Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ema.nz
20. feb 2009

ceny su stale rovnake,staci pozriet polske stranky(skoda len,ze nebol taky ked som ja kupovala kocik 😠 ) kurz kazdym dnom kolise a je dobre dolu!uz vidim ako by som cez niekoho reklamovala kocik 😀 😀 😀 das peniaze a uz ich viac neuvidis 😝 takze baby odporucam polsky net!!!!dovoz je nejakych smiesnych 400sk!

ema.nz
20. feb 2009

ja sa normalne bavim ako ludia vedia zarabat na hocicom!!!!najskor Tom teraz Nelemt a este ta hlaska,ze isli hore ceny 😀 😀 😀
ked som na nete tak mrknem aj na polske e-shopy 😉 baby nenechajte sa oklamat a objednajte si radsej cez polske stranky,ceny oproti nasim smiesne!!!!

denisab32
20. feb 2009

i keď nie som zástanca týchto kočíkov......ja si skôr myslím, že kočík je lepšie kúpiť v klasickej predajni, nie cez e-shop a najlepšie z predajne, ktorá má tovar od dovozcu http://www.groupfashion.cz/ ..... ak by náhodou predajňa skrachovala ešte vždy je tu dovozca, ktorý zabezpečí servis (na záručnom liste nájdete kontaktné údaje)....a dokonca zabezpčujú aj pozáručný servis 😉 a to sú tiež dôležité fakty....

rasto464
20. feb 2009

Keď obchodník skrachuje, zavoláš dovozcovi a ten Ti povie že záručný servis je v Čechách..... (apom donedávna bol. Možno že teraz je už aj na SK). Keď sa Ti pokazia kolieska, tak ako tu už bolo písané Ti záruku neuznajú, ak sa Ti niečo zlomí, tak povedia že na to sa záruka tiež nevzťahuje.....
Čo sa týka cien tak bohužial, žijeme na SK a tu máme predražené všetko okrem počítačov, tam konkurencia funguje na 100%. Inak mrknite sem, aké ceny sú vo výpredaji http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=617... . Nie je to síce Casual ale ako ukážka to stačí. Cena na SK 999 EUR.

ema.nz
20. feb 2009

tak to je ina cena!!!!ja neviem preco sa u nas na vsetkom tak ryzuje a co sa tyka reklamacie kolies,tak smola to nevyreklamuje nikto.odpoved:"malo dofukane pneu! 😠 😠

annon
20. feb 2009

ema.nz a nie je to náhodou tom aj nelamt jeden predajca? 😀
Ja osobne by som si tento kočík viac nekúpila, môj malý má ešte len rok a ledva do ňho vojde, teraz v zime, môžte pozrieť v albume, minule som v ňom videla asi dvojročné dieťa, strechu nad hlavu sa mu už dať nedalo, tak s ním ocinko išiel teraz v zime bez strechy, a kočík som objednávala cez net, prekvapilo ma, aký je maličký, videla som už aj väčšie kočíky. Ale je krásny javascript:addEmoticon('🙄','vBody')

ema.nz
20. feb 2009

annon: 😀 😀 uz aj mna to napadlo a mozno aj ten kto im tu robi reklamu 😎 kto vie 😉

denisab32
21. feb 2009

rasto464
- júj fakt som zabudla, že ho máš z bimba 😅
- no na Slovensku to funguje tak, že síce to odchádza do Čiech, ale napr. ak sa jedná o pozáručný servis tak objednajú kuriéra k tebe domov, opravia kočík a zašlú ti ho, síce na tvoje náklady (ak už nie je v záruke), ale máš ho potom aspoň funkčný, pochybujem, že to urobia z bimba
-ceny na SK sú vyššie, práve preto, že medzi predajcom a výrobcom je ten "starostlivý" tretí 😉

annon
- ticho s tebou súhlasím ☹ , ani ja....

ema.nz
-ty si nepochodila s tou reklamáciu? napíš mi do IP

tom0526
21. feb 2009

Prajem pekný deň. ema.nz chcem sa ťa opýtať ako je to s reklamovaním kočíka keď si ho kúpiš cez Poľský
e-shop, alebo poznáš niekoho kto ho už tak reklamoval. A ešte by ma zaujímalo, koľko úsilia ho to stálo. A keď budeš hodnotiť ľudí, tak nerob to podľa svojho subjektívneho názoru, ale opri sa o konkrétne fakty a skúsenosti.

ema.nz
21. feb 2009

tom:ja to neviem,ale niekde tu na fore som citala,ze ked treba reklamovat tak zrazu poliaci nerozumeju ani slovo po slovesky!!!a ja sem vzdy pisem len svoj nazor!!!!

annon
21. feb 2009

ema.nz 😀 typický poliaci. Ja som zvedavá, ako sa to bude s cenami v poľsku vyvíjať, keď som ja pred rokom kupovala S4, zisťovala som si ceny aj v poľsku, a vyšlo by to vtedy lacnejšie len o tisícku, tak som si ho radšej kúpila tu. Keď sa vypredajú zásoby kočíka, a poliak bude chcieť nakúpiť tovar od zahraničných výrobcov, vyjde ich to poriadne draho, vzhľadom na ich nízky kurz voči euru. Aspoň to je môj laický názor. 😀 To, za čo niekedy dali 100 zlotých, budú musieť dať teraz takmer 200

ema.nz
21. feb 2009

ja ked som kupovala,tak pri vtedajsom kurze to bolo nejakych 22000sk komplet zostava.len mi lepilo objednat cez net.chcela som ist pren do Targu,ale tam su take neochotne predavacky,ze este aj to im prislo za tazko povedat mi cenu a ze im mam napisat mail a co vsetko chcem.tak som napisala este zaciatkom oktobra asi 3x doteraz mi neodpisali 😠 😠 a pisala este aj jedna znama v mojom mene(ona je poliacka) a neodpisali ani jej.tak som tam volal znovu a ze oni mi odpisu a nech sa pridem pozriet do predajne,ze urcite neodidem bez kocika 😀 😀 no jasne hlavne ked chces urcitu farbu a vybavu.a ako poznam mojho muza,keby sme tam isli co je tam aj spat peknych 700km,tak by ma donutil nieco kupit!!!

ale teraz tu v jednej teme kupuju cez polsky net jedna radost!!!aj ja rozmyslam nad stolickou na papanie 😉 😉

annon
21. feb 2009

Môj známy bol tiež v targu presnejšie v babyfant, a taký istý dojem z predavačiek ako ty, pýtal sa na casual a vraj ani nevedeli aký je to kočík, až vedúci keď vyšiel zo skladu tak vedel o čom rozpráva. a tiež mu vraj núkali chicco a x-lander, a odhovárali ho od casualu, vraj v poľsku sa moc nepredáva 😀

tom0526
21. feb 2009

čo sa týka cien v Poľsku je to tak, že obchody si zdvihli ceny podľa toho čo sa im najviac predáva a podľa vývoja kurzu polskeho zloteho. Je to logické, naopak niečo aj zlacnelo 🙂 čo sa týka záruky záleži aj od toho kto to reklamuje a je to o vzťahoch. Poznám prípady, keď poliaci nereagovali ani na mail, ale nechcem všetkých hádzať do jedného vreca.

ema.nz
21. feb 2009

ja aby som bola konkretna jedna sa o predajnu Maluszek.oni mali casual ale nemali taku farbu ako som chcela ja!a ked mam dievca tak hadam jej nekupim modry kocik len preto,ze sa im tazilo objednat cerveny a urcity termin!!!!strasna neochota na poliakov az nezvyk!!!samozrejme co sa tyka predaja 😀 😀

rasto ceny na nete su stale take iste a sledujem ich uz od leta,tak nezavadzaj 😉

annon
21. feb 2009

ema.nz - asi to patrilo tomovy 😀
A tiež mám poci že niekto si tu robí reklamu - "čo sa týka záruky záleži aj od toho kto to reklamuje a je to o vzťahoch" - ale kto vie kde budeš v prípade reklamácie o dva roky? a aký tam bude kurz? možno poštovné potom vyjde aj na nejakých 1000 tam aj späť,
Na to, že tu už nemáš inzerát túto tému dosť sleduješ 😀

ema.nz
21. feb 2009

anonn:jasne ze to patrilo Tomovi!!!sa mi necudej som na materskej 😀

rasto sorry 😉

ema.nz
21. feb 2009

malo tam byt necuduj 😀 😀

tom0526
21. feb 2009

ema.nz ja ceny sledujem tiež. vo štvrtok mi prišiel nový cenník a je to tak ako som písal 😉 a reklamu si nepotrebujem robiť len reagujem. a kde budem za 2roky to neviem, ani väčšina z nás 🙂 ale viem s istotou povedať, že nikoho nezavádzam a čo som povedal, tak to platí a viem že mám a budem mať čisté svedomie.

annon
21. feb 2009

tom, len reagujeme na obhajobu marselity, vraj dávate k tomu záručak a vybavíte prípadnú reklamáciu na vlastné náklady 😀 čo je smiešne tvrdenie, keď k tomu nedávate daňový doklad, tak vás o dva roky nikto nedonúti na vlastné trovy nosíť kočíky do poľska
A možno ti ten cenník prišiel len od jedného predávajúceho, pretože ako píše ema.nz ceny na viacerých e-shopoch sa nemenili, na jednej stránke som dokonca našla ešte nižšiu cenu ako minulý týždeň 🙂

jaja1505
21. feb 2009

ahojte mamičky ma niektorá z Vás skúsenosti z objednávaním cez pl net ?

annon
21. feb 2009

jaja, skús pozrieť v téme kočíky z poľska, tam o tom baby píšu

ema.nz
21. feb 2009

tom to je ok,ze mas ciste svedomie 😉

silta
25. feb 2009

ahojte.chcem sa spytat ci uz ste mali defekt ?nam sa dnes postastilo ☹

susy
25. feb 2009

dnes mi volal kurier, že zajtra príde aj s kočíkom, tak sa moooc teším 😀 . ani spat asi nebudem 😅 . potom odfotim a napišem.

habibi78
26. feb 2009

silta, ja som si myslela, že mám defekt, ale len sa nám akosi splaslo koleso....dofúkala som a pohodka, fičíme dalej....
ja som to už vtedy začala riešit v obchode s Casualplay, vraj sa dá objednať bud len duša nová alebo celé koleso nové..... len neviem, kto by mi tam tú dušu navliekol na to koleso, šak to nie je len tak..... 😠

susy, verím že sa tešíš, tak odfoť, budeme sa tešiť s tebou.... 😵

susy
26. feb 2009

dnes prišiel kočík. Poobede idem na gelové nechty,tak som si rychlo pred tym ešte vyskušala, ako sa skladá,rozkladá, nasadzuje vajko, demontuje šport.časť.... už to ovladam,tak mozem ist na tie nechty 😀

ivulik2
26. feb 2009

ma niekto skusenosti s S6?

habibi78
26. feb 2009

susy, je pekný..... 😵
ivulik, čo by ťa zaujímalo konkrétne o S6?

ivulik2
26. feb 2009

ja by som potrebovala nazor niekoho kto ma s ním skusenosti mne sa páči ale namala som možnosť si ho oskušať a hlavne ake ma funkcie a ako sa s nim manipuluje..
funkcie myslim či sa da otačať sedačka a ako sa da sklopiť a na kolko je pohodlny pre dieťatko
niekto mi hovoril že je dosť nízka opierka a dieťatku ked ho sklopiš trčia vonku nožičky