Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

habibi78
26. feb 2009

ivulik, je to také isté ako pri S4, akurát má plastové kolesá, a to hrkáááááááááááááá 😠 😠
S4 ich má nafukovacie, to je ok
sedačka sa otáčať nedá, sklopiť sa dá normálne do ľahu šporťák, moja malá je v nom spokojná no a s tou opierkou... názory na to sa tu dosť líšili, Sofi má viac ako 1 rok a nožičky jej netrčia, strecha jej stačí a to nie je krpatá.....

cessy
27. feb 2009

ivulik ja mam S4, mozem len doporucit, velmi dobra manipulacia, je dobre skladny, do auta pohodicka....ja mam baby zero+ vaničku a samozrejme sportovy. vanicka je o nieco mensia ako u inych, napr.polskych. naš maly mal 6 mesiacov a stale je v hlbokom.samozrejme teraz cez zimu tam ma aj fusak..
defekt sme zatial nemaly a to po inych terenoch chodime.... 😉 ale pre istotu mame aj nahradne duse 😀

katy1979
27. feb 2009

nozicky v spacej polohe nám myslim trcali v roku. hlavicka a strieska no teraz nosime capice s kongolcami takže ma strechu na gongolci, ale akonahle zhodime taketo capice tak sa tam este zmesti.
máme 20 mesiacov a 88 cm.
denisab ma strasila ked mal malý po roka že za chvilu sa tam nezmestí. no zmesti 😅 nehovorim že tam ma priestoru ako v obývacke ale zmestí. samozrejme su vacsie a sirsie kočíky. my sme do toho aj navzdory tomu isli a pocitali sme s tým že je tak do 2 rokov.

cessy
27. feb 2009

katy1979
do kedy sa ti maly zmestil do hlbokej vaničky??

katy1979
27. feb 2009

mali sme ho tam do konca 5 mesiaca aj s fusakom. zmestil by sa urcite este aj dalsi mesiac, ale on bol z kocika dost nervozny tak sme radsej vytiahli sporták. som si myslela že ked bude mat viac miesta bude kludnejsí ale vydrzalo mu to velmi krátko 😅 nasirku tam bol dost naprataný t.j. roztahovat s rukami sa tam velmi nemohol.

katy1979
27. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

presny datum neviem ale bolo to myslim uz v novembri t.j. mal 4 mesiace

cessy
27. feb 2009

no presne, lebo maly je tam taky akurat a ked zapnem fusak.... 😕 , chcem este pockat asi mesiac a tiež pojde do sportoveho, mozno aj skor, uvidim. ja by som sportovy najradsej roztiahla hned, lebo z hlboke nic nevidi a len hlavu pridvihuje.

cessy
27. feb 2009

jeeeeeej cerveny, ten sa mi tiez velmi pacil, ale my mame cierny, ked budem mat cas hodim neake fotky do albumu 😉 😉

katy1979
27. feb 2009

cessy co ti brani ho dat do sportaku. my sme ho tam supli v decembri na lezato a bolo to ok. po pár týždnov ked bol už dost nervny tak som mu troska dvihla opierku aj videl ani mu to neskodilo na chrbicu, takže sme boli spokojní obaja.

....hej cervený, vies aký je problém ho teraz predat. ked niekomu napisem že mám cervenu vanicku na predaj tak už ma viackrat zrusili že oni chcu chlapcensku farbu 😕 tak teraz neviem ci mám ruzovy kocik alebo cervena je babska farba. bud som divna ja alebo oni.
ja som cierny nechcela ja som na vesele farby

habibi78
27. feb 2009

cessy, aj my sme mali hlbokú vaničku čiernu, športiak máme biely....

cessy
27. feb 2009

katy neviem co mi brani....asi ze je este zima....ale ved aj sportovy ma nanoznik, fusak,takze mu nebude zima,,,neviem....ozaj, preco ho tam nedam hned?? 😒 , asi dnes vecer roztiahnem sportak 🙂 . nie toho ze by mu skodilo na chrbticu sa nebojim, neviem vlastne preco som doteraz neroztiahla sportak 😕 .

cessy
27. feb 2009

a je problem predat cervenu vanicku??nepovedala by som, ved je taka krasna, ja uvazujem ze kupin cervenu podlozku..inak aj maleho obliekam do cervenej a nemyslim si ze je to neaka vyslovene dievcenska farba....

cessy
27. feb 2009

habibi78, myslis asi bielu podlozku pravda...a aka je na udrzbu??lebo viem ze sa vyrabaju z dvoch roznych materialov a teraz co je kolekcia 2009 tak je zas iny material, latka, tak preto sa pytam...

