a neda sa mi nevyjadrit. Ja mam casualplay S4 uz 7 mesiacov a som spokojna. Nie je bezchyby ale to nie je ziadny kocik. Kamosky maju chicco, x-lander, jane, pp, a kazda nasla chybu na tom svojom co napr. nas mal lepsie a zase ja som chcela to co mali ony. Mozem Vam napisat moj postreh: rucku ked vysuniem na najvysiu poziciu pri prudsom pohybe mi lava strana klesne sama (toto je najvacia zavada a pojdem to asi reklamovat) vrzgalo mi jedno koliesko, ale muz mi ho namazal olivovym olejom a je to OK, a na prima autosedacke nedrzi dobre strieska, lahko sa vysmikne z drazky, ale to je naozaj drobnost, aj tak odkedy mame sportovy (2 mesiace) tak ju mame stale v aute. A este ked nam ho predavali tak hovorili, ze je to do 13kg, moja mala je riadny bucko 9,6 kg a uz sa do nej v overale nezmesti. Kocikujeme denne 2-3 hod a kocikuje sa nam vyborne.Perfektne sa mi soferuje a mala tam rada a hlavne dlho spinka. Hlboka vanicka je ale dost mala, ale to je problem vacsiny znackovych kocarov. Ked mala 5,5 mesiaca a musela ist do overalu a teplejsej deky tak sa uz nezmestila.

kalllla
8. jan 2009

Ahojte mamicky, cmam zaujem si kupit S4 a ked tu citam, tak som zmatenaaa:(( mam zaujem len o sportovu cast, a tocite tu nieco o kratkej opierke, myslela som, ze by som ho vyuzila do toho 3tieho roku, viete som slobodna mamicka a 15000sk je pre mna kopa penazi, ktoru by som chcela investovat dobre.. podla Vas sa bude dat tento kociarik vyuzivat aj neskor?? chcela by som s nim chodit aj na korcule a prave tie kolesa ma dostali.. dakujem za pomoc a prajem vsetko dobre v novom roku Vam a j Vasim piskotkaaaam🙂 🙂

kalllla
8. jan 2009

Ahojky TAMILLA 🙂 pozeram, ze si napisala vsetko z voleje🙂 podla teba sa bude dat do 3tieho roka vyuzit sportiak? dik, pa

katy1979
8. jan 2009

kallla podla mna to troch rokov nie. tak do tých dvoch.
porovnávala som opierku s golfáčom ktorý sa chváli že je velký tak opierka na casuali je kratsia asi o 5 cm.

kallla ak si slobodná mamička tak sa skus pozrieť po nejakom ojazdenom. po jednom dietati a ak sa o ten kočík starali tak su ako nové. a ty aspon usetrís.

tribitka
8. jan 2009

kalla, na papieroch ku kočiari je výstraha, že nie je určený na športovanie, dokonca tam boli preškrtnuté korčule.... takže na šport by som ho nepoužívala....
no a športiak sám o sebe 15.000 určite stáť nebude, bude to ovela menej.... 😉

levika
8. jan 2009

kalllla, suhlasim s Katy1979 kocik je tak do 2 rokov, to uz opierka chrbta zacina byt kratka, a ked tam maly sedi (o 2 mesiace bude mat rok a je vzrastom take priemerne dieta), tak mu strieska kocika uz "sedi" na hlave, takze ju nosime skor zlozenu, ten sed dietata, co sa tu spominal sa mi tiez nezdal idealny, ale malemu to vobec nevadilo a sedel tam vzdy spokojne (aj oprety, aj v predklone a drzal sa madla)
ale inak doteraz som s kocikom bola velmi spokojna- (hadam to nezarieknem)
na jar uz vsak budem musiet pouzivat len golfac

levika
8. jan 2009

oprava- maly bude mat o 2 mesiace 2 roky !!!

marselitta
8. jan 2009

ahojte kočky, idem vás informovať, lebo dnes som sa vybrala do Noveho Targu do obchodu Maluscek, ktory tu uz bol na stranke spomenuty, že sa tam dá Casual kúpiť o dosť lacnejišie, tak som si povedala, že to idem risknúť a prezistím situáciu.
Obchodík je veľmi pekný, majú tam toho strašne veľa, tak je dosť preplnený, kočíky tam boli o výmyslu sveta na jednom poschodí. Mali aj casual vystavený, ale nemali v tej farbe, čo som chcela ja, tak mi ochotne zisťovali, či ho majú na sklade a kedy by bol, tak im príde hneď zajtra. Cena S4+Prima vyšla 1800Zl. čiže Primu mám ako keby úplne zadara, čo som fakt rada. Vedia kočík poslať aj kuriérom za 500Sk, čo by sa tiež v pohode oplatilo, ale ja som si povedala, že tam ešte zbehnem. Všetko tam vychádzalo o dosť lacnejišie. Napríklad Avent ISIS odsávačka, čo u nás stojí cca. 2500Sk, tak tam o tisícku menej. Tak som bola fakt milo prekvapená. Majú aj mailovú stránku, ale mail, ktorý tam je, že je už neplatný, ale nie je problém objednať aj cez net, alebo telefonicky. A fungujú už 8rokov, tak si myslím, že to nie je len nejaký obchod čo vznikne a po čase aj zanikne.
Tak toť vsio. Hádam som niekomu pomohla, ak sa rozhoduje. Určiite sa tam oplatí ísť, ak to nemáte ďaleko. Keď ho budem mať doma, tak vám napíšem. A nesmierne rada, som tomuto fóru, lebo by som vôbec netušila, že takýto obchod existuje. Tak super, že si vie človek vymeniť a podeliť sa o svoje skúsenosti.

tak papa

kalllla
8. jan 2009

aHojte, dakujem za reakcie, ano premyslala som nad kupou na nete, ale jeden som kupila cez net a odpadlo mi koleso.. myslite, ze sa taky rocny& oplati kupit? no tie S4 stoja nove cez 15 000sk.. a LEVIKA v zime teda striesku nedavas? alebo ako to je? a to len na rom kociariku je taka mala opierka? alebo aj na ostatnych, trebars aj na konkorde?

levika
8. jan 2009

Kalllla, strieska tam je len ju mam taku polozlozenu alebo akoby mierne sklopenu dozadu, aby som mu urobila viac miesta pre hlavu
ak by som ju chcela v pripade veterneho pocasia sklopit- posunut dopredu (aby mu nefukalo priamo do tvare), tak to sa uz neda (minulu zimu sme to dost vyuzivali,)
neviem ako je to s opierkami na inych kocikoch, napr. Concord-e, viem to porovnat len s Gesslein Swift a tam je to o 5 cm dlhsie, ale zarovan strih striesky je taky, ze ma nad hlavou dost miesta

kalllla
8. jan 2009

☹ ja som u z toho zufala a neviem si to velmi predstavit:((( nemohli by ste mi niektora poslat foto? takeho vacsieho babatka aspon 1,5-2 rocneho..dik., otravujem ja viem, ale ked ja som taka zalubena do toho kociara, a nechcem urobit chybu...

katy1979
9. jan 2009

levika ja som ani striesku teraz neskusala. ked pojdeme poobede von vyskusam, nám už trčí gebulka von z opierky ale nie je to nič tragického.
my striešku nepoužívame ani na golfáči a ani tu. jedine v prípade dazda, ci silného vetra. ked spí a nefuka tak nezatahujem striešku. malý to nemá rád. on potrebuje vidieť von.

kallla najlepšie zobrať centimeter nabehnut do predajne a kočíky nad ktorými uvazujem pomerať. podla mojich skusenosti a merani su ine kočiky o pár centimetrov dlhšie. max. 5 cm, aspon tie ktoré som merala ja.

marselitta
9. jan 2009

Baby nemáte niektorá na predaj oranžovú podložku do s4? Neviem už nikde zohnať minuloročnú kolekciu a tá nová zo sivým sa mi nepáči, tak ak by niektorá predala, bola by som rada.
Ďakujem

k.a.t.k.a.
9. jan 2009

kallla moja malá má 2 roky a casual už vobec nepoužívam, skôr len golfáče 🙂 nechcem tu nikoho od ničoho odradiť ale pre mňa to bola najhoršia kúpa 😖 kupovala som športovú verziu ked mala MIška asi 8 mesiacov a využila som ho len do 1,5 roka 🙄 čím je dieťa väčšie tým je ten kočík nemotornejší aspoň pre mňa určite bol lebo je to 100kg h.vado 😝 ked som si položila malu do bugaboo bee tak to bolo dačo úžasné, vobec žiadna váha nič lahko sa tlačilo ale pri casuali sa namakám, preto som si na leto kupila radšej golfáče a teraz už ani tie moc nepoužívam, lebo chodí radšej po svojich 😉

katy1979
9. jan 2009

k.a.t.k.a žeby to bolo váhou drobcov, ja som myslela že tam asi treba niečo premazat alebo je to tým že ten kočík od leta stál v izbe. vsak za pol roka tolko toho nepribral.

kalllla
9. jan 2009

A co by ste mi poradili? maly ma teraz 4mesiace. kupila som si z netu kociar z a6000SK 2rocny, ale splasila som sa a teraz su kolieska take rozhedzane po tych 4roch mesiacoch zimy ☹ kociar , ktory som kupila je super znacka, ale tie dva roky, daju na kociari vediet, hlavne, ked niesu nafukovacie.. zancka je to dobra, ale ja som ho kupila dost opotrebeny, co ma porestrasne mrzi.. a teraz chcem zainvestovat a neviem co mam robiít... skuste mi poradit...

k.a.t.k.a.
9. jan 2009

kallla ja by som este také 2-3 mesiace na tvojom mieste vydržala pri starom kočíku a ked príde jar tak kupiť nejaké lepšie golfáče napr. Mclaren tie su super 😉

danuska85
10. jan 2009

Kamoska ho kupila a je velmi spokojna, vravela ze je to mercedes medzi kocikmi. Kupila ho vo webshope: http://www.elmafrance.com , ceny maju vraj najnizsie, takze pozri na ich ponuku. Ja ho idem kuknut ku nej, co je to za mercedes, ak bude taky super jak spominala tak ho tiez kupim, za tu cenu co je na webshope sa oplati.

elule
10. jan 2009

ahojte mohla by som sa spytat na mensiu radu aku vanicku kupit na casualplay S6 ak nema unisystem dakujem

katy1979
10. jan 2009

elule adapterový system. ak mas sporták adaptery by mali byt k tomu.