Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

femmefatale
19. feb 2008

yvka ďakujem 😉

alexandra
19. feb 2008

Pripajam sa k velmi spokojnym uzivatelkam tohto kocika, nevymenim ani za nic, pre malu len dokupime vanicku, alebo autosedacko-vanicku 🙂

bobula
19. feb 2008

Baby ďakujem, uz som sa rozhodla- femmefatele ma presvedčila 😀 , inak ten album je super- ste pekná rodinka 🙂...Tak dúfam, že neskor, ked budem kočík používať, tak ho budem tiež len chváliť a vrelo odporúčať...

danulik
19. feb 2008

kocky, ja som najskor uvazovala o quinny sx, ale cim dalej tym viac sa mi paci s4-ka 🙂 manzelovi som ukazala obidva, nech vyberie a bol jednoznacne za tento 😉

fammefatale - na tejto fotke vyzeras ako angelina jolie 🙂

grety
19. feb 2008

baby predavam komplet S4, cervenu s verziou Agatha Ruiz de la Prada s modrym srdcom, tak kuk do inzeratov, kto ma zaujem !!! 😉

maciatkooo
22. feb 2008

ahojte, mam zalusk na S4, je uzasna, neviete mi prosim vas poradit,kde by som ho kupila najvyhodnejsie?nejake akcie na nete,alebo v obchodoch- na slovensku,v cechach alebo rakusku?
chceme kupit novucky, nie z bazaru.
DAKUJEM!!!

livia76
22. feb 2008

maciatko-skus pozriet na nete- babatkovo,babymarket, babyportal 😀

maciatkooo
22. feb 2008

livia,tie mam uz presurfovane,ale ziadna akcia ani nic podobne
babulky,ktore uz mate S4 alebo planujete kupit, neviete ci sa cenovo oplati viac v rakusku alebo cechach?zasli by sme tam...
Ď 🙂

lubu
22. feb 2008

Ahojte baby no my máme S4 len mesiac a zatial je naša malá v brušku ale som strašne štastná že máme prave tento kočík 😉

JE dobre ovládatelný všetko sa dá na nom lahko poskladat a menit polohy a v pohode sa dá do obyčajnej fabii vložit do kufra 😉

A my sme mali štastie v januári bola akcia na babetkove vyšiel nás na 20 tis, ale nemáme vaničku len autosedačku prima easy...myslím že si vystačíme ked malá bude jarno letná 😉

danulik
25. feb 2008

kocky - myslite, ze dam s4 do mini coopra?

femmefatale
26. feb 2008

danulik - no vaničku určite do kufra nie, podvozok možno aj áno - no kolesá sú dosť veľlé 😖
záleží aj na tom či má mini 3 dvere, či tam vaničku na zadné sedadlo vtrepeš..
my máme veľký džíp a aj s vaničkou sme mali úúúplne plný kufor.. drahý si robil srandu, aké ešte väčšie auto by mal kúpiť.. ale najlepšie je, keď ideme vitom - dodávkou, tam sme ho dali neposkladaný 😉
inak mini je môj SEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

pozri si niekde rozmery a pomeraj mini 😉

danulik
26. feb 2008

femmefatale - objem kufra je 160 litrov.. pochybujem, ze tam dam nieco viac ako 2 tesco tasky 😀 asi to budem musiet spravit tak, ze babo pojde na predne sedadlo vedla mna a zadne sedadla sklopime.. inak to nevidim..
manzel ma sice combi, ale vacsinou budem s babom sama, takze si budeme musiet nejako poradit 😉
mini je super, ale tu dodavku ti v tomto pripade zavidim 🙂 🙂 🙂

katulka11
1. mar 2008

Ahojte, prosím potrebuje poradiť. Zvažujem kúpu nového kočíka - váham medzi casualplay S4 alebo Peg-perego GT3. Chcem sa opýtať, tie čo máte casual, hlavne ten čierny. Ako znášalo vaše dieťatko vozenie hlavne v letných horúčavách??? Mne to pripadá, že sa tam môže "uvariť", keď sa slniečko oprie o tú čiernu striešku... 😒 A ako je to s tou farbou, nevybledla vám po lete od slniečka???
vďaka

katulka11
1. mar 2008

A ako je tos tou vaničkou, naozaj nieje úzka??? 70x30 sa mi zdá dosť má.... ☹

len.petra
2. mar 2008

katulka presne tuto otazku som sa aj ja chcela opytat, ale asi si radsej kupime tu vo farbe lime, tu zltucku alebo bledomodru, nech sa mi mala neupecie,
mozno ked sa pouzije na zakrytie tej vanicky slnecnik, nebude taka prehriata 😒

andy.a
3. mar 2008

katulka,vanička určite nie je malá ani úzka,malá v nej ešte cez deń spáva,aj ked je tam napchatá..úzka jej rozhodne nie je,len krátka..ale malá má vyše 8 mesiacov.. 😉

iné kočíky/mali sme predtým Jané/ majú oveľa,oveľa menšiu a užšiu vaničku 😒

so šporťákom neviem ako to bude v lete s vyblednutím farby,ale hádam nie,veď ide o kvalitnú a drahú značku.. 😉

na hlbokej verzii nám farba nevybledla/máme červenú-red/ 😉

yvka
3. mar 2008

Včera sme boli trochu v shopingu 🙂 a videla som tam S4/športovú verziu/ asi s 8-10 mesačným deculom a zdalo sa mi tam byť dosť narvané 😒 . Možno malo viac ale aj tak! Zdá sa mi byť dosť malý. Škoda, chcela som ho kúpiť. Peregacka GT3-ka sa mi zdá byť zase strašne obrovská.

len.petra
3. mar 2008

yvka aj ja si ho chcem kupit, uplne som sa do neho zamilovala.. 🙂 🙂
ked bude malej maly, predam ho a kupime iny..ale asi idem do toho.. kukala som ceny a nikde ho maju aj o dve tisicky drahsi. najlacnejsi som ho videla v babymarkete

tribitka
3. mar 2008

katulka, my máme čiernu verziu hlbokej vaničky, do leta tam už asi malú voziť nebudeme...no a športovúverziu máme v tej novej, bielo čiernej verzii....ale myslím, že ani v tej čiernejfarbe bábo neuvarí, neboj.... 😀
vanička nie je absolútne malá, teraz v nej vozím malú zabalenú v dvoch velkých deká a vo fusaku, aj tak tam má stále kopec miesta..... 😵

katy1979
3. mar 2008

scarletka ostatné kočíky nemajú o moc vacsie vaničky, náš tam vydrzal do piatich mesiacov, potom mi ho tam bolo luto tlačiť aj s fusakom (mesiac sa tam vozil aj s fusakom a v zimnom oblečení)...on potrebuje totiž k životu priestor. Ale v 2 mesiacoch by si tam mala v pohode dostať fusak aj s malou. nás malý tam v lete plával, síce bez fusaku ale priestoru tam bolo pre neho dosť.

z.d.e.n.k.a
5. mar 2008

ahojte, aj ja mám záujem o kúpu S4 a 😕 chcela by som sa opýtať ako je to s upevňovaním vaničky a vajíčka
dá sa upevniť v smere jazdy a aj oproti 😖 myslím že hlavne v slnečných dňoch je to veľmi dôležité aby na bábo nepieklo

luciia
6. mar 2008

ahojte, kočík casualplay S6 máme práve rok, kúpili sme ho v BA ale dnes je predajňa už zrušená,moja spokojnosť prišla až po polroku keď našej Lili prešiel gastroesofageálny reflux, kočík je veľmi tvrdý a kedže Lili "grckala" pri každej jame na chodníku naše prechádzky sa obmedzili na náš dvor.Dnes si však užívame prechádzky v športovej verzii (pred tým vanička playmoon) a sme v pohode. 😉

tribitka
7. mar 2008

luciia, pravdepodobne bol tvoj kočiar preto taký tvrdý, lebo si mala plastové kolesa a nie nafukovacie gumené...
my sme mali najprv plastové ale hned sme ich vymenili za gumené, teraz je prechádzanie rozprávkou... 😀

zdenka, nie, vanička ani vajíčko sa nedajú otáčať, dajú sa upevniť len proti smeru jazdy.... 😉

z.d.e.n.k.a
7. mar 2008

tribitka, ďakujem za odpoveď 😉
Myslím že je to trošku na škodu, pri takom drahom kočiariku, aby sa s ním pri silnom slnku cúvalo, ale dá sa to čiastočne nahradiť slnečníkom 🙂 ale inak podľa Vašich slov vyzerá super, ale vždy sa nejaké to mínus nájde.

tribitka
7. mar 2008

zdenka, aj mne to trošku vadí, ale zvykla som si.... vanička je dosť hlboká a fusak bábatko zakrýva, takže aj ked svieti slnko, bábo je v tieni.... no a dnes idem prvýkrát na prechádzku na slnku s vajíčkom tak uvidím čo to spraví s malou.... 😀
hlavne si daj pozor na spomínané kolesá.... 😉

andy.a
7. mar 2008

tribitka,ale do vajíčka ti asi fusak nevojde 😕 a je dosť zima,aj keď slnko svieti 😎 😉

z.d.e.n.k.a
7. mar 2008

ahojte my sa zatiaľ o bábo len snažíme, ale kámoška tehulka-skoro mamina má záujem o S4 a chceli sme sa naň poskladať s tým že potom by som ho využila aj ja.
Chcem sa popýtať aký máte názor na náhradu hlbokej vaničky-vajíčkom. Cena za komplet je dosť veľká, ale vajíčko zase podľa toho čo som čítala nedoporučujú na dlhé vozenia a vyspávania, tak neviem ☹

tribitka
7. mar 2008

andy, včera som ju mala u lekárky vo vajíčku, aj s fusakom samozrejme....v pohode sa zmestil.... 😀

zdenka, ja som sestre kúpila len vajíčko, vanička jej nechýbala... ale otázkou je, kedy sa dieťa narodí... ak v zime,vaničku potrebuješ, ak na jar, stačí ti vajíčko.... Lebo predsa len, v zime je bábu lepšie vo vaničke, zmestí sa tam naobliekané, ja vozím malú vo vaničke v dvoch dekách a fusaku, to by sa vo vajíčku nedalo.... až dnes idem vyskúšať prechádzať sa vo vajíčku, už len v jednej deke a fusaku... vo vaničke ti bábo nikto nevidí, je tam schované, ani na neho nefúka, vo vajíčku bábo je vidieť, neschováš ho, a preto podla neho ho aj viac ofúkne...

luciia
7. mar 2008

tribitka, ty si menila kolesá na S6 za nafukovacie? Keď som kočík kupovala na S6 nafukovacie neponúkali, máš teda skúsenosť, že perovanie kočíka výrazne ovplyvnia gumenné kolesá?

katy1979
7. mar 2008

mne osobne otočenie hlbokej časti a utosedačky na kočíku nevadilo, ani by ma nenapadlo ho dávať opačne.
Náš drobec je letné dieta a svietenie slnka sme vždy nejako vyriešili. Ako tu už niekto spomínal bud plienka alebo aj ty mu v podstate vytváraš tien.
Tiež si myslím že sportová časť je velká dosť aj ked niektorí tvrdia opak. Boli sme minule pozerať golfový kočík a čo baby tvria že sa tam zmestí aj dvojročné dieta, tak po premeraní som zistila že je uplne tak isto velký ako náš. Takže keci o tom ze sporták je malý si už nevšímam. On tak pôsobí kvôli tomu že nemá predné koleso vystrčené tak dopredu ale priestorovo - dlžka chrbtovej opierky, sedacia časť sa vyrovná iným.
Ja osobne som radšej na prechádzky mala hlbokú vaničku, pre dieta a pre jeho chrbicu je to určite lepšie. a neviem ako vo vajíčku ale vo vaničke určite nie je teplo v lete.

Na S6 nie su nafukovacie kolesá? To som ani nevedela.