katy1979
27. feb 2009

cessy naozaj sa toho neboj. nahod sporták a zajtra uvidis. zima uz konci. my sme tam dali malého ked len zacinala. ale ak bola fakt zima tak pod fusak som davala este deku. mala som tak lepsí pocit. priputavat som ho nepriputavala kedze lezal.

hej je problem predat cervenu vanicku. a este k tomu adapterovu. sice je problem predat aj celý kocik. ludia setria a chcu kupit skoro za nic. radsej budem na nom sediet ale za nejakých 12 000 ho nepredám aj s vanickou. ale vacsine ludi vadí ta farba. kazdý mi napise že cervenu nieee.

ja malého tiez obliekam do cervenej a co je na tom. vsak to je pekná jasná farba.

cessy
27. feb 2009

adapterova to je ta co sa vyrabala pred uni systemom rok 2007, pravda...
a podlozku si mala aku??asi tiez cervenu, pravda

dnes vecer hladam navod na ten sportak....ak to najdem, tak to aj dnes prehodim, lebo uz si nepamatam ako sa to tam upevnovalo

susy
27. feb 2009

Baby, a ake mate fusaky ?

silta
27. feb 2009

susy my mame fusak original z novej kolekcie ovalny a som snim spokojna.na pohlad je tensi ale ked bola vacsia zima tak som dala deku do vnutra zazipsovala a bolo.

cessy
28. feb 2009

ja mam tiez original 2009, ovalny, čierny.som spokojna..

habibi78
28. feb 2009

ja mám fusak tiež biely taký akože popísaný original mi ho dali ku kočiaru, z vnútra má kožušinku, malá je stále taká teplučká ked ju z neho vytiahnem..... takže myslím, že v tom jej zima nie je....
cessy, hej, myslela som bielu podložku, aj tašku... normálne sa to perie, hodím do práčky a je to.... 😀

cessy
28. feb 2009

ja malemu do fusaku uz nic nedavam, myslim si ze ked ho obleciem a dam do fusaku, tak mu nieje zima.doteraz som ho odtial studeneho nevybrala ani raz. skor bol trosku obcas upoteny..
habibi78 biela tiez moze byt pekna....no neviem nakoniec aku kupim....

majka085
28. feb 2009

Ahojte som tu prvý krát a chcela by som sa spýtať či nepredáva niekto hlboký diel,ale adapterovu verziu,pretože ja som si vcera kúpila hlboky diel uni a samozrejme nepasuje,vobec som to nevedela.Zároven by som ho aj predala je vo vybornom stave pouzivany 3 mes.farba limeta este v zaruke.Prosim skuste mi pomoct o mesiac mam termin porodu a este stale nemam tu vanicku.Dakujem

katy1979
28. feb 2009

majka ja mám. cervenu. k odberu okamzite. ak chces hod mi do IP mailovu adresu a môzem ti poslat fotky.

katy1979
28. feb 2009

cessy hej len na slaktrafenie je ze sme ho kupili mesiac predtým ako sa zacala predavat verzia UNI a samozrejme nikto nas na to neupozornil. ja by som pockala. kupovali sme ho na konci maja 2007
a podlozku mam v albume mame zelenu agathu aj tasku.

fusak do hlbokeho sme mali emitex aj ked bol malý som ho mala v sportaku. teraz tam mam fusak od TFK

susy
28. feb 2009

este som ani nekukla do navodu, no predsa. chcela by som sa vas opytat, ci nejde nahodou dole ta prikrivka s tej autosedacky prima.?

katy1979
28. feb 2009

aku prikryvku mas na mysli? myslis potah?

susy
28. feb 2009

na tej autosedačke Prima je taky ,,akože,,nanožnik. da sa odzipsovat, no neviem, či sa da dat uplne dole tak, aby zostala hola autosedačka

katy1979
28. feb 2009

susy to by ti malo ist dole

ema.nz
1. mar 2009

majka ved zavolaj tej babe od ktorej si tu vanicku kupila a ked bude fer tak ti ju vezme naspat 😉

susy:ten nanoznik sa da dat dolu aj strieska.nanoznik je upevneny na strieske na bokoch a aj nizsie po bokoch su cvoky tie odopnes a stiahnes dolu 😉

cessy
1. mar 2009

susy, ano da sa dat uplne dole, videla som to v predajni bez toho, ale ako ti neporadim, lebo ja mam BABY ZERO PLUS

majka085
1. mar 2009

Neviem ci by som jej uz volala zda sa mi to byt blbe ved mi ju doviezla az z Liptovského Mikuláša do Žiliny.Skusim ju predat cez internet ak by si o niekom vedela tak ju hneh predam.Kupila som ju 150